|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:28:20   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom


men je bivši še skret papir odnesu zato k ga je ON kupu user posted image  psiho


Upam, da ne rabljenega. user posted image



sej bi ga,če bi ga znal iz skreta potegnt user posted image ...ma jest sm pr mojmu dolenčku na loto zadela..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 21:14:31   
jade1
Mislim, da je tukaj malo večji problem kot to, da se je on razjezil, ker si šla gledat avto v salon. Mene bi bolj motilo to, da kljub temu, da ste družina obravnava vajino vezo kot moje tvoje. 
Se mi pa ne zdi nič narobe, da si šla gledat, pa kaj pol jaz tudi gleam kaj kar mi je všeč čeprav ne bom kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 21:18:27   
lelaval
Jaz sem že v sednji šoli hodila s sošolkami probavat najdražje cote. user posted image  In, ko smo si jih oblekle, sploh niso bile več interesantne.
Sedaj pa oba z mojim gledava, kakšne hiše se prodajajo (pa si finančno še vrat od hiše ne bi mogla privoščit user posted image ), ja in avte tudi redno spremlja moj - pa še jaz pogledam kdaj kaj zreven. Pohišvo pa prav tako - moraš sprobat najdražje sedežne, da vidiš, da niso komot in se raje odločiš za cenejšo varianto. user posted image
Kar pa se tiče financ - nama nikoli ni bilo jasno, kako lahko pari živijo vsak z lastnimi financami in "to je moje". Pri nas je vse naše - ne glede na to, kdo prispeva več v družinski proračun. In oba avta sta pisanan nanj (tudi kuplena z njegovim denarjem, če smo natančni), pa nikoli ne govoriva, da je kateri od katerega, pač pa sta oba naša.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 21:24:15   
Anonimen
Jaz nikoli ne bi hodla it gledat nekaj kar vem da ne bom kupla, mi je zguba cajta, kar se avtov tiče svceda. Dobre čevlje pa rada pogledam.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 21:37:00   
Anonimen
Midva sva ful gledala avtov novih meseca maja pa junija. Na koncu je kupil 4 leta starega iz Francije. Tako je to. Firbec je fajn včasih past, ker gledanje je zastonj. user posted image

No, ostale stvari pa valda pogledam, probam po potrebi (čevlje, obleka) ampak dejansko drugače zgleda na tebi kot na lutki. user posted image


In ja, avto za študenta za tolko denarja je zame u mač. žal. Da ti ga kupijo pa starši, je pa druga pesem. Ampak, dokler nimaš svoje stvari, kupljene s  svojim denarjem, je ne boš cenil tako kot bi jo drugače. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 21:59:14   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Pa ko mu rečem, da bom šla enkrat s prijateljico v NY za pet dni in bova samo šopingirale (tam čez ene 50 let user posted image ), mi reče, da OK.


Bi me zraven vzeli? Ampak prosim prej kot čez 50.let! user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 22:02:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz nikoli ne bi hodla it gledat nekaj kar vem da ne bom kupla, mi je zguba cajta, kar se avtov tiče svceda. Dobre čevlje pa rada pogledam.



Jaz tudi nekako tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 22:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vendar zdaj trdi da noben normalen človek ne hodi gledat avtov, ki si ga ne more privoščiti in da nekaj skrivam. Ali res nobena od vas še nikoli ni šla pogledati nobene stvari, ki ji je bila le všeč, pa čeprav veliko nad mejo njenih zmožžnosti nakupa?

No, potem midva z možem definitivno nisva normalna človeka, ker sva ravno 3 dni nazaj šla gledat avto v salon, v katerega sva se zaljubila, ampak si ga žal ne moreva privoščiti, tako da sva samo malo sanjarila.
Moj siceršnji komentar na reakcijo tvojega tipa pa: user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 22:15:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Kar pa se tiče financ - nama nikoli ni bilo jasno, kako lahko pari živijo vsak z lastnimi financami in "to je moje". Pri nas je vse naše - ne glede na to, kdo prispeva več v družinski proračun.

