|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 15:54:10   
Pat74
Ur+sa berem, da se gresta s tvojim partnerjem spet igrice bo ali ne bo - vsekakor bo, če si v plodnih dneh kar precejšnja verjetnost, da kljub počenemu kondomu zanosiš - želim pa si, kot še marsikatera, ki na življenje ne gleda kot na artikle v trgovini, ki si jih izbiraš po mili volji (če ti je všeč mesec zanositve oz. znamenje bodočega otročka, ali še več spol otročka ga imaš, če ne, odpraviš!), da vama ne uspe!!! Odrastita že enkrat in postanita odgovorna!

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 17:28:00   
silvya
Sedaj sem komaj videla, za kakšen primer gre .  Žalostno. Res. Žalostno, da se nekdo tako igra z življenjem. Jezna sem in to upravičeno. Te dni pa še bolj, ko veliko mislim na svojo pupo, ki smo jo tako veselo pričakovali, pa je takrat, ko bi se morala roditi umrla v mojem trebuščku. Eni pa se tako igrate. 
Sicer nimam pravice obsojati, me pa taka nezrelost moti. Biti starš ni za en teden ali pa en mesec ampak za vse življenje. Ta stavek si dobro zapomni ti in tvoj partner.  Potem pa premislita, kaj si v resnici želita.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 19:09:54   
mana25
Samo pripišem se lahko pod vse komentarje,ki so že bili povedani.Ne vem zakaj sploh pišeš in vprašuješ taka bedasta vprašanja,če potem greš na splavuser posted image Če si otroka želiš in zanosiš ga boš obdržal kljub temu če ga partner noče, jaz bi in mislim da večina.Upam,da ko boš enkrat rodila, da boš postala bolj odgovorna.

_____________________________

Najina Urška je prijokala 05.12.2007


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 19:23:04   
Lupita
Ur + sa

obstajajo tudi drugi forumi, na katerih lahko sproščaš svojo energijo. 

(odgovor članu mana25)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 19:24:39   
Lupita
Aja: tole sem pozabila - kako to, da si na čakalni listi na RR in greš potem namerno delati splav? user posted image user posted image user posted image user posted image

100 ljudi 100 čudi meni v tem primeru ne potegne!




(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 19:49:29   
Anonimen
Ma pustite jo pri miru, no. Sej vam ni nič naredila. Sama pa točno ve svoje napake.In to jo bo spremljalo celo življenje.

(odgovor članu Lupita)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 21:14:11   
Anonimen
Iz napak naj bi se človek nekaj naučil....se je kaj?
Hm...ja to da je že dva meseca na čakalni listi kdaj je ne pričakuje, seksa s kondomom in nas "butle" in tud sama sebe prepričuje da je otrok obojestransko načrtovan. In itak bo zanosila, k takim običajno rata, in pol se bo pomožnosti zgodba ponovila....ogabno.

Maš pa prav...se me ne tiče.

Sam ogabno mi je pa lahko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 21:16:25   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma pustite jo pri miru, no. Sej vam ni nič naredila. Sama pa točno ve svoje napake.In to jo bo spremljalo celo življenje.


Saj ni toliko problem v napaki, ki jo je naredila kot dejstvu - da zdaj bi, potem ne, potem da - in kaj če spet rata in fant ne bo hotel? Spet splav? user posted image
Draga anonimna, si pomislila, da jo tile očitki hočejo spravit na realna tla? Življenje NI igra, pa če je tvoje ali pa od koga drugega. To je kot igranje z vžigalicami - neodgovornost je lahko zelo kaznovana.
Ne poznam ur+se, poznam pa njeno zgodbo in sploh je ne razumem. user posted image  Ko imaš svoj težko pričakovani zakladek ... pa ga uničiš, ker ... ker ?????? Če bi bil realen vzrok, bi jo razumela in podpirala. Ampak, da se potem spet gre to igro ... Želja po pikici, raba kondom, ki poči .. meni to diši pač po neodgovornosti in enostranski želji.

Ur+sa - daj punca, razčistita stvari. Zresnita se. Življenje je sveto - in tako ga častita. Veš kaj bi jaz dala, da bi lahko v sebi čutila, kako raste moja pikica, kako se razvija, kako ji fant govori pravljice, poboža po bušiju, poje. Trenutek, ko bi ugledala njene učke ...  Ko bi nama rekla ati in mami ... user posted image  Ne delaj stvari, za katere nista 100%, da si jih želita. Ker otrok, je bitje, ki je ob tebi celo tvoje življenje...

