
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI 12.12.2007 14:45:54
|
|
|
|
NRMM
|
Mislim,da sem ji prvič dala skutko za probat pri 5 mesecih zmešano s hruško in jabolko in je prav z veseljem pojedla in ni bilo reakcij.Kravje mleko pa sem ji dala že pri 4 mesecih in je tudi ok,špinačo ipd delam vse polnomastnim navadnim mlekom. KM pa semji dala zato tako hitro,ker jo je po vseh prilagojenih pripravkih zvijalo.In po uvedbi tega mleka,je zvijanje končano .
_____________________________
Moji dve nagajivki :-): Maruša 24.12.2005 Maša 26.6.2007
|
|
|
|
|
RE: Mleko in mlečni izdelki 16.12.2007 8:03:34
|
|
|
|
kristinaj
|
naša ima 8m. nekje okoli 6,5m sem začela ji dajat skutke in z alpskim mlekom 3,5 delat pirejčke, polento, gresk, čokolino, ... sirček v mineštrco. najprej malo probaj, da slučajno ni alergična in potem ni panike.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiNovorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkomKdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Zadnje s foruma
SlužbaSašonkaBi rajši ostale doma in skrbele za otroke ali bi po porodniškem dopustu odšle v službo in otroke prepustile, da jih vzgajajo drugi?Služba (
39%)

Dom (
61%)
Število vseh glasov: 317Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!