|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 18:57:29   
Anonimen
eh dej nehi no user posted image  ok pa rečma daljna sorodnica user posted image user posted image  tak zdej grem pa spat, sej si zaslužim user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 18:58:49   
LuNa73
aja...čestita bodoči babici user posted image !
A dej si me mal zafrknala ti s tvojim nickom... ko je pisal lunca ene parkrat sem brala, da zaka men te odgovore pišejo, ko pa jih nisem nič kej tazga vprašala... pol pa sem se počas navadla... ti si lunca..jst pa lunči al pa luna user posted image !
Zdej pa res konc smetenja... res je tale tema namenjena sam čestitkam in pozdravom.... žametne vrtniceeeeeeeeeee simbolj ljuzbezniiiiiiiii soooooooooooo....user posted image  jao, grem se vmit pa spat, ker mi res trga...
včeri sem med kuhanjem kosila pela... res prelep je samski stan... pa me je moj prišu v kuhno gledat, če je z mano vse vrei....user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:02:43   
Anonimen
hahah, kaka štoserka si ti, svaka čast... me čist name spominjaš, jst sm čist za vsako bedarijo, pa še nerodn mi ni pri tem user posted image user posted image  ja jst pa sm prišla na forum pa si zberem men tko všečno ime, pa ugotovim da je še ena luna. pa sm si misla ma hudiča a ni mogla mal v bolj razmišlat pa si takrat kako sonce73 ali pa zvezdo73 zbrat. hudiča user posted image  ja pol je pa še ena lunica14 in ko je bla ta mesec nosečka, sm se čudla zakaj mi vsi čestitajo, jst pa nič ne vem  user posted image user posted image  luna sem pa lih pogruntala, midve sva edini ponoči, ki ne smema it spat ane.

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:10:47   
LuNa73
user posted image user posted image  bejš spat! Al ka že misliš it delat... najboljš da greš user posted image , ker bohve kak dolg boš še lahk uživala vse radosti, ki si jih kot borka.... se beremo... hec pa itak da more bit... če ne bi blo heca, ne bi blo otrok! Sam jst ne vm zaka še nobenag nimamuser posted image user posted image !
Aja, sej zdej ko je mim polna luna se lohk mal potuhnema... oz. dej zdej ti neki cajta ponočuj...jst grem pa ga žurat, ker bom "babica"! Pa še glede nicka... to je moj nick že juhuuuuuuuuuuuu let.... sam ne tu gor... pa maš mogoč prav, da bi lohk bla bolj izvirna... mogoč bom pa sLiKiCa73 user posted image !
Dijo..lep večer ti želim!
Drgač pa... drage dame... tema je naprej odprta za čestitke! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:18:49   
Anonimen
mamica moja ti ga tak sviraš user posted image user posted image  sem si premislila, bom še strašla tle gor neki časa user posted image  mogoč bi šla še kak test nardit, da bo za zihr, kaj misliš ?user posted image user posted image  sicr pa lunca, tudi ti boš kmal nosečka, tolk pozitivnim ljudem mora prej ko slej uspet. sexala pa ne bom. iz principa ker mi je danes ko sem mu povedla reku: dej ne vesel se prehitr, mogoč so se zmotl v laboratoriju. no pa povej kdo je zdej tle nor user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:22:09   
spelka12
lunica čestitkeuser posted image user posted image . lepo od tebe, da nas nisi dolgo puščala v negotovostiuser posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:23:43   
LuNa73
ha ha ha... zdej pa si ti mene nasmejala... kaj čmo, pač naši moški... sej, a pa se čudiš kak je odreagiru, glede na tvoja dejanja zadnje dni... in testiranja in preverjanja.... ha ha ha
Jst si ga kr predstavlam bogega reveža...user posted image  Postav se v njegovo kožo.... ampak jst pa bi šla slončkat iz principa... pa bi mu rekla: dejva za vsak slučaj še enkrat podundungat... juter test nardima (še enkrat-ta petič) pa vidma, če so se zmotl...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:29:00   
Anonimen
joooj bejba kje jih pobiraš user posted image user posted image user posted image  ja sej zdele sm rekla da morva pod mus v lekarno in kupit par testov pa poskust, jutr greva pa zjutri v laboratorij maribor, popoldne pa v ljubljano, da še tam preverijo če sem noseča.  ne se zezat iz ubogih ljudi user posted image user posted image  aja a da je moj bogi ? prvo sem dobla prepovedi in zapovedi : ne dviguj težkega, ne pij gaziranega, ne baši se s  čokolado, ne hodi bosa, jej redno... ja ati user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:30:34   
LuNa73
Evo, da ne boš prevč proslavlala pa mi sramoto delala in te bom v kakem kafiču srečala tako
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:31:52   
Anonimen
ja sej taka sm jst, sam še debela. hvala za slikco luna...  user posted image user posted image  tele štrumpantle si mi pa tak ti posodla, pa ti vrnem ob priliki. user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:35:56   
LuNa73
hvala bogu da so sam štrumfpantli... ker če bi rekla da sem ti zizike... pol bi se pa zasekirala user posted image !
Ej ka midve mava tule gor zasebno zabavo al kaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:40:39   
Anonimen
ja še mal pa bova med izbrisanimi.  sej zdej pa res grem, na lepše. user posted image  lepo se mej mamica pa se beremo user posted image  papa, nočko

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:41:39   
Anonimen
Lunci, vaju je pa polna luna lepo "zadela". Tako in drugače user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:42:49   
LuNa73
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:43:59   
Anonimen
mič user posted image user posted image  tajim... vsega je kriva luna73... user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:45:30   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

mič user posted image user posted image  tajim... vsega je kriva luna73... user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:46:53   
Anonimen
... vsega je kriva luna73... user posted image


A od leta 73 čaka, da pride na svoj račun user posted image ?

Le uživajta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:47:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  še tukaj.

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 19:53:10   
LuNa73
lunica, lahko noč! user posted image  Jst čist zares grem....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 20:05:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 20:08:19   
marjana.r
čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 20:54:38   
tinkamiška
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 21:34:57   
thaiss
user posted image user posted image  ČESTITKEuser posted image  user posted image  

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 21:44:42   
sun71
Lunica 24 - user posted image user posted image user posted image  čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Juuupppiiiii, kok je lepo prebrati tako lepo novico!!!
Želim ti lepouser posted image user posted image user posted image . Kdaj imaš pa pregled?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Noseča sem :)
29.10.2007 22:12:35   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image  Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sun71)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!