
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI 12.12.2007 14:45:54
|
|
|
|
NRMM
|
Mislim,da sem ji prvič dala skutko za probat pri 5 mesecih zmešano s hruško in jabolko in je prav z veseljem pojedla in ni bilo reakcij.Kravje mleko pa sem ji dala že pri 4 mesecih in je tudi ok,špinačo ipd delam vse polnomastnim navadnim mlekom. KM pa semji dala zato tako hitro,ker jo je po vseh prilagojenih pripravkih zvijalo.In po uvedbi tega mleka,je zvijanje končano .
_____________________________
Moji dve nagajivki :-): Maruša 24.12.2005 Maša 26.6.2007
|
|
|
|
|
RE: Mleko in mlečni izdelki 16.12.2007 8:03:34
|
|
|
|
kristinaj
|
naša ima 8m. nekje okoli 6,5m sem začela ji dajat skutke in z alpskim mlekom 3,5 delat pirejčke, polento, gresk, čokolino, ... sirček v mineštrco. najprej malo probaj, da slučajno ni alergična in potem ni panike.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiMaterinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
mu bo premrzlo?tina202Rok imam konec aprila in bi novorojenčka iz bolnice odnesla v : body z dolgimi rokavi, žabice, hlačke, majco z dolgimi rokavi, eno jopico ki je bolj tanka,štunfke, kapica in povrh dekica. Se vam zdi dovolj, ker eni vidim dajo še v tistega pajaca?To je super (
60%)

Še kaj dodaj (
5%)

Še preveč bo (
35%)
Število vseh glasov: 85Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!