|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo januarja!
2.12.2007 20:44:33   
ledenka
jazzz in witto, pa se gantar in sunny, vam zelim, da bi bile prvega januarja rozike user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M ne pričakujemo januarja!
2.12.2007 21:21:41   
srecna_zvezda
user posted image Punce tudi mene lahko vpisete pod januarske borke.... Ne pricakujem je 15.1.08

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M ne pričakujemo januarja!
2.12.2007 21:45:36   
witto
user posted image ..............    Hvala za vspodbudo Ledenka

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M ne pričakujemo januarja!
2.12.2007 21:51:14   
Serendipity
user posted image Ma neeeee, ta seznam se že polni ... user posted image

Punce moje - topel objemček user posted image



ps: Ne pozabite omenit gospe M, da je to njen ZADNJI obisk za kar nekaj časa!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 1:03:41   
polaris
Upam, da se bom januarja že lahko borila, zaenkrat pa prosim le za vpis med najglasnejše navijačice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:08:19   
KAHLO
jojjjjjjjjjjjjj jipiiiiiiiii!!!!!

Dobro jutro punce!!
Erin , kaj lepšega si ne bi mogla želet kot da ti odpreš to temo.....ker sem komaj čakala da se odpre ta januaruser posted image user posted image user posted image user posted image
JAZ BI ŠLA MED BORKEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image   in sicer 29.1.2007 ( po mojih izračunih...če me ne bo una ta rdečka kaj hecala)
Končno se bom spet lahko borila in srčno upam da bo nama tokrat uspelo!!!!!!!!!!!

Pozdravljam vse januarke....ne bit žalostne............zdaj v 2008 bomo ji pa dale vetrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:14:30   
Neža7
KAHLO...... Evo! sedaj pa boš z veselom user posted image user posted image ko vidiš, da si kmalu na vrsti za user posted image

"seveda BREZ PAVZE" user posted image

Držim prsti user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:31:00   
KAHLO
Neža7, danes bom kar začela s kondicijskimi pripravami .....da bom januarja fit user posted image user posted image pa seveda zdrava prehrana pa to.....ker januarja bova dobila status vrhunskega športnika v user posted image user posted image upam tudi da bova pol dobila kakšno medaljo oz. najslajšo nagrado in to je zdrav user posted image .
Psihične priprave so sledile vse do prve user posted image zdaj bo pa treba psihične in fizične združituser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti in tvoji dosežki.....upam da si med prvimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (moram te malo preganjat....user posted image )

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:39:51   
spelka12
Oj.
Zaenkrat navijačica, kaj bo pa naprej bomo pa po novem letu izvedeli user posted image .

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:40:46   
Neža7
KAHLO...
 
Kar lepo se pripravita user posted image  Ta šport je kar zahtevni user posted image  ZLATO medaljo bo za vaju user posted image  kar pomeni user posted image
 
 user posted image  jaz sem čist relaxed! Kaj bo, bo user posted image  Drugač bi bila popolnoma živčna in to nočem user posted image   

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 8:47:45   
oktavija
Jaz tudi, jaz tudi.... bila bi navijačica....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No dejmo januarske borke za user posted image !!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 9:08:01   
LuNa73
Punce, če je Kahlo stopla v nove boje.... to bo še pestro... jst se že veselim, ker vem, da bo spet polno smeha ob njenih akrobacijah in prigodah user posted image !!!!! Pa še naziv mentorca bom dobila nazaj... jupiiiiiiiiiiiiiiiiii!user posted image

Tud ostale s seznama... sej pravjo novo leto... nov začetek nečesa... upam, da bo pr vas  to + user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 9:20:55   
KAHLO
Prav maš Neža7 sam najprej se je treba borit....pol pa skulirano čakat na user posted image ............ jaz sem se odločila k bo tak daleč....da se sploh ne bom obremenjevala ali bo pol user posted image ali ne.....(upam da se bom pol tega tud držalauser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 9:25:09   
KAHLO
Luna73 .....začele se bodo zimske olimpijske igre....oz. sv. prvenstvo v user posted image user posted image le da ne bomo tekmovale med sabo pač pa vse z user posted image ....to bo pa še res pestro.....
Valda da si pridobila oz. sploh nevem od kje ideja da vmes nisi bila moja mentorica....sam sva pač meli počitniceuser posted image user posted image user posted image user posted image zdaj bova mele decembra priprave....pol pa tekmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tak da vsak nasvet je že dobro došel...seveda za začetek okrog discipline (user posted image )......user posted image user posted image user posted image


