|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 14:55:19   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ja, punce, ne pozabit, da je ,,dečko,, psihopat. Saj ne vem, s čim ga bom bolj podžgala, če bom ponižna in se ga izogibala ali pa grem tja in mu povem, kar mu gre. Takemu zgleda nikoli ne veš, kaj se mu potika po glavi. To je najbolj žalostno. Saj če bi bila prepričana, da bo vsaj v glavi premlel situacijo bi se šla pogovorit, normalno, človeško, brez kregarije in groženj.....

Pozabila sem povedati, da si domišlja, da se mu jaz zdaj posmehujem, tako je vsaj rekel frizerki, baje da se smejem z njega, ko se srečamo zija v mene, da mi je kar nerodno, v začetku sem ga pozdravljala, potem sem prenehala.... ko se peljem mimo z avtom, toliko da ne pade na cesto, zdaj če razmišljam, lahko rečem, da opreza za mano.



Tipa je očitno sram, ker ve, da je luzer..zato te je pa nehal pozdravljati.Če bi imel čisto vest in bi bil prepričan, da on vse dela prav, bi hodi z dvignjeno glavo.Itak je pa strahopetec in lotle se te bo samo, če boš pokazala strah.Tvoja govorica telesa mu mora dati vedeti, da s teboj ni šaleuser posted image Bolj boš ponižna in krotka, bolj mirne vesti se te bo lotil.No, vsaj pri večini psihotov, ki jih poznam, je tako.Če bi vse te pretepene žene moške nazaj nabutale, bi se procenti pretepenih žensk zelo zmanjšali.
Mogoče vseeno ne bi bilo napačno, da si najdeš kakšen sprej , škodovati ne more.Ga pa pusti pri miru, ko ga šlivi...ne se ga pa bat, ker mu boš s tem samo veselje naredila.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 16:27:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

sprej bi ziher mela zarad boljšega občutka.... vsaj jaz... sigurno mu ne bi pokazala, da se ga bojim... bi pa pomoje moj dec kar fajn znoru, da b ikdo to okrog govoru, da me bo pretepel.... user posted image



Se strinjam. In ne razumem tvojega deca, da že ni takrat, ko si zvedela, kaj namerava, šel do njega in totalka ven padu. moj bi čist zihr. Pa tudi ne bi mene pustil klicat, sam bi jih. In tud zihr sem, da bi povedal takemu tipu, da če se kateremukoli od nas kaj zgodi, da se lahko pod nosom obriše za svoja j.... in še kaj drugega.
Strinjam se z Mič, tvoj dec bi moral stopiti ven iz kroga udobja. Kako te lahko pusti v taki negotovosti in strahu, ko bi lahko nekaj zate naredil? Taki psihiči se bojijo odločnih ali pa še bolj nasilnih ljudi, in tvoj dec bi se moral naredit trakega, četudi v resnici ni. Ne vem no, žal mi je, ker se sploh to dogaja, samo kot vidiš, se dogaja....in nasilja ne ustaviš z rožicami, če te napade z vilami, se lahko boriš samo z enakim ali hujšim orožjem, žal.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 16:44:27   
Anonimen
Jaz pa ne vem, če ne bi vseeno šla na policijo in to vse lepo povedala. Ma nekaj je dobro, da narediš, in če nimaš drugega, vsaj to. Kaj pa una frizerska, bi potrdila policajem ro, kar je rekla tebi? Po moje bi bilo fajn, če bi se šli policaji malo pogovorit s tem "dečkom". Ampak sem najbrž naivna, da bi mogoče majčkeno pomislila, da bi pa policaji lahko šli do njega, uradno, strogo, in mu povedali, da so prejeli prijavo o grožnjah in ga opazujejo.
Kaj pa kakšna prepoved približevanja, a se tega na podlagi pričevanja te frizerke, če bi hotela pričat, ne bi dalo doseči? Jaz bi šla vprašat.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 17:06:41   
Gina
A misliš, da se ga frizerka pa ne boji? Saj potem bi zihr tudi njej grozil, ali pa bi si mislila, da bo potem še njo namlatu. Ne vem, pojma nimam, ampak jaz si to nekako tako predstavljam.
In če bi človek lahko kaj od policije resnične zaščite dobil, bi bila to vsekakor najboljša varianta. Vendar ne vem, ali sploh obstaja kdo pri nas, v slo, ki bi ga policija res zaščitila pred takimi psihoti, ki grozijo? A kakšna kašnega pozna, ki bi mu policija pomagala v takem primeru? Jaz ne. Saj jim niti zakon tega menda ne omogoča, ne smejo mu nič, dokler ne naredi kaj. Ali se pa jaz motim, ne vem. Ampak bilo bi pa fajn, če bi policija res ščitila ljudi na tem področju, res fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 17:09:38   
tanikaa
Meni je najbolj všeč predlog, da naj se policija pogovori z njim. Vem, da kar tako ne grejo k takim idiotom, ampak saj maš policaja v familiji...ali pa ti jaz posodim policaje iz svoje? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:02:58   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga Mukica!

