|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
28.11.2007 13:36:31   
guppy
IZVIRNO SPOROČILO: Tadeja 1976
Guppy,a si prženena šmarčanka ali si domačinka?

Ojjj, Tadeja, kok je lepo videt še eno dvojno mamico na tem koncu! Malo pred tabo sem rodila, 10.8.
Nisem pa ne priženjena, ne domača... bolj priseljena user posted image . Z možem sva se preselila sem nekje aprila letos.
Bravo za slikico v časopisu user posted image user posted image

Kdaj bo kakšno popoldansko srečanje za mamice brez avtaaaa?


(odgovor članu Tadeja 1976)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
28.11.2007 15:31:42   
Dajadada
Srursa, kje si pa bila?

No, midve s Helimašo sva sami kofetkali in se načvekali, otročka sta se pa igrala...parkrat je bilo treba tudi posredovatiuser posted image . Na koncu sta se seveda že naveličala in sta raje skakala po nama.

Naš je zaspal v avtu in na srečo še vedno pančka...sem ga prenesla v posteljico in se ni zbudil. Kmalu bo že ena ura okrog, kar je za nas super, super. 


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
28.11.2007 16:48:34   
srursa

IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Srursa, kje si pa bila?



Malo sem sa na poti proti MC zataknila.  Pridem na naslednjo user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
28.11.2007 20:12:37   
Tadeja 1976
GUPPY kako sta kaj tvoja user posted image  inuser posted image ? Mogoče bi se res mogle enkrat dobit na kavi, da si izmenjava zgodbe o najinih sončkih.

Punce a ve vse hodite v Brezje z dojenčki, mi bi verjetno težko, če bi nas splph sprejeli, ker smo trije, kaj mislite?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
29.11.2007 15:55:22   
Dajadada
Jej, jej kok zanemarjate tale forumuser posted image . A veste kam smo že zlezle...sem nas komi najdla.

A se vse potepate?

(odgovor članu Tadeja 1976)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
29.11.2007 21:23:38   
Nenny
No da bomo ostale še na prvi strani. Zgleda da se mamice, ki so odprle to temo, nič več nočjo pogovarjat.

Naš tamičken je že zaspančkal, men je pa dolgcajt, ker mojga še ni domov. Nek poslovilni v službi menda majo. Menda.

Je pa kr mraz zunaj, a ne? Midva z Maticem kar počakava tam do 12 ure, pol se pa odpraviva na potep. Če je sonček, je kar lepo.

Aha, pa da mi ne bo dolgčas, evo Matičkota ko že neki poje v postelji. Kr neki....

Nočka

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
29.11.2007 21:54:55   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: guppy
Kdaj bo kakšno popoldansko srečanje za mamice brez avtaaaa?


guppy ni problem tud popoldan lahko.itak se zdej otpli oziroma se sonček pokaže šele okol dvanajstih tko da gremo itak takrat šele ven.pa tud me greve vedno peš, ker tud jaz bolj malo z avtom hodim, ker se naša madam noče vozit in potem je mami čist od drugih odvisna.
ti kr povej kdaj lahko pa se dobimouser posted image user posted image

papa

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
29.11.2007 22:05:12   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Nenny

No da bomo ostale še na prvi strani. Zgleda da se mamice, ki so odprle to temo, nič več nočjo pogovarjat.



[/quotez

Jaz sem se javila med prvimi, pa sedaj mi resno primankuje časa; drug teden končan s porodniško, nato imam sicer še dopust ampak aktivno iščem novo službo in ful me vabijo na razgovore, pol pa še moja telovadba in sprehodi s tamalo tko da mi ful cajta zmanjkuje. user posted image Bi tut jaz kdaj popoldne prišla če se boste kej zmenile, se mi zdi, da mi bo lažje zneslo, plus tega moja Kaja ful uživa kadar je z otročki.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
30.11.2007 13:02:51   
orka**
Punce, vas samo na hitro malo pozdravim.
Nimam velilo časa za klepet. Našega malega 24 ur na dan matrajo krči, tako da sem že čisto na koncu z močmi. Komaj čakam jutri, ko peljem Laro k Dedku mrazu, očka pa bo malo pocrklal malega. Ko se bodo krči umirili, pa bomo tudi mi prišli na kakšno kavico, dopoldne in popoldne.

lp

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
30.11.2007 14:35:33   
Dajadada
Orka**, drži se. Upam, da krči čimprej minejo, da si malo oddahneš in da se vidimo na kavi.  

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.12.2007 17:29:49   
2ursae
punce, a ktera ve, a bo tud v Grosupljem al pa v Ivančni (oz. kjerkoli v bližini) kakšen Miklavžev sprevod? Ker se nam ne da hodit z dojenčkom  v Lj z vozičkom gužvat ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
1.12.2007 20:37:54   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

punce, a ktera ve, a bo tud v Grosupljem al pa v Ivančni (oz. kjerkoli v bližini) kakšen Miklavžev sprevod? Ker se nam ne da hodit z dojenčkom  v Lj z vozičkom gužvat ...
[/quote

Jaaaaaaa, to bi tut nas zanimalo! user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
3.12.2007 11:00:33   
Nenny
Ojla,

mi smo pogledal telebajke, se jim mal nasmejal, pojedl, pa odšli počivat. In čakamo, da neha deževat.