Punce pa še to....zadnič sem v vikendu brala (intervju. s uno borko za kmetico s Pop-tv...no v glavnem v pratiki baje piše da korenček preprečuje nosečnostuser posted image user posted image user posted image ) tako da punce VSTRAN S KORENJEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 10:37:28   
Anonimen
KAHLO... vidim, da si že v polnem zagonu na svetovno prvenstvo. user posted image user posted image  Tudi sama pridno vadim in mojega spodbujam, da ne bo omagal konec decembra.user posted image  Men se moj že sedaj smili, kak bo šele konec leta user posted image  user posted image  user posted image . Ne morem si ga sploh predstavljati: al bo na hrbtu...user posted image
Punce, V akcijo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 10:45:00   
KAHLO
Gantar....saj nima veze v kerem položaju bo sam da bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 10:51:01   
naty13
Pozdravljene punce.

Sem vesela da ste tako dobre volje. Torej bodo olimpijske igre v user posted image user posted image user posted image user posted image  in boste vse prve, to pomeni user posted image . Jaz sem samo navijačica, ker še vedno čakam na user posted image , test pa je negativen, to pa je moj mislim da 55. dan. user posted image user posted image user posted image  Upanje je še, zato sem še pri decemberkah, navijam pa za vas. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 10:57:24   
Anonimen
KAHLO, imaš prav. Bistvo je da ne bo na trebuhu pod njim pa jogi in jst.user posted image  user posted image  user posted image

naty13... še vedno navijam zate pri decembrkah  user posted image  tako da ne obupat.

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 11:59:17   
KAHLO
Ja ja Gantar zdaj pa ža razmišljaš v pravo smeruser posted image user posted image user posted image user posted image , edino nalogo ki jo boš še imela....je ta da boš mogla unga korenjaka tam doli vzpodbujatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naty13
mislim da še tebe čaka presenečenje....tako da.....ne obupatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 12:22:03   
Neža7
Gantar...... Pazi, da ga ne boš izpraznila user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 12:27:01   
Anonimen
KAHLO... tega me je strah, da oni korenjak ne bo hotu z mano sedolovat. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Neža7... moj pravi, da ma dost zaloge, da se mi ni treba bat... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Neža7)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 12:45:46   
KAHLO
Gantar....treba bo najt eno dobro foro da ga boš lahko animirala.......ampak, ti predlagm da počakaš da se moja mentorica (me spremlja že od avgusta......zmeraj me je zasuvala z nasveti...in to uspešno ker sem pol sept. zagledala magičniuser posted image ) to je Luna73 sigurno si že slišala oz. brala za njo ...no skratka da se pojavi ona...in natrosi svojih nasvetov...... če ne bomo se pa mogle resno pogoviriti s temi korenjaki.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 13:09:52   
witto
waw, koliko vspodbudnih besed,  še učeraj, sem bila čisto user posted image user posted image  paf. No, zdaj sem pa odprla RR in ko sem prebrala vse to, sem se tudi jast odločila, da se bom prepustila toku, in hkrati uživala v veselem Decembru (mimogrede bom še dedku mrazu pisala).Moj najdražji, je sinoči  napovedal ultra-aktiven veseli December, tako, da se tudi jast pripravljam na novi krog. Dejmo torej punce v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 13:11:02   
Anonimen
KAHLO... bom pridna in tiho... in čakala na tvoj nasvet mentorice. user posted image  
In kje je sedaj ta Luna73 z nasveti. Halo, je kdo doma? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 13:14:15   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO


Punce pa še to....zadnič sem v vikendu brala (intervju. s uno borko za kmetico s Pop-tv...no v glavnem v pratiki baje piše da korenček preprečuje nosečnostuser posted image user posted image user posted image ) tako da punce VSTRAN S KORENJEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, to sem jaz tud brala... sam kaj pa morš s korenjem nardit, da je kontracepcija? ker men sam neki pade na pamet user posted image user posted image user posted image  pa je to preveč vulgarno, da bi povedala na glas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?