|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
28.12.2010 8:50:52   
Mirelika
fullll dobr!!!!želim ti uso srečooo!!! supercaaaa

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
28.12.2010 20:34:01   
nuska23
hvala vam......



vso srečo

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
29.12.2010 8:39:39   
dory
nuska eno vprašanje...kdaj si imela plodne dneve v decembru? in si mela kakšne znake še preden si naredila test?


midva sva želela začeti delati na otročku po novem letu...zadnjič sem imela G, takoj po M...mal se nama je tud zataknilo a sem mislila,da itak ne more bit nič, ker imam ovulacijo kasneje...pa me je G presenetla,da krasno ovuliram?! me je skor kap...no pa okej, nisem zdej delala drame in pozabila na to...no po enem tednu sem začela bit ful napihnjena, čudna bolečila v trebuhu, no danes mi je tudi slabo...vsekakor upam,da bi ratalo po novem letu, saj sem ravno zaključila z eno terapijo in bi blo fajn met mal premora...

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
29.12.2010 16:45:17   
nuska23
dory si me pa našla....veš da sm pozabla kdaj točno.... menstruacijo sm mela prvi dan 16.11. in to šest dni...pol sm pa v 14 dneh naredla 4 teste . vsake nekaj dni enega, ko je pokazalo da imam ovulacijo sva pridnouser posted image tiste 5 dni kr vsak dan.  pa se je prijelo.


prej sva vedno brez ovulacijskih testov poskušala bit pridna na 2-3 dni pa ni blo učinka

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
2.1.2011 16:31:06   
Mirelika
ful dobr...ej kok se reče tem testom..ovulacijski testi???pa kje jih dobim u lekarni??

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
2.1.2011 19:05:57   
nuska23
jaz sm jih kupla kr v milerju. 5 komadov jih je v eni škatli...najdla jih boš pa zraven vložkov pa kondomov..... pa srečno....pol pa ko pokaže čimbolj user posted image

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
3.1.2011 0:53:20   
Mirelika
oo hvala..bom pa probala še s tem:)

(odgovor članu nuska23)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kako brez testa veš, da si noseča?
10.2.2011 14:30:34   
nanita
Jaz nisem točno vedla da sem noseča, sem pa imela občutek, mislila sem da je lažen. Imela sem napet trebušček, prsi so me bolele že 14 dni preden bi morala dobiti naslednjo menstruacijo. Vonjala sem čudne vonje. Uglavnem nič posebnega. Naredila sem test še pred izostankom menstruacije in je pokazal user posted image

(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: kako veš????
28.8.2011 21:30:03   
Donikaa20
tudi jaz grem ju3 delat test nosečnosti pa vijim če je ali ne.. kajti blo mi bi čudno če nebi bla 4 do 5 krat mi je moj fant not spusto ne vso 1 pa mi jo je v tem mesecu vso spermo not spustu in mi niti ena kapljica sperme ni vn pritekla. nevem zaj če sem noseča al ne, vrtoglavice mam redko, pogoste krče, nekatere jedi kar jih prej nism mela rada jih mam zaj.

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: kako veš????
29.8.2011 13:22:36   
dreamhorse
4 do 5 x vse ali nič verjetno ne bo dovolj... kot vidiš, se punce trudijo po več kot 4 do 5 mesecev, kar pa ne pomeni, da slončkajo 4 do 5 x...

Ostale punce pa... imam 2 leti staro hčero, pa ko berem tele vaše poste mi gre prav na smeh (brez zamere prosim). Ko sem bila jaz v fazi zanositve, pa sem razmišljala ravno tako kot ve... Nekatere morda res malo pretiravate, ampak to boste videle takrat, ko boste čez par let, z otročki prebirale nazaj vaše vpise.

Psiha je res velik faktor neuspeha,... jaz vam svetujem, ne razmišljat koliko dni je še do user posted image  ali do eventuelnega user posted image .  Poiščite si stvari, s katerimi se boste zamotile in nehale razmišljat o bebicah, testih, tečki in bolečinah tam ali drugje... (ja vem, tole je prekleto težko, sem tudi jaz to dala skozi)

Pridno slončkajte in uživajte v vsakodnevnih opravilih, sprehodih, šopingih ali kaj pač počnete, pa boste slej kot prej presenečene nad pozitivnim testom.

Moj post je dobronameren, ker poznam dosti primerov, ki jim je psiha onemogočila, da so zanosile... Ko so se pa odklopile, pa so zagledale pluseke...

