|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:10:17   
tanikaa
Samo jaz se strinjam s Karin v tistem delu, ko pravi, da če si ženska domišlja, da mu je to prva avantura preko kamere. Po moje je ena izmed ****, ki jih tu in tam pelje na kavo in ...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:36:45   
Anonimen
Ene nasedejo ,in to dobroo.pa se nataknejo seuser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:37:27   
tanikaa
Upam, da vsaj kvalitetno nataknejo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:37:55   
Anonimen
pa se nataknejo se


Pa ne sam enkratuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:39:19   
Anonimen
Ha kvaliteta ,kvantiteta ,izbor po zeljiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 20:40:07   
Anonimen
a anonimna sploh sedelujeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 14:51:48   
lea23
jst grem vsak dan s tamalo sama v trgovino ( stara je 6 mesecev ), moj mož tudi veliko preveč dela ( vozi mednarodni avtobus ), pa mi niti enkrat samkrat ni prišlo na kraj pameti da bi ga prevarala, kaj šele da bi šla seksat z drugimi!

cele dneve si sama doma? nimaš niti ene prijateljice da bi šle na sprehod z vozički? nimaš niti ene sosede s katero bi šla vsak dan na kavico? nimaš nikogar? niti znank ki imajo toliko stare otroške kot ti? ženska res si v krizi, da te nihče ne mara oz. da nimaš nikogar. 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 16:00:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

jst grem vsak dan s tamalo sama v trgovino ( stara je 6 mesecev ), moj mož tudi veliko preveč dela ( vozi mednarodni avtobus ), pa mi niti enkrat samkrat ni prišlo na kraj pameti da bi ga prevarala, kaj šele da bi šla seksat z drugimi!

cele dneve si sama doma? nimaš niti ene prijateljice da bi šle na sprehod z vozički? nimaš niti ene sosede s katero bi šla vsak dan na kavico? nimaš nikogar? niti znank ki imajo toliko stare otroške kot ti? ženska res si v krizi, da te nihče ne mara oz. da nimaš nikogar. 



Imam prijateljice,imam sodelavke z isto starimi otročki,imam vse,a raje imam njega.user posted image

Pa sem vam spet dala kost za glodat.user posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 17:52:16   
lea23
potem pa oprosti ampak kaj nas sploh sprašuješ???? imej njega in čao user posted image  popokaj otroke, pusti moža, in pejdi k tanovemu. kje je problem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 17:54:45   
ThinkPink
Moraš pa imeti res dosti energije, da poleg dveh malih otrokecov, najdeš še čas za ljubimca.

In nasvet zate - naredi tako, da ne bodo trpeli otroci. Ne zapuščaj družine zaradi tega, ker imaš z enim tipom zdakj ful dober sex, saj tudi nora privlačnost enkrat mine!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 17:59:41   
lea23
tudi jst sem prvi teden sama hodila na sprehode vozičkat, ker moje prijateljice od prej ne živijo tako blizu, pa sem ravno na sprehodih spoznala še malo morje mamic z dojenčki ki živijo ful blizu nas. tako smo 3, ki smo vsak dan zmenjene ob enajstih in gremo lepo za 2 uri ven z vozički do kosila. popoldan pa kakor je, onidve gresta z možem, moj pa odvisno če je doma. se pa zmenim s kakšno prijateljico da pride do mene pa greva na sprehod in potem na popoldansko kavico al pa malo po trgovinah. to je naša vsakdanja "obveznost". ob vikendih pa gremo seveda vsaka posebej z možem

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 18:08:13   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam prijateljice,imam sodelavke z isto starimi otročki,imam vse,a raje imam njega.user posted image



In v prvem postu si napisala;

"No in ker sem cele dneve sama doma z otroci,sem že postala zagrenjena,saj nisem imela nobene družbe oz.časa za kolegice. "



No comment!user posted image

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 18:43:56   
lea23
sploh ne vem kje je potem problem da sprašuje nas?  user posted image
če ji je pa toliko do njega? user posted image
ampak pazi da ti ne po kasneje žal da tvoja dva otroka nimata tapravega očeta, ti pa da si izgubila moža s katerim si imela družino ( in ki te je mogoče ljubil )

