|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 16:01:56   
StelaPia
Od 1. do 5. julija sem imela ovulacijo. Sicer je ginekologinja rekla, da tudi če sem noseča, dabroston ne škodi. Zdaj pa več ne vem. Jem ga treji dan, zaenkrat menstruacije še ni sprožlo. Tako, kot sem že zgoraj napisala, zadnje perilo pa je bilo 19.6.2011. Kaj misliš, kdaj ponovno napravit test? Hvala za odgovor :) Upam, da tečke ne bo, si preveč želiva oba končno dočakat plusek :)

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 16:27:23   
lluna
Pozdravljena. Imaš prav ja, tako je Dabroston tudi za podporo nosečnosti.. mislim, da je razlika le v tem kako in kdaj se jemlje, vendar ne bi trdila, ker ga sama nisem še nikoli jemala..
Kaj pa vem glede testa, počakaj še kakšen dan in nato poskusi ponovno.. kaj pa je G rekla, če M še vedno ne bi bilo? Morda pa se odpraviš na krvni test, ki je 100%?

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 16:32:14   
StelaPia
Ginekologinja me je pogledala, rekla da ne vidi, da bi M bila na vidiku. In naredili smo vaginalni UZ, pravi, da tudi če izostanek pomeni nosečnost, je še prekmalu da bi UZ že pokazal. Kr takoj bi ponovno delala test :)) Upam, da če do zdaj ni prišla user posted image , da je tokrat tudi naknadno ne bo. Da končno vidim tale user posted image

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 20:31:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: StelaPia

Ginekologinja me je pogledala, rekla da ne vidi, da bi M bila na vidiku. In naredili smo vaginalni UZ, pravi, da tudi če izostanek pomeni nosečnost, je še prekmalu da bi UZ že pokazal. Kr takoj bi ponovno delala test :)) Upam, da če do zdaj ni prišla user posted image , da je tokrat tudi naknadno ne bo. Da končno vidim tale user posted image


Oprosti, a se čudim da še obstajajo takšni ginekologi.
Kaj če bi vsaka ženska,ki želi zanosit hotela, da ji po treh dneh izostanka M naredjo UZ user posted image user posted image

A tolk pa ni tvoja G, da bi te poslala na krvni test,ki pa bi pokazala ali si noseča, ali ne.

Pa ne mi zdaj o anonimnosti pa bla bla bla.
Za oba otroka sem se borila zelo zelo in ne nekaj mesecev ampak kar konkretno let, pa na kaj takšnega ne bi pomislila.
Psiha pa itak dela 100/h, sicer pa ti želim, da test pokaže user posted image

(odgovor članu StelaPia)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 21:01:31   
StelaPia
UZ mi je naredila brez kakršnekoli prošnje, sama od sebe. Očitno obstajajo ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izostanek menstruacije?
27.7.2011 22:08:39   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: StelaPia
Kr takoj bi ponovno delala test :)) Upam, da če do zdaj ni prišla user posted image , da je tokrat tudi naknadno ne bo. Da končno vidim tale user posted image


Malo le še zdrži, držim pesti za user posted image user posted image ...

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izostanek menstruacije?
28.7.2011 9:44:24   
StelaPia
Hvala za podporo :) takoj bom sporocilauser posted image

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izostanek menstruacije?
1.8.2011 20:55:50   
lluna
Kaj novega? :)

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izostanek menstruacije?
2.8.2011 10:15:31   
Čili 1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oprosti, a se čudim da še obstajajo takšni ginekologi.
Kaj če bi vsaka ženska,ki želi zanosit hotela, da ji po treh dneh izostanka M naredjo UZ user posted image user posted image

A tolk pa ni tvoja G, da bi te poslala na krvni test,ki pa bi pokazala ali si noseča, ali ne.

Pa ne mi zdaj o anonimnosti pa bla bla bla.
Za oba otroka sem se borila zelo zelo in ne nekaj mesecev ampak kar konkretno let, pa na kaj takšnega ne bi pomislila.
Psiha pa itak dela 100/h, sicer pa ti želim, da test pokaže user posted image




Oprosti, jst se pa čudim takim komentarjem. Morda pa je bil ginakologinji motiv za UZ kaka cista ali podobna težava, ki včasih zadržuje krvavitev. Sicer pa, si mogoče ginekologinja, ko takole sodiš o potrebnosti narejenega UZ?

Lp, Čili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izostanek menstruacije?
28.9.2011 11:20:20   
anonimna71
Pozdravljene. Imela sem  6.7. redno  user posted image (po porodu je bla to 2 redna m.),  dobrih 5dni potem je blo dva mir na kar se spet pokaže rahla krvavitev, ki pa je trajala 14 dni ( vse skupaj 3 tedne). In sedaj čakam user posted image  pa je ni in ni. Sem pa naredila test za nosečnost pred 14 dnevi in je bil test negativen.
P.S. prej sem jemala 10mesecev KT (cerazete) verjeten je vzrok za prejšnjo krvavitev v tem, kajti še dojim in  user posted image še ni.  Po tej krvavitvi sem se odločla s prenehanjem teh tabletk, da se mi naj uredi mens. cikel.
Ampak pred nekaj tedni sem imela v spodnjem delu bolečine in ful boleče prsi, in sedaj me zanima vaše mnenje


(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: izostanek menstruacije?
12.9.2016 19:05:43   
123123kk
zivijo!
jst in moja punca sva imela spolne odnose cez 6 dni je dobila enodnevno menstruacijo. redno menstruacijo naj bi dobila cez kaksen dan ali dva. ali je punca noseca? prosim vas za odgovore

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?