|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako veš????
1.8.2013 21:19:31   
neaa
evo me nazaj user posted image pri meni je stvar taka mesntruacijo bi morala dobiti 26.7 in je še danes ism dobila 27.7 in 28.7 zjuraj sem imela skos nežno rozast madež ns papirju...mrnstruacije pa še kar nimam...naredila sem test 28.7 in je biu negativen nato sem ga naredila še danes 1.8 in spet je bil negativen ..menstruacije pa še kar ni...zsnima me kaj bi to lahko bilo bi blo mogoče najbolše da grem,k ginekologu. ali lahko še malo počskam in bo ogoče malo kasneje pokazal plusek..ker ne vem več...v jajčnikih me pa skos špika in boli usake t9olk časa me zbada ....ima katera kakšen nasvet ?? hvala da mi pomagate tudi jaz vam bom stala ob strani user posted image objemček za obe :)

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: kako veš????
1.8.2013 21:33:07   
Anonimen
K G zaradi tega se ne rabi hoditi!!!!lče bi M zamujala recimo 2-3 mesece takrat se gre,prej pa ne

(odgovor članu neaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: kako veš????
2.8.2013 7:24:34   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: neaa

evo me nazaj user posted image pri meni je stvar taka mesntruacijo bi morala dobiti 26.7 in je še danes ism dobila 27.7 in 28.7 zjuraj sem imela skos nežno rozast madež ns papirju...mrnstruacije pa še kar nimam...naredila sem test 28.7 in je biu negativen nato sem ga naredila še danes 1.8 in spet je bil negativen ..menstruacije pa še kar ni...zsnima me kaj bi to lahko bilo bi blo mogoče najbolše da grem,k ginekologu. ali lahko še malo počskam in bo ogoče malo kasneje pokazal plusek..ker ne vem več...v jajčnikih me pa skos špika in boli usake t9olk časa me zbada ....ima katera kakšen nasvet ?? hvala da mi pomagate tudi jaz vam bom stala ob strani user posted image objemček za obe :)


A si delala test s prvim jutranjim urinom? Drugače pa ni drugega, kot da vsake toliko ponoviš test. Dokler ne bo pozitiven ali pa do menstruacije.

(odgovor članu neaa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: kako veš????
2.8.2013 11:07:15   
Čukica
neaa sem ti odgovorila na enidrugi temi, kjer si poslala isto sporočilo.

Lp

(odgovor članu neaa)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: kako veš????
9.8.2013 12:12:51   
neaa
ja živjoo danes sem spet n aredila test in je biu negativen več nvem kaj naj si mislm :(

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: kako veš????
13.8.2013 8:57:18   
Čukica
neaa, nazadnje si pisala, da si imela 27 in 28 nežno roza izcedek. Lahko da si imela takra šele O. Če M danes še ni, naredi test še 1x danes oz še 1x čez 3 dni. Če še ni nič, imaš najvrjetneje luteinsko cisto (nič takega), ki je nastala ob O in proizvaja hormone, za to ne dobiš M. To lahko traja 1 teden, 2 tedna, 1 mesec (redkeje več). Odvisno. Dokler ti ne zaostaja 3 mesece, ti ni treba na pregled, to ni nič nenavadnega namreč. Je pa verjamem da neprijetno toliko čakat, ko si želiš čim prej novega cikla in nove možnosti za zanosit.

(odgovor članu neaa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: kako veš????
22.4.2014 15:26:22   
metulči
mene zanima če je možno da sem zanosilauser posted image user posted image takoj ko je prenehala menstruacija. prej sem pila skoraj eno leto kontracepcijo ker nisem imela menstruacije redne dobila sem jo vsakih 6 mesecev. zdaj pa mi je slabo ze po prvrm spolnem odnosu brez kontracepcije imam tudi spremembe na telesu. res si močno zelimuser posted image . zanima me tudi cez koliko casa je primerno da naredim test za nosecnost?

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: kako veš????
7.1.2015 16:09:07   
snoopy12
zdravo..

delala sem test 4 dan po tem ko mi je menstruacija zamujala, a je bil test negativen. ponavadi imam menstruacijo na 28 dni ali še prej nikoli ne zamuja. pač na trenutke mi je slabo, vrti se mi, imam bolečine v trebuhu ampak ne, da bi me boleli jajčniki, prsi me bolijo. zaročenec je bil ubistvu prvi , ki je rekel da sem noseča ampak zdaj se je pojavil dvom s tem testom. :( oba si zelo želima otroka. tudi prijateljica je rekla da misli da sem noseča. nevem ali sem prehitro delala test in se moji hormoni še niso povišali, da bi pokazalo user posted image črtici.. če mi lahko katera pomaga bi bila zelo hvaležna.
hvala

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: kako veš????
8.1.2015 11:41:16   
Neza007
Druzga kot to, da naredi še 1x test z CB, ali pojdi na odvzem krvi ti ne znam svetovati. Srečno

(odgovor članu snoopy12)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: kako veš????
24.11.2015 11:33:49   
Sandyy
Obstajajo trije nacini kako lahko brez testa zves ali si noseca in sicer.
1. Pasta za zobe
More biti bela brez pikic. Majhno kolicino das v posodico in se urin. Ce se spremeni v plavi barvi je hormon hcg prisotn in pomeni nosecnost.
2.bleach/izbeljivac
V posodico je urin dodate malo izbeljivaca in zmesate. Ce so prisotni mehurcki oz pena ki se tudi dvigne je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost.
3. Dandelion. Liste dandeliona date v plasticen kozarec od kaksne smetane ali jogurta in jih potopite z urinom. Pustite 20 min. Ce se po 20 min pojavijo rdece pikice na listih je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost. Ta metoda nosecnosti je bila najbolj popularna.

Te metode so nekoc uporabljale zenske ko testov ni bilo.
Upam da sem vam bila kaj v pomoc. :)

Sandra user posted image

< Sporočilo je popravil Sandyy -- 24.11.2015 11:39:52 >

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 185
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?