|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:01:29   
Anonimen
Kaj pa če rešeš, da si poklicala na občino in da so ti rekli, da ne morejo spremenit dokumentov, dokler ne bo dovolj star. Da je teta tam rekla, da se pač ne da.
Ne zdi se mi pametno, da ga kličete Maks. Res ne, ker tko samo podaljšuješ to, da je pa on res Maks.
Naj bo užaljen. Ne me narobe razumet. ampak, če nimaš namenov spremenit njegovega imena, se ne dej user posted image  Jaz bi ga malo ignorirala. Povedala vse, potem naj se pa trma. Sej se ne bo dolgo user posted image

Držim pesti, kakor koli se boste odločili, da ukrepate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:02:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Splišni po moje bi bilo najbolje, da se z njim zmenite, da ga lahko kličete Maks, ampak uradno spremembo imena pa bo lahko sam naredil, ko bo star 18 let. Moja sestra se je tudi pri 18 preimenovala, je bila prej Janina, vsi pa so jo klicali Nina.


ja, zanekrat sme samo rekla, da na občino ne gremo, ker to pač stane (druge izgovore sem pred tem že ponucala, pa mi ni drugega na pamet padlo), lahko pa ga kličemo Maks, če hoče. Pa se ni strinjal in se je ful jokat začel.user posted image  Bom zdaj še rekla, da se bo, ko bo star 18, lahko sam preimenoval. Čeprav ne vem, ni nič kaj preveč potrpežljive narave, on hoče vse TAKOJ.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:04:11   
Marogica
Mogoče pa ina Nataša (vzgojiteljica) kakšno idejo, saj je ona vse skupaj skuhala...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Kaj pa če rešeš, da si poklicala na občino in da so ti rekli, da ne morejo spremenit dokumentov, dokler ne bo dovolj star. Da je teta tam rekla, da se pač ne da.
Ne zdi se mi pametno, da ga kličete Maks. Res ne, ker tko samo podaljšuješ to, da je pa on res Maks.
Naj bo užaljen. Ne me narobe razumet. ampak, če nimaš namenov spremenit njegovega imena, se ne dej user posted image  Jaz bi ga malo ignorirala. Povedala vse, potem naj se pa trma. Sej se ne bo dolgo user posted image

Držim pesti, kakor koli se boste odločili, da ukrepate.


Saj ga ne mislim klicat Maks, to jaz samo tako rečem, da je mir. Pa saj ga tudi Tobor zelo malokrat pokličem, največkrat je še maček. Tako da tu ni panike, mi ga niti ni treba poklicati Maks. Samo rečem, da ga bom. Saj potem pozabi. Za nekaj časa. Samo upam, da bo nehal težit z občino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:05:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mogoče pa ina Nataša (vzgojiteljica) kakšno idejo, saj je ona vse skupaj skuhala...user posted image


Ja, to bi bilo najbolj fer.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:07:26   
natasaom
moja je v vrtcu vsem povedala,da bo imela sestrico Tejo.zdj me pa v trebuh gledajo,ko jo pridem iskat..
Splišni kaj pa če mu rečeš,da ne moreš tega narest?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:21:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
Splišni kaj pa če mu rečeš,da ne moreš tega narest?


Ja in zakaj ne? Saj to je zdaj vprašanje, zakaj ne.

Mah saj bom že nekako, saj je to hecno vse skupaj. Upam, da bo odnehal oziroma pozabil. Bom poročala, kako se bo odvijalo.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:21:46   
sonccnica
Povej mu, da so ti na občini rekli, da se za spremembo imena morata oba starša strinjati (kar je BTW tudi res) in da očka to ne želi storiti - vsekakor mora očka v tej zadevi sodelovati:))

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:39:24   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Bom zdaj še rekla, da se bo, ko bo star 18, lahko sam preimenoval. Čeprav ne vem, ni nič kaj preveč potrpežljive narave, on hoče vse TAKOJ.

Ja, potem te bo pa vsak dan sprot vprašal, če je že star 18 let.... in zgodba bo brez konca.
Jaz mislim, da te tale tvoj otrok malo preveč okrog prsta navija. Reci ne in konec. Valda da bo vztrajal vse dokler ve, da se boš ti sekirala zato?!?!?! Ma s čim si eni delate take velike probleme!!



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:43:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Ma s čim si eni delate take velike probleme!!


Zanimivo razmišljanje. A pa ti kar misliš, da to veš?

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:46:17   
Clody
Prijateljica ima hčerko Majo. Pri njenih 4 letih si je mala zamislila, da bo Erik oz da je Erik. Ona ne bo Maja, ker niti noče bti punca. Pa so jo klicali Erik, da je bil mir in vsi so bili zadovoljni. Trajalo je eno leto in ona ni hotela biti več Erik, ampak Maja!

Težka situacija. Sama nevem kako bi ukrepala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:49:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Prijateljica ima hčerko Majo. Pri njenih 4 letih si je mala zamislila, da bo Erik oz da je Erik. Ona ne bo Maja, ker niti noče bti punca. Pa so jo klicali Erik, da je bil mir in vsi so bili zadovoljni. Trajalo je eno leto in ona ni hotela biti več Erik, ampak Maja!


No, evo, jaz sem tudi mislila, da bo to nekako tako, smao kakšen dan manj kot eno leto.user posted image  Pa je Nataša (vzgojiteljica)  predlagala občino ...

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:51:41   
MAŠKA
Mogoče pa mu rečeš, da je tista gospa na občini, ki to ureja trenutno na dopusti in je dva tedna ne bo. Mogoče ga bo pa do takrat minilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:52:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Mogoče pa mu rečeš, da je tista gospa na občini, ki to ureja trenutno na dopusti in je dva tedna ne bo. Mogoče ga bo pa do takrat minilo.


