|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko je dejansko možnosti?
5.11.2007 14:21:49   
Anonimen
Žirafa tudi jaz mislim na vas in držim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: koliko je dejansko možnosti?
7.11.2007 0:01:46   
VIA MALA
ur sa
glede na to koliko časa si že članica ringaraje in koliko časa si si v preteklosti vzela za raznorazna pisanja si enkrat vzami čas preberi vse kar si kadarkoli napisala pa se zamisli. če ne boš prišla do odgovora kaj se dogaja v tvoji glavi nesi to kakšnemu strokovnjaku printe tvojih dopisov in mislim da ne bo težav z diagnozo.

to je moj maksimum ki ti ga jaz napišem saj te poznam in vem da rabiš pomoč.

tebi v dobro
VZAMI SE V ROKE PUNCA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: koliko je dejansko možnosti?
9.11.2007 15:19:37   
baguSka
Uuuaaauuuu ur+sa.. kaj pa jaz to zdej berem??? Res sem mal zgubila stik.. Ampak a je to res vse res??? Dej mi prosim javi, da ni glih tko, kot pisejo punce tule.. To, da jih vecina v resnici ne ve zakaj se gre itak vem, ampak dej mi prosim javi, da tole kar tu pise ni nic res!!??user posted image

(odgovor članu VIA MALA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: koliko je dejansko možnosti?
9.11.2007 15:36:10   
Anonimen
Ja baguška saj si lahko sama prebereš kaj je pisala a ne. Me jo ne poznamo, vemo sam to kar napiše. In napisano nam pač ni všeč. Kaj se pa v resnici dogaja pa sama ve.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: koliko je dejansko možnosti?
9.11.2007 17:27:01   
spacey
A je noseča al ni? user posted image To je zdaj vprašanje.. 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: koliko je dejansko možnosti?
9.11.2007 23:17:07   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Uuuaaauuuu ur+sa.. kaj pa jaz to zdej berem??? Res sem mal zgubila stik.. Ampak a je to res vse res??? Dej mi prosim javi, da ni glih tko, kot pisejo punce tule.. To, da jih vecina v resnici ne ve zakaj se gre itak vem, ampak dej mi prosim javi, da tole kar tu pise ni nic res!!??user posted image


Preberi si njene poste v linkih ki smo jih dale in si sama sestavi zgodbo...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 0:04:32   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sun71

ur+sa - ne vem niti kje točno bi začela, ampak po vsem tem kar sem prebrala, predvidevam, da si letošnje leto že bila user posted image , pa si splavila. az tega ne razumem!!!! pridružujem se ostalim, ki si tako zeeelloooo želimo user posted image user posted image user posted image , pa ne gre. Veš, zelo boli dejstvo, da tiste, ki si zelo želimo user posted image , nekako zelo težko user posted image , po drugi strani pa nekatere user posted image  kot bi rekel keks. to je vse lepo in prav, ampak vas preziram, ker nato splavite. Delno še razumem, da je mogoče v določenem trenutku user posted image  nepričakovan, ampak zakaj pa je kontracepcija. Mislim, da nihče na tem svetu nima pravice nekomu odvzeti življenja, pa naj bo lo le najmanjša pikica.
Veš, pred meseci sem sama morala v 8 tednu user posted image  na čiščenje in ne morem ti z besedami opisati, kako grozno me je bolelo, ko sem bila v sobi še z dvema, ki sta naredili splav!!! Enostavno vas ne razumem, vas preziram in gre mi na bruhanje.


sem ena tistih, ki jih večina tako prezirate, ampak se ne sekiram, ker živim zato da živim, ne zato, da se obremenjujem z obremenjenimi...thats me user posted image

