|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Šempeter
2.3.2009 11:15:24   
petra88
Jaz sem rodila januarja, pa je bila dežurna Andrejka. Res same pohvale njej, za tako strokovno, mirno in lepo voden porod. Res sem tako vesela, da sem naletela nanjo!
Sestre poznam že od prej in so mi bile vse fajn. Je pa tako kot povsod, takšen odnos kot ga imaš ti do njih, takega dobiš nazaj. no glede pediatrije pa imam pripombo samo čez eno sestro (ampak ne vem kako se kliče user posted image ), drugače pa same pohvale. Naslednjič grem spet v Šempeter. user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Porodnišnica Šempeter
13.3.2009 15:13:01   
Maksi1
Zdravo.
Tole pa je še moje mnenje:
Ko sem šla februarja v Šempeter rodit, sem šla z mešanimi občutki, saj je veliko punc tam preživelo neprijetne dneve. In bila sem prijetno presenečena - tako za porodni blok, kot za oddelek imam samo pohvale. Do naju dveh s hčerko so bili vedno prijazni. Karkoli sem jih vpašala, so mi pomagali in mi stvari razložili, pa res lepo so delali z mojim sončkom. Če bom še kdaj rodila, bi si spet želela take izkušnje.

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Porodnišnica Šempeter
26.3.2009 16:26:20   
josephine27
Poleg tega vprašam še za EA, če se je kaj spremenilo, da mogoče nudijo po novem tudi to?

kolikor je meni znanao EA še vedno ni na voljo.


_____________________________



(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Porodnišnica Šempeter
26.3.2009 19:44:34   
TinaUros
EA ni na voljo, naj bi pa nudli ULTIVO.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Porodnišnica Šempeter
29.4.2009 11:29:28   
mijska
Pozdravljene,
a je katera ki bo rodila konc leta v Šempetru?

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Porodnišnica Šempeter
15.6.2009 17:26:19   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: polona5

Melanija, predvidevam, da ne delaš ravno tam v porodnišnici, ker čene bi vedela,
da stanje ni tako kot je bilo.
V začetku leta je bila v porodnišnici kar kriza z babicami, saj so 3 babice (Andrejka, Urška in Ksenja)
odšle na zaslužen porodniški dopust - upam, da uživajo kolkr se da.
Tako da so se nekje od aprila dalje začele v delo vklučevat Izolske babice
in tako je bilo še do konca avgusta in mislim, da tako stanje še kar traja.
Šempeterske babice ki ostajajo pa so Metka, Renata, Vanja, Tjaša in Josipa
in vsem prav čestitam za včasih prav nevzdržne urnike in delo.





Tale Vanja me zanima ali je iz Šempeterske bolnišnice ali iz Izolske.  Če mi katera pove mi bo full pomagala.


Hvala

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Porodnišnica Šempeter
21.6.2009 14:39:00   
mimigirl
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: polona5

Melanija, predvidevam, da ne delaš ravno tam v porodnišnici, ker čene bi vedela,
da stanje ni tako kot je bilo.
V začetku leta je bila v porodnišnici kar kriza z babicami, saj so 3 babice (Andrejka, Urška in Ksenja)
odšle na zaslužen porodniški dopust - upam, da uživajo kolkr se da.
Tako da so se nekje od aprila dalje začele v delo vklučevat Izolske babice
in tako je bilo še do konca avgusta in mislim, da tako stanje še kar traja.
Šempeterske babice ki ostajajo pa so Metka, Renata, Vanja, Tjaša in Josipa
in vsem prav čestitam za včasih prav nevzdržne urnike in delo.





Tale Vanja me zanima ali je iz Šempeterske bolnišnice ali iz Izolske.  Če mi katera pove mi bo full pomagala.


Hvala



Dela v Šempeterski p..

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Porodnišnica Šempeter
21.6.2009 22:51:41   
melanija
Polona5,če smože pri tem od kod hodijo babice pomagat naj povem da hodijo tudi iz Postojnske porodnišnice. Govorila sem z babico,ki hodi dol pomagat.