Tiste pa, ki se trudite že več kot leto dni,.. razmislite, da stopite po pomoč k svojim g.. Do enega leta je normalno, kar je več, ni narobe, če vam pomagajo ali svetujejo ginekologi.

Vsem puncam, ki čakate pa držim pesti, tako na rokah, kot na nogah user posted image , da vam čimprej uspe, kar si najbolj želite. Dobiti otroka v naročje, po vsem tem, kar sedaj prenašate, je nekaj najlepšega na svetu. In verjemite mi, da se boste nekoč, tako kot se jaz danes, smejale takim vsebinam.

Pozdravček vsem... in močno, močno navijam za vas!

Lp
A

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 29.8.2011 13:34:16 >

(odgovor članu Donikaa20)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: kako veš????
29.8.2011 15:04:06   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

4 do 5 x vse ali nič verjetno ne bo dovolj... kot vidiš, se punce trudijo po več kot 4 do 5 mesecev, kar pa ne pomeni, da slončkajo 4 do 5 x...

Ostale punce pa... imam 2 leti staro hčero, pa ko berem tele vaše poste mi gre prav na smeh (brez zamere prosim). Ko sem bila jaz v fazi zanositve, pa sem razmišljala ravno tako kot ve... Nekatere morda res malo pretiravate, ampak to boste videle takrat, ko boste čez par let, z otročki prebirale nazaj vaše vpise.

Psiha je res velik faktor neuspeha,... jaz vam svetujem, ne razmišljat koliko dni je še do user posted image  ali do eventuelnega user posted image .  Poiščite si stvari, s katerimi se boste zamotile in nehale razmišljat o bebicah, testih, tečki in bolečinah tam ali drugje... (ja vem, tole je prekleto težko, sem tudi jaz to dala skozi)

Pridno slončkajte in uživajte v vsakodnevnih opravilih, sprehodih, šopingih ali kaj pač počnete, pa boste slej kot prej presenečene nad pozitivnim testom.

Moj post je dobronameren, ker poznam dosti primerov, ki jim je psiha onemogočila, da so zanosile... Ko so se pa odklopile, pa so zagledale pluseke...

Tiste pa, ki se trudite že več kot leto dni,.. razmislite, da stopite po pomoč k svojim g.. Do enega leta je normalno, kar je več, ni narobe, če vam pomagajo ali svetujejo ginekologi.

Vsem puncam, ki čakate pa držim pesti, tako na rokah, kot na nogah user posted image , da vam čimprej uspe, kar si najbolj želite. Dobiti otroka v naročje, po vsem tem, kar sedaj prenašate, je nekaj najlepšega na svetu. In verjemite mi, da se boste nekoč, tako kot se jaz danes, smejale takim vsebinam.

Pozdravček vsem... in močno, močno navijam za vas!

Lp
A


To pa je lepo napisano in se strinjam popolnoma!
Punce, želim vam čimprejšnje trebuščke!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: kako veš????
31.8.2011 10:29:44   
Pinny
Jaz sem pa bila 100% prepričana, da se bova z mojim matrala in da bova imela velike probleme kar se tiče zanositve. Ker so moji starši mene 'delali' res zajetno število let (skoraj 10), sem mislila, da bom imela tudi jaz enake probleme... Celo življenje sta mi govorila, da sta se leta in leta matrala in da sta se na koncu že prijavila za posvojitev, potem pa je le ratalo po naravni poti.

Sem bila tako sveto prepričana v to, da bo tudi pri meni tako, da sploh pomislit nisem upala, da bo ratalo takoj.
Pa je ratalo tako hitro, da se niti nisem imela časa dobro zavedat, kaj se dogaja! Danes po 6 dneh izostanka mens. (ki je bila vedno redna), sem naredila test in ..... saj sem še vedno v šoku, kar verjet ne morem, mal se bojim, malo sem živčna, malo mi je čudno... upam, da ta občutek ne bo celo nosečnost trajal. user posted image

Vedela sem pa po tem, ker mi je izostala zelo redna m., pa utrujena sem in zelo veliko hodim lulat. Danes mi je pa slabo, ampak to po mojem bolj zaradi živčkov.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: kako veš????
31.8.2011 11:08:56   
ronja
Meni je vsakič za znoret slabo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Pinny)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: kako veš????
31.8.2011 14:43:59   
mojamura
Pinny čestitam user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Pinny)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: kako veš????
31.8.2011 15:52:48   
S*
Meni je bilo slabo že kakšen teden preden sem delala test.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: kako veš????
31.8.2011 21:34:45   
Pinny

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

Pinny čestitam user posted image




Hvala user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: kako veš????
31.8.2011 21:49:12   
ronja
saj sem še vedno v šoku, kar verjet ne morem, mal se bojim, malo sem živčna, malo mi je čudno...