U, terna! Ta je bila pa najboljša do sedaj. Ja, to bom rekla, hvala ti najlepša!

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:02:20   
saratanja
Kja pa čisto resen dogovor. Mu ponudiš, da ga boste vsi klicali Maks, da se boš tudi z vzgojiteljico pogovorila in jo prosila, da uporablja to ime, dokler si ga želi, na občino pa bosta šla urediti papirje čez eno leto, če mu bo ime še vedno všeč. Konec koncev je to ime, ki ga nosi otrok in če zdrži eno leto s tem, potem si ga verjetno tudi zares zasluži?

Tiste ideje z lažnimi papirji pa....mislim, da je to malo podcenjujoče gledanje na otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:14:02   
Anonimen
Lahko pa tudi sam pokliče na "občino", pa mu gospa razloži, kako in kaj. Ta občina sem pa recimo jaz. Mu bom že povedala kako in kaj.

(odgovor članu saratanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:15:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mu bom že povedala kako in kaj.


Jo Spliš,samo tega ne. Otrok bo še bolj zmeden. In čuden. user posted image  Pa pivo bo začel piti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:16:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mu bom že povedala kako in kaj.


Jo Spliš,samo tega ne. Otrok bo še bolj zmeden. In čuden. user posted image  Pa pivo bo začel piti. user posted image


pijanka.

Mogoče bi mu pa lahko rekla, da je tista teta na občini umrla user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:20:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mu bom že povedala kako in kaj.


Jo Spliš,samo tega ne. Otrok bo še bolj zmeden. In čuden. user posted image  Pa pivo bo začel piti. user posted image


pijanka.

Mogoče bi mu pa lahko rekla, da je tista teta na občini umrla user posted image


Saj ne bo hotel sam klicat, vsaj po moje ne.

A da bi umrla? Hm ... kaj pa vem. Ma toliko ga pa tudi ne morem šopat, no, reveža.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:29:04   
daša
Ja, jaz bi tudi gotovo začela reševat zadevo v tej smeri, da imajo na občini dopust. Ene 14 dni, se zna naredit, da bo "ta velika voda že dol" kot mi rečemo. Pa v tem času čim manj okoli tega razpravljat. Rečeš, ja bo že, počakaj, jaz ne morem pomagat. Pa v kakšnem dobrem trenutku na to napeljat, da je zaenkrat najbolje, da ostane Tibor, ker ne vem - Maksov je že itak polno, Tibor je pa samo on, to je bolj fajn.

Je pa zanimivo, kako včasih iz kakšne stvari, ki se ti zdi smešna, še celo mal sodeluješ na začetku rata cela "štala". Pri teh malih smrkavcih res nikoli ne veš kaj te čaka čez 5 minut.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:30:28   
Anonimen
Saj ne bo hotel sam klicat, vsaj po moje ne.


Ja, potem pa pač ne more spremeniti imena user posted image

(odgovor članu daša)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:32:02   
Gina
Kaj pa če mu ti po pravici poveš, da je tebi in očitu ime Tibor ful všeč in da sta mu ga zato dala. Da če mu to ime tudi kasneje ne bo všeč, da ga bo komot spremenil pri 18. letih, da do tedaj pa bo uradno Tibor, ker te reči so zelo komplicirane, se jih ne da kar čez noč spremeniti, da moraš tam vse razložiti na občini, napisati, kako kaj in zakaj in ker imamo ljudje obdobja, ko nam je nekaj všeč in obdobja, ko nam je nekaj drugega, oni vedno počakajo nekaj časa, preden uradno dovolijo spremeniti ime. Reci, da tebi to ravno tako ni všeč, da bi ga spreminjali, pa da se lahko nekaj drugega zmenita. Jaz bi mu rekla, da ima lahko dve imeni, eno, ki je uradno in eno, s katerim se lahko sam kliče. Kot ga kličemo srček, mucek, kaj pa vem kako že, ga lahko kličemo tudi Maks. Vendar ne ves čas. Ko se bomo igrali, bo Maks, ko bomo pa čisto resni, bo pa Tibor.  Ma ne vem, jaz bi najbrž takole probala. Ali pa varianta od tvojega očeta. Tista se mi zdi tudi zelo fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:34:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj ne bo hotel sam klicat, vsaj po moje ne.


Ja, potem pa pač ne more spremeniti imena user posted image


Ja a pa ti misliš, da bi potem kar pri tem ostalo? Ja, če bi se v kopalnico  zaklenila, pa radioo naglas navila, da ga ne bi slišala.

No, saj mogoče pa bi klical, v sili hudič še muhe žre.

Kaj pa če bi mu vsakič, ko bi prišel s to idejo na plan, v obraz pihnila? Pa ne da bi mi toliko smrdelo iz ust, da bi v nezavest padel, ampak tako, za štos? Da bi bilo smešno in bi se potem smejala? Če bi bil pri volji ... mah, bom danes, videla, kako bo zdaj s tem Maksom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:35:44   
viv_
A priimek mu je pa všeč a bi se recimo pisal Tajnikar? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 13:37:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj ne bo hotel sam klicat, vsaj po moje ne.


Ja, potem pa pač ne more spremeniti imena user posted image


Ja a pa ti misliš, da bi potem kar pri tem ostalo? Ja, če bi se v kopalnico  zaklenila, pa radioo naglas navila, da ga ne bi slišala.

No, saj mogoče pa bi klical, v sili hudič še muhe žre.



O ja, pri nas bi pri tem ostalo, če ne bi hotel poklicati. Se ne bi dala. Samo tvoj je menda res bolj vztrajen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?