Enako.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 22:23:15   
Anonimen








IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

. Pohišvo pa prav tako - moraš sprobat najdražje sedežne, da vidiš, da niso komot in se raje odločiš za cenejšo varianto. user posted image
.


ok spet nekatere posplosujete.. Vecina poceni sedeznih je za en drek po domace povedano- se pa najde vmes tudi kaksna ok.. Vecina dragih sedeznih pa je ok pa se vmes najde tudi kaksna za en drek..
Ce si ne mores privoscit verjamem, da je lazje zivet, ce po takih stvareh pljuvas..., ampak verjemi- drazje je 100% boljse in kvalitetnejse -- in to nima veze s tem kaj je tebi bolj vsec (beri- kaj si lahko privoscis)

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 6:33:52   
fionaP
Namesto da on razmišlja o novem avtu, naj ti pomaga pri nakupu rabljenega zate. Saj ga boš imela (tudi) zato, da boš vajine otroke okoli vozila. Če pa tega ne razume, potem pa nista za skupaj, sorry...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 6:59:04   
srki
Zato, ker si šla samo gledat, pa res ni nič narobe. Jaz osebno  bi ga tudi verjetno samo preko neta pogledala, če bi bila slika, v živo pa ne vem, če. So stvari, o katerih sanjam, do sedaj jih še nisem pogledala, pa sme tudi že kaj kupovala. Ko sem videla ceno, sem se kar stran obrnila. Ne vem zakaj, vendar taka sem.

Stirnjam se pa s Taly.

Tvoj je pa očitno vzgojen da moški "vse lahko", ženska pa itak ni nič vredna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:05:47   
Marogica
Škoda, da tvoj mož ni ženska. Potem bi razumel, kaj pomeni hoditi gledati in probabati npr. čevlje, ki jih potem ne kupiš. ALi zaradi dizajna ali denarja.user posted image

Meni se to ne zdi čudno, če greš nekaj gledati, ker ti je všeč. Drugo pa je, če stvar kupiš ali ne. Imam občutek, da ga nekje drugje čevelj žuli....tvojega partnerja, namreč....

Je pa res, da jaz zadnja leta tega ne delam več oz. vedno manj. Ni časa, ni energije...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:31:40   
mika
Ampak, dokler nimaš svoje stvari, kupljene s svojim denarjem, je ne boš cenil tako kot bi jo drugače.


pri meni to nikakor ne drži. nama so starši pomagali zgradit hišo in se dobro zavedam, da je ta denar prišel z leti varčevanja in odplačevanja kreditov. lahko bi ga porabila za svoj luxuz ali pa  spustiala vzrak, pa nista. dala sta ga meni in zaradi tega njuno darilo toliko bolj cenim. 

kar se pa tiče gledanja cenovno nedostopnih stvari, tud jaz to počnem. sicer ne gledam avtomobilov, ampak bazene za vrt, grški kamen za škarpo ipd...trenutno tega ne moreva kupit, lahko pa si naredim računico, kdaj bi nam to bilo dosegljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:33:47   
Anonimen
Če boste tamle pri AMZS-ju v Ljubljani kdaj videli kakšno napol blondinko, ki se sumljivo suka okrog Ferrarijevega salona - prosim, ne kličite policije. To sem samo jaz, ki se naslajam nad nedosegljivim. Normalna ali pa ne - koga briga. Pašeee. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:37:33   
maruškaŠ
Sam vidva imata veliko bolj resne probleme kot je gledanje finančno nedostopnega avta.

A za otroke stroške si pošteno razdelita? Kako pa prispevata v družinski proračun?

Če bo tebi konec meseca zmanjkalo denarja, tvoj pa ga bo še imel - bo on jedel, ti pa stradala? Al ti bo on plačal kosilo?

Ne morem verjet, da obstajajo takšni ekstremi. Rešujta probleme tako, da odpravljata vzroke in ne, da sanirata poseldice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:39:34   
maruškaŠ
In ja, gledam stvari, ki so finančno nedostopne. Oba. Trenutno gledava TVje, pa si ga še nekaj časa ne bova mogla privoščiti user posted image . Pa kaj, to ne pomeni, da je kaj narobe s tem, ker želiva biti informirana.

