|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 18:15:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kolegica je dobila v posvojitev 7 dni starega fanta po 4 letih čakanjauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je pa res dobra novičkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 18:22:08   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image Lepa novica...Naj družinska sreča traja, traja in traja! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 18:25:55   
zarja1
Čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil zarja1 -- 23.1.2009 18:26:05 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 19:30:12   
tassi1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 19:33:37   
blemma
Super novica, veliko cartanja novi družinici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jaz sem tolk vesela
23.1.2009 19:35:38   
Anonimen
Datum sporočila je: 23.11.2007 15:47:38   

A ne gre za mal staro novico?

(odgovor članu blemma)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Jaz sem tolk vesela
24.1.2009 15:15:54   
Anonimen

nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.


o joj, težko verjamem, da še lahko naletiš na tole. ne, to, kje bo otrok srečnejši, nima nobene veze ne z naravo ne z biološko materjo. hudo je brati tole... narava je taka, da dete mame, ki ne more skrbeti zanj (ali noče) - tudi taki primeri so v naravi - umre. upam, da nihče ne misi resno s takimi izjavami...

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Jaz sem tolk vesela
28.1.2009 12:18:09   
Enadvatri123
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.


o joj, težko verjamem, da še lahko naletiš na tole. ne, to, kje bo otrok srečnejši, nima nobene veze ne z naravo ne z biološko materjo. hudo je brati tole... narava je taka, da dete mame, ki ne more skrbeti zanj (ali noče) - tudi taki primeri so v naravi - umre. upam, da nihče ne misi resno s takimi izjavami...



Že dolgo nisem prebrala česa tako neumnega user posted image ,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Jaz sem tolk vesela
28.1.2009 14:03:41   
Rakica_80
Se strinjamuser posted image user posted image user posted image
Ta ženska verjetno drži dosti jeze v sebi!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Enadvatri123)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Jaz sem tolk vesela
30.1.2009 11:28:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: tajtam

Vesela sem, da je mali fantek prišel v družino, kjer bo imel veliko ljubezni in spoštovanja. Tega pri svoji biološki mami ne bi dobil nikoli, ker gre za precej neurejeno - razbito družino - brez pravih vrednot in je veliko bolje, da ga je mama dala v posvojitev.


nikjer ni otrok bolj vesel, kot pri svoji pravi mami. pa naj bo ta ki ga je posvojila nevem kako dobra, ampak prava biološka mama, z njo si vedno navezan. takšna je narava. razen če bi mu lagala da sta ona dva starša. ampak itak bo zvedu da nista, ko jima ne bo podoben itd... potem ko ljudje začnejo govort, da sta ona dva posvojila otroka, tako se razširi med otroke, ki kaj slišijo in v šoli jim povejo direkt v obraz. to je potem velik šok za otroka in posvojitelje. ampak se mi zdi fer da posvojitelja povesta da je posvojen. v veliko primerih se otrok odloči poiskat svoje biološke starše in se pozanimat zakaj so ga dali u posvojitev.





Kar govor si to ja....
Pol pa zber še jajca pa pejd to povedat vsem pretepenim, ožganim, psihično maltretiranim, zaprtim v kleti in škatle, lačnim.....otrokom ki živijo pri bioloških mamah. Povej jim da morjo bit srečni. Ker živijo z osebo k jih je spravla na svet.


(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Jaz sem tolk vesela
30.1.2009 11:32:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Datum sporočila je: 23.11.2007 15:47:38   

A ne gre za mal staro novico?


Ja in? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?