|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 20:51:45   
tinkamiška
O pupe, sem prišla malo počvekat, ko ste tako lušna družbicauser posted image

Pika, sej vem, da te je strah, sploh zato, ker ti ni jasno kako je ratalo, pa je, mogoče te je pa moralo premetavat, da se je tisti najbolj trmast zahaklal tja kot je trebauser posted image Kdaj pa imaš pregled? Verjetno čimprej ne?user posted image Glede nočnih slabosti...jst sem si v nosečnosti privoščila vse živo, tudi kakšen keks ponočiuser posted image , samo, da mi ni bilo slabouser posted image

Anitka, 7 cm?user posted image user posted image user posted image Madonca, gre hitrouser posted image

s.d. sej ne morem verjet, da jih boš že tako kmalu cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image naj ti hitro mine porod, da boste čimšprej lahko uživaliuser posted image



vse ostale pa tudi lepo pozdravljam...
jajaja, bo treba v afrikouser posted image

tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 20:53:30   
tinkamiška
no vidim, da si že odgovrila kdaj maš pregled...jst bi šla že kr prejuser posted image
takrat se bo pa že definitivno kej dogajal ja, enmu migecu bo fino srček utripaluser posted image user posted image user posted image

papa
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:16:14   
pika74
a tkoooo user posted image

a takrat tud vodo pa kri vzamejo pa stehtajo? Al samo UZ... aja pa kakšen UZ pa je to? Vaginalni najbrž a?

Uh sm firbčnauser posted image .

tinkamiška - ma sej jest sm bla zdej že 5-ič v Afriki... pa je v peto ratal... če tko štejem po afrišk user posted image

morm pa zdele še buši zmert... da vidm, kok se bom razširla user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:17:17   
soncek.djukelica
Pika, na prvem pregledu dobiš Materinsko knjižico user posted image user posted image user posted image , pa UZ ti naredijo, pa zvagajo te, pa pritisk ti zmerijo, pa v laboratorij te pošljejo; kjer daš vodo in kri! No, tako je bilo v Leonišču! Lahko pa tvoj G., če ga nimaš tam malce drugače naredi!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:26:40   
pika74
O a tko s.d.
Ja jst bom tud kr na Leonišču pr Drobniču... on je moj izbrani ginekolog user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:31:59   
ElaM
Ja, jest sm tista, k sva diplomirali na leetzih, pa takih bolj  čudnih zadevah.
Hitr gre cajt, zdaj že sitno brojim, da bomo 4.user posted image

Kolk si pa zdaj noseča, saj možno da piše, samo moj spomin je kot ementaler? 2 nosečnosti zaporedoma sta mi ohromili še tisto sivo celico, ki jo imam.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:35:58   
citrončica
O,Pikica, nova temauser posted image user posted image ,
jaz ti posodim kak modrc, da ne bo predrago, če ti bo pa še ta kmal premajhen, mam pa tud šotor 2krilni za posodtuser posted image user posted image user posted image ,
joj, kako sem vesela, ko te tukaj berem.....user posted image in se spomnim najinega prvega srečanja, hi,hi,hiuser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 21:44:30   
pika74
Ja ElaM... se še dobr spomnem user posted image .

Ja ti si pa že bliz a? Še mal pa boste štirje user posted image . Bravo mami! Jst sem še čist na začetk... zdej je 5 tednov pa pol nekje. Sm dala v avatar pod ime user posted image . PDP (to sm se dons navadla - hvala mamči) mam pa 27.7., če pridem do tam (boh dej).

Citrončica - se bom spomnla nate, če bo treba še večji modrc user posted image . In tud jest se spomnem najinega srečanja na GK user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
28.11.2007 22:32:30   
Pia73
Joj, kako vas je fino brati.,.... user posted image

Lepo se imejte drage moje, na pregledih, v porodni,....

