|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.6.2010 14:21:37   
boob
pozdravljene še iz moje strani,

odločbe bodo jutri oz čet.  Mi itak že vemo da bomo odklonjeni ker 1.9. nebomo stari še 11m.
Bi pa najraj temu Lesjaku al kako je že , zavila vrat.Upam da naslednji mandat nebo niti kandidiral.
Vsako leto država daje vn razpis za nepovratna sredstva, šole in vrtce. . .ampak naša občina se tudi enkrat ni prijavla na razpis.  Zakaj? Ker nima smisla. . to so besede iz 'vrha'. Za user posted image ....
Mater me ta tema razkuri user posted image user posted image
Mi bomo pa kar še enega naredili, in bom kar produžila user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač smo pa uredu, rastemo, čvekamo, začeli smo trmarit. . ampak je tud mami trmasta user posted image

no to bo to zaenkrat

čaw čaw



_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.6.2010 14:51:45   
googica
haha boob so te res razuser posted image .. no sej vas čist razumem ane.. ta država ma tko nasprotujoče si rešitve.. po en stran hočjo čimveč otrok, po drugi strani pa, da jim ni treba nič nardit za te otroke, nobenih vrtcev, novih služb... sm že itak rekla.. bmk če zmanjka slovencev.. vem da mi za to ne bomo krivi, ampak država sama.. pa še tolk, govoril smo s sorodniki iz švice.. ki so nam napovedal, nej se mal pazimo z denarjem, ker tale pomoč grčiji nas bo tolk stala, da ne bomo dohajal!!!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.6.2010 15:27:40   
boob
ja kaj me nebo user posted image  . . pa glih kar sm z enim bumbarjem govorila k župana zagovarja

katrin penzije itak nebo tu noben dočaku. . aja pol pa še prjavi župan, da naj angažiramo babice in dedke. . . moji tašči manka še 10let do penzije user posted image

evo evo bom nehala user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.6.2010 21:12:12   
katrin***
Čer,

boob... ma te čist zastopim res user posted image  ker dokler nisi tudi ti v isti koži s svojim otrokom se te ne tiče in imajo problem drugi, ko pa prideš na isto, pa ni ravno vseeno. Ja, glede teh 11 mesecev je res - mi bomo to presegli hvala bogu in upam, da bomo vrtec dobili. Ker če ga dobimo grem po uvajanju na šiht - prej ne, če pa ga ne dobimo, bom pa septembra začela delat verjet - al pa že avgusta kaj pa vem. Kar se župana tiče pa mislim, da ne bo več kandidiral, vsaj kolikor sem js obveščena - zihr pa ne vem, neuradne informacije. Ta "vrh" občine je itak usekan, sploh vodje so neki spešl, še posebi ta k ma vrtce čez - adijo res. Za babice in dedke pa tudi jaz nimam nobenega, ki bo ji čuval, ker še vsi delajo. O.k razen tasta, sam njega pa res ne bi obremenjevala s tem. tašča pa šele čez 4 leta pride v poštev za varstvo - pa se pejt pol ne. Še dobr, da sm tko zanosila kokr sm, ker če bi načrtovala bi bla še dons brez user posted image  Kdo pa zagovarja župana???

googica...grčijo mamo mi že pri nas sam predragi Pahorček si tega ne upa zintuser posted image user posted image user posted image  IN pol mi pomagamo drugim - pa za koga user posted image  Nam še noben ni.

Aja, boob, sej kaj vas pa stane če še enga naredite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Trmarimo pa tudi mi včasih.

Evo sm že nehala, grem spat user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
2.6.2010 8:54:33   
boob
danes je še prezgodej za user posted image  user posted image   zato vam bom zaželela en lep oblačen dan user posted image



_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
2.6.2010 12:36:23   
googica
hehe.. js sm pa dons ful pridna.. se vid da je drugi zobek končno zuni in je juš mal bolj priden :)) vreme je pa... ah, ni za govort no :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
2.6.2010 15:39:02   
katrin***
Vreme za en k.... pa še učit se mi ne da user posted image

Odločbe še nisem dobila, sem pa dobila dohodnino za plačat seveda, da ne bo pomoteuser posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 11:38:04   
Nenny
No odločbe prihajajo, punce

In spet tako kot vsa leta do sedaj- nismo sprejeti. Evo, če bo sreča, bo naš mali prišel v vrtec pri 5-tih letih.

Katastrooofa

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 12:04:53   
boob
smo dobili odločbo . . .in ITAK da nismo sprejeti. . .smo pa na 115mestu . . juuuhhuuuhhuu. . 

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  . . .  prokleta država . .

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 12:59:30   
boob
nenny kje imaš pa sinkota v varstvu?

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 13:18:55   
norksi
živjo punce - sem tudi jaz z okolice Grosuplja - točneje s Pijave Gorice - in me zanima, kam kej hodite z vozički in malčki naokrog. Sicer pa sem dobila nekaj luštnih idej na spletni strani

www.caszadruzino.com

papa

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 13:26:26   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: boob

nenny kje imaš pa sinkota v varstvu?


Že vsa leta pri tetki sosedi, kjer so trenutno 3-je . (ena punčka je pa dobila vrtec spomladi).

