|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hoj....
25.6.2010 16:00:11   
tisaa
jah.....sj nwm vecc....za splav ni bilo dobene krvi....sam mi je pa rekla ginekuloginja da je bilo....in da je slo...ceprav sm bila zalostna,zdaj opažam da mi zamuja user posted image ..mogoce bo pa zj kj upanja...mal bom se počakala,kasneje bom pa spet obiskala ginekuloga.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: hoj....
25.6.2010 16:49:15   
5ra8
ne vem kako je lahko splav brez krvavenja? user posted image
to neki ne štima....

16.6 si pisala da si delala test in da je bil user posted image , potem 19.6 da si sla na pregled in da si mela splav, danes pa že da ti user posted image zamuja? user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: hoj....
26.6.2010 18:56:26   
*ava*
Mene pa zanima,ali je katera zanosila med menstruacijo oz. ob pričetku le te?Z partnerjem sva imela nezaščiten spolni odnos prve dni, imela sem sluz oz. rjavi tok pred menstruacijo.....zdaj pa menstruacija,ki se je z izcedkom začela se je kar prenehala in toka je vedno manj,ga sploh ni več.....glede na to,da imam redno menstruacijo na 21 dni,je zdaj že točno 30 dan jaz pa je še nisem dobila....test sem naredila 3 dni nazaj ampak je pokazal negativno,ker je bilo verjetno prehitro, 4dni po zanositvi.....res ne vem kaj si mislit....ali obstaja kakšen test ki pokaže tako hitro nosečnost oz.kdaj ponavadi prikaže test "pozitivno"??

Hvala....

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: hoj....
30.6.2010 14:40:39   
tisaa
najbolje da počakas kakšen teden najbolje 2 po spolnemu odnosu,in nato delaj test...najbolje bos pa videla ce user posted image nebos imela.ampak pazi....tidi testi niso zanesljivi..ker so meni poazali 3jeuser posted image ..ampak kasneje pa ni bilo nic.lp

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: hoj....
4.7.2010 8:37:18   
Anonimen
živjo.

še moja težava.  Na naraščaju delava že nekaj mesecev-a brez uspeha. Menstruacijo imam dokaj točno. Predvideno bi morala dobiti včeraj. Zdaj že tri dni opažam na tamponu pikico roza-rdečo. Pojavlja se tudi slabost in utrujenost. Vse znake pripisujem zgolj vročini, ker je ubitačno. Nevem kaj si naj pravzaprav mislim, ker ta izcedek je hecen.

(odgovor članu tisaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: hoj....
4.7.2010 10:15:48   
mojamura
anonimna, jutri naredi test. ta izcedek je lahko tudi vgezditvena krvavitev. glede na to, da imaš točne M, mislim, da si najverjetneje user posted image . držim pesti zate

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: hoj....
6.7.2010 9:59:07   
Anonimen
živjo.

danes sem ga naredila a je bil negativen. Skratka čudno vse skupaj

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: hoj....
6.7.2010 10:16:01   
ninamalina5
Malo še počakaj in ponovi test ..mogoče je bilo prehitro, glede da pišeš o vgnezditveni krvavitvi par dni nazaj! user posted image

Držim pesti zate in za tvojo user posted image

_____________________________

Sanjam svoje sanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: hoj....
6.7.2010 15:39:39   
Anonimen
mojamura je omenila, da verjetno gre za vgnezditveno. Koliko sem obveščena bi naj vgezditvena trajala en dan. Menstruacije imam dokaj točne- navadno mi res točno na dan pride. Po izračunih bi jo morala dobiti 03.07.(saj prejšnjo sem imela 10.06). Prvič sem na tamponi opazila pikico 01.07 pred tem tri nazaj pa sem imela bolečine v spodnjem predelu. Danes smo 06. o menstruaciji ni sluha- le blagi izcedek in to še samo če imam tampon noter,... nevem nevem kaj se dogaja. Bom test ponovila čez nekaj dni

(odgovor članu ninamalina5)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: hoj....
8.9.2010 16:38:10   
manuelca
jooooj...dlje ko berem forum...takooo...zelo sem neučakana....kako rada bi imela to sposobnost da bi vedela takoj ali sem ali nisem....user posted image mislim

kašna muka je to čakanje in upanje pol pa razočaranje največkrat.... uffa....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: hoj....
9.9.2010 15:32:15   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: manuelca

jooooj...dlje ko berem forum...takooo...zelo sem neučakana....kako rada bi imela to sposobnost da bi vedela takoj ali sem ali nisem....user posted image mislim

kašna muka je to čakanje in upanje pol pa razočaranje največkrat.... uffa....user posted image
če je par krogov čakanja muka...kaj je potem čakanje več kot 30 krogov?

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: hoj....
9.9.2010 15:49:18   
manuelca
mati moja... NEPREDSTAVLJIVO...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: hoj....
11.9.2010 21:09:31   
nacirema
Jst sm tudi ena med tistimi, ki    č a k a m    ...    
Obljubila sem si, da na to ne bom razmišljala več kot enkrat na dan. Sej veste... sekiranje, živciranje... Ko bo, pač bo! user posted image

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: hoj....
12.9.2010 9:39:56   
mamamajča
Punce, ko sva se midva odločala za dojenčka, mi je bilo tako hudo vsakič, ko se ni izšlo, da mi je preprosto psiha začela delat razne težave. Izostajala mi je M (ki pa je potem čez čas prišla), slabo mi je postajalo, prsi so me nenormalno bolele,..... skratka nešteto "simptomov," ki bi lahko pomenili nosečnost, pa je niso.
Tako da potem, ko sem dejansko zanosila, sem bila tako v dvomih, ker mi ni bilo ne slabo, niti nič drugega specifičnega in sem šla test delat kar 2xuser posted image

Držim pesti vse, ki upate!

