|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
26.11.2007 17:49:50   
K_a_t_i
Pred zanositvijo 56kg (170cm), na dan poroda 74kg (+18), danes (9 mesecev po porodu) 54kg. Hujšala nisem, sem dojila. Že kake 2 meseca po porodu sem imela 59kg pa mi niso bile nobene hlače prav! Zagotovo ne zaradi kilogramov, imela sem precej razširjene boke in trebuh (koža user posted image ) mi je prav grdo visela čez pas. Moje stare cunje so mi prav od cca 6. meseca (sem pa imela srečo, da je bilo vmes poletje, ker z letnimi hlačami na elastiko nisem imela problemov user posted image ).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
27.11.2007 7:28:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

Potem pa sem ugotovila, da svoja teža pri mnogih ne pomeni dejansko bit suh. In potem je takšna debata brezpredmetna.



Ma ja tole imaš pa čist pravuser posted image Čeprav sama sem bila pred porodom težka 53 kilc se zredila 8 kilc po prvem porodu sem imela 56 potem sem ponovno zanosila se zredila za 6 kilc ker sem v nosečnosti 2 shujšala pa po porodu imela 58 kilc potem sem pa po 1 letu od poroda shujšala na 52 kilc tako da sem se pač v obeh nosečnostih malo zredila imela itak boke že prej in se komot spravla v oblačila ki sem jih imela pred obema porodoma čeprav zdej so mi še te prevelike in je bilo treba nove nakupit.

< Sporočilo je popravil puncica -- 27.11.2007 7:29:24 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
27.11.2007 13:38:36   
Mojc
Tudi jaz se strinjam s saskijo!
In še to, zanimivo, kako se potem posti začnejo vsebinsko obračati, ko ena poudari to. user posted image

No, jaz tudi menim, da kile nimajo veze. Sama sem se zredila 12 kg, prej bila suhe postave (small), mali bil težek skoraj 4 kg. Pa še vedno sem odšla iz porodnišnice s kakšnimi + 5 kg, ki so počasi izginjali. Dojim še danes pri 8 m. in meni dojenje ni jemalo kg. Sem imela pa zaradi tega povečan apetit (se mi pa ni poznalo na kg / postavi) in sem temu primerno tudi jedla.

Danes so kg takorekoč skoraj enaki kot pred zanositvijo.  Najbrž bodo šli še dol, ko se bomo nehali dojiti. In kg me niti ne motijo. Tudi kakšnega več se ne bi branila. Ampak dejstvo, kako se spremeni postava, je pa moteče. Torej, vsega se niti ne spominjam natančno, a nosečniške hlače sem imela še kar nekaj časa, saj sem domov prišla s trebuhom kot v 5. mesecu. Aja, rodila sem s CR, če ima to kaj veze.
Torej, v svoje hlače se še dolgo nisem spravila (oz. jih zapeti nisem mogla). Če pa sem v kake le prišla, je bilo to (zame) neestetsko.user posted image
Potem sem začela redno izvajati pilates vaje. Mišice ne trebuhu so se kmalu začele delati, ampak še danes se ne spravim v vse hlače!!!!
Torej, blagor tistim, ki se spravijo v svojo garderobo v 1 mesecu. Pri čemer srčno upam, da tega niso pisale le zato, da bi v nas zbujale zavist!user posted image
Punce, moje mnenje je, da REDKOKATERA skoči takoj v svoje hlače, pri čemer pa je zame najbolj pomembno to, ali ti še kaj potem okrog pasa visi in ne toliko, da si uspela vse gumbe zapreti.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
27.11.2007 15:59:06   
miškot
Ja, meni se je definitivno zgodilo natanko to. Tri mesece po porodu sem že skoraj čisto na prejšnjih kg, čez boke pa ne spravim nobenih starih kavbojk. Imam občutek, da jih tudi nikoli več ne bom. Full telovadim in vse je že čvrsto samo boki ostajajo.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
28.11.2007 15:33:20   
Anonimen
Jaz nikoli več nisem zlezla v ista oblačila user posted image user posted image user posted image
No ja, imam pa vsaj po vsakem porodu komplet novo garderobo, šlek šlek! user posted image

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
1.12.2007 1:41:22   
kšpela
jaz sem svoje kavbojke oblekla brez problema po dveh mesecih.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
1.12.2007 17:27:42   
bicika
hej. Jaz sem sedaj 2 meseca po porodu, pa imam še vedno za zgubit 10kg. Imam tako slab občutek, da kar ne bo šlo dol. Saj sem se med nosečnostjo zredila kar za 23 kg. Mi lahko katera da upanje, da bo šlo to kaj dol. A morda katera ve, če ne ješ sladkih stvari, da potem baje izgubiš zelo veliko. čaw

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
3.12.2007 18:12:33   
saskija
naj te potolažim, da sem se v vsaki nosečnosti zredila okoli 20 kg, kilco gor kilco dol. Sedaj po tretjem porodu pri katerem sem se zredila 22 kg sem 4 mesece po porodu že v starih oblačilih, do stare teže mi manjka še 3 kg to je 56 kg na 168 cm, ne jem pa nič belega sladkorja bele moke, samo zdravo hrano. Telovadim že od poroda dalje in polno dojim. tako da brez panike vse se da .

(odgovor članu bicika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
3.12.2007 19:19:51   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: bicika

hej. Jaz sem sedaj 2 meseca po porodu, pa imam še vedno za zgubit 10kg. Imam tako slab občutek, da kar ne bo šlo dol. Saj sem se med nosečnostjo zredila kar za 23 kg. Mi lahko katera da upanje, da bo šlo to kaj dol. A morda katera ve, če ne ješ sladkih stvari, da potem baje izgubiš zelo veliko. čaw


He, he, he, kaj naj jaz rečem k sem se zredila za 35kguser posted image   Pri meni je šlo v štirih mesecih dol že ene 24kg. Teh zadnjih 10 kil pa kar ostajauser posted image  Ampak mislim, da mi počasi tud te grejo, je pa res da hujšam po Montignacu (zadnje dneve bolj slabo)

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu bicika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
4.12.2007 14:11:25   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Posebaj če dojiš, gredo kg kar sami dol.


