|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet nekaj o šolstvu-članek
10.11.2007 22:37:32   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: hejdi

Hvala, ste mi povedali dovolj. Vsekakor je torej boljše vpisati otroka v zasebno šolo, razumem. Imel bo torej odlične pogoje, zadovoljne učiteljice, pravite, da jih bo v razredu manj... Kdo pa si ne bi želel take šole. Nihče ti ne brani, luksuz naj se pa plača, kajne.

Če država nima denarja za šolo, pa naj ga dajo entuzijasti, Cerkev ali tisti, ki so ga pripravljeni dati. Malo ste sicer kontradiktorni v tem smislu, da teh šol zdaj ni veliko, ker ni profita, potem, za razliko 15% jih bo pa neenkrat ogromno. Cerkev ga bo dala, brez skrbi, saj ta novi zakon je tako pisan predvsem njej na kožo in zaradi njenih interesov. Kajti Ona ima edina toliko denarja (in objektov), da lahko šole ustanavlja. On njenem "profitu" je pa Gina napisala. Uf, pa sem le povedalauser posted image

Navijam za 100% financiranje plač učiteljev, brez diskriminacije. Preberi si še enkrat Ginin post. Očitno si res učiteljica na zasebni šoli in imaš povsem ISTO plačo kot vsi ostali učitelji. Ker tako že zdaj določa zofvi - dvomim, da bi učitelji delali na zasebnih šolah za nižje plače, edino če ste(so) entuziasti; tem pa je tako malo mar za denaruser posted image
 
Evo, čeprav nisem nikjer do zdaj napisala, da so učitelji na zasebnih šolah kolegom obrnili hrbet, pa zdaj vidim, da bi se prav to zgodilo. Že iz vseh medijskih razpravav je bilo videti, da ne sodelujejo(te) zraven, torej nimajo(te) pojma, o čem gre - kar potrjujejo tvoje besede. V plačah smo vsi v istem loncu! V delovnih pogojih pa ne! In s sprejetjem novega zakona se to NE BO spremenilo. Celo še malo na boljšem bojo "zasebniki".
 
Lep pozdrav.

Hvala vsem in lep pozdrav!

(odgovor članu hejdi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?