|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 18:46:16   
varci
Super, čestitam Erin in lepo nosečnost, zdaj pojdi pa med navijačice za vse nas, ki še čakamo user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 19:04:29   
Lorencia
Dejansko sem tukaj čisto nova, vendar je jasno, da si ti ena izmed tistih, ko se res cel forum veseli , da si zagledala user posted image  in da si nova srečna user posted image

Vsekakor se ti je obrestovalo, da si tako skrbela za sezname in zdaj si lahko prav sebe obarvala roza.
NAJLEPŠA NAGRADA.

ISKRENE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 19:10:59   
Erin
Hvala...user posted image Veš da je bilo sebe pobarvat v ROZA najbolj čudno...tako...neresnično, ampak bomo začeli počasi verjeti v touser posted image . Sedaj pa rabim samo še nekaj kandidatk da jih upeljem v seznamčke...potem vam pa uidem, no pa ne za zmeri, ko bomo načrtovali 2, 3, 4 user posted image se vrnem...samo vas ne bo..user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 19:11:01   
Anonimen
Erin čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 19:12:37   
LuNa73
Še tu čestitke!!!!  Res sem vesela zate..... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 19:14:49   
emina83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro opravljena naloga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

srešno in veslo nosečnost ti želim!  jaz sem tudi že tolk v user posted image padla da bi kr novo malo dišečo štručko imela!!!!!


še enkrat čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 20:50:53   
Fargesia
ERIN!!!!! evo user posted image so končno našli skupen jezik in so se srečali in zasidrali v tvoji maternici! in čez nekaj časa bo takole in me ti bomo vse fouš...user posted image

hec hec, iz vsega srca ti privoščim in sem vesela zate!!! ČESTITAM!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 20:53:02   
Erin
hvalaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 20:54:09   
tinkamiška
Erin, tole je pa tako lepa novička! In kak lep pluuuuseeeekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam in ti iz srca želim vse lepo uživaj kolikor se da v tem posebnem obdobju in potem seveda tudiuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 20:54:39   
marjana.r
erin bravo čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 20:58:18   
zorica


Erin ful sem vesela zate user posted image user posted image user posted image

ISKRENE ČESTITKE IN LEPO NOSEČNOST !!!!!!!!





(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:00:53   
sonček33
erin moja draga - ma ti želim vse lepo
in zdaj bom čakala da na ulici anše male vasi srečam srečko nosečko....mislim, da te bom takoj prepoznala.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:04:54   
sapi
Ta november je čisto noro roza ... jeeeee čestitke Erin user posted image user posted image user posted image  ... le verjemi tvoja pikica raste v tebi ...

sapi

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:21:57   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

erin moja draga - ma ti želim vse lepo
in zdaj bom čakala da na ulici anše male vasi srečam srečko nosečko....mislim, da te bom takoj prepoznala.



No če me ne boš te bom pa jaz pocukala za rokav pa zvlekla na kavico...ja, jaz sem pa nekako pogruntala katera si...upam da nisi huda, ampak glede skrivnosti in takih stvari sem bila vedno brihtna in rešila uganko... Velja? Kavica??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:33:32   
K_a_t_j_a
Še tukaj ISKRENE ČESTITKE IN ZDRAVO user posted image čez devet mesecev!!!!

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:34:36   
trinity22
še enkrat tuki iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:39:03   
Zvezdica
Erin, vse se veselimo s tabo. Vem, kako lep je občutek ko izveš. In tvoj CB kaže kot je kazal moj. Dva dni kasneje pa je bi plus kar temno moder. Tako, da črtica je črtica.
ERIN, sem vedela, da boš jULIJKA z mano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Levčka boš imela.

Sem ti rekla, da je moj sinko levček in da so to super otročki. Pa še svojga druzga user posted image pričakujem 2 dni pred rojstnim dnevom mojga sinka user posted image
Si si že zračunlala PDP? user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo  nosečnost in zdravega dojenčka.

mi4 user posted image






_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 21:57:24   
Anonimen
Jočem, resnično jočem. Od veselja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tako sem vesela zate, da ti ne znam povedat trenutno. user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pogledam tvoj Zs, pa sem kar zajokala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Iskrene čestitke, obilo veselja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 22:04:51   
silvya
Erin, kakšna lepa novička! Čestitke!

                      user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 22:08:09   
stunfek
Čestike še tukaj Erin! Upam, da te kmalu ujamemo :)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 22:21:23   
murkica
Erin tebi pa res prelepe čestitke. Naša nova MAMICA!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti smao srečo, to si z dragim res zaslužita.

No pa seveda glej, da ne boš sedaj pozabila na nas. user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 22:36:13   
Erin
Ne bom pozabila na vas moje predrage borke, NIKOLIuser posted image

Hvala ker ste mi stale ob strani in ker se veselite z menojuser posted image user posted image user posted image

Upam, da sem vas kaj okužla s tem + in se bo na vaše testku tudi narisaluser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 23:03:30   
lindy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 23:11:10   
Erin
sonček moj, pojdi z menoj v avgustovkeuser posted image user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mislim da nam je uspelo :)
20.11.2007 23:22:16   
polaris


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ŠE ENKRAT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes pa se res smeji po vsej Sloveniji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?