Tisto sporočilo je bilo pisano leta 2007, sedaj pa smo 2009.

(odgovor članu mimigirl)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Porodnišnica Šempeter
22.6.2009 15:10:52   
polona5
Očitno so jih mogli tud iz postojnskega konca nabavit, ker jih v Šempetru primanjkuje. Pa ne se jezit. lp

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Porodnišnica Šempeter
22.6.2009 15:12:31   
polona5
Vanja je drugače iz šempetrske porodnišnice, samo če se ne motim je trenutno na porodniškem. Lp

(odgovor članu mimigirl)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Porodnišnica Šempeter
24.6.2009 10:45:50   
palčica24
in srečke nosečke, koliko pa vas kaj gre julija v Šempetersko porodnišnico na porod?
Jaz sem namreč danes klicala za pregled, ker gre moja ginekologinja na dopust in moram preglede nadaljevati v porodnišnici. Ravno sem dopolnila 36 polnih tednov. Pa lepo danes pokličem da se naročim pa so mi rekli, da je čist zadosti, če pridem okol 16 julija se prav v 39 tednu. A se vam zdi normalno, da od 35 tedna naprej pa vse do 39 ni treba na pregled ? No že po glasu nesramne sestre ali administratorke, ki se je javila na telefon sem vedla, da bo jutranji pogovor čist mimo. Samo stokala je skoraj, da ne na glas preklinjala se bom prav pozanimala katera je tako olikana. Če ima katera ikušnje jih prosim delite z mano.

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Porodnišnica Šempeter
25.6.2009 23:04:09   
aprilčica07
Jst imam plan it rodit v Šempeter avgustauser posted image user posted image user posted image user posted image Prvič sem lih tako hodila na ctg v bolnico in prvič sem šla 10 dni pred rokom, se pravi, da sem bla že fejst noseča.. Pol sem hodila pa vsak tretji dan do konca.. Kako bo tokrat bomo vidli sproti... Je pa zorpno, ker moraš tam čakat in čakat in ura, ko si naročen ne pomaga nič. Kar imam izkušenj od prvič je v tej aprn ambulatni ena sestra bolj tečna, vse otale so ble pa kr kul:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu palčica24)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Porodnišnica Šempeter
7.7.2009 12:37:28   
Ninjazbec
Jaz sem rodila v Šempetru konec maja in sicer s CR, ker je bila plodovnica umazana. Sprejela me je Tjaša, ki je bila nočni uri primerno zaspana in ne ravno zgovorna, ampak v redu. Imela sem tudi kratko srečanje z Renato, ki je verjetno ne bi želela imeti cel porod, če bi naravno rodila, ampak OK, mislim, da ima svoj čuden način, kar pa je meni povedala, je bila resnica, tako da... Super sem bila zadovoljna s Krkočevo, vse pohvale in ko grem naslednjič tja si želim njo, če bo potrebno.

Druga zgodba pa so sestre na oddelku. Saj razumem, da so zaposlene, da jih je premalo, da imajo težke urnike, ampak vseeno. Nekatere, ki smo prvić mamice, ki se prvič srečamo s tako majcenim bitjem in vsemi novimi občutki, bi si želele kakšen napotek več, navodilo, kako in kaj. Saj meni je svakinja rekla, naj bom tečna, ker so zaradi nas tam, a problem je, ko ne moreš vprašat, ker ne veš kaj vprašat. Meni vprašanja kot so Kolikokrat dnevno mora otrok jesti, Kako naj ga polagam v posteljico, Kako naj ga pravilno dvigujem in polagam,... pač niso prišla takoj na misel - otroka sem dojila ko je hotel (vse dokler mu ni padla teža ker ni dovolj pojedel), v posteljico sem ga dajala vedno obrnjenega proti meni (in pri cimri videla, da ga menja na oba boka), itd.  Skratka, mislim, da bi se, s svetlimi izjemami, seveda, lkahko malo bolj potrudile.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Porodnišnica Šempeter
15.10.2009 11:12:23   
Isabelle
A na obisk v porodnišnico res lahko pridejo sam partnerji in otroci (če jih že imaš)?