Smetim. Vendar mi že cel dan hodi po glavi ta zgodba. In že cel dan me v srcu boli tak odnos. Punca - zresni se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 21:40:43   
Lupita
Ma pustite jo pri miru, no. Sej vam ni nič naredila. Sama pa točno ve svoje napake.In to jo bo spremljalo celo življenje.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Meni ni nič naredila, ampak če javno vpraša za mnenje, ga bo dobila. Seveda bi jo lahko ignorirala - torej: pozitivna mnenja se lahko pišejo, negativna pa ne?! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 6:39:22   
Temari
Imela sem pripravljen kar dolg odgovor na vaše poste, pa sem si premislila, ker vem, da nas debata o splavu ne bi nikamor pripeljala. Bom pa rekla tole: drage moje, preden začnete vsepovprek pljuvati po ženski, preverite dejstva. Se bom tokrat postavila v bran ur+si, ker se mi ne zdi fer, da jo napadate kot garjavega psa, ker je vprašala, kakšne so možnosti za zanositev, če poči kondom. Ali slučajno veste ZAKAJ je to vprašala? Je slučajno kje napisala, da je splavila? Če je, prosim link do te strani. Potem pa se bomo pogovarjali naprej.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 9:18:52   
Anonimen
Galadriel njeno zgodbo nas je kar nekaj punc spremljalo, zato jo kokr tolk poznamo in tudi preziramo njeno početje. Če že želiš link oz izvedeti kaj več, pa ni težko vtipkati v iskalnik njen nik. Več lahko prebereš tudi tu http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1358605&mpage=27&key= nekaj strani nazaj in še nekaj strani naprej.

Jaz bom rekla sramota, nezrelo, neodgovorno... otročje ne morem rečt, ker bi s tem otroke užalilauser posted image

In še vprašanje za ur+si, kaj po drugi nosečnosti pa ti ne bo postavil ultimata otrok ali onuser posted image ? Ti niti malo ni žal, za otroka, ki si ga mogla splavit, ker je tvoj tako zahteval? Kako lahko sploh pogledaš takemu moškemu v oči, ki ti je vzel pikico, ki si si jo tako zelo želela in ljubila, za katero si tako zelo jokala, za katero se ti je srce paralo, za katero te je tako skrbelo, kako lahko sploh načrtuješ novo nosčenost s takim moškim, ki ti bo lahko spet vzel še eno pikicouser posted image . Te ne razumem in nikoli ne bom. Mamice ponavadi pravijo, da je otrok na njihovem prvem mestu in potem so one in šele na 3 mestu je partner. Si res pripravljena imeti otroka???

Kar se tiče zdravja pa te skrbi, da so ti napovedali težko zanositev in potem se še igraš s splavi, ki še povečajo rizik neplodnostiuser posted image user posted image .

Eh, škoda beseduser posted image

(odgovor članu Temari)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 9:23:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma pustite jo pri miru, no. Sej vam ni nič naredila. Sama pa točno ve svoje napake.In to jo bo spremljalo celo življenje.


Nekatere pač take zgodbe na nepravih forumih potrejo in užalostijouser posted image .

Si ziher da ve za napakeuser posted image , jaz nisem, sem pa prepričana, da se ni nič naučila iz prejšnjih napak in resnično upam, da se je vsaj njen fant kaj naučil iz napak in bo sprejel naslednjega otročka odprtih rokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 10:30:25   
jakoLUlana








IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zakaj pa kondom, če želita zanositi?user posted image user posted image user posted image user posted image


ja user posted image

mislim, da si si malo zmislila tole zgodbico, da zelis zanosit in ( po tvojih besedah) seveda upate na zanositev - ZAKAJ POTEM KONDOM?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 13:24:58   
Temari
MIŠEK13, hvala za link. Priznam, da nisem poznala vsega ozadja, zato pa sem tudi odreagirala tako kot sem. Spomnim se, da je bila med ne-čakajočimi ter da je oznanila nosečnost, to pa je tudi vse. Kaj se je dogajalo potem, nisem vedela - ne berem podforuma "Nosečnost". Osebno se ne strinjam z njenimi dejanji, samo obsojala je pa ne bom. Je že imela svoje razloge, kot tudi ima svoje razloge, da s tipom ostaja naprej. Poleg tega pa si želi z istim še enkrat zanositi. Pa v redu. Že ve, kaj dela. Zdi se mi nesmiselno ji karkoli pametovat, ker se je itak ne bo nikoli prijelo. Le - to sem lahko lepo razbrala iz drugih njenih postov. Kar se mene tiče, lahko deklica počne kar se ji zahoče.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 14:04:22   
tinkamiška
Jst se ne želim postaviti niti na eno niti na drugo stran...nočem obsojati, ker mislim, da nisem na mestu, da bi to lahko počela...
Razumem pa tudi, da nas prizadenjejo dejanja drugih, če to seveda pustimo, ampak s tem naredimo samo sebi slabo, za tistega, ki nas je pa prizadel(pa nas mogoče sploh ni mel namen) pa se nič ne spremeni, ker pač sam živi svoje življenje...mi pa svojega.