AAAAAAAAAA user posted image ne pri meni... še skos mam 6 kil dol za spravit. S tem, da sem se še zredila za 2 kili, ko sem prišla domov..... O starih cunjah pa..... razmišljam, da jih iz omare vržem...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
4.12.2007 14:28:41   
pikica86
jaz sem polno dojila 3 mesece in na račun dojenja nisem izgubila niti kilogramčka, nasprotno pridobila sem 3kg-no, to pa je navada še iz nosečnosti-nočno hranjenjeuser posted image

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
5.12.2007 14:21:39   
Anonimen
Ah, ti kilogrami. po 10 letih še vedno 10+. Kaj čmo?! LP

(odgovor članu pikica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
10.12.2007 19:10:03   
Vesna
ne morem verjet ,da ste tko hotro šle dol,jaz sem se med nosečnostjo zredila 23 kg,danes ima tamali 16 mesecev,pa sem samo še 2 kg do predporodne teže,prej 59,zdaj 61.pa mi stare hlače ne grejo gor,ker so se mi najbrž kosti razširile,gor grejo,zapnem jih pa ne.sem pa nosilo ozko prej.
pa še vedno dojim.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
16.12.2007 14:26:57   
* Mateja *
Ma po enem mesecu sem že mela svoje hlače.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
16.12.2007 15:53:35   
sinnerka
tri tedne je minilo od poroda pa imam stare hlače že na riti kakšen teden
mene najbolj moti to da nemorem met ozkih majc ker mi koža na trebuhu strašansko visi zredila pa sem se na 106 kg zdaj pa jih mam 80 rada bi jih pa mela 70 user posted image jah hujšat morem dalje mi pa dobesedno mali poje kilograme dol ker je pač zelo zahteven otrok ki išče pozornst 24h na dan če je ne dobi je jok do onemoglosti

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdaj v "stara" oblačila?
16.12.2007 16:03:19   
Maleal
Prvič po 2 mesecih,drugič po 4 mesecih.

< Sporočilo je popravil MarcelAlina -- 16.12.2007 16:05:30 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdaj v "stara" oblačila?
18.12.2007 12:46:40   
Suzy.
Prvič po približno dveh letih.
Drugič po dveh mesecih.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdaj v "stara" oblačila?
18.12.2007 22:37:12   
kaya2007
jaz sem se zredila za cca 20 kg, prej sem imela 45kg. zdaj, po 7 mesecih od poroda jih imam 53 in se ne premaknejo nikamor več. nekatere stare kavbojke že oblečem, dosti jih pa še ne. tudi zgornji deli mi niso prav, kar me je še bolj presenetilo user posted image  vseeno optimistično upam, da bo do poletja kaj bolje user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
19.12.2007 10:55:11   
mateyka
jaz pa ne vem, če bom sploh lahko še kdaj svoje stare majčke oblekla user posted image mam tok večje joške zdej (pa nimam več mleka), da me vse veže čez prsi.. sem mela mala prsa prej, ampak so mi noro zrastla med nosečnostjo, nazaj pa niso glih 100% skočile. moje XS majce od prej so preozke za čez te đoze zdej.. user posted image a se to kej popravi kasnej mogoče?

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 11:34:49   
kai1
Jaz sem se v nosečnosti zredila za 17kg. Iz porodnišnice sem prišla z 10kg manj, sedaj po 8M imam še 8kg viška, ampak ne gre in ne gre dol.user posted image user posted image user posted image user posted image Ne dojim več.

Ali ima katera kakšen dober nasvet in ali kater hujša po krvni skupini?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 12:18:32   
*sanela*
Zanosila sem z 43kg, šla rodit z 58kg in domov iz porodišnice prišla z 53kg.
Bila sam presrečna končno sem imela joške in rit a sem v enem letu padla na 41kguser posted image  zdaj sam spet 43kg in ful žalosna ker se nemorem zrediti.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 14:22:22   
lilprincess
Zanosla z 52 kg, rodila z 67kg, danes (18 dni po porodu) jih imam 53. Stara oblačila pa so tudi že prav.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 15:03:23   
nerka
IZVIRNO SPOROČILO: lilprincess

Zanosla z 52 kg, rodila z 67kg, danes (18 dni po porodu) jih imam 53. Stara oblačila pa so tudi že prav.

kajjj??? blagorrr... jz po 7 mesecih od poroda se vedno +12, mela 60, zdej 72... pa negrejo in negrejo dol... ccccc

(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 16:29:28   
bsasab
Jaz sem mela pred porodom 70, rodit sem sla z 90, sedaj, 15 dni po porodu jim mam 75, polno dojim, ampak stara oblacila...a-a..., boki, ah ti boki....

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.12.2007 16:57:11   
MarijaPo
Zanosila sem z 51.5 kg (visoka sem 170 cm), se zredila na 64 in rodila, potem pa prisla iz porodnisnice z 59 kg. Nazaj na 51.5 sem prisla po 10 mesecih, v stare obleke pa sem se lahko oblekla sele leto in pol po porodu. Predvsem zaradi bokov, ki so bili sirsi.
Mislim, da je to precej odvisno od posameznice in niti ne od debelosti. Torej ni res, da ce si ful suh, bos pa takoj po porodu ze lahko nosil stare obleke.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?