|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako veš????
28.10.2010 14:14:51   
ančica1
Pozdravljene!js imam velik problem.že skoraj leto in pov se trudima s fantom imeti otroka pa nč.
imam zelo neredne user posted image včasih je nisem mela tut po 3 mesce.prejšni mesec je bla zelo šipka.zdaj pa čutim kod da jo bom dobila pa je ni in ni.test delam skor vsak teden pa je vedno - .včasih mi je zjutraj malo slabo in v trebuhu čutim nekako čudno zbadanje in utripanje.a je možno da semuser posted image ???

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kako veš????
28.10.2010 14:17:23   
Naja31
Če test pokaže negativno, nisi noseča.

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: kako veš????
28.10.2010 15:27:49   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: ančica1

Pozdravljene!js imam velik problem.že skoraj leto in pov se trudima s fantom imeti otroka pa nč.
imam zelo neredne user posted image včasih je nisem mela tut po 3 mesce.prejšni mesec je bla zelo šipka.zdaj pa čutim kod da jo bom dobila pa je ni in ni.test delam skor vsak teden pa je vedno - .včasih mi je zjutraj malo slabo in v trebuhu čutim nekako čudno zbadanje in utripanje.a je možno da semuser posted image ???



odvisno kdaj si zanosila, če si?
Je pa res, da psiha naredi veliikooo...
tudi jaz sem imela zelo neredne M, in sva se ravno tako pri 1user posted image  trudila več kot leto in pol. Nato sva en dan odklopila, odšla na kratek dopust in glej ga zlomka-šele 9t po dopustu sem izvedela pri G, da sem 9t noseča.

Ne sekiraj se preveč - psiha preveč dela na tvoje telo. Sprostita se-odmisli vse (čeprav vem, da je zelo težko) in vama bo uspelo.

LP

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kako veš????
3.11.2010 22:54:04   
popka_3
Punce živjo,

sem nova na forumu...sm začela v zadnjem času malo prebirat forume, pač predvsem kakšni so kaj znaki nosečnosti ipd user posted image ... in vidim, da imamo kar vse dosti podobne "problemčke" - predvsem kar se tiče psihe zaradi želje po otročku. No midva sva z mojim začela malo bolj intenzivno delat na tem dva meseca nazaj in morm rečt, da se mi je zaradi psihe oziroma pač pričakovanja menstruacija takoj prestavila za en teden...imela sem že tisoč in en nosečniški znak user posted image , ampak potem sm pa itak dobila user posted image . No sedaj zopet čakam... Ta mesec so me takoj po O začele boleti prsa...no najprej temu nisem posvečala velike pozornosti, saj me pred user posted image vedno bolijo. No bolečine še kar trajajo in se celo stopnjujejo... in me prvič tako zelo bolijo, zdijo se mi otečene in so precej občutljive...tako, da je možno da se je kaj prijelo user posted image . Upajmo. Sam nažalost moram čakat še dober teden ko bi morala dobiti user posted image .... in upajmo da je ne bo.

LP

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kako veš????
4.11.2010 14:51:39   
nuska23
pozdravljene punce!!!!

upam da vsem uspe......user posted image ...tud midva čakava....sicer sm napihnjena kot balon pa kr neki me pika v spodnjem delu trebuha.... menstruacija bi mogla prid 12.11. zdaj bomo pa videli...pustimo se presenetit.. upam na najboljše......user posted image



držem pesti tudi za vas

(odgovor članu popka_3)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: kako veš????
5.11.2010 7:23:55   
butt3rfly
evo, moji edini znak pred M, da sm noseča, je je bila bolečina v dojkah in krči v jajčnikih, tko kot pri PMS. pa še to nisem vedla, da so znaki, ker je bilo pred čisto vsako M tako. bolečine so se začele teden prej, trajale max 4 dni, nato pa sem še samo čakala, da se ulije. zdej pa te bolečine sploh niso prenehale, ampak so se nadaljevale vse do dneva, ko bi mogla dobiti M oz. kakšen dan, dva čez. in takrat mi je blo jasno, da zdej pa je. drugi znaki so bli itak vedno nezanesljiviuser posted image

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kako veš????
5.11.2010 12:18:13   
ančica1
mene so ta mesec ful bolele dojke in sm mislna da mogoče pa se je prjelo kaj, ker prej pred M me niso nikoli ampak je včeraj prišlauser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: kako veš????
5.11.2010 13:08:17   
nuska23
nikoli se ne ve...mogoče pa user posted image  ne bo trajala dolgo....

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: kako veš????
6.11.2010 8:13:10   
ančica1
ne vrjamem ker je zelo močnauser posted image user posted image

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: kako veš????
6.11.2010 10:22:41   
nuska23
user posted image  bo treba še user posted image  ....mi pa še kr čakamo.....znaki so tk čudni da se zanašam sam na user posted image  ......tk da še en teden čakanja

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: kako veš????
6.11.2010 12:26:10   
ančica1
aha upam da enkrat bo ratal čeprav moj je že kr mal volo zgubu k že tok cajt nč ni

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: kako veš????
14.11.2010 13:46:49   
nuska23
pa sj to se nam lahk zmeša.........user posted image .... v petek bi mogla dobit user posted image pa je ni......user posted image ....test pa pokaže DA NIČ NI.....hmmmm...sj zdaj pa res ne vem kaj naj čakam... vsak večer mi je slabo, pa vsake neki dni me neki zbada v predelu levega jajčnika.... bradavice bolijo tak kot da mam opečene..... sj res ne vem.... počakam še neki dni...pol pa če ne bouser posted image grem še po en test!

