|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo januarja!
4.12.2007 19:02:43   
LuNa73
KAHLO, jaz ugotavljam, da si ti še ena tistih redkih srečnic, ki hodjo v službo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Bi vama gor prpopala smaijlekkiodkimujezglavo, smajlekkižugasprstom, smajlekkizeloresnoresnopadevkrohot!!!!!! a ste skice...jst sam upam, da vama januarja, ne bo zmanjkal energije in idej....

Aja Kahlo, jst sem ugotovila, da ti sploh ne rabiš več mentorstav, ker si zelo samostojna in modra postala. Tak, da si lohk ti kiri mentorca... a vela? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: M ne pričakujemo januarja!
4.12.2007 19:18:50   
sunny24
Kahlo...itak da sem tudi tebe štela v teh 40%. Sicer bi blo bolš kar 100%, tako, da bi se vse za neki časa znebile te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sm full jezna nanjo). Pa veselo user posted image user posted image user posted image  vsem!!!!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: M ne pričakujemo januarja!
4.12.2007 23:19:06   
nicnic
Danes je ta grda packa prišla k meni... tako, da jo ne pričakujem 1.1.08, malo pred RD! Joj, bi bilo to najlepše darