|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primoža ni več...
7.11.2007 22:46:33   
Moyca_
sožalje

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Primoža ni več...
7.11.2007 22:48:20   
Maxica
Sožalje vsem bližnjim.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Primoža ni več...
8.11.2007 9:36:35   
*ANA*
Iskreno sožalje , pa naj te čuvajo  user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Primoža ni več...
8.11.2007 14:26:55   
Shorty_
Sožalje vsem ki ste ga poznali

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Primoža ni več...
8.11.2007 22:21:41   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Hvala bogu za policaje in učitelje....dežurni krivec pač mora bit.


Drgač pa škoda mladega življenja, ki je ugasnilo po lastni neumnosti.


...in bil je najbolj priden in prijazen in vse naj naj...zakaj hudiča so ga potem lovili policaji user posted image  

in zakaj hudiča se vam tresejo noge, če vas ustavi policaj user posted image  saj je samo v službi? točno veš, zakaj te je ustavil (če te ustavi)...to je tako, kot da bi se pri blagajni tresla, ko bi ti blagajničarka izdajala račun user posted image  

verjamem, da se tudi njim zdi butasto, da jih najstniki (in vsi ostali seveda)zajeb***** in se obrnejo, ko jih mislijo ustavit...potem pa slišiš po vasi hvaljenje ala "ko bi ti vedil to", "kako smo jih nat...", kako smo jim spiz..." "ha ha ha" ...sem na strani policistov user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Primoža ni več...
9.11.2007 8:10:28   
mika
in zakaj hudiča se vam tresejo noge, če vas ustavi policaj saj je samo v službi?


to bi tud jaz rada vedela, zakaj se mi je to zgodilo. mogoče zato, ker so včasih bili policisti strah in trepet. 

pred slabim mesecem se je par 100m od nas ubil mlad motorist, tudi zaradi tega ker ga je policija lovila. pri lovu na prekrškarje se mi zdi to nesprejemljivo, ker ogrožajo svoje in tuje življenje. če bi ga lovili le toliko, da vidijo registrsko, bi ga takointako našli doma. me je groza, ko pomislim, da bi se vtistem času  s pupo tam sprehajala....na srečo na ni bilo nikogar

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Primoža ni več...
9.11.2007 10:30:48   
KBM
Iskreno sožalje svojcemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?