Če bi imela možnost za testno vožnjo s kakšnim sanjsko lepim avtom, ne bi oklevala. Ne jaz ne on. In gledati, ne pomeni kupiti.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:47:14   
puncica
Milsim, sori ampak men se tole bere ko debata med dvema otrokoma v otroškem vrtcu. Ma ne vem kaj naj sploh napišem, da je bedast da se ti obremenjuješ s tem in da je bedast da je pa tvoj ljubosumen. Mah men je itak vse bedast user posted image user posted image

In ja sem že gledala stvari ki si jih ne morem in ne bom privoščila, ne vem kaj bi bilo s tem narobe sej pa nisem nič ukradlauser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 7:49:24   
Rožica I
Meni se pa zdi tule bistvena razlika med moškim in ženskim razmišljanjem (oz. realistom in idealistom user posted image ); moški je nagnjen k akciji oz k rešitvi problemov in bo deloval v stilu, kako čimprej do rešitve (zato mu je tudi nesmiselno hodit gledat nedosegljive stvari, saj ga to v nekem smislu tudi frustrira), ženske pa smo glede tega malo manj naravnane k direktnemu reševanju oz. ne strmimo tako zelo po rešitvah, ampak bolj po razumevanju.

To da imata vsak svoje finance, je popolnoma vajina stvar, če vama zakon normalno funkcionira. Zato se mi zdi nesmiselno, da se ljudje kar vpikavajo v to.

Sem pa dobila takoj tisti skrit občutek, da se tvoj user posted image  mal boji, da boš imela boljši in novejši avto kot on user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:11:20   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Pa ko mu rečem, da bom šla enkrat s prijateljico v NY za pet dni in bova samo šopingirale (tam čez ene 50 let user posted image ), mi reče, da OK.


Bi me zraven vzeli? Ampak prosim prej kot čez 50.let! user posted image


Itak. Šle bomo pa, ko bo moj sposoben 5 dni sam preživeti s tamalo user posted image . Ne, resno, v roku 5 let gremo taj v šoping in žurat.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:27:14   
mojamura
ah kaj ti naj povem...
tvoj je pač zakomplexsan tip, ki misli da mora met zmeraj prav. tebe si pridno podreja in kot zgleda, mu to prav lepo uspeva, ko se pa ti zaradi tega toliko sekiraš.
a ma veze da on več zasluži...a ma to veze v enem partnerstvu?? mislim, da je res problem globje kot le to da sta šla gledat svto, njega nekaj drugega muči. Si lahko predstavljaš, da imaš enkrat bolje plačano delo kot on? u mater bo to udarec za njegov moški ponos...

malo najprej sama pri sebi razčisti, pa poglej na vajin odnos z drugega zornega kota, ne smeš pustiti, da te take stvari iztirijo, pa vprašaj se tudi, v čem je v bistvu poanta njegovih izpadov, ker zajec tiči v drugem grmu. bodi samozavestna in mu lepo povej, da boš pla gledat tudi nobel hišo, pa najdražje čevlje....ne se pustit na suho jeb**at!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:30:04   
baguSka
saj vsakemu privoščim vse, nisem bila nikoli nevoščljiva, sploh pa ne fantu.


ocitno on ni tak.. kriza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:32:32   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imaš internet, bi ga lahko preko različnih oglasnikov tudi pogledala, če se ti gre samo za videz avta. Prav tako dobiš tudi drugih znamk nove avtomobile ki stanejo enako, so enako kvalitetni, le da so večji od golfa. Veš koliko denarja je to...
Je čudno izpadlo, da si greš ogledati tak avto.


Ti si pa sigurno od anonimne fant.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:46:10   
Anonimen
nisem anonimna1.
midva imava tudi "ločen" denar, ker on želi tako. ker imam veliko manjše prihodke kot on, mi finančno pomaga, kadar je to potrebno, kadar kdo nakupi hrano, vedno drugi prispeva zraven, itd. funkcionirava poponoma normalno, vendar on potrebuje občutek, da ima svoj denar, jaz pa temu ne morem nič pomagati. ne morem mu dopovedat, da sva "skupaj" in ne "on in jaz". zakaj to potrebuje, ne vem.
pa saj se že izboljšuje.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:51:43   
Anonimen
Vendar zdaj trdi da noben normalen človek ne hodi gledat avtov, ki si ga ne more privoščiti in da nekaj skrivam.


Jaz hodim gledat stvari, ki si jih ne morem privosciti.. Tako imas jasnejse sanje.. in mogoce se ti pa celo kdaj uresnicijo..
Ampak jaz itak nisem normalen.. user posted image user posted image

In dejansko ze leto in pol hodim 'gledat in preizkusat' nekaj kar si se ne morem privosciti.. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?