|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 2:28:25   
reni70
PIKA74,NE MOREM VERJET,KAJ BEREM.
Dobila kurjo polt,pa solze so mi prišle v oči res,sm brez besed.
Spomnim se te dobro,predvsem takrat ko si imela hudo hiperstimulaciko in ti niso naredili et.
Ja pa ta okna so te jezila na gin.kliniki.
Vidiš,da se dogajajo čudeži,sm kr več upanja dobila.
Še enkrat drži se pikica,ful sm vesela,pobožaj si bušija na mesto mene.


(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 6:17:27   
Skye
Hvala bogu, da se čudeži še dogajajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iz vsega srca ti čestitam in ti želim čudovitih 9 mesece polnih sreče in veselja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 6:28:27   
*zvezdica*
O hudooooo zdele pa jokam zraven!!!!! Pika še se dogajajo čudeži! Vidva sta trenutno dobila naaajvečji čudež! Čestitke bodoči mamici in očku! Sedaj pa uživaj srečka nosečka!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 6:47:03   
CatJa
Iskrene čestitke, pika! user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 6:50:28   
Anonimen
Zaslužila si to srečo. Od srca vama privoščim.Kako lepo je brati takšne novice user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:03:40   
katka11
jooooooooj pika 74, me tkole ob pol sedmih zjutri spravis v jok!!!!!
pa hvala bogu, zarad takih stvari najrajs jokam!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cestitam in vama zelim lepo in zdravo nosecnost!!!!!!!!!!!

sam res, noro...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:10:17   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Res lepa novica! ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem ostalim si dala nov zagon in novo upanje. Še pridemo za tabo. Pa hvala za lepo,pesmico. user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:13:53   
sayuri
Pika, tako lepe solzice, kot so mi zdajle zapolzele po licu, so mi polzele takrat, ko sem rodila. user posted image user posted image user posted image
Tvoja novica nas je fosilke postavila na orng trdno pot in vlila nam je veliko veliko upanja.
Želim ti prečudovito nosečnost in poleti, ko bo najbolj vroče, bomo dihale s teboj user posted image user posted image user posted image

V Afriko praviš, da je treba it user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:15:35   
muki1
Pika74, zdaj si pa poskrbela da so mi šle kocine gor in dol in gori doli po roki user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

čestitam, pa zdravega krepkega dojenčka ti želim

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:17:00   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Joj, prav kurjo polt sem dobila, ko sem tole prebrala. Kakšna krasna, prekrasna novica. Čestitke, čestitke, čestitke. Zdaj pa le pazi na svoj trebušček, pa naj bo nosečnost zdrava in lepa, dojenček pa en krasen zdrav otročiček. Vesela sem zate, prav jaz imam lepši dan zaradi tega.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:17:55   
šemalo
pika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko se dela.....BRAVOOOOO PUNCA.......

ful lepo nosečnost ti želim.........no, vidiš, včasih Miklavž tudi malo prej okrog hodi user posted image

TOLE MI JE POLEPŠALO DAN BEJBEEEE

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:20:31   
murkica
Moram priznati, da je to ena lepših novic, ki sem jih doživela na RR.
Prav imate pravljica še obstaja in naj večno živi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu darcija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:24:56   
Anonimen
Daaaaaaaaaaaleč najlepša novica od obstoja RR. Draga moja pikica, tako sem vesela, da bi se najraje zjokala do konca, če ne bi bila v službi. na pol pobrite kocine na nogah pa mi bodo strgale dokolenke user posted image  Jao, jao, s tem si pa polepšala tale dan, ma kaj dan, tole leto. Ljubica samo to ti rečem, da se čuvaj, da srečno donosiš tole detece, ki ga je resnično čakala cela RR. Madona, sem vesela. Pozdravi in čestitaj možu, zvečer pa zagotovo pade pivo ali dve na vajin račun.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:26:20   
cmokec
Pika74 draga moja. user posted image   Pa je le pravica na tem svetu. To je najlepša novička, ki je v tem trenutku sploh lahko na RR. Postala boš mamica user posted image user posted image user posted image  in jaz jokam od sreče.

Ker ko se spomnim s srečanju suhljate punce, ki je sedela nasproti mene, polne optimizma, pa s tako veeeelikooooo željo po dojenčku, da bi lahko premikala gore.  In ob pogovoru izvem, da čakaš že dolgo, predolgo. Čas je šel naprej in ti si s svojim razmišljanjem vlekla celo skupino nas, ki smo čakale na naše sončke. Jokale smo in se smilile same sebi, ti pa .... In sem zanosila. Vsa vesela sem skakala do stropa, pa sem imela kar malo občutka krivde, ker sem te prehitela, ker tebi še ni uspelo. A si z dvignjeno glavo prenesla več, ko je človeku lahko namenjeno. In po tolikih letih, ko je moja pikica že 2 leti stara punčka....