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 13:36:56   
boob
Nenny sm ti poslala zs

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 13:51:49   
helimaša
evo mi smo dobil.....tko da punce če bo kera rabila varstvo.....lahko ke k men prpelje......itak sem že izkušena mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 14:01:48   
boob
user posted image  super

a ti se to hecaš al resno misliš za varstvo?? da neboš septembra mela celo četico pred vrati user posted image

če katera pozna uredu varuško se priporočam. . .lahko tudi na zs. . .lahko tudi v Lj

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 14:05:59   
helimaša
ne jst ke resno mislm....ker mam zlo zoprno službo sm se odločila da bi kr doma ostala.....in zdej k je Zoja dobila vrtec sem še bolj trdno odločena da ostanem doma in pazim kakšnega malega navihanca......da me ne bo katera narobe razumela.....sej bi pazila tudi če Zoja nebi dobila varstva.....sm zdej se bom lahko samo drugemu posvetila....tko da ne bo mami gor mami dol.....
bi pa mela samo enega oz.največ dva......tko da če boš rabila samo povej

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 14:17:42   
boob
pa če bi se kaj na kavici dobile midve user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 14:35:00   
helimaša
boob sm ti ZS poslala

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 15:49:28   
katrin***
Evo,

sej ne vem al nej pop..... al jokam al varstvo iščem al nej doma ostanem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Smo 109. v čakalni vrsti user posted image user posted image user posted image

Grem, k če ne me bo konc od jeze, se javim kej kasneje.

helimaša .... maš zs user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 17:34:28   
anžetka
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

evo mi smo dobil.....tko da punce če bo kera rabila varstvo.....lahko ke k men prpelje......itak sem že izkušena mamicauser posted image user posted image user posted image


Vidm, da sta se Boob in Katrin že zagreble!user posted image  A je sploh point ZS ti pošiljat? Ker sm ti ga drugač mislna...user posted image

No mi smo tud ostal brez vrtca...smo celo na 108.mestu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Banda pokvarjena! Pritožbo bom sicer napisala, sam zihr ne bom nič dosegla s tem. Ne vem kam naj ga dam...user posted image user posted image  Oči se ponuja (je tud edini v penziji, ostalim še ful manjka), sam mi je mal bad, ker je precej bolan pa to in še celo leto bi ga moral met...Najraj bi ga kr sabo v službo vzelauser posted image Pa še februarja moj gre za pol leta...sploh nočem pomislt, kako bo takrat...user posted image  Ful sm razočarana, jezna, sitna, žalostna...

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 17:53:36   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Evo,

sej ne vem al nej pop..... al jokam al varstvo iščem al nej doma ostanem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Smo 109. v čakalni vrsti user posted image user posted image user posted image

Grem, k če ne me bo konc od jeze, se javim kej kasneje.

helimaša .... maš zs user posted image



kaj se grebeš user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 19:28:41   
katrin***
Jah k... rada bi da bi mela tamala en pošten varstvo user posted image user posted image user posted image  Če bi ble pa še z vašo skupej pa sploh o.k, ker sta približno iste starosti.

Če bo mela soseda kej frej bom sporočila.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 19:32:35   
katrin***
helimaša...torej, če si pripravljena računaj name 100%. Aja, samo ceno je treba še povedat, pa da mene boš zdej še obrala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 20:10:47   
katrin***
En kup vprašanj imam zate (helimaša) pa sej se bove slišale user posted image user posted image

Zdej pa mal druge teme user posted image user posted image user posted image

trenutno jem navadni jogurt z benkotom - ne vprašte kako ampak zapasal mi je user posted image  Smo šli prej na sprehod pa pridemo nazaj in ne mormo odklent vrat - jah, smo pustli ključ na notranji strani not - adijo mijo. Čez wc okno k je blo edino odprto ni šlo, ker smo mel vsi predebele roke da bi prišli zravn, potem pa je moj šel čez streho not user posted image user posted image user posted image user posted image   Dogodivščina ena in pol, vmes pa še naša tamala lačna kot volk seveda - je potem po 15 min ko nam je uspelo zadevo rešit zmazala eno velko porcijo polente. Zdele že pridno spi js pa posodo pospravt, perilo pobrat in gas učit do ene 22h. Mam izpit 21 in 22 ta mesec pa pojma nimam kako bom sfolgala do takrat user posted image user posted image user posted image

Evo, skašlala sm se zdej pa v akcijopol pa hitruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.6.2010 21:07:03   
googica
hehe to pa je bla dogodivščina ja :DD dejte ve men povedat glede te polente.. a to kej solite, pa to? ker js sm dans nardila jušu in je čist mal pojedu.. pol pa konc, sm mu mogla dve banani napackat..
drugač pa glede varstva sm tud js študirala, da bi mogoče kej tacga mela.. ampak problem je, da noben ni doma po osmih urah, js pa lih cel dan ne bi mela še enga otroka čez.. bi pa ful bla varuška, se da kr fajn zaslužit.. sej če tako pogledaš, varuška nardi cel šiht, še mal več kot starši otroka, bi čist upravičeno zahtevale vsaj 300€.. vsaj js tko mislm, sej takrat ko dejansko iščeš varstvo, iščeš pocen varianto ane :)
drugač pa sem slišala da se bolj splača iskat po lj, ker so cenejše.. je več konkurence pa to..
lp

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?