To je normalno, če pa rata v prvo;). Ne, ne traja celo nosečnostuser posted image

Sicer je pa tudi meni slabo še predno mi izostane m. oz. predno naredim test.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Pinny)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: kako veš????
1.9.2011 6:40:58   
Pinny
Ja meni je res to nekaj cist novega! Sva nacrtovala, ampak jaz sem si predstavljala da se bo to zgodilo enkrat v daljnji prihodnosti, recimo cez 6 let ali pa kaj...user posted image slabosti me je pa strah jauser posted image v bistvu jo tudi ze cutim in mi res ni prijetna...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: kako veš????
10.6.2012 14:33:59   
Anonimen
pozdrav! s partnerjem si še ne želiva otrok, zato imava spolne odnose z zaščito. včeraj pa sva se mali igrala in je imel spolni ud na mojem ščegetavčku in malo nižje, ni pa bil 'noter', in tudi 'prišlo' mu še ni. glede na to da to skos malo prihaja ven, je kakšna možnost da sem noseča? mogoče je malce smešno toda mene skrbi. hvala :)

(odgovor članu imam)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: kako veš????
18.7.2012 8:46:16   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdrav! s partnerjem si še ne želiva otrok, zato imava spolne odnose z zaščito. včeraj pa sva se mali igrala in je imel spolni ud na mojem ščegetavčku in malo nižje, ni pa bil 'noter', in tudi 'prišlo' mu še ni. glede na to da to skos malo prihaja ven, je kakšna možnost da sem noseča? mogoče je malce smešno toda mene skrbi. hvala :)


Heh. Majhne igre, za velike otroke user posted image Ne, ni možno. Predvsem poudarek na, da ni bil noter. kar se pa predsemenske tekočine tiče (citiram: skos malo prihaja ven) in če bi bil noter , ja, tisto pa je možno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: kako veš????
15.7.2013 21:57:39   
neaa
živjooo punce! sem se vam tut jst prdružla :) mam tolk vprašanj k mi niso jasna da nvem več komu naj povem da bo razumeu :) tko da upam da tukaj dobim usaj malo pomoči v kar ne dvomim da je nebi ;)

No svar je taka....z partnerjem si želiva otroka in resno imava redne spolne odnose vame spusti velikokrat če lahko temu tako rečem :D
vendar je biu vedno negativen test, probala sem že na use načine drugače da zanosim in nič....no zdaj čakam da naredim test če bi bilo mogoče zdaj drugače stanje n testu, vendar moja uprašanja so naslednja: kako vem da sem noseča veliko da tudi psiha, bojim se da ne moram zanositi vendar vem da je use odvisno od človeka in njegovega organizma user posted image čutim da sem zelo napihnjena kar oblečem se ne počutim uredu in grem že sama sebi naživceuser posted image . vendar mogoče sem se res zredila vendar mi psiha drugače pove :D menstruacijo imam okoli 26 v mesecu to se praci da imam ovulacijo od 10 do 15,20 par dni mogoče manj :) zto sva zdle z mojim dragim probala izkoristt vendar bojim se da nebi bilo uspešno user posted image , kako najhutreje izvem da sem noseča so še kaki drugi znaki nosečnosti v zelo zelo zgodnji nosečnosti ker sem zelo neučakana dokler naredim test najraje bi zdle takoj vedl če sm pa se bojim da bo na testu negativno :) prosim za pomoč iz srca vam bom hvaležna :) user posted image . lep preostanek dneva želim vsem :))

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: kako veš????
15.7.2013 22:23:21   
neaa
živjooo punce! sem se vam tut jst prdružla :) mam tolk vprašanj k mi niso jasna da nvem več komu naj povem da bo razumeu :) tko da upam da tukaj dobim usaj malo pomoči v kar ne dvomim da je nebi ;)