ok, ženska nepričakovano zanosi in otrok ni zaželjen, vsaj v tistem trenutku ne, pa četudi je že kar v naslednjem mesecu kontra...in potem bo ta ženska v vsej tisti žalosti in jezi in razočaranju ob user posted image  pomislila na vas, ki imate to nesrečo, da user posted image  ne zagledate, čeprav je to nekaj, kar si želite najbolj na svetu user posted image  
to je zame tako, kot da bi si zbasala v usta zadnji košček kruha, pa če grem potem kar bruhat, samo zato, ker bi nekdo v afriki dal vse, da bi prišel do njega in bi mu to celo lahko rešilo življenje - na žalost mu tudi s tem, da sama pojem kruh, ne bi pomagala...mogoče je katera takšna, jaz nisem in nesem vsak dan v smetnjak poln koš bioloških odpadkov, ki so bili pred tem še popolnoma užitni user posted image  ...boste spet pisale, kako lahko smeti primerjam z "otrokom"...vprašajte tiste v afriki, bi verjetno marsikdo menjal slednje za prvo, pa če se vam to zdi še tako nesprejemljivo user posted image

ma popljuvajte me,  do mene itak ne bo prišlo, če se bo katera za to boljše počutila, pa itak, jaz se že user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sun71)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 8:22:18   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

sem ena tistih, ki jih večina tako prezirate, ampak se ne sekiram, ker živim zato da živim, ne zato, da se obremenjujem z obremenjenimi...thats me user posted image

ok, ženska nepričakovano zanosi in otrok ni zaželjen, vsaj v tistem trenutku ne, pa četudi je že kar v naslednjem mesecu kontra...in potem bo ta ženska v vsej tisti žalosti in jezi in razočaranju ob user posted image  pomislila na vas, ki imate to nesrečo, da user posted image  ne zagledate, čeprav je to nekaj, kar si želite najbolj na svetu user posted image  
to je zame tako, kot da bi si zbasala v usta zadnji košček kruha, pa če grem potem kar bruhat, samo zato, ker bi nekdo v afriki dal vse, da bi prišel do njega in bi mu to celo lahko rešilo življenje - na žalost mu tudi s tem, da sama pojem kruh, ne bi pomagala...mogoče je katera takšna, jaz nisem in nesem vsak dan v smetnjak poln koš bioloških odpadkov, ki so bili pred tem še popolnoma užitni user posted image  ...boste spet pisale, kako lahko smeti primerjam z "otrokom"...vprašajte tiste v afriki, bi verjetno marsikdo menjal slednje za prvo, pa če se vam to zdi še tako nesprejemljivo user posted image

ma popljuvajte me,  do mene itak ne bo prišlo, če se bo katera za to boljše počutila, pa itak, jaz se že user posted image


Še enkrat.. lepo prosim preberi si poste od Ur+se v dodanih linkih iz presnjih tem, da boš razumela zakaj gre.... Tisti prvi otrok, ki bi se sedaj enkrat rodil je bil planiran od nje in njenega partenrja in sta na tem načrtno delala. Ko je zanosila je bila vesela, se z nami - novembrkami  - iskreno veselila da je srečka nosečka. Dokler se ni njen partner ustrašil, da sedaj gre pa zares, se premislil, da si otroka več ne želi in jo poslal delat splav. Čez tri mesece je visela na temi - upajmo skupaj - in jokala kako upa da ne dobi menstruacije in zagleda težko pričakovan user posted image . To je zelo zelo na kratko orisano ozadje te teme...

mogoče Pravljica pa sedaj ti spremeniš mnenje o Ur+ši?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 10:57:54   
Anonimen
Pravljica ni bilo tako kot ti misliš. Ti je že scubadiver napisala. Otrok je bil načrtovan. Ma dolga zgodba...meni osebno ena najbolj ogabnih zgodb tukej gor.

Ne moreš ti par mesecev bit v skupini deklet ki čakajo/mo nekatere že par let plusek, vsak mesec čakat, končno dočakat, se vpisat k novemberkam(kjer je btw ogromno punc ki so se res trudile za user posted image ), razlagat in se veselit znakov, potem pa splavit.  2 meseca po splavu spet v skupini deklet ki čakajo....čaka + ko bi lahko sedaj čakala oz. rodila po njenem tako zaželjenega otrokauser posted image . Me ne bo noben prepričal da je sedaj pa zaželjen z obeh strani, in da se njen dedc ne bo spet premislu. K v dveh mesecih si pa ni premislu. Moreš bit pa res idiot al pa svetoven sanjač da to verjameš.