Zato draga nosečka. Iz srca ti čestitam. Sedaj se je mali pikec prijel svoje bodoče mamice in nič vaju ne more več ločiti. Še preden si zanosila, si ŽE BILA NAJBOLJŠA MAMICA na svetu. Tvoja želja, tvoja vztrajnost, tvoja ljubezen. Sedaj bo vse poplačano.

Ti kar jokaj od sreče, saj se še me cmerimo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:26:34   
Anonimen
Majkumilu, tle se pa jst tut definitivno pridružujem čestitkam, Pika! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:29:12   
dadica
Čeprav sem se za dobro jutro zjokala  od sreče, se je splačalo. Vem kako ti je, sicer nisem čakala tako dolgo(Pol tvojega staža), ti želim lepo nosečnost, čim manj stresno in enega ali celo dva user posted image user posted image .

lep pozdrav dadica

P.S: če pa pogledaš moje trakce pa vidiš, da v drugo gre nenačrtovano!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:29:54   
Pija76
O čestitke, čestitke, čestitke, sem te spremljala na tvoji poti do eskimčkov, ki se sploh ni hotela nadaljevati... the best, a je to Afrika pol naredila?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Srečno nosečnost ti želim!!!!!!!!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:33:55   
Anonimen
Pika čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:35:00   
GoYa
Pika moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Res je najlepša novička, ko fosilka zagleda user posted image . Jaz sem čist evforična in si ne predstavljam,kako sta vi dva. Iskrene čestitke obema. To sta si tako zaslužila. In jaz navijam kar za dvojčkeuser posted image .

Zamrznjenček se ti je septembra z namenom izmuznil user posted image . Imela boš eno (ali mogoče dva) afriško dete. Pa se spodobi, da mu daš tudi afriško ime. Kaj praviš na Motumba? Ni tako slabo, kaj ne user posted image ? Mal heca. Še enkrat ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Jst sem mojga user posted image  zjutraj na vratih ustavla in kričala, čaki čaki, ti morm pokazat. In mu pokazala vajin plusek. Mislim, da mu ni bilo čisto jasno, kaj mu molim pod nos, ker je bilo še prezgodaj user posted image . Me bo po moje potem klical nazaj user posted image .

Lepo nosečnost ti želim! Pa upam, da ti hitro zraste trebuh, bomo lahko šle na en sokec s trebuhi. Mal se považituser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:43:21   
arneja
Pika, saj te sploh ne poznam, pa sem se zdajle zjokala kot toča user posted image . Si živ dokaz, da bo tudi nam, ki se že leta trudimo, uspelo, ko bo čas.

Ej, sva bila pa tudi midva v Afriki, pa očitno nisva dojela afriškega načina user posted image , vidva sta ga pa user posted image . Sem se pa zezala, da če uspe, bova imela deklici Nefertiti in Nefertari user posted image . Vidva si morata zdaj tudi kakšno afriško ime omisliti user posted image .

In tisti na GK se naj zdaj nekam zaletijo, ne user posted image ? Še dobro, da so okna menjali user posted image .

Pika, tvoja sreča mora biti nepopisna, ne user posted image ? In končno sta mamica in očka skupaj spala nocoj user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:44:24   
puncica
user posted image user posted image user posted image user posted image Uh zate pa res sam user posted image user posted image user posted image želim ti prijetnih 8 mesecev in enga lepega in zdravega dojenčka al dojenčico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE!

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:47:20   
pika74
Punce... jest sm čist po luftu dons... pa spet jokam, ko vas berem... ne morem verjet, da vas je tolk, k ste z mano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vam... hvala hvala hvala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...ne vem, če bom dons v službi kej pametnga nardila... men se sam smeji... čist sm v user posted image user posted image user posted image

Vam pol še kej napišem...

Lupčka!!!
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
...ne vem, če bom dons v službi kej pametnga nardila...

Ja kt da ti je treba... bejž pa še na šihtu hitr povej, pa bo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:57:30   
čačka
ČESTITKE! Želim ti vse najlepše... sladke trenutke v in veliko smeha.
Uživaj vsak dan posebej! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 7:58:24   
orhideja75
se še jaz pridružujem čestitkam. ko sem prebrala tvoje prvo sporočilo me je res ganilo.
pa srečno nosečnost in zdravega user posted image ti želim.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?