Ne bom pisala o sebi, ker vam nočem smetiti teme,.... kakšna pestka pa bi mi tudi prav prišla naslednji teden,.... user posted image  pa verjetno še potem,..... user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 7:54:48   
Bety upa
user posted image Pia 73....Imaš močne pestke od mene!!!user posted image


Pika74.....iiiiiiiiiiiii....kako lepo te je brati....Pa vzemi tista zdravila za vsak slučaj, ki smo jih imeli v IVF nosečnosti (utrogestan, prometrij, dabroston...). Kakšni rjavi izcedki so možni ravno v času od 5.tedna do 7.tedna. Pa pozitivno misli....user posted image

Jaz imam ogromno strahov.....in vsak dan živim čisto posebej....Zvečer vedno pomislim, da smo še en dan pregurali....To te bo spremljalo verjetno vse do konca. To razume samo tisti, ki je preživljao vzpone in padce umetne oploditve.user posted image

Žal mi je za tvojo prijateljico, ki je splavila v 10. tednu. user posted image Ali je spontano splavila?

Jaz mislim, da so otročički, spontano spočeti veliko boljše kvalitete kot tisti iz epruvetkeuser posted image in imam močan občutek, da boš user posted image  preživela brezskrbno. Nikoli mi pravzaprav ni bilo jasno, zakaj ti ne rata, ko si v postopku imela vedno tako dobre rezultate. In to je to. Iz epruvetke so bili otročički nemočni za življenje, ki jih čaka.

Takooooo te je lepo brati.....Velika cmoooooka na lica od mene....user posted image

((Poglej moj trakec in videla boš en sivi kvadratek z otročičkom. Poskušaj si uštimati še tega, ker boš lahko gledala otročička kako raste.)

Srečno!!!user posted image

Pozdravček pa tudi vsem drugim puncam, držim pestke danes sonček-djukelici za porod in vsem drugim da preživijo lep in brezskrben dan.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 7:56:47   
Bety upa
preživljal.....(popravek)

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:02:43   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
a ti povem, kako sm jest... glava boli, zaspana, spod tišči vse... napihnjeno kot pri hiperstimulaciji, skoz lulam, ponoč ful slabo in nč ne spim, čez dan sm k zombi, hlače preozke, po kosilu bi rabla postlo, pol pa nekak glavo podpiram pa napol ležim za mizo...


user posted image user posted image user posted image  welcome to the club. Pa pejd mal na bolniško, če je treba. Klinc gleda službo. Jaz sem svojo že obesila na klin user posted image .

S tuno pa ne pretiravaj. Da mi ne boš tudi gorgonzole jedla, surovih jajc, majoneze, tatrskega bifteka in slabo zapečenega mesa.

Pismo zamujam k frizerju. Pol pa šibam v LJ. Se jutri javim.

S.D. čim lepši porod danes, bejba. user posted image

user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:18:38   
Anitka
O čveke, jaz sem pa danes doma, ker je v vrtcu velik izpad in me je šefica dala kar za en dan na dopust. Bom pa šla danes v LJ, malce oči past v trgovine. Tako, da če ima katera čas za kakšno kavico popoldne naj se mi oglasi. SEm bom pa nahajala nekje v BTC-ju. Me dragi tam odloži. Pika74, Emamair..???

PIA73 verjemi mi, da nikoli, amapak res NIKOLI ne smetiš tele naše teme. Tukaj med nami si vedno dobrodošla, rade te imamo, rade ti pomagamo kolikor je pač v naši moči in verjamem, da bo tudi zate prav kmalu posijalo sonce sreče. Jaz že stistkam pestke za dobre rezultate drug teden. Miklavža pa še posebej naprošam, da ti priskrbi predvsem ljubega zdravja. Prijateljica moja drži se, pokliči kaj in vedi, da te iammo rade.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja ja Tinkamiška kar 7 cm od vsrega začetka. Zdaj vsaj več nisem trlicauser posted image user posted image user posted image user posted image IN potem res ni čudno, da me moje hlače vse po vrtsi tiščijoiuser posted image user posted image user posted image

PIka74 jaz sem imela na prvem pregledu le UZ ()svedea vaginalni in seveda razgovor. Dobila pa sem tudi napotnice za laboratorij. Materinsko knjižico pa sem potem dobila na naslednjem pregledu, ko so me tudi stehtlai, izmerili krvni pritisk.. Me je pa obenem že na prvem UZ naročila na nuhalno svetlino (NS). Bomo držale pestke še posbej 10.12. da bo vse o.k. - sicer pa itak bo,

IN je naša s.d. že v porodni? Želimo ji, da opravi čim hitreje in da se bodo prav kmalu cartali. Iiiiiiiiiiiiiiii, me bomo tudi kmalu.