DOkler ne bo grozil neposredno tebi ne moreš nič. Potem ga pa lahko ovadiš.

Si pa naredila napako v osnovi. Takrat, ko si klicala njih, bi morala policijo in podati anonimno prijavo. Saj pa ne živite v vasi samo vi in oni, ne?



Muki, žal se moram strinjati z Raho.
Res je bila napaka, da nisi poklicala policije.
Vsekakor pa močno upam in verjamem, da sosed ne bo izpolnil groženj.user posted image .
V kolikor pa ponovno slišiš krike, grožnje itd...pa le naredi anonimno prijavo na policijo.
Drži se mi

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:04:30   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga Mukica!

DOkler ne bo grozil neposredno tebi ne moreš nič. Potem ga pa lahko ovadiš.


Ja, ampak jaz ravno ne želim, da me sredi ceste pretepe. A naj se vpišem na kakšen tečaj samoobrambe, ker jaz znam tepsti samo z jezikom user posted image


Kupi antiatackt spraj,  v Salamoncu najdeš kar velko ponudnikov. jaz sem si ga kupila v času študija, ga neke noči tudi uporabila in lahko rečem, da več kot uspešno (čeprav je uradno prepovedan, saj je to solzilec).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:07:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: altati


...pa le naredi anonimno prijavo na policijo.
Drži se mi



Po moje ne bo pametna ideja. Sosed bo točno vedel, da je to storila ona in šele takrat bo videla, kaj je resno sranje. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:09:48   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: altati


...pa le naredi anonimno prijavo na policijo.
Drži se mi



Po moje ne bo pametna ideja. Sosed bo točno vedel, da je to storila ona in šele takrat bo videla, kaj je resno sranje. user posted image


Mogoče imaš prav, mogoče se bo pa ustrašil, ko bo dobil obisk policije na dom. Saj v primeru prijave so dolžni posredovati, kajne?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:19:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: altati


Mogoče imaš prav, mogoče se bo pa ustrašil, ko bo dobil obisk policije na dom. Saj v primeru prijave so dolžni posredovati, kajne?


No, kolikor jaz berem o tem, se v takih debilih potem še dodatno nakopiči gnev. In njihova edina misel je maščevanje. Zato je po moje najbolje, da bi policija prišla takrat, ko je "mir" pri hiši in mu povedala, da so slišali za grožnje. To bi po moje prej zaleglo, kot to, da bi ga policija dobila v času "akcije". Ne vem, nisem dovolj pametna za kaj takega.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:23:11   
cmokec
Nisem vse brala, ampak očitno zato ljudje raje tiščijo glavo v pesek in se delajo nevedno, kot pa, da bi pomagali. In tisti, ki ima vsaj toliko karakterja in sočutja do žrtve, na koncu potegne najslabše. In zato ljudje spregovorijo, ko se zgodi najhujše, prej pa ne.