(odgovor članu nacirema)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: hoj....
19.9.2010 17:26:02   
murncek
Pozdravljene punce,

tudi jaz sem ena izmed tistih, ki si želi user posted image . Do sedaj mi user posted image  nikdar ni zamujala. Tokrat pa ...  danes je že 32 dan od prvega dneva zadnje user posted image . Cca teden dni preden bi se user posted image  morala pojaviti, sem že imela občutek, da bo tokrat prišla prej. Ti občutki so se ponavljali tudi v času, ko bi user posted image  dejansko res morala prit. Opažam, da hodim pogosto na WC. Imam zelo podoben občutek kot če bi si prehladila mehur, vendar brez bolečin in pekočega občutka. Včasih mi je proti večeru slabo, vendar ne bruham. Na trenutke sem lačna kot volk. Trebuh precej napihnjem, nimam pa bolečih prsi (nikoli me ne bolijo). Seveda sem test že delala, vendar negativen (2x).  Vem, da psiha naredi svoje, vendar mislim, da name še ne bi smela vplivati, saj komaj dva meseca delava na user posted image . Se je katera že srečala s podobnimi izkušnjami?


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: hoj....
19.9.2010 18:27:48   
nacirema
IZVIRNO SPOROČILO: murncek
Cca teden dni preden bi se user posted image  morala pojaviti, sem že imela občutek, da bo tokrat prišla prej. Ti občutki so se ponavljali tudi v času, ko bi user posted image  dejansko res morala prit. Opažam, da hodim pogosto na WC. Imam zelo podoben občutek kot če bi si prehladila mehur, vendar brez bolečin in pekočega občutka. Včasih mi je proti večeru slabo, vendar ne bruham. Na trenutke sem lačna kot volk. Trebuh precej napihnjem, nimam pa bolečih prsi (nikoli me ne bolijo).


Pri meni je popolnoma, ampak res popolnoma isto!!! user posted image Ta teden bi mogla dobit user posted image ... Bomo vidliuser posted image

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: hoj....
19.9.2010 21:42:32   
murncek
Držim tačke še zate nacirema ;) ... drugače pa ... danes je že 38 dan od prvega dneva zadnje user posted image  , in ne 32, kot sem napisala zgoraj.

(odgovor članu nacirema)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: hoj....
20.9.2010 17:43:39   
Anonimen
helov punce.....

držim pestke za naciremo in murncek, da zagledata +....in popolnoma isto je pri meni (nikoli še nisem imela tako dolgega ciklusa-41 dni)...delala ze 2 testa, bolj na začetku pa oba -, zdaj si pa ne upam delat (oklevam za jutri zjutraj)...grem pa v čet na pregled k gin če se tečka ne bo pokazala.....

veliko sreče :)

lep pozdrav

(odgovor članu tisaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: hoj....
20.9.2010 18:07:19   
murncek
Čao punce,
no mene je danes obiskala tečka user posted image . Ampak, glavo pokonci in veselo naprej.

Anonimna, zate pa držim tačke, da bi ugledala user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: hoj....
20.9.2010 19:40:36   
nacirema
Če do naslednjega ponedljka ne dobim tečke, naredim test...
Držim pesti za vse!user posted image

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: hoj....
21.9.2010 9:25:48   
manuelca
jaz pa še vedno veselouser posted image čakam user posted image nekje vb četrtek bi jo morala dobiti, najkasneje v ponedeljek, če vzamem tanajdaljši ciklus-kar nikoli nisem imela, user posted image je bla vedno točna...skratka čakam in čakam na user posted image ,držim pesti za vse nas ki čakamo da zagledamo user posted image ...



good luck to all user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nacirema)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: hoj....
23.9.2010 10:38:49   
manuelca
od tega trenutka dalje ne razmišljam več in ne grem več gledat...odklop, ker se mi že meša od neučakanosti...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: hoj....
23.9.2010 11:02:00   
Anonimen
oj punce.....

tista zadnja anonimna se javlja....po 42 dnevih sem ponovno delala 2 testa različnih proizvajalcev in oba sta mi pokazala +...danes popoldan sem pa tako al tako naročena pri gin pa da vidimo če je potrjena nosečnost ;)

vsem drugim pa tud zelim +

lp

(odgovor članu manuelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: hoj....
23.9.2010 12:16:21   
manuelca
bravo anonimna...čestitke...sem fulllllll...vesela zate...user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz pa še upam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: hoj....
24.9.2010 8:56:01   
manuelca
že sem upala, da nama je ratalo pa ni... včeraj kot švicarska ura točna me je obiskala tečnoba...user posted image ....ma sem bla jezna....kaj čem, bo v naslednjem krogu...nehala se bom s tem obremenjevat in bo ratalo.... da bom kmalu srečkauser posted image ...I hope.
user posted image user posted image user posted image
gremo v tretji krog. user posted image

čestitam vsem ki ste zagledale user posted image user posted image ....

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?