|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A sem res noseča?
20.3.2009 7:52:15   
Anonimen
jada82-lih tako napako sej jaz delala-sem mislila da je O že mim, pa do nje še prišlo ni! M imam na 30-33 dni, Pa sem mislila da imam O nekje med 15 in 18 dnevom, ampak ne..moja O je šele nekje od 20-23 dneva po M! Kako sem to ugotovila-najprej ko sem zanosila z prvim otrokom mi je bilo blazno čudna da sem tisti mesec zanosila, ker prvih 18 dni sploh nisemo sexali, ker sva bila službeno odstotna, potem dopust in tako vem da sva prvi spo. odnos imela ful pozn okoli 20 dan..tudi plod je bil na UZ manjši za cel teden! Ko sem drugič zanosila sem imela edini nezaščiten odnos 22 dan ciklusa-ker zdej je pa kao varno.. aha..čez 15 dni je bil test +(prej sem naredila 3 teste in vsi neg.)! Potem pa govorim z G pa reče, da ni nujno daje O 14 dni prem M , lahko je samo 11-12 in da glede na to, da sem 2x tako zanosila potem že more bit tako..predno sem prvič zanosila sva pa skoz sexala tja redno do 16, 17 dne po M, pol pa sem kr čakala kdaj bo test pokazal+! Sej vmes sva tudi samo ne pa redno in ni čudno da mi skoraj leto ni uspelo zagledati user posted image user posted image če sploh plodnih dni nisem zadela! V drugo kot pravim je bilo presenečenje, ki je zdaj staro 2 letiuser posted image , sedaj v tretje sem pa naredila O test ki je pokazal O na 21-22 dan...in smo pridnouser posted image , čez par dni bom delala test, pa bom videla..zanekrat ne duha ne sluha o Muser posted image , samo grozno beleča prsa, pa vsi modrci so mi premajhni, še moj je včeraja rekel, da mam ful večje joške, pa se z user posted image user posted image sploh obremenjuje ne! Aja pa špika me že od O naprej..danes je 10 dni od O!
Držim pesti, da vse čimprej zagledamouser posted image user posted image


(odgovor članu Pupa83)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A sem res noseča?
20.3.2009 8:20:58   
mala kuharica
Hvala vsem, ki držite pesti za vse nas, tudi jaz držim pesti!

Drugače sem si pa jaz merila, če imam ovulacijo, kar ene 3 mesece zapored. Pa sem jo vedno imela tam 12 do 14 dan ciklusa. Drugače me pa vedno bolijo jajčniki in križ, ko imam ovulacijo, tako da to sem do sedaj še vedno vedela, kdaj je treba user posted image :)
Meni je bilo včeraj rahlo slabo, pa postala sem taaako živčna zaradi najmanjše stvari (drugače me skoraj nič ne vrže iz tira), pa tako ali tako vem, da je to samo psiha zaradi tega čakanja.
Ah, ni nam lahko:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
20.3.2009 15:06:03   
zala1
oj, katera mi lahko pomaga. Mam en teden do menstruacije, pa imam že danes pms - boli me trebuh oz. tam spodaj. Pa par dni nazaj me je špikalo v jajčnikih. A je možno, da sem noseča pa so to znaki? Temperaturo imam od ovulacije naprej povišano sam prej je nihala med 36.8 in 37.0, zdajle je pa že pet dni 37.0, danes celo 37.1.. A je možno, da bo v tem poskusu ratalo. Trudiva se že četrti mesec. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
20.3.2009 16:13:59   
mala kuharica
Lahko da si user posted image  ali pa tudi ne. Jaz imam iste znake. Pa še v avtu mi je blazno slabo in moram skoz naprej gledat. Kar drugače ni treba.
Saj pravim, šlogarce bi zaslužile na nas.