Hej Bety stara sablja, kako se počutiš? Kar pridno lezeš za manouser posted image user posted image user posted image Le tako naprej.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:22:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73
Ne bom pisala o sebi, ker vam nočem smetiti teme,.... kakšna pestka pa bi mi tudi prav prišla naslednji teden,.... user posted image  pa verjetno še potem,..... user posted image

Kaj pa je ljubavi, povej...user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:27:58   
Sulfinija
Punce lepo vas je brati.Jaz pa sem včeraj zvečer doživla lažen alarm se mi je neka gudica v barvah pokazala jaz pa v user posted image user posted image user posted image  sem milsila,da je vsega konec.Sem si dla noetr tampon čez kao začelo bo liti zjutraj o štirih vstanem pa čisto beli tampon ven ivlečem zaenkrat dobro kaže,samo ne vem test om ponovila čez dva dni v soboto če ne bo moje user posted image .Imava pa že z mojim dragim izhod v sili,če ne bo nič i tega,da bi bila user posted image  boma pač nekam šla za novo lto in se tam vselila vem d bo težko pa vseeno.Torej nič še ni igubljeno le čkati še morem malo.
 
Soncek-djukelica upam da vse lepo poteka v porodni in javi nam nekako upam,da imajo kje v porodnišnici net,da se nam javiš kot se nam je neni he,he.
 
Anitka joj tebe pa je že kar za 7cm več super no.
 
Bety zate sem neizmerno vesela,da je sedaj ok naj tkole ostane do konca se ti bom vzela za vzgled.
 
Tinkamiška kako kaj Iza?Daj ji lupčka namesto mene?
 
In vse ostale borke kako ste kaj ve?
 
Tkole sedaj poprimen nazaj za iglo me tole ful pomirja.Papa.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:38:21   
citrončica
user posted image Soncek.dj.
sporoči nam, ko prideta!!!!!!
držimo pesti in srečno.......user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:38:34   
emaa
Če mi sd javi kaj  cartajo, vam sporočim. Anitka kdaj boš v Lj, sicer pa imaš moj GSM, pa mi pošlji sms

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:43:41   
Anitka
Emamair v LJ bom nekje od 13.30 pa vse tja do večera. Za začetek bom fraj od po dveh pa nekje do pol štirih. Se kaj slišive. Mogoče se nam pa uspe videti - juhejjjjjjjj. KO izveš kaj za S.D. mi pa prosim sporoči preko sms-a. Hvala ti.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:47:32   
tinkamiška
Anitka, a boš šla v turbo limača? Baje je super trgovinauser posted image

Pia, zate pa ene ornk pesti, tako in tako jih že ves čas stiskam, ampak toliko da veš, da mislimo nate!

Prav veselo je tu gor in tudi za Sulfinojo sem vesela, da je bil samo lani alarm...drži se pikec tamn notri, al koliko vas je žeuser posted image

Pupe, pupice lepo se imejte!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 8:50:09   
koala
JOj Pika ko bi ti vedela, kao sem jaz vesela zate, ravno včeraj sem razlagala mojemu dragemu o tebi in tvoji sreči pa je še on rekel da je pravica na svetu.
Kar se tiče prvega pregleda, mene so stehtali, zmerli pritisk, potem je sestra na mojo veliko srečo začela pisat Materinsko knjižico, pol sem pa šla še do zdravnika in sva se malo pogovorila. UZ-ja jaz v bistvu nisem pričakovala, ker so mi ga delali na GK, pa se je moj zlat doc.Reljič vseeno odločil in nardil še enega, da je še bodoči ati videkl kako utripa srček, jaz sem pa bila seveda čisto na oblakih. Ja pa enih pra napotnic so mi dali, da sem opravila še nošečniške "dolžnosti" v laboratoriju.