upam da ste vse ok?!!user posted image

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: kako veš????
16.11.2010 12:20:17   
nuska23
pa smo dočakali to tečnouser posted image .... ....še bomo mogli user posted image ......user posted image

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: kako veš????
17.11.2010 7:27:03   
ančica1
sj bo.js sm mela že tud 1001 znak pa je zmer pršla user posted image .ne smemo obupat pa velikuser posted image user posted image pa enkrat bo

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: kako veš????
17.11.2010 16:16:05   
nuska23
eh ja... sj bo...sam obupat ne smemo... pa user posted image  zaradi užitkov ne zaradi tega na kaj naredimo!.. pol pa vse bo... jz sm šla včeraj v trgovino po ovulacijske teste... tk da to naredim da se 1000% prepričam da je pravi čas... pol pa še sam user posted image user posted image user posted image ....

najbolj grozn je to da nikol nism mela user posted image  že prvi dan tk hudo močne....zdaj pa kr teče pa teče..... to je prava norišnica...kaj vse prestajamo ženske!!!!

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: kako veš????
17.11.2010 18:38:47   
Tatkica
Lep pozdravček vsem skupaj, že nekaj časa vas spremljam pa si še nisem opogumila, da bi kaj napisala, ampak zdaj je pa res že čas! Z možem delava že 9 mesecev na user posted image pa še kar nič ni, ko je bilo pol leta sem si si mislila - ajde, bo že - zdaj sem pa že kar malo obupana, vedno ko pride user posted image mi gre na jok... Čeprav se mi zdi, da sva pa ta mesec res zadela tiste prave dneve, ne vem, bomo videli čez kakih 14 dni... Kako se mi vleeeečeeee.... A je tu kakšna, ki se že dolgo trudi? 

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: kako veš????
17.11.2010 21:25:48   
Anonimen
pozdravljene vse!
JAZ BI VAM SAMO RADA POVEDALA,DA NE OBUPAJTE IN SE BORITE DO VAŠIH PLUSEKOV.NAMREČ MIDVA Z MOŽEM SVA ČAKALA NA PLUSEK 4 LETA,IN KONČNO PO 4.LETIH NAMA JE Z POMOČJO UMETNE OPLODITVE USPELO,ZDAJ SEM ŽE 16 TEDNOV NOSEČA.
ŽELIM VAM DA VSAKA OD VAS ČIMPREJ ZAGLEDA PLUSEK.DRŽIM PESTI ZA VAS.

(odgovor članu Tatkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: kako veš????
6.12.2010 16:08:40   
nuska23
pozdravljene.... jaz se zopet malo javljam......midva spet čakama.... kupla sem ovulacijske teste.... in ko so pokazali zeleno luč sva pridn user posted image . zdaj bomo pa vidli kaj bo.....

in ve??? že kaj novic o magičnem plusku?????

(odgovor članu ančica1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: kako veš????
15.12.2010 15:30:20   
ančica1
še vedno nič moremo še kar naprej pridnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
26.12.2010 22:09:22   
Mirelika
živjooo...jst mam sm eno uprašanje...jst se trudm že neki časa na tem da bi imela otroka ampak sm usak mesc na koncu razočarana..ampak ta mesc me  je ene 5 dni ful ščipalu pod trebuhom..sm misnla da je kej tok narobe ampak pol je samu od sebe nehalu..zdej me pa ščipa spet pod trebuhom jutr pa morm M dobit..me zanima al je tu od tega da bom dubla M al da bo končnu na testu plusek...plizzz za odgovore čim prej..uživejte***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
27.12.2010 7:58:24   
Katte
Mirelika, znaki za user posted image  so lahko podobni kot za user posted image , pa tudi psiha svoje naredi. Tako da ti bo najbolje povedal test. Zdaj ti bo mogoče že kaj pokazal, ampak po mojem je najbolje počakati, da ti res zamuja, preden ga greš narediti. Srečno. Pa sporoči, kak bo rezultat.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
27.12.2010 10:48:00   
Mirelika
ojjj evo test sm nrdila je negativn..ampak menstre še ni bomo vidli če je čez par dni nebo bom še enkrat nrdila..

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
27.12.2010 16:56:09   
nuska23
mi mamo +....juhuhu......punce ne obupat..... ovulacijski testi pomagali..pa user posted image  tud...tk da bo,.... rok mamo 20.8....


vso srečo vsem

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
28.12.2010 7:54:33   
ančica1

IZVIRNO SPOROČILO: nuska23

mi mamo +....juhuhu......punce ne obupat..... ovulacijski testi pomagali..pa user posted image  tud...tk da bo,.... rok mamo 20.8....


vso srečo vsem

čestitamuser posted image
upam da bo nama tudi kmalu uspelo.zdj pa lepo pazi na malo pikico


(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
28.12.2010 8:37:25   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: nuska23

mi mamo +....juhuhu......punce ne obupat..... ovulacijski testi pomagali..pa user posted image  tud...tk da bo,.... rok mamo 20.8....


vso srečo vsem


čestitke, mami. uživaj v svoji sreči, ki bo čez 9 mesecev le še večja...

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?