Počakaj en teden, se testiraj, pa boš vedela 99%. Vsaj tako pravi tista reklama:)

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A sem res noseča?
20.3.2009 16:25:09   
Jada82
Anonimka, evo, točno to govorim ... joj smo včasih smešni. Jaz tudi, user posted image  sva le pol meseca, brez da bi sploh vedla, kdaj imam ovulacijo in potem ostale pol meseca sem samo še čakala in upala na user posted image , delala teste že pred pričakovano user posted image  itd. Itak ni bilo nič! Ta mesec ne bom ponovila iste napake ... pa noben mesec več ne od zdaj naprej!
Sicer pa držim pesti zate, da si tokrat noseča ... znaki so kar ta pravi, ane?  Kdaj pa naj bi dobila ta mesec user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A sem res noseča?
21.3.2009 8:19:28   
meymey
cikel imam na 40 dni, trenutno nisva planirala podmladka tako da se reees ne spomnim kdaj sem imela zadnjo user posted image .

Pred 4 dnevi se je začelo s slabostjo naslednji dan čuden okus v ustih, včeraj boleče prsi, bolečine v jajčnikih. Ker so mi znaki znani, sem šla že pred 3 dnevi po baby check, včeraj pa do zdravnika na krvno analizo. Vse negativno.
Dejansko bi te dneve morala dobiti user posted image , ne vem pa če mi že zamuja.

Sej nimam vprašanja, sam tooolk mi gre na živce... ne vem če si zamišljam, ali se pač res ne vidi v krvi... Zdaj niti ne vem kdaj naj spet delam test... ker če nisem noseča, sem najbrž bolana, naslednji teden pa letim na dopust!

Moj dragi pa se že veseli!!! user posted image



(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A sem res noseča?
23.3.2009 0:48:12   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

cikel imam na 40 dni, trenutno nisva planirala podmladka tako da se reees ne spomnim kdaj sem imela zadnjo user posted image .

Pred 4 dnevi se je začelo s slabostjo naslednji dan čuden okus v ustih, včeraj boleče prsi, bolečine v jajčnikih. Ker so mi znaki znani, sem šla že pred 3 dnevi po baby check, včeraj pa do zdravnika na krvno analizo. Vse negativno.
Dejansko bi te dneve morala dobiti user posted image , ne vem pa če mi že zamuja.

Sej nimam vprašanja, sam tooolk mi gre na živce... ne vem če si zamišljam, ali se pač res ne vidi v krvi... Zdaj niti ne vem kdaj naj spet delam test... ker če nisem noseča, sem najbrž bolana, naslednji teden pa letim na dopust!

Moj dragi pa se že veseli!!! user posted image





ti si pa res u easy z tole M. ko pride pride in gre ko gre...jest ti priporpčam naslednje : če si do dele tkole delala, deli še naprej.... pa boš vidla, če bo M prišla bo prišla, če ne pa naredi test in boš tudi vidla, na čemem si... kupi si ene 3 teste za na počitnice....če grsta za kaki daljši čas...

drgač pa če ne pride, res ni z tabo nič narobe....lahko si user posted image  ali pa je kaki drug vzrok, če bo negativno...

drgač pa, pravi pušenjak, da če je 3 mesece takrat šele vžgi alarm pri ginekologinji....

ker cikel 40 dni je precej časa....to je en mesec in še 10 dni...če imaš redne...če pa neredne pa sploh zmeda...vem, k sem na istem. jih imam od 28 do 42 dni....pol pa bi lahko vsak teden norela, a je že O. k nimam pojma kdaj je...a je že čas, da test nardim, k lahko čakam 14 dni...

tko, da držim pestke. znakci so pa res čudni...mislim, nosečniški...

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A sem res noseča?
23.3.2009 17:06:50   
meymey
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

ti si pa res u easy z tole M. ko pride pride in gre ko gre...jest ti priporpčam naslednje : če si do dele tkole delala, deli še naprej.... pa boš vidla, če bo M prišla bo prišla, če ne pa naredi test in boš tudi vidla, na čemem si... kupi si ene 3 teste za na počitnice....če grsta za kaki daljši čas...

drgač pa če ne pride, res ni z tabo nič narobe....lahko si user posted image  ali pa je kaki drug vzrok, če bo negativno...

drgač pa, pravi pušenjak, da če je 3 mesece takrat šele vžgi alarm pri ginekologinji....

ker cikel 40 dni je precej časa....to je en mesec in še 10 dni...če imaš redne...če pa neredne pa sploh zmeda...vem, k sem na istem. jih imam od 28 do 42 dni....pol pa bi lahko vsak teden norela, a je že O. k nimam pojma kdaj je...a je že čas, da test nardim, k lahko čakam 14 dni...

tko, da držim pestke. znakci so pa res čudni...mislim, nosečniški...


