|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudkinja
22.10.2007 15:30:38   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ena izmed takšnih zgodb je npr. od Paštetovega kruha.

Potem Herminina žalostna zgodba.

Pa še ena trenutno aktualna tema, me je zmotila. Od juniorja.

Še nekaj je takšnih in drugačnih zgodb, ki me vržejo na rit.

---------------------------
Mene pa vrže na rit, kako lahko nekdo kot recimo ti, ANONIMNA, nekoga obnašanje sodi v ekstremnih situacijah..user posted image  user posted image  user posted image  
Potem pa še toliko jajc nimaš, da stojiš za tem s svojim (itak) nickom!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čudkinja
22.10.2007 16:50:31   
FANTEK1








IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Sem se podobno spraševala tudi jaz in hvala bogu jaz nisem med njimi. Mi jih je pa šal.



meni se tudi zdi polovica zgodb za lase privlecenih, pa brez zamere. Vcasih se mi zdi, da si SEVEDA ANONIMNA user posted image , zmisli kar nekaj, samo da bi sprozila plaz uzaljenih in jeznih komentarjev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:34:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Še nekaj je takšnih in drugačnih zgodb, ki me vržejo na rit.


KL user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:40:50   
Raho
Rekla ti bom tako: Vsak reagira po svoje. Prve in druge zgodbe nisem doživljala, zato ne vem, kako bi reagirala. Tretjo zgodbo - smrt v družini - pa sem. In bilo je res čudno. Z mojim sva bila v Logatcu, nazaj grede sva se ustavila v Mega outletu v LJ. Ravno, ko sva stopila skozi vrata, mi je zazvonil telefon in mami mi je povedala, da je umrla babica. Moj je zapadel v totalno paniko, jaz pa sem mrtvo hladno rekla, da bova sedaj še obavila, kar imava za obaviti, ker je tako ali tako mrtva in ji več nihče ne more pomagati. Je pa res, da sem bila popolnoma otopela.

Ja, v različnih situacijah reagiramo različno. Sicer pa je prejšnjič na Preverjenem bila dobra tema - kdo pomaga človeku v težavah. Mimo tipa, ki je ležal na železniški v LJ, so se 10 min. sprehajali ljudje in mu ni nihče pomagal. Tako, da jaz ljudi ne bi sodila po tem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:42:57   
Anonimen
Anonimna, kaj misliš s tistim KL? Morda mene?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:42:59   
sonce in smeh
Anonimna kako lahko napišeš kaj takega? Zakaj ne napišete svojega mišljenja pod svojim nickom. Zakaj morajo dvomi leteti potem na vse. Ta prvo kar se prebere je to : "meni se zdi kot je ta anonimen". A to leti na Študentko mici al kaj? al na koga drugega? Nekateri so napisali stvar samo enkrat pod anonimnostjo in so ostali zaznamovani, drugi, ki pa ne veste kam bi s časom pa pišete bedarije take ali drugačne, pa potem letijo takoj na druge.
Drugače pa TEBI PAŠTETOV KRUH lahko rečem, da si ne želim, da bi kdaj v življenju preživela kaj takega in tudi nikomur drugemu ne. Hvala bogu, da si imela toliko moči, da si lahko naredila kar koli si lahko! Kar si storila si storila po svojih najboljših močeh, ker bi to storila vsaka mama. Le, da nekatere ne bi spravile nič od sebe: JAZ. Mislim, da bi mi padlo vse iz rok, saj ne bi vedela niti to kam se naj obrnem, saj bi zajela panika... Tako, da tebi in tvoji hčerkici želim vse srečno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:44:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Tudi meni se zdi žalostno, da se ljudje v takih stiskah zatečejo k virtualnim "prijateljem", ampak vseeno - bolje to kot pa da nimaš čisto nikogar. Žalostno, da v resničnem življenju takih prijateljev očitno nimajo.


Jaz sem enakega mnenja. Poleg tega ali pa lahko pa poleg tega od interneta postaneš tudi odvisen, pa če si priznamo ali ne. Ampak včasih je pa očitno ta odvisnost že kar huda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:44:46   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Tudi meni se zdi žalostno, da se ljudje v takih stiskah zatečejo k virtualnim "prijateljem", ampak vseeno - bolje to kot pa da nimaš čisto nikogar. Žalostno, da v resničnem življenju takih prijateljev očitno nimajo.