Ti res čestitam, da si povzdignila glas, ampak z nastalo stanje pa res nimam pametnega nasveta. Pri takih "bolnikih" res nikoli ne veš, kako razmišljajo. Obisk policije na domu bi ga res znal malo prestrašit, da bi te pustil pri miru. Obenem bi dobil dober znak, da te ni ustrahoval in se ga ne bojiš. Tako bo zgubil del svojega zagona, da ti škoduje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:28:16   
piščanc
ne prilivaj zdaj še dodatno na ogenj. sosed je jezen nate, dvomim, da te bo pretepel, ker to si upa samo doma. govorice njegove prestrašene žene, da te bo prebutal, raje pozabi. ona se ga itak tako boji, mogoče je to rekel v navalu jeze, ko je videl, da se ga žena zdaj manj boji - saj ga je nazjala druga ženska in je nehal pretepati njo.

to je bolj v kontekstu, da straši ženo - saj veš, bodi pridna pa ne grem pretepst sosede. saj ve, da če samo roko položi nate, te nič ne ustavi, da greš na policijo. no, njegovo ženo pa zgleda to hitro ustavi.

to, da te ne pozdravlja mirno spreglej, lahko ga še pozdravljaš, tako mimogrede. poizkusi pa se pogovoriti z njegovo ženo, brez njegove prisotnosti. ne boj se ga niti ne pretiravaj, samo prijetno pa tole ni. imej vedno mobitel pri sebi, malo se pazi, pa bo šlo tole naprej.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:42:33   
srki
Evo, to je pa to, ko hoče bit človek dober in hoče pomagat, na koncu pa sam naj*** in se "boji" za svoje življenje.

Če je tak psiho, kot praviš, bi se jaz še za svoje otroke bala. Vsekakor pa bi možu (mojemu) jasno in glasno dala vedeti, da naj tudi on kaj ukrepa in kaj reče oz. se vsaj poskuša z njim po "moško" pogoorit (ne mislim na tepež). Mogoče njega toliko ne sovraži.

Dan na dan pa tudi jaz ne bi tega poslušala, kako se mlatita in kričita, sigurno ne.

Drugače pa je po mojem ena velika reva, upam in mislim, da se nate res ne bo spravil fizično, to se upa verjetno samo svoji ženi delat.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:51:07   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: altati


Mogoče imaš prav, mogoče se bo pa ustrašil, ko bo dobil obisk policije na dom. Saj v primeru prijave so dolžni posredovati, kajne?


No, kolikor jaz berem o tem, se v takih debilih potem še dodatno nakopiči gnev. In njihova edina misel je maščevanje. Zato je po moje najbolje, da bi policija prišla takrat, ko je "mir" pri hiši in mu povedala, da so slišali za grožnje. To bi po moje prej zaleglo, kot to, da bi ga policija dobila v času "akcije". Ne vem, nisem dovolj pametna za kaj takega.


tanikaa, se strinjam, da tudi sama nisem dovolj pametna za take 'psihote' in njihove morebitne reakcije. Res ne vem kaj je najbolje storiti.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 18:53:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: altati


tanikaa, se strinjam, da tudi sama nisem dovolj pametna za take 'psihote' in njihove morebitne reakcije. Res ne vem kaj je najbolje storiti.


Brebuta jih kakor zadnji gnoj. Samo potem se spustiš na njihov nivo pa si v dreku. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 19:03:16   
Rožica I
Meni pa se zdi, da če bi te hotel namlatit, bi te že. Glede na to, da zadeva traja od poletja.
Morda ta frizerka pač rada opravlja, pa se ji je zdelo umesno še malo godlje dodat.

Ko bi se prvič srečala s sosedom, bi ga vljudno pozdravila z "dober dan, sosed", potem pa bi videla tudi reakcijo z njegove strani. Če te bo hotel mahnit, imej spray v žepu in šus na policijo, če bo pa gledal v tla, bodi brez skrbi, da ima pač le dolg jezik. Če te kakorkoli verbalno napade, pa pojdi na policijo povprašat kaj lahko storiš.
Kar tako, zaradi enega čveka frizerke, ne bi pošiljala user posted image  v ogenj. Bi še večje sruser posted image  napravila..