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Porodnišnica Šempeter
16.10.2009 13:05:31   
manna
isabelle; ja v sobo lahko samo partner in otroci. Lahko pa pride kak drug sorodnik ali prijatelj/ica samo v tist prostor za obiske ki je na začetku kjer so mize in kavč in prideš ti pač takrat tja.

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Porodnišnica Šempeter
16.10.2009 17:28:39   
aprilčica07
Sem rodila konc avgusta, pa je le partner lahko prišel do mene. Je bla omejitev zaradi prašičje gripe, niti otroci niso smeli pridet. No, so omejitev  očitno odpravili.



_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Porodnišnica Šempeter
19.10.2009 10:51:49   
Ksantipa77
punce, ki ste rodile v Šempetru, ste imele otroka čez noč pri sebi ali so vam ga odpeljali?

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Porodnišnica Šempeter
19.10.2009 16:46:19   
aprilčica07
ksantipa77: notri sem bla od nedelje do srede in pupika je bla dva dni ponoči pr sestrah, zadnji dan pa so jo pustili pr meni, da sem se kao navadla kako bo doma..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Porodnišnica Šempeter
19.10.2009 16:49:52   
manna
ksantipa, otroček je pri tebi če želiš, če pa ne, pa ga odpeljejo in pripeljejo dojit okrog 3h zjutraj in potem ob 6h. Vsaj tako je bilo ko sem bila jaz tam.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Porodnišnica Šempeter
9.12.2009 16:35:12   
Gorga
Pozdravljene.

A katera ve kako je trenutno z obiski v porodnišnici? Na zadnje sem slišala, da zaradi trenutne epidemije gripe je lahko partner zraven samo pri porodu.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Porodnišnica Šempeter
10.12.2009 15:22:20   
marantz
Ja, mam današnje informacije. Partnerja po porodu pošljejo domov in obiski niso dovoljeni...žal

(odgovor članu Gorga)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Porodnišnica Šempeter
9.1.2010 20:37:38   
tinca80
Pozdravljene punce!
Mogoče katera pozna odgovor. Ali mogoče veste kako je z carskim rezom v Šempeterski porodnišnici če prvega otroka rodiš z carskim ali ti ga naredijo tudi v drugo če imaš PDP po 21 mesecih od prvega poroda. Hvala

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Porodnišnica Šempeter
10.1.2010 9:23:53   
aprilčica07
Kar poznam jst punc, ki so rodile v P Šempeter prvič z carskim, so imele carski tudi v drugo oziroma v tretje.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tinca80)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Porodnišnica Šempeter
10.1.2010 21:59:51   
enea
Jaz sem imela dvakrat CR, prvič zato, ker se je punca obrnila v moj hrbet, in se posledično nisem odpirala, v drugo pa je bila prevelika. ( glej moj podpisuser posted image ). Kar jaz vem pa ni nujno, da je naslednjič CR, razen če so problemi, enaki ali kakršnikoli kot pri prvem porodu.user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Porodnišnica Šempeter
26.2.2010 12:53:35   
Isabelle
Januarja sem rodila v Šempetru in moram res pohvalit osebje pri porodu. Sprejela me je babica Josipa in me priklopla na ctg, pregledla me je dr. Zavrtanikova, potem klistir in britje mi je naredila babica Ana, ki je bila tudi na začetku skoz z mano.Kljub gužvi (rojevale smo v treh, vse ob istem času) se je usedla zraven in me spodbujala.Na koncu je pa vse speljala babica Josipa.Zašila me je pa dr. Zavrtanikova.

V glavnem lahko povem same pohvale in upam da ko grem drugič naletim na isto ekipo. user posted image

Sestre na oddelku so tudi kr ok.Nimam nobenih posebnih pritožb čez njih.Tudi na pediatriji so uredu sestre.Sem bila gor z malo ker je dobila pri porodu nek infekt in je mogla 7 dni dobivat antibijotik.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?