Nisem brala zgodbe, niti je nočem(sem samo razbrala iz napisanega iz raznih postov že od prej), ker si ne želim ustvariti nobenega mnenja, zakaj bi si ga?

Mi je pa tudi že malo tečno, da vedno, ko punca postavi vprašanje, letijo spet besede, ki se navezujejo na to kaj je naredila, pa je vse naredila le sebi...razumete?

Če poči kondom...iz mojih izkušenj...res bi morala met srečo, da bi ravno takrat zanosila...vsaj pri meni je tako, če že cel mesec sexam, pa ne zadenem tapravega trenutka, hmm...mogoče bi pa morala uporabit kondom, da bi ratalo?user posted image Malo heca nouser posted image

Punce, ne se jezituser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 16:42:22   
Estrella*
No, res ni prav , da se tako igramo z življenjem, vendar ji bom vseeno odgovorila: Ne vem kolikšna je možnost, da zanosiš s počenim kondomom, verjetno taka kot če ga ni. Meni se je zgodilo, da sem uporabljala izključno kondome za zaščito, pa sem kljub temu zanosila. Kako , mi še danes ni jasno, ker nisem opazila, da bi bil kondom poškodovan. G mi je rekel, da kondomi niso ravno med najzanesljivejšemi in, da pozna kar nekaj žensk, ki so zanosile s tovrstno zaščito.user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 17:09:26   
trojči
Tudi jaz se sprašujem, zakaj na veliko propagirajo kondome, če je to nikakršna zaščita. Še cerkev je za uporabo kondomov, meni pa ostalim pa jih je že ničkoliko počilo, se snelo.....no, zanosila še nisem, sem pa že jemala after tabletke, ko so bili plodni dnevi. After tabletke so ravno toliko kot nič, ker kot je že predhodnica rekla, če ne opaziš, jih ne vzameš, proti boleznim ni kaj vzeti...res me zanima, zakaj "strokovnjaki" priporočajo uporabo kondomov.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 20:09:03   
Anonimen
A ce bi ti priporocili diafragmo bi jo uporabljala? dvomim

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 20:21:27   
trojči
Recimo, da to sprašuješ mene. Diafragma je nekaj, kar se nosi v torbici in se vstavi po potrebi. To je vse, kar vem o tem. user posted image  Torej ne vem, če bi se ali se ne bi odločila zanjo, če bi mi jo kdo predlagal. Najzanesljivejša in tudi v več drugih pogledih najboljša zaščita pred nosečnostjo je za mene špirala. Čeprav se mi je ta že tudi enkrat prestavila. Te pa seveda ne zaščiti pred boleznimi. Brala sem zgodbo ženske, ki se je tri leta borila po bolnišnicah in doma za življenje svojega sina, ki bo celo življenje neke vrste hendikepiran, ker jo je mož okužil z neko spolno prenosljivo boleznijo. Poznam bolnike s hepatitisom B. Smrtno nevarno. Umirajo mi pred očmi. Leta in leta strahu, katera viruza jih bo pobrala, iztrgala iz družin, vzela otrokom matere, ki niso nič krive za okužbe. Niso bile narkomanke, niso seksale brez zadržkov vsevprek....zato mi grejo kar lasje pokonci, ko se propagirajo kondomi kot zanesljiva zaščita. user posted image


Ni zanesljive zaščite. Edino je, da ne seksaš. Ali da daš partnerju vgraditi mikrokamero, da ga maš pod nadzorom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 20:33:59   
Anonimen
Ur+sa, tebe pa že dolgo ni bilo tu, ali pa te samo jaz ne ˝srečam˝. Kakorkoli, letos aprila sem se močno trudila, da bi te prepričala, da tisti splav ne narediš, zato bi ti tokrat napisala samo naslednje.

Najprej, sploh ne razumem iz tvojega prvega posta ali sedaj upaš, da bi zanosila ali da ne bi?

No, nevermind, na reakcije punc, predvidevam, da želiš. Briga me ne, vendar sem dobesedno šokirana. Ne morem verjeti, da sploh lahko živiš s takšnim človekom, ki je od tebe zahteval, da ubiješ malo bitjece, ki sta ga spočela skupaj. Kako lahko takega človeka sploh ljubiš.user posted image  

In naj ti povem veliko veliko resnico, ki jo lahko potrdi ogromno punc, zgodbe ki jih na RR beremo vsak dan. Zgodbe o partnerjih, ki jim prijatelji pomenijo več kot lastni otroci, ki jim žuriranje pomeni več kot igranje in ukvarjanje z otrokom, žalostne zgodbe mamic, ki si družine ustvarjajo s partnerji, in so sveto prepričane, da jih bo otrok spremenil, da bodo potem odrasli, odgovorni, dobri očetje.

