|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:06:00   
pika74
...Najraje bi objela ves svet...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:10:31   
LuNa73
Pika, še tukaj ČESTITKE!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidiš, vsak zakaj ima svoj zato! Tako boš lahko vsem radovednežem, ki so te prej "gnjavili", da zakaj pa še ne.....?, odgovorila: Zato, ker je sedaj napočil čas za mojo popolno srečo!
Vse dobro ti želim! Pazi nase in svojo pikico! user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:12:50   
April
Jaz se tud cmeram.user posted image user posted image
Vesela sem zate. Čestitke user posted image user posted image user posted image in naj ti čimprej mine teh 8 m.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:13:06   
sneška_
 Tale novička mi je naredila kurjo polt.Koliko sem vesela  zdaj pa bodoča mami lepo uživkaj v nosečnosti.


Bo na svetu še en sonček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:14:00   
Felicity
user posted image user posted image user posted image  Čudovita novica.user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke!
In čudovitih user posted image  ti želim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:26:05   
Sulfinija
Pika74,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .ta novica je ena najlepših kar sem jih kdaj prebrala.Dala si novega upanja juhej čestitke tebi in bodočemu očku naravnost iz srca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:26:17   
Špelca21
ČESTITAM!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Kr solze sem dobila na oči, in čeprav te ne poznam se zelo veselim s tabo in zate oz. za vaju!!

user posted image    


user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:32:36   
Bety upa
No...saj sem vedela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Ti si 3. in v tretje gre rado....Leto 2007 je pravljično leto....In Bog je nekaterim namenil pravljične zgodbe......Anitka......brezupna, stara Bety.....in afriški Slovenec Pika74.....

In čuda so......in narava je vsemogoča......in.....nikoli ne obupajte.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim te, bodi srečna in nič panična. Vzemi vitaminčke, prometrij.....in sonce, ki se kaže....

Vse, da bo iz majhnega zraslo veliko.....

Od srca ti želim vse, kar si sanjala in želela.....

Lep pozdrav od Betyuser posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:51:49   
Špela100
Pika74 tudi jaz imam kurjo polt, tudi meni gre na jok in tudi jaz ti želim vso srečo tega sveta, mislim nate, pošiljam ti en objemček in 100 lupčkov....

pa danes ti ni treba nič delat v službi...ha, ha...



(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 8:59:16   
tinaaja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

res je, pravica se obstaja...

od srca ti zelim veliko uzitka v preostalih 8 mesecih nosecnosti in enega (no lohk tud dva) zdrava otrocka user posted image user posted image user posted image trdo si si prigarala tole nosecnost juhuhu veselim se s teboj user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:08:23   
*alja*
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nosečnost in zdravega otroka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:10:19   
neni
Nimam besed, upam da boš dobila tako lepega in zdravega pikipokija kot jaz.
In čestitke tudi očiju.
Sem se kar fajn razjokala zdej ko sem prebrala tvoje sporočilo...

Meni gre pa odkar sem dobila MMS po glavi:
Vem, da danes bo srečen dan, to sem začutil že zjutraj,
zagotovo danes bo srečen dan....

lp neni

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:14:48   
Anonimen
JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kar nekaj me je vleklo na to stran na ta forum in sedaj vem zakaj.user posted image user posted image user posted image
Tako sem srečna s teboj vred,da ti ne morem povedat koliko,ko sem to prebrala.Sedaj boš lahko povedala svojemu otročku,kako je bil usoden dopust v daljno deželo,kje je bil spočet,nekje daleč v vročem,čudovitem svetu.user posted image
Dobrodošel deček ali deklica spočet-a v afriški savani,deželi tisočerih čudes,med njimi si ti tisočprvi-auser posted image

Veliko sreče,zdravo nosečnostuser posted image

user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 9:23:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:27:58   
Anonimen
Miklavž je letos pohitel.user posted image user posted image user posted image


Čestitkeeeeee!!!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:29:13   
koala
Draga moja Pika jaz sem čisto paf, od sreče, veselja, ganjenosti. Solze kar nočejo nehat tečt, občutki pa so skoraj takšni kot so bili takrat ko sem sama slišala tisti magični stavek "Gospa, noseči ste."
Kaj naj ti reče rezen tega, da me je od te novice nehala glava bolet, da bi najraje priletela k tebi in te pošteno objela?
Draga moja iskrene čestitke, uživaj, uživaj in še enkrat uživaj te čarobne mesece, pravzaprav moram napisati uživajta, ker sta si resnično zaslužila.
In ja leto 2007 je čudovito in pravično leto.
Draga moja čudovito nosečnost ti želim!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:29:27   
soncece24
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To pa je res novica leta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti najlepšo user posted image na svetu in enega zdravega, veselega user posted image

ČESTITAM! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:38:17   
Špelka
Draga Pika!
 
To je poleg Anitkine novice novica stoletja na RR! kako sem vesela zate, za vaju, za vas tri.... Jokam na glas od veselaj - tako, kot sem jokala ob mojem plusku! user posted image user posted image user posted image
 
Da, še je pravica na svetu in še so prašičja leta, ki tudi nam fosilkam prinašajo tako pričakovane in prigarane sončke!

ZDAJ PA LE ŠE VSO SREČO TEGA SVETA, NAJ VSI ANGELI ČUVAJO NA VAS TRI DO KONCA NOSEČNOSTI IN ŠE NAPREJ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
PIKA - VERJETNO PA BO MINILO ŠE KAR NEKAJ ČASA, DA BOŠ DOJELA, DA SI KONČNO ZMAGALA!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:46:18   
citrončica
PIKA!!!!
pa sem rekla, da ne bom navsezgodaj strašila tle gor, in kaj zdaj vidimuser posted image user posted image user posted image ,
solze kar tečejo, pa niso hormončki, vesela sem!!!!!!user posted image user posted image ČESTITAM!!!!!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:46:59   
TinkiBinki
user posted image user posted image user posted image ČISTA ZMAGA!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Naj vaju sreča spremlja še naprej!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:47:25   
citrončica
aja,
301.nadaljevanje prosim, to je bilo namenjeno tebi!!!!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:47:33   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pikica zlata, jočem kot dež...tudi sam sem doživela user posted image po petih letih in pol...

Želim ti lepo, najlepšo user posted image ...vajina sreča pa bo od danes vsak dan večja in večja...

user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 9:51:14   
biba77
Se tukaj cestitke k user posted image in cimlepso nosecnost!

b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 10:01:02   
Anonimen
O, kako sem vesela! Kar na jok mi gre! Res mam kar solzne učke!

Super, super, super!!

Čestitke, čestitke, čestitke!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gefeliciteerd, mijn lieve vej vej vej meisje!!!!!

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.11.2007 10:01:27   
soncek.djukelica
Draga Pika,

mene so hormoni čisto izdali Jokam, ampak solze sreče! user posted image  
Tole je druga najboljša novica stoletja, za tisto, ko sem jaz zagledala svoji dve črtici! 
Mi gre tista pesen po glavi: "Singing in the rain" da bi skupaj zaplesali, na Šlajmerjevi!
Čakala si leto prašiča! Tako kot jaz!user posted image
Vse pride na svoje, leta Muser posted image , operacije, špikanja, punkcije.... to je sedaj vse pozabljeno, saj si zagledala magične črtice!
Naj bo vsak dan poseben, uživaj z svojim afriškim otrokom! Uživaj z atijem in predvsem čestitaj si, ker si zmagala! user posted image



_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?