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 18:59:03   
lea23
ampak da ne boš tko kot naša soseda iz bloka user posted image
je popokala svojega 12 let starega sina in je odšla k ljubimcu. ločila se je in oče otroka je pač plačeval preživnino. potem pa čez manj kot pol leta pride skupaj z otrokom nazaj jokat če jo bivši vzame nazaj user posted image  user posted image  user posted image  
mi firbci sosedje smo se pa na stopnišlu smejali user posted image
skratka, ljubimec jo je vrgel ven iz svojega stanovanja ker edino kar je počela je bilo to da je kuhala in spala. zdaj je podnajemnica v sosednjem bloku v garsonjeri, njen sin pa v šolo hodi v raztrganih oblačilih ker denar od preživnine baje porabi za najemnino. toliko o tem user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 19:03:18   
lea23
ta njen bivši mož si je pa nedolgo nazaj našel ful uredu žensko, lastnico ene verige trgovin z oblačili. skratka, ženska na mestu. pametna, sposobna, komunikativna, skratka res ful uredu. smo se zmenili da ko bosta onadva načrtovala otroka, da javita še nama da takrat še midva začneva delat na tadrugem da bomo lahko imeli skupne izlete in debate user posted image   

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 19:38:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

da ti že prvič k te vidi pove da če z njim spiješ kofe morš tud seksatuser posted image ....


Hja, včasih so pri kofetu prinesli piškotek ali vodo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 19:47:10   
Anonimen
Eh....a ne vidte da se norca dela. Bejbi je pač dolgčas. Sedi doma, nima prijateljic, kolegic, znank ki bi hotele jo gledat na kavi, mož v šihtu, ona pa doma sanjari o ljubimcu in o popolnem življenju k bi ga rada. Kaj vse ne dela dolgčasuser posted image user posted image user posted image

Za drugič pa....dej si vsej boljšga ljubimca zmisl. Tacga k te je vidu na cesti pa se mu je srce vstavlo, tacga k se mu roke tresejo k govori s tabo....ne pa tacga ki ti bo plačal kofe v zameno da mu ga potegnešuser posted image , ne tacga ki bi oz. nateguje vse kar je tko butasto da gre z njim na kafeuser posted image ....ideje poberi v kkšni španski....sej jih maš cajt gledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 19:50:51   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

kofe v zameno da mu ga potegnešuser posted image , ne tacga ki bi oz. nateguje vse kar je tko butasto da gre z njim na kafeuser posted image ....ideje poberi v kkšni španski....sej jih maš cajt gledatuser posted image



hahahaaahaa počla bom od smeha user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj bi izbrali vi?
17.11.2007 20:09:34   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

prvo kot prvo...to nima nobene veze z "dobro ali slabo" mamico!!!

drugo pa...uživaj v trenutnem stanju...po moje ne bo dolgo trajalo...samo pazi, da te nikoli in nikdar nobeden ne razkrinka, niti najboljša prijateljica ne! že to, da si tu gor to šla pisat, je po moje preveč user posted image  in upaj, da tudi njemu lahko zaupaš user posted image




se podpišem!user posted image  

tudi jst sm mnenja da dolgo ne boš mogla sedet na dveh stolčkih,hitro se bo en zamajal in upam,da takrt ne usrtaneš brez obeh....sicer do takrat uživej v dosedanjem stanju z tanovim....user posted image .....boš pa mogla po hitrem postopku začet predalčkat kako in kaj v naprej....
....če je z možem res tako težko in neznosno in se ne da nič naredit....kje piše da vama z tanovim nebi uspelo?...bodi samo pazliva!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj bi izbrali vi?
22.11.2007 9:07:05   
sandrca
ja shit no. si se pa fajn zapletla. sam sej si že sama povedala, da maš raj njega, zakaj potem sprašuješ kaj bi me izbrale?

lej jest sem doma na vasi, imam dva otroka, dec je tut cele dneve v službi, vse sosede so po službah in nimam nikogar za čvek in kavo. pa mi še ni kapnil da bi si druzga poiskala user posted image sem mal čudna ane?? mam pa ringarajo (sicer bolj mal pišem, se pa nasmejim in velik novega zvem user posted image user posted image ) in ustvarjanje. s tem si zapolnim "prosti čas".


uglavnem me pa to zanima:

ti daš otroke spat in hopacupa k loverju? ja a otroc so pol sami doma al kako???user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj bi izbrali vi?
23.11.2007 8:36:00   
Moyca_
najboljše da temo zaklenem ker ne vodi nikamor

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?