No svar je taka....z partnerjem si želiva otroka in resno imava redne spolne odnose vame spusti velikokrat če lahko temu tako rečem :D
vendar je biu vedno negativen test, probala sem že na use načine drugače da zanosim in nič....no zdaj čakam da naredim test če bi bilo mogoče zdaj drugače stanje n testu, vendar moja uprašanja so naslednja: kako vem da sem noseča veliko da tudi psiha, bojim se da ne moram zanositi vendar vem da je use odvisno od človeka in njegovega organizma user posted image čutim da sem zelo napihnjena kar oblečem se ne počutim uredu in grem že sama sebi naživceuser posted image . vendar mogoče sem se res zredila vendar mi psiha drugače pove :D menstruacijo imam okoli 26 v mesecu to se praci da imam ovulacijo od 10 do 15,20 par dni mogoče manj :) zto sva zdle z mojim dragim probala izkoristt vendar bojim se da nebi bilo uspešno user posted image , kako najhutreje izvem da sem noseča so še kaki drugi znaki nosečnosti v zelo zelo zgodnji nosečnosti ker sem zelo neučakana dokler naredim test najraje bi zdle takoj vedl če sm pa se bojim da bo na testu negativno :) prosim za pomoč iz srca vam bom hvaležna :) user posted image . lep preostanek dneva želim vsem :))

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: kako veš????
16.7.2013 11:23:45   
Cikacaka
neaa pozdravljena, vidim da je ta forum kar zamrl :/

Kaj ti naj rečem...v istem 'zosu' si kot jaz :) Bova morale počakati na M, da vidiva kako in kaj :)

Tudi mene dajejo vsi takšni in drugačni znaki in vse pripisujemo možni nosečnosti. Me že prav jezi. Čeprav je moja zgodba malo drugačna od tvoje. Ta cikel sem bila prvič na klomifenu, tako da vem skoraj natančno kdaj sem imela ovulacijo in tudi, da sta se 'sprožili' obe jajčeci. To je bilo med pon in sredo. V nedeljo sem na dnevnem vložku opazila rjav madež v velikosti pol žličke. Ko računam je to lahko 6 dan od ovulacije. Prsi me rahlo bolijo, špika me itak nonstop nekaj, pika me v hrbtu, zaprtost, kisel kovinski okus v ustih, lulanje itd. Podobni znaki kot pred M, vendar bi le ta morala biti šele 24.7. Težava je v tem, ker zdaj v vseh teh znakih iščem potrditev nosečnosti. Kar je brezveze! Čist komot so vsi ti znaki samo rezultat psihe, klomifena ali še česa. Vse kar vem je, da bo teh 9 dni do M še borba razuma in psihe :)

(odgovor članu neaa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: kako veš????
16.7.2013 11:40:26   
Anonimen
Punci kar počasi in brez panike.... znaki in znakci pred izostankom M ne pomenijo NIČ! Prvi znak je vedno odsotnost M, slabosti, utrujenost in ostale tegobe pa pridejo kasneje. Prsi nekatere bolijo pred M ali pa pred pozitivnim testom, to je posledica naraščajočega progesterona. Pri meni je bilo čisto isto, ko sem zanosila in ko sem čakala M.
Plus tega pa ne razumem, zakaj izvedeti za nosečnost, še preden si dejansko noseč user posted image dajte bit malo potrpežljive, živite normalno, ne razmišljajte stalno samo o tem... jaz sem na otročke čakala tako dolgo, da bi se mi ob vajinem razmišljanju odpulilo in bi pristala pri psihiatru.

Ne želim vaju kritizirati, želim vama le, da čimprej dočakata zdrave otročke in se ne obremenjujeta z nosečniškimi simptomi, preden to sploh so!

(odgovor članu Cikacaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: kako veš????
16.7.2013 14:30:56   
Cikacaka
:) Saj razumu je vse jasno..99% dneva...je pa načeloma borba ne razmišljat o tem..vsaj jaz se moram razumno opozarjat 'alooo nehaj' :)) Verjetno je res, da ko dalj časa probavaš in si znova in znova razočaran, več ne spremljaš vseh znakov. Bomo videli kako se bo vse izteklo.

Seveda pa tudi jaz želim vsem čim več pozitivnih novičk ;) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Spolnost med nosečnostjo
pikpiki

Kolikokrat na mesec ste imele/imate spolne odnose med nosečnostjo?

0_x_ mesečno (29%)

1x mesečno (14%)

2x mesečno (17%)

Do 5x mesečno (17%)

Do 10_x_ mesečno (9%)

Več kot 10_x_ mesečno (14%)


Število vseh glasov: 90

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!