Kar se tiče Miklavža, ga bi pa tid mi2 rada kej vidla. A se v G res nič ne dogaja? Sem pa že razmišljala, da ga greva v sredo v kak šoping centr gledat.
Pa-pa


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
3.12.2007 11:30:57   
helimaša
Čao!

no pa je dež.to je pa res user posted image  k dž pada k si potem lahko cele dneve v hiši in čakaš da posije sonček.
pa še včer sm si rekla da morve it dons z Nenny nujno na eno sladico v Kongota k je men čist cukr padu....pa tok sm si želela.vidiš Nenny te sladice nama pa res niso namenjeneuser posted image user posted image
mislim da je tudi jutr neki slabo napovedan...res ne vem kdaj nama bo uspel
drugače smo pa mi dons do osmih spal in potem od pol desetih do enajsthuser posted image user posted image user posted image čist me je presenetla....sicer smo se ponoči nekajkrat zbudil, ampak smo se kr naspal ...
nč punce...ob lepemu vremenu spet pade kšnauser posted image ...upam da čimprej posije sončekuser posted image

papa

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
3.12.2007 11:36:58   
Nenny
Ja, ja Helimaša. Jst sem o tortici sanjala že v petek, pa si ga ti nekaj s svojimi zobki svirala. Nč ne kaže, da bi nehal....user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
3.12.2007 13:23:02   
Anol
Zdej ste pa še men sline pocedile. Midva do sedaj še nisva uspela priti na kavico, ker je vedno kaj vmes prišlo, če ne drugega pa kakšen prehlad.
A, bi se dobile kej v čet. ali pet. na kakšni slaščici in  user posted image ?

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.12.2007 18:11:52   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Anol

A, bi se dobile kej v čet. ali pet. na kakšni slaščici in  user posted image ?



mi smo zmer za.tko da kr povejte kdaj, sam da bo lep vreme.lahko vam pa lušte delam in povem da sva šle danes z Nenny in user posted image  na tortico in je blo res super.tko da punce kar v napad in se zmenmo kdaj se dobimo.

drugače pa.....user posted image  punce spet zanemarjate našo temo...kaj je zdej to...pa sej ste ja več al manj vse na porodniški....user posted image user posted image user posted image
ajde pisat in poročat kaj se kej dogaja pri vašihuser posted image

lep večer
papa

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.12.2007 19:31:12   
sabri
evo tudi mene po malem premoru, ima moj dopust dva tedna in  se bolj potepamo, tako da od drugega tedna dalje bom spet bolj na sprehodih pa na kako kavo šla pa tak naprej. Pri nam je vsak dan nekaj novega, v dveh dneh je začela na nogice se dvigovat ob kavču, sam gledam, kaj se ji dogaja, aja pa zobek imamo končno. Se še ka j oglasim, lp.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.12.2007 19:38:35   
srursa
Helimaša ti dela telefon?

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
4.12.2007 20:18:04   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Helimaša ti dela telefon?


dela, ja.je mela najbrž mal Maša prstov vmes.že obstajam.ti kr poklič.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
5.12.2007 13:27:08   
Dajadada
Mi smo pa prehlajeni, je tako hropel, da sva šla včer k P in tam zabila 3 ureuser posted image . Na srečo je samo prehlad...zaenkrat...bomo pazil, da se ne razvije v kaj več.
Tako da se do nadaljnega izogibava otročkom, da koga ne nalezeva.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
5.12.2007 13:54:02   
helimaša
no punce, se jutr dobimo v Lumpijevem kotičku?!

prijave:

.... Helimaša

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
5.12.2007 14:15:00   
Ženkica
Mene pa zanima, če morda pozna katero varuško v Grosuplju oz. okolici; 17. grem nazaj v službo in še vedno nimamo urejenega varstva user posted image .

lp

Ženkica

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
5.12.2007 14:22:30   
Dajadada
Mene pa zanima, če morda pozna katero varuško v Grosuplju oz. okolici; 17. grem nazaj v službo in še vedno nimamo urejenega varstva .

lp

Ženkica


Men se zdi, da bi bilo naših otrok, ki še nimajo varstva, že za celo skupino v vrtcu. Vse varuške so zasedene, al pa drage k user posted image .

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
5.12.2007 15:04:11   
helimaša
ja po mojem je najbolš da same odpremo en vrtec za našeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ženkica ena je v okolico Police in je v 34 tednu nosečnosti, ampak je rekla da ji ni panike.
Druga je pa iz Grosuplja je pa draga k 100user posted image , pa še nč posebnega ni.drugače pa sama presodi.

Iz Police:familyobrul@hotmail.com
Iz Grosuplja:040/162-896

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?