Hvala za mnenje... do danes ni ničesar, ni M in ni pozitivnega testa (sem danes delala, zraven pa nesem še 2).
Jutri gremo, se javim ko pridem nazaj, takrat bo najbrž že jasno kaj se dogaja.

Če ni, pa začnemo pol resno na temu delat... sva bila oba vesela možnosti, tako da je očitno že čas za razširitev družine :D.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A sem res noseča?
23.3.2009 20:43:10   
Jada82
ja, meymey, če sta bila vesela, je definitno čas! jaz sem tudi na ta način videla, oz. bila 100 %, da zdaj je pa to to!
Tako da, sporoči, če bo kaj novega, sicer pa veselo na delo user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A sem res noseča?
24.3.2009 15:16:40   
Anonimen
A je katero bolela samo ena joška, pa je bila potem user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A sem res noseča?
2.4.2009 20:34:51   
meymey
No, evo naju nazaj.
user posted image se je prikazala prvi dan dopusta zvečer in mi pokvarila celo sredo, ko sem se zvijala v krčih... že dolgo ni nilo tako hudo.
No v glavnem... to je to.

Aja btw, kolegica je danes povila srčkano punčko user posted image


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
2.4.2009 21:12:02   
pikapolonica8
Pozdravljena.Moja zgodba je takšna,da v prvi nosečnosti sploh nisem vedela da sem noseča do izostanakauser posted image .Sedaj sva s partnerjem delala nekje pol letana drugiuser posted image .user posted image sem imela nekje na 34 ali do 36 dni.Moja zadnja user posted image je bila25.2.2009in ker je danes 2.4.2009,36 dan sem  naredila test nosečnostii  first sign duo,kateri je biluser posted image in sem bila vesela da bomo imeliuser posted image .Moji znaki, hja 14 dni preden bi morala nastopiti user posted image so me začele izredno boleti prsa in to tako,da se jih nisem smela dotaknit,katere so se povečale in postale bolj polne.Potem  ogromno sem hodila lulat,samo sem mislila da sem se prehladila in vidim da ni to to.Povečan apetit ter želja po točno določeni hrani.Rahle vrtoglavice,ki pa niso ves čas prisotne.pa občasne slabosti.To bi bilo to,malce zapleteno ampak tak je bilo.Lep pozdrav













(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
2.4.2009 22:10:24   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica8

.Moja zadnja user posted image je bila25.2.2009in ker je danes 2.4.2009,36 dan sem  naredila test nosečnostii  first sign duo,kateri je biluser posted image in sem bila vesela da bomo imeliuser posted image .



čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
2.4.2009 22:19:14   
Penelope84
Hej, čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
3.4.2009 6:54:54   
Pupa83
pikapolonica8, čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
10.4.2009 3:19:51   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica8

Pozdravljena.Moja zgodba je takšna,da v prvi nosečnosti sploh nisem vedela da sem noseča do izostanakauser posted image .Sedaj sva s partnerjem delala nekje pol letana drugiuser posted image .user posted image sem imela nekje na 34 ali do 36 dni.Moja zadnja user posted image je bila25.2.2009in ker je danes 2.4.2009,36 dan sem  naredila test nosečnostii  first sign duo,kateri je biluser posted image in sem bila vesela da bomo imeliuser posted image .Moji znaki, hja 14 dni preden bi morala nastopiti user posted image so me začele izredno boleti prsa in to tako,da se jih nisem smela dotaknit,katere so se povečale in postale bolj polne.Potem  ogromno sem hodila lulat,samo sem mislila da sem se prehladila in vidim da ni to to.Povečan apetit ter želja po točno določeni hrani.Rahle vrtoglavice,ki pa niso ves čas prisotne.pa občasne slabosti.To bi bilo to,malce zapleteno ampak tak je bilo.Lep pozdrav




