|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz sem tolk vesela
26.11.2007 7:38:20   
tassi1
user posted image user posted image user posted image vse čestitke,želim vam vso srečo tega sveta!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jaz sem tolk vesela
26.11.2007 7:41:28   
Anonimen
Naj malega fantka še vse življenje spremlja enaka sreča kot jo je imel pri rojstvu. Staršem pa iskrene čestitke.

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jaz sem tolk vesela
26.11.2007 10:08:41   
Felicity
Čestitke družinice in vse lepo še naprej!
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jaz sem tolk vesela
27.11.2007 11:24:55   
šemalo
srečni starši user posted image user posted image user posted image

srečen user posted image  = srečna družina....


vse najlepše vsem, tudi mladi mamici, ki ga je oddala....user posted image

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jaz sem tolk vesela
28.11.2007 9:23:00   
tinkamiška
tudi jst se pridružujem čestitka in se veselim z novima staršemauser posted image user posted image user posted image in velko ljubezni in sreče jim želim!


mamica, ki je oddala otročka pa je morala verjetno tudi zbrati veliko moči, da se je odločila tako kot se je...žalostno, ampak tudi pogumno.

tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jaz sem tolk vesela
7.12.2007 7:33:48   
tajtam
Vesela sem, da je mali fantek prišel v družino, kjer bo imel veliko ljubezni in spoštovanja. Tega pri svoji biološki mami ne bi dobil nikoli, ker gre za precej neurejeno - razbito družino - brez pravih vrednot in je veliko bolje, da ga je mama dala v posvojitev.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jaz sem tolk vesela
7.12.2007 17:34:43   
*sanela*
user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke novopečenim staršem.

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jaz sem tolk vesela
10.12.2007 6:57:59   
krtekxx
O, kako lepa novica. Se pravi, da je tudi za nas, ki smo v tej neskončno dolgi (cca.250 parov) vrsti parov, ki čakajo na posvojitev, nekaj upanja. Čestitam novopečenim staršem.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jaz sem tolk vesela
4.1.2008 17:16:38   
hmm...
user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jaz sem tolk vesela
7.4.2008 15:25:27   
Martinčka
uau super... bravo!!!!! prenesi jima iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jaz sem tolk vesela
7.4.2008 19:50:55   
bastian111
Tudi jaz vama čestitam!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.4.2008 7:31:53 >

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Jaz sem tolk vesela
9.4.2008 7:48:20   
murkica
Čestitke še z moje strani.... Zelo sem vesela za družinico....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jaz sem tolk vesela
10.4.2008 15:45:15   
fragola
user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil fragola -- 10.4.2008 15:46:24 >

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Jaz sem tolk vesela
11.4.2008 12:21:58   
pikovit
O jupi,bravo, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Jaz sem tolk vesela
11.4.2008 12:25:35   
Rožica I
Čestitam user posted image ! Upam, da bo to v SLo postala ustaljena praksa user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Jaz sem tolk vesela
11.4.2008 19:51:56   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako lepa novica! Naj nova srečna družinica živi lepo in mirno življenje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Jaz sem tolk vesela
15.4.2008 15:47:59   
Anonimen
Lepo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Jaz sem tolk vesela
17.4.2008 14:48:05   
Anonimen
Čestitke. In srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Jaz sem tolk vesela
6.12.2008 4:19:35   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: tajtam

Vesela sem, da je mali fantek prišel v družino, kjer bo imel veliko ljubezni in spoštovanja. Tega pri svoji biološki mami ne bi dobil nikoli, ker gre za precej neurejeno - razbito družino - brez pravih vrednot in je veliko bolje, da ga je mama dala v posvojitev.


nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.




< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 6.12.2008 4:21:09 >

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Jaz sem tolk vesela
6.12.2008 13:07:44   
baci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Jaz sem tolk vesela
6.12.2008 14:16:06   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: tajtam

Vesela sem, da je mali fantek prišel v družino, kjer bo imel veliko ljubezni in spoštovanja. Tega pri svoji biološki mami ne bi dobil nikoli, ker gre za precej neurejeno - razbito družino - brez pravih vrednot in je veliko bolje, da ga je mama dala v posvojitev.


nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.





o kod to tebi? zakaj pa so sploh posvojitve? a niso namenjene iskanju boljše rešitve za otroka? Seveda biološka mati ostaja vedno mati, ki ga je rodila. Jasno je, da če bi ga lahko vzgajala in ljubila je za otroka to najboljše. A prevečkrat na tej zemlji ni tako.
Pri nas si dolžan otroku ob posvojitvi (začne se pri cca 2-3 letih starosti) povedat in ga seznanit s tem, da je posvojen. Že dolgo ni več tako kot v amer. filmih, ko izve od drugih, itd. Posvojitelji ga morajo podpirat pri iskanju svoje biološke družine družine v kolikor želi. Še več, poučiti ga morajo o kulturi kraja, kjer je bil rojen, če je ta drugačna od oklja v katerm živi, skratka, ne gre za noben tabu. Vse je odprto. Otrok ve vse. In s tem raste. O tem mora biti seznanjena okolica, učitelji, npr. župnik, seveda sorodstvo.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Jaz sem tolk vesela
10.12.2008 18:19:49   
Mariposy
Čestitke novopečenima staršemauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Jaz sem tolk vesela
15.1.2009 11:23:09   
Izabela_
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: tajtam

Vesela sem, da je mali fantek prišel v družino, kjer bo imel veliko ljubezni in spoštovanja. Tega pri svoji biološki mami ne bi dobil nikoli, ker gre za precej neurejeno - razbito družino - brez pravih vrednot in je veliko bolje, da ga je mama dala v posvojitev.


nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.





Larifari!

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 13:22:45   
čipka
Punce lahko je biti pameten, sploh če ne veš ozadja in jih ne poznaš, ane....    "SLOVENCI" itak "vemo" vse o sosedih, pred svojim pragom nam je pa težko pomest, ane...

Spoštujte materino odločitev, pa naj se zdi še tako čudna....vsak posameznik ve, kaj je za njenega otroka najboljše..


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 18:13:54   
lara light
user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?