|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:39:25   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

ledenka daj mi še to zaupaj....kako ta seznam nardiš.....k me full živcira k me ni med borkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa še prej sem napačno letnico navedla.....še kar to 2007 tolčem.....user posted image user posted image


seznam narediš pa tak, da pri tazadnjem postu s seznamom stisneš citiraj, pobrišeš quote spredaj in zadaj, pa se noter napišeš user posted image  upam, da sem te prav napisala, da je 19. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:40:46   
KAHLO
ledenči.......letnico res tolčem napačno....ampak datum pa sem napisala ta prav 29.1.08, ne bi pa imela čist nič proti če bi na datum k si ga ti določila zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image , čuj nevem če nisma midve kaj v žlahti...same neumnosti nama po glavi hodijo.....z datumi pa tud lih nisma na čistem.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:42:29   
KAHLO





             user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto
xx.01. - mirabela
01.01. - jazzz27
29.01. - KAHLO

user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy


user posted image  

 



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:43:16   
KAHLO
evo pa še mirabelo mi je uspelo not stlačituser posted image user posted image user posted image user posted image

dobrodošla med nami mirabelauser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:43:17   
mirabela
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka




             user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto

01.01. - jazzz27
19.01. - KAHLO

user posted image Navijačice: user posted image


  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy

 

user posted image   

 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:44:25   
KAHLO
 svaka ti čast....komaj prišla pa že obvladaš situacijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak jaz bi vseeno mela raje datum 29. 1. 2008

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:44:52   
ledenka




             user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto

01.01. - jazzz27
15.01. - lidija_21
29.01. - KAHLO

user posted image Navijačice: user posted image


  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • mirabela
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija




user posted image   


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:46:12   
Anonimen
Ledenka... mislim, da nisem na ta pravem koncu foruma, da bi lahko o tem govorile. user posted image
Sicer pa sem domišliji pustila proste roke, tako da...  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mirabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:46:17   
KAHLO
To mi delaj ledenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa smo prišle na skupno vejo..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:49:59   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

oktavija user posted image  a pijeta kavico s cimetom user posted image   



user posted image user posted image user posted image jaaaaaaaaaa kavica bo kriva!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:51:20   
KAHLO
HMMMM ....pol bomo pa začel pit kofe s cimetom in pir..pa še ananas za okus....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:51:27   
ledenka
mirabela, sem te razumela, da hočeš bit navijačica, je to res?

gantar user posted image  nič ne bom rekla, bi blo preveč ... user posted image  

KAHLO, tak, pa maš 29.1. user posted image  sem prej delala po spominu, pa sem očitno pobrkljala. torej, seznam, ki sem ga zdaj nazadnje objavla, je tazadnji in se naj vnaprej uporablja user posted image  drugače bo zbrka!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 14:54:49   
oktavija
user posted image user posted image user posted image Kahlo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fuj to pa ni dobra kombinacija pir in ananas in kavica s cimetom....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:04:13   
KAHLO
Ledenka kaj si rekla si rekla....samo še ta seznam naprej furamouser posted image user posted image user posted image

Oktavija....saj hmmmmmmmm...ananas ....sem ...no v glavnem nima veze...bo ledenka rekla da sem packauser posted image user posted image ...drgač pa očke zapreš pa sm pogoltneš pa je....sam da bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:12:55   
Erin


             user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto
01.01. - jazzz27
15.01. - lidija_21
29.01. - KAHLO

user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela

user posted image

 



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:13:16   
KAHLO
no zdaj bi pa še mela toti ticker....podobno k ma oktavija.............scier sem ga že mela pred nekaj meseci ampak sem naslov založila...........pol pa ne bom več težilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:13:35   
Erin
Mal popravljam ker ste pol navijačic pozableuser posted image user posted image user posted image ...joooj, spet se vtikamuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:14:13   
KAHLO
Ja ERIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNN, kako lepo .................da nas še prideš pogledauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:14:41   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

no zdaj bi pa še mela toti ticker....podobno k ma oktavija.............scier sem ga že mela pred nekaj meseci ampak sem naslov založila...........pol pa ne bom več težilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


www.lilypie.com

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:15:18   
Erin
a vas lahko?user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:16:20   
ledenka
Erin, sam Sash nisem napisala user posted image  sej veš, mi blond prameni udarjajo ven user posted image  

kahlo, ampak kaka zaščita je šele ananas user posted image user posted image user posted image  joj, moram na wc, drgač bo lužca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:16:26   
KAHLO
Erin ....rabimo eno k nas nauči!"!!!!!user posted image user posted image user posted image
Ledenka že obvlada...sam ti si stara mačka....(pa ne mislim dobesedno stara).....pa veš za vse te zanke k nas čakajo pri sestavljanju tega seznama....user posted image user posted image user posted image


Evo Ledenka, Oktavija...zmenmo se da velja zdaj ta od Erin seznam....so tud do zdaj vse navijačke napisane...upam pa da zdaj res ne bo zbrkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:19:42   
KAHLO
Erin....MADONCA..........te eni pogrešamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

UPam da uživaš v vseh svojih znakih nosečnosti.......držim pesti da boš čez user posted image v rokcah pestvala ...zdravega bebija!!!! p.s. jaz bom vesela če boš kaj poročala...kako kaj rase miškolin tam notuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:20:51   
Erin
Ananaaaaaaaaaas njami, sem ga dons jedla...menda majo deci dobro spermo če ga velik popapcajouser posted image

Vi kar delajte seznamčke, me včasih prime da ga še nardimuser posted image user posted image user posted image pa saj vam vsem tko dobr gre, svaka čast...edin kerga mal pozabteuser posted image user posted image user posted image ampak bo že še 1x povedala če se kaj takega zgodi...

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: M ne pričakujemo januarja!
3.12.2007 15:22:05   
KAHLO
Ledenka še sam za to bom packa....ta ananas vložen in narezan na rezine z lukno v sredi sem jaz mela v misilh k un stim. obročekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (je bil bl napenjen pospeševanju k nosečnosti) tak zdaj sem pa verjetno na rr-u zaznamovana kot packauser posted image .........drgač sem pa jaz tud blonduser posted image


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?