|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kateri je zanesljiv
16.11.2007 6:43:07   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Prisegam na CB.user posted image


Se podpišem pod ta postuser posted image
Medtem ko mi je Baby Chech pokazal zelo rahlo drugo črtico, mi je CB pokazal jasen plus.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kateri je zanesljiv
16.11.2007 7:37:22   
taraji
Tudi meni se zdi CB najbolj zanesljiv - če pa en test pokaže+, drugi -... je pa najbolje iti na krvni test v laboratorij - to je sigurno še najbolj zanesljivo

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kateri je zanesljiv
18.11.2007 10:48:47   
Majuska
Ojla,

jaz sem danes delala test First Sign in se je pokazala zelo šibka druga črtica. Ampak še vedno nisem prepričana, ali je ali ni glede na vaše napisane izkušnje s testi. Bom verjetno tudi naredila še s CB, da se prepričam user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kateri je zanesljiv
26.11.2007 12:38:32   
lusa8
Mores vedet da je nivo hormona za First sign in CB razlicna. In ce mas ti zelo sibko crtico na First signu, se ne pomeni da jo bos mela tudi na CB, ker je lahko hormona se premalo, da bi ti pokazal pozit. na CB. Po moje se pocaki par dni za CB-verjetno kak slab tedn-moja ocena.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kateri je zanesljiv
27.11.2007 9:39:51   
polma
BC in CB sta pri meni pokazala iste rezultate. Dokler so bli BC negativni, nisem niti preverjala s CB. Ko pa je prvi dan izostanka M (imam zgodnje ovulacije-ne na sredini ciklusa, tko da je blo krepko čez 14 dni po O) Baby-check pokazal plus, sem ponovila z drugim čez dva dni in -da sem se res prepričala, sem kak teden kasneje naredila še Clear-blue. Nikoli nisem imela lažnih rezultatov z nobenim od teh dveh testov.

(odgovor članu lusa8)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kateri je zanesljiv
27.11.2007 18:05:44   
Majuska
ja, drži ... CB je pokazal tako intenziven user posted image da ni bilo več nobenega dvoma ... danes pa je tudi uradno potrjeno user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kateri je zanesljiv
2.1.2008 15:24:40   
Colicka
Moje mnenje je, da vse, kar je dražje ni nujno tudi najboljše in ne razumem, zakaj nekatere prisegate samo na CB, če pa beremo po forumih da so že tako CB kot BC kot FS vsi kazali lažno ....kar je pa sicer verjetno redko ...
Glavno je, da enkrat ko bomo nosečke, da bo to 100% pa ni va
no, s katerim testom! :) 

Colicka

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?