In ta resnica je, da otrok partnerja spremeni na bolje samo, če je ta že prej odgovoren in si otroka resnićno želi. Nikoli, ampak res nikoli pa se zaradi otroka ne bo spremenil nekdo, ki si ga ne želi.

V upanju, da ne bo trpela spet majhna pikica, v upanju da ne bosta končala njenega življenja, še preden se dobro začne, v upanju da se ne bo rodil še en nezaželen otrok, I rest my case. user posted image

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 22:10:54   
Ajvy
Meni je pa žal ,da sem prebrala.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 22:17:47   
delfinčica
Ur+sa, kaj naj rečem. Ne razumem. Še pred kratkim si mi na drugem forumu z veseljem razlagala, da si noseča, me spraševala o mojem porodu... in potem zvem, da si šla delat splav. Zdej se pa spet igraš s stvarmi, ki niso igra. Ti moram nekaj rečt, česar ti sicer ne bi, ampak tvoj tip je idiot. Ti si pa še vedno z njim? S človekom, ki je zahteval, da umoriš bitjece pod srcem, ki si si ga tako zelo želela? Ko sva upale skupaj, da M ne pride... ampak razlika je v tem, da je mali sonček pri nama ful zaželjen, da sva vsak dan neskončno vesela, da ga imava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko je dejansko možnosti?
31.10.2007 22:51:05   
Colt
Nimam pojma, še manj izkušenj. Edini kondom ki sem ga mel enkrat gor, je bil KATASTROFALNO majhen (lahko pa je tut moja krivda ''oversize''), nakar sem zaradi utesnjenosti postal ves plav, nato brezbarven (ne jaz, ampak moj junak)...nakar je gladko letel dol. Tko da...nimam pojma. user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko je dejansko možnosti?
2.11.2007 12:59:34   
ur+sa
sem prebrala vse sorte. Meni jeresnično vseeno če me kritizirate, ne trosite pa laži o men.. prebrala sem marsikaj kar sploh ni res. NIhče in res nihče na tem forumu ne ve kaj vse se je dogajalo in kaj vse se dogaja. Jas si zelim imeti urejeno življenje. 1. k sem zanosila, sem se počutila kot v nebesih,... otroka sem bira res vesela... se je pa naredilo nepričakovano.....
Saj mi je žal, če bi zavrtela čas nazaj, govoto nebi teg naredila. Otroka si želim najbolj na svetu in privoščim mu DRUŽINO! Vsak dan mi je bl žal sploh če vas berem "novemberke"......
Ni res da sva delala na otrku 2 meseca po tem... bilo je že kar več kot 2 meseca.

Hvala vsem za odgovore katere sem želela slišati.

Aja pa še to. Tuki na temu forumu je tako: (velja za nekatere, ne za vse!!!!)
Večina  se pozzna med seboj, veliko čvekate in si dopisujete, in ena drugo "podpirate", k pa pride gor ena.... "začetnica" jo samo začnete napadat, in ni to prvič...če ni za vaša usesa, brezvezno odgovarjate.

Tiste k nočete odgovarjat oz. svetovat, lahko brezvesti vprašanje preskočite. Ni treba tukaj napadat enga človeka KER VAM NIČ NOČEM. Vsak kdo živi svoje življenje in se uči iz lastnih napak.

Milsm nimajo vse družine lepo pošlihtan, koliko je stvari ki se dogajajo za zaprtimi vrati doma, pa jih ne vemo...KOliko ljudi oz. ženk doma desci pretepajo, pa so še vedno z njimi... zakaj jaz nebi bila s človekm k ga imam rada, in si ustvarila družino, k pač bova pripravljena nato?
Sej se mi je zameril, pa naju oba tepe, kar sva naredila.... ampak sedaj , sedaj pa samo upava... in želiva izbraisati ta bedn dan.

No zdej pa lahko spet opravljate.
Hvala,


_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko je dejansko možnosti?
2.11.2007 13:16:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ur+sa


Hvala vsem za odgovore katere sem želela slišati.

Kaj pa realni odgovori ostalih postov?


zakaj jaz nebi bila s človekm k ga imam rada, in si ustvarila družino, k pač bova pripravljena nato?
Sej se mi je zameril, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naju oba tepe, kar sva naredila.... ampak sedaj , sedaj pa samo upava... in želiva izbraisati ta bedn dan.user posted image user posted image user posted image  

otrok ne bo prekril temne resnice.Rešil pa vajine zveze definitivno tudi ne bo.


No zdej pa lahko spet opravljate.

Hvala,  Ni za kaj, saj zato smo tu, ne?user posted image user posted image user posted image

 
 
Ur+sa........srečno na tvoji poti. Vajini, vaši...kakorkoli!


(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?