Nekako v tem smislu mislim tudi jaz.

Vsekakor ne morem komentirati prvih dveh dogodkov, s smrtjo v družini pa imam na žalost tudi jaz izkušnje. Ampak drugače - ker sem jokala od trenutka, ko sem zvedela. Pravzaprav, ko ti umre nekdo, ki ti je tako blizu kot je bila meni oma, kar nekaj časa ne prideš k sebi. Je pa res, da sem svoj stres držala v sebi in potem sem imela dolgo probleme z anoreksijo. Ker sem se sama sebi zdela grda in debela.
Če gledam takole po tem, kaj sem jaz prestajala, bi bilo verjetno bolje, da bi se zatekla k nekomu, da mu povem, pa magari puncam na RR.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:45:34   
študentka Mici
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Spet bo kreg. Alice mi bo rekla čarovnica. Draga anonimna za rek: vsi drugačni vsi enakopravni, pa nisi že slišala?
Sicer pa, druge obsojaš, da so v "virtualnem svetu" , ti pa še ko nisi priklopljena razmišljaš o dogodkih v "virtuali" Zakaj se mi zdi, da vem kdo si?


Adelaide a to misliš name? Ne nisem bila jaz... Na žalost ostaja neznanka nerešena. ;))) Pa srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:47:03   
Strawberrie Cherrie
Sicer pa tudi mene zanima, zakaj moraš biti za takšno razmišljanje anonimen? 

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:47:25   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Tudi meni se zdi žalostno, da se ljudje v takih stiskah zatečejo k virtualnim "prijateljem", ampak vseeno - bolje to kot pa da nimaš čisto nikogar. Žalostno, da v resničnem življenju takih prijateljev očitno nimajo.


zal, vcasih res ni pravih prijateljev,ki bi bli ob tebi...pa tudi takih,ki bi jih obremenjeval tkole je bore malo...zato je vcasih kar fajn prasat za kak nasvet tud tle...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:47:57   
študentka Mici
Včasih je vseeno komu se zaupaš. Pomaga tudi, če to napišeš puncam na RR. Nekaj se jih najde, ki te potem obsojajo, tako kot ti anonimna. Veliko pa jih je takih, ki ti radi pomagajo in priskočijo na pomoč, pa čeprav napišejo le dva stavka. Tudi to veliko pomaga. Včasih pa le zveš kaj takega ali spregledaš kar prej nisi videl.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:50:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Včasih je vseeno komu se zaupaš. Pomaga tudi, če to napišeš puncam na RR. Nekaj se jih najde, ki te potem obsojajo, tako kot ti anonimna.


Jaz ne vem, a ne znate brati, ali kaj, ampak a ni napisala, da ne obsoja, da ji samo jasno ni. Samo pogovarja se.

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:50:20   
študentka Mici
Nekateri so radi anonimni. Se potem ne more nihče na njih kregat ;)))

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:52:29   
študentka Mici
Splišni mogoče sem malo narobe napisala. Se opravičujem.

Jaz iz svojih izkušenj vem kako je, če se te spravijo obsojati, čeprav ni vse tako, kot je bilo mogoče za prebrati, ker je včasih le težko napisati tako kot je v resnici. Včasih se ne znamo pravilno izraziti. ŠM je spet med vami, pa čeprav bo kdaj ogenj v strehi in mogoče kako nestrinjanje... ;))) Rada vas imam in brez vas na žalost ne morem....

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čudkinja
22.10.2007 17:53:26   
študentka Mici
Saj nihče ne napiše JAZ OBSOJAM TEGA IN TEGA ZA tako in tako ravnanje. Obsojanje je videno iz napisanega, vsaj meni se tako zdi.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:01:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zadnje čase berem tu na RR takšne in drugačne zgodbe in se čudim, kam se vrti ta svet. A sem res samo jaz tako čudna, a imam staromodne nazore, ki več ne spadajo v ta čas? Ne vem. S to temo, nikakor ne želim provocirati, zanima me le, ali je katera podobnega mišljenja.