sem šele dele brala tele poste, pa vidla, da si user posted image ...Čestitke !
Želim ti zdravo nosečnosti in lahek porod, potem pa veliko sreče !user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
8.5.2009 0:06:47   
pižmovka
Ojla!
Še js mam eno vprašanje!
Kako je z ovulacijo in user posted image po prenehanju jemanja KT? Prej sem jemala Logest in je user posted image prišla do ure natančno in ciklus 21 dni. Zadnjo KT sem vzela 24.4. čez 3 dni sem dobila user posted image . 1.5. smo user posted image . In sedaj sem na koledarčku ugotovila da naj bi plodne dni imela od 1.5. - 6.5. Je možno?
Že cel dan imam občutek kot da bom dobila user posted image .user posted image Cel ta teden sem bila non stop "sluzasta". Help me!!
Hvala!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: hoj....
16.6.2010 20:05:37   
tisaa
hojla...mene pa zanima ce bi lahko biluser posted image .....saj se ze 2 tedna pocutim slabo...moj trebuh je napet,zjutraj imam rahle slabosti in vrtoglavice,in tudi test je pokazav user posted image ..sam sm vseeno u dvomih....ker nevem ali se lahko zanesem na test...
hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: hoj....
16.6.2010 20:07:50   
ledenaa
tisaa znaš brati user posted image   Vse ti piše v navodilih od testa

(odgovor članu tisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: hoj....
16.6.2010 20:25:24   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: tisaa

hojla...mene pa zanima ce bi lahko biluser posted image .....saj se ze 2 tedna pocutim slabo...moj trebuh je napet,zjutraj imam rahle slabosti in vrtoglavice,in tudi test je pokazav user posted image ..sam sm vseeno u dvomih....ker nevem ali se lahko zanesem na test...
hvala za odgovoruser posted image


Ja noseča si in čestitamuser posted image .

(odgovor članu tisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: hoj....
17.6.2010 9:13:14   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tisaa

hojla...mene pa zanima ce bi lahko biluser posted image .....saj se ze 2 tedna pocutim slabo...moj trebuh je napet,zjutraj imam rahle slabosti in vrtoglavice,in tudi test je pokazav user posted image ..sam sm vseeno u dvomih....ker nevem ali se lahko zanesem na test...
hvala za odgovoruser posted image

user posted image user posted image user posted image


tisaa čestitke!! lepo user posted image ti želimuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: hoj....
18.6.2010 12:24:43   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: tisaa

hojla...mene pa zanima ce bi lahko biluser posted image .....saj se ze 2 tedna pocutim slabo...moj trebuh je napet,zjutraj imam rahle slabosti in vrtoglavice,in tudi test je pokazav user posted image ..sam sm vseeno u dvomih....ker nevem ali se lahko zanesem na test...
hvala za odgovoruser posted image


ufff, ker kljub vsem znakom nosečnosti dvomiš, da si noseča, predlagam, da počakaš 8,9 mesecev, pa boš videla, kaj se bo iz tega izcimilouser posted image resno-kakšne znake pa še rabiš, da bi zagotovo vedla, al si noseča al ne? pojdi pol k dohtarju, da se bo vse takoj razjasnilo. kaj se češ brezveze obremenjevat....

(odgovor članu tisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: hoj....
19.6.2010 21:45:15   
tisaa
jaa.....sm sla na pregled.....in ni bilo nic......oz.biv je spontani splav in sploh nism vedlauser posted image ...

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: hoj....
25.6.2010 11:00:54   
tanjusi
jaa.....sm sla na pregled.....in ni bilo nic......oz.biv je spontani splav in sploh nism vedla ...

po čem pa so to videli?
Jaz sem delala test 4 dnipred user posted image pa je bil plus....
Drugače pa bi po moje brez testa vedela da je to to ... ker me pečejo prsi tak smešen občutek iz pod pazduhe ven ,to bi bil tak najbolj značilen znak ... drugače bi se pa še kaj našlouser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: hoj....
25.6.2010 11:02:46   
tanjusi
hojla...mene pa zanima ce bi lahko bil .....saj se ze 2 tedna pocutim slabo...moj trebuh je napet,zjutraj imam rahle slabosti in vrtoglavice,in tudi test je pokazav ..sam sm vseeno u dvomih....ker nevem ali se lahko zanesem na test...
hvala za odgovor


aja če si imela plus pol pa že... se oproščamuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?