Ima pa GoYa prav, več kot 250g tune na teden se ne priporoča zaradi živega srebra tako da previdno.
Mi je pa znano glede slabosti in glavobolov, pa letanje na WC tudi poznam, meni je bila taka kriza če ni bil prost ko sem morala it. Ne sekiraj se, saj mine.
Kaj pa voh, se je že kaj izostril? Meni pravi moj,da sem kot pes slednik, čeprav se je zdaj malo umirilo.

Anitka, a 7 cm je že zrastel obseg? Lepo,a ni lepo gledat bušija ko raste? Jaz sem ga ful vesela.

Sulfinija ti pa ne obupat, a prav. Stisakm pestke zate.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 9:43:59   
neni
Včeraj se nisem nič javljala, pa smo dočakali 301.nadaljevanje.
Zdej ga mormo pa zapolnit s čvekom.

Pia, tudi jaz močno stiskam pestke zate. Naj ti Bog povrne zdravje, da boš uživala s svojo družinico. Pa vse punce tukaj te imamo rade. Če kej rabiš al pa če bi se rada potožila, veš kje nas najdeš. Tudi na privat!

ANitka, ti boš še debelinka ratala, upam, da si boš danes omislila kakšne dobre, frajerske nosečniške hlače. Joj, zdej se mi zdi, da ste vse noseče, samo jaz ne več. Bi kar še mal trebuh imela (sem že mal pozabila, kako sem stokala)
No, upam, da ga bom v tem življenju imela vsaj še enkrat.

Bety, tudi mene je kar naprej glodalo dejstvo, da je moj otrok IVF-ovec. Da nebi bilo kaj narobe zato. In sem si vedno predstavljala Goyino punčko in Klarisinega fantiča. Ker sta prekrasna otroka in kar pokata od zdravja. Sedaj ko imam tudi sama Rešev izdelek doma lahko povem, da so ti otroci ravno tako zdravi, kot naravno spočeti. Če je kaj narobe, pride do splava že v zgodnjih tednih. Narava poskrbi, da ne preživijo. In kar prav je tako (to lahko rečem sedaj, ko imam malega, ko se mi je to dogajalo nisem tako mislila)

Je pa res, da sem prepričana, da se Piki sploh ni treba sekirat, ker je naravno zanosila in se itak ne bi niti oplodilo jajčece, če ne bi bilo vse v redu. Pa še tisto grozno potovanje je preživel tako da je že zdaj pravi borec.

S.d., navijam zate, naj ti bo porod lep in dvojna nagrada še lepša. Pa z B-jčkom da bo vse v redu. Pa firbčne babe tukaj da bi čimprej izvedele. Bomo spet cel dan čekirale user posted image user posted image user posted image . Če bi se dalo, bi se kar v porodno zgnetle, da bi izvedele iz prve roke.

Ostale nosečke, ki greste proti koncu, uživajte še zadnje tedne.

Upam, da bo danes lepo vreme, nas bo ati peljal v gostilno na kosilo (z vozičkom seveda)

lp mami Neni & Lukec, ki spi v vozičku zraven

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 10:32:38   
emaa
sd je na oddelku, dobila je tablet za mehčanje mv, do večera bo v treh kosih, me bo obveščala naprej.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 10:44:00   
lana38
Sulfinija, tudi jaz sem imela izcedke, pa sem naravno zanosila. Če se potem umiri, bo že OK. Komaj čakam 4.12., da nam boš sporočila veselo novico.

s.d. navijamo zate, da boš čimprej držala svoja user posted image user posted image  in se cartala.

pia73, tudi zate držim pesti, da boš čimprej zdrava.user posted image Ti se kar potoži, zato pa smo tukaj.

Nisem vas vsake posebaj omenjala, pa vas pozdravljam in lep dan, čeprav zima že kaže svoje zobe.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 10:57:01   
baguSka
Pika, res včeraj sem cel dan razmišljala o tebi in tvoji pikici.


Ej.. jst tud.. u bistvu odkar sem zvedla!! Se z mojim debatirava in razpravljava o tem doma... preden zaspiva... user posted image  In potem me tolazi in me poboza po trebuscku in rece:.. sej najin tud ze raste.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Za nas (301. nadaljevanje)
29.11.2007 11:02:45   
baguSka
Ja jst bom tud kr na Leonišču pr Drobniču... on je moj izbrani ginekolog .


Aja?? Moj tud.. user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?