A smo res postali tako odvisni od računalnika in virtualnega sveta, ki nam ga le-ta omogoča, da niti v tako skrajnih primerih, kot so opisani zgoraj, ne moremo brez njega. To temo sem odprla zgolj iz razloga, ker me zanima ali sem res jaz tako čudaška ali pa je vendar še kdo, ki podobno razmišlja.




Poglej, Micka, jaz bi rekla, da ne obsoja, ampak sprašuje, ali je še kdo tak, ki misli tako, kot ona, ali samo ona "narobe" misli. Take reakcije se ji zdijo čudne.
Meni tud, ampak ne vem, kako bi reagirala, če bi bila jaz v takem poloaju. Sem res že toliko odvisna? Upam, da ne, ampak človek nikoli ne ve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:01:19   
r1ta
Pri postu ženskice, kateri je partner umrl sem si jaz rekla le to, da je punca dobra, da lahko o tem piše. Jaz najbrž ne bi mogla, ali pač. Verjamem, da je svojo žalost morala nekomu zaupati.

Zgodba Paštetke mi ni znana, je nisem zasledila, sem pa sama enkrat prav tako kmalu po dogodku napisala tukaj, med mojimi babncami. Bilo je pa tako, da je moja japkica hrustala japkico in se ji je košček zataknil. Za sekundo nisem bila pozorna in jo pogledam, res samo par sekund sem gledala stran, in njej kar pena na usta. Pred očmi so se mi odvili vsi postopki oživljanja ampak ni bilo potrebno ker je izkašljala tisti košček. Presneto močno sem si oddahnila in res kmalu zatem opisala ta dogodek na RR. Na znanje in morda opozorilo vsem ostalim. Hvala Bogu da se je tako končalo in zame po vsem skupaj ni bil noben bau bau o tem pisati... Takoj ali jutri je vseeno, ker je bilo mimo...

O mamici, ki ima deklico z DS pa ne bom rekla nič, ker zgodbe ne poznam.

Glede anonimnosti pri pisanju takšnih postov pa se strinjam z ostalimi. Imej jajca pa napiši pod nickom, pa da vidimo...





_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:03:09   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz ne vem, a ne znate brati, ali kaj, ampak a ni napisala, da ne obsoja, da ji samo jasno ni. Samo pogovarja se.


To je res. Vse druge sedaj obsojate anonimnouser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:15:04   
Maxica
Jaz težko kogarkoli obtožujem ali obsojam, kako se obnaša v dani situaciji, ker dokler nisi osebno v taki situaciji, sploh ne moreš predvidevati, da boš ti kakorkoli drugače reagiral. Lahko si misliš zdaj, da boš ti drugačen, ampak ko pa pride do take situacije, pa bogsigavedi, kaj se ti začne v glavi dogajat. Upam, da mi nikoli ne bo treba tega ugotoviti, niti nikomur tega ne privoščim.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:16:13   
Maxica
Aja, pa še to me zanima, kaj pomeni Čudkinja? user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:18:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Aja, pa še to me zanima, kaj pomeni Čudkinja? user posted image


Jaz sem razumela čudAkinja. Možno pa da čudkinja tudi kaj pomeniuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čudkinja
22.10.2007 18:37:34   
ElaM
Opisanih zgodb ne poznam,zasledila sem le kaj se je zgodilo Pašteti.
Pač, 100 ljudi, 100 čudi, vsak reagira po svoje.
Ni nujno, da je edini pravilen način ta, ki bi ga izbrala, ti anonimna. Malo več strpnosti in razmevanja drugih, pa boš lažje živela. Sicer mi pa ni jasno, zakaj se ti obremenjuješ s tem, kako reagirajo ljudje, ki jih sploh ne poznaš?user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:13:59   
Anonimen
zato je vcasih kar fajn prasat za kak nasvet tud tle...




Saj v tem je finta. Eno je vprašat za kak nasvet, drugo pa je tipkat še isti dan, ko ti partner umre.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:21:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

zato je vcasih kar fajn prasat za kak nasvet tud tle...




Saj v tem je finta. Eno je vprašat za kak nasvet, drugo pa je tipkat še isti dan, ko ti partner umre.


Nivess hudo je verjetno če si sam. Čisto sam v takem trenutku. In ta punca je bila čisto sama. In verjetno se je hotela s čem zamotit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?