Jaz pač ne verjamem že za prvič da je on vedel da ona načrtuje nosečnost. Ker ko je izvedela da je noseča je napisala par postov kao da je njena kolegica nenačrtovano zanosila in da tip noče otroka. Dva tedna po tem je napisala da je to ono, oz. je trdila da je ona načrtovano sam da se je premisli. Kar neki. Še sama ne ve kaj piše. In ne...ne verjamem da je on to sploh vedel da ona načrtuje. Tako kot ne verjamem da sedaj ve, če bi vedel pač nebi seksal z kondomom! Mislm sej nismo idioti al pač...?

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 11:21:35   
daddy
Noboy"s perfect user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 11:24:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Noboy"s perfect user posted image .


Vemo to daddyuser posted image , sam neki je če nisi popoln tako kot noben ni, nekej če se pa igraš z življenjem....in punce, k smo kle gor to pač še bolj prizadane, zaradi situacij v katerih smo.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 11:31:40   
daddy
Ja, sej mi je jasno, kaj te je pri tem tako "ruknilo" in zakaj .... ampak v končni fazi tebi osebno to čist nič ne koristi, pa če se zarad take zadeve razpizdiš do plafona in nazaj. Ljudje počnejo marsikaj, morijo, posiljujejo, se izživljajo na vse mogoče načine - seveda lahk obsodimo ( in tudi prav je, da to počnemo ), vendar pa sveta ne moremo spreminjat ( to še vedno počnejo šestnajstletniki user posted image  ), še manj lahko vplivamo na življenja neznancev. Kar ti hočem rečt, je, da je v bistvu škoda porabljene energije zarad stvari, ki jih lahko kvečjemu opazuješ - spremljaš. Je vsekakor bolje jo usmerit v svoje življenje user posted image .
  A le zakaj tebi razlagam - sej ti to že vse veš user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 11:39:27   
Anonimen
Vemuser posted image ....je pa fajn da me kdo še kdaj spomni na touser posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 11:57:24   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver


Še enkrat.. lepo prosim preberi si poste od Ur+se v dodanih linkih iz presnjih tem, da boš razumela zakaj gre....
mogoče Pravljica pa sedaj ti spremeniš mnenje o Ur+ši?


lej, ni se mi dalo brat niti dalje, niti iskat podatke o njej za nazaj...ustavila sem se zgolj pri tistem "ene se z lahkoto odločijo za splav, ene bi pa dale vse, da bi zanosile"...ja pismo no, kaj ima zdej to veze, da bo ena noseča zato ker druga ne more bit user posted image  sam to user posted image
o ur-si nimam nobenega mnenja, ker še vedno ne vem točno, kdaj kaj in zakaj, pa se mi res ne da, ker je verjetno preveč branja user posted image  na začetku je bilo samo to, da je bila noseča, naredila splav, čez 2 meseca bi pa spet rada zanosila...so what?!

in daddy, imaš prav..."nobody is perfect"...ampak kaj ko je tu gor vsak "nobody" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 12:24:16   
Anonimen
Jaz pa mislim,da je tole res že čisto brez veze. Naj počne punca kar hoče. Njen problem.
Ostali pa se trudimo za svoje cilje.user posted image
Vas/ nas ne bo glava bubala.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 13:42:25   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Jaz pa mislim,da je tole res že čisto brez veze. Naj počne punca kar hoče. Njen problem.
Ostali pa se trudimo za svoje cilje.user posted image
Vas/ nas ne bo glava bubala.


Točno tako user posted image user posted image user posted image .  Če kdo hoče z glavo skozi zid, naj gre. Upam samo, da ima dovolj trdo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 13:49:46   
Anonimen
Pa tole dejansko ne spada na forum spolnost. Ker se ne pogovarjamo o penisih, pa lulikah, pa nasploh spolnosti....govori se o pričakovanju, načrtovanju.......
Moderator, prosim prestavite tole temo in jo zaklenite pa vaši presoji.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 15:39:16   
Anonimen
in kje je zdaj ta neuravnovesena deklina? najbrz je nick spremenila....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: koliko je dejansko možnosti?
10.11.2007 19:38:29   
Moyca_
temo zaklepam

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?