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
4.11.2007 19:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 19:25:41   
kaya2007
jaz mislim, da bi mu moral nekdo (tvoj mož, prijatelj, pač en moški) temu tipu fino zagrozit, očitno je strahopeten (drugače ne bi žene pretepal) in sem sigurna da bi to zaleglo.  žal se je treba spustit na njegov nivo, drugače ne bo razumel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 19:32:58   
Anonimen
Glede na to da imamo v "družini" takega psihopata....največja neumnost da se nekaj probate pomenit in da tvoj mož neki nori. Na koncu bo pa še on kratko potegnu.
Ignoriraj, nabavi si sprej, podaj prijavo na policijo zaradi groženj, sicer ne bodo naredili nič ma prijava pa bo. Dejstvo je da taki ljudje bolj jih drezaš bolj bolane scenarije v glavi ustvarjajo. Če pa ti rata policaje nahecat da se gredo mal pogovorit z njim pa tud ne bo nič škodlo.

So pa verjetno to čisto prazne grožnje. To je orožje takih debilov. In folk pol nori in se boji in se krega. Narediš s tem nič, sam še podžgeš ga. Igrnorirajte.

Bi pa jaz čist tako btw bi mi ušlo naslednjič pri frizerki, da se naj kar spravi name, da mam kar ene par gospodov ki se bodo potem radi pozabavali z njim. Mu bo pršlo na uho, tak k je tebi, to je pač čar vaškega življenja.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 19:34:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mu bo pršlo na uho, tak k je tebi, to je pač čar vaškega življenja.user posted image



In temu bi se z veseljem odpovedala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 19:50:34   
PiaM
Jaz pa k njemu domov - na njegov teritorij sigurno ne bi hodila.Da ne bo še večje sranje iz tega nastalo. Šla bi lepo na policijo, ga prijavila in naj se gredo oni tja pogovorit. Ali bi pa pustila stvar pri miru, mogoče se tip samo šopiri in se te v resnici ne bi upal dotaknit. Za varnost bi pa sigurno imela vedno kaj pri sebi.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 20:21:28   
Jančika_
Mi smo v neki drugi situaciji naredili takole: poklicali smo policijo k nam domov na pogovor in potem smo stali skupaj pred hišo tako, da so sosedje videli, da je policija tam in da se pogovarjamo o njih (pogledi in kretje v tisto smer). To so policisti sami predlagali, ker se v tisti situaciji resnično ni dalo narediti kaj bolj konkretnega. Je pa 100% zaleglo. Mogoče bi tudi tu delovalouser posted image ?

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 20:52:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: muki1


Ja, ampak jaz ravno ne želim, da me sredi ceste pretepe. A naj se vpišem na kakšen tečaj samoobrambe, ker jaz znam tepsti samo z jezikom user posted image


ne, lahko pa vzameš privat ure pri mojem dragem...ma črni pas in je inštruktor user posted image user posted image  ker smo skoraj sosedi, ti zrihtam popust user posted image

aja, pa v kleti mam eno bejsbolsko palico.....ti jo posodim, ti pa si kupi malce večjo torbico....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:02:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mi smo v neki drugi situaciji naredili takole: poklicali smo policijo k nam domov na pogovor in potem smo stali skupaj pred hišo tako, da so sosedje videli, da je policija tam in da se pogovarjamo o njih (pogledi in kretje v tisto smer). To so policisti sami predlagali, ker se v tisti situaciji resnično ni dalo narediti kaj bolj konkretnega. Je pa 100% zaleglo. Mogoče bi tudi tu delovalouser posted image ?


Ja, kaj takega sem jaz imela v mislih. To ste fajn rešili.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:16:03   
natasaom
dokler ne teče kri, policija nič ne more..kaj paa če bi koga plačala,da njega mal ustraš???
pa tako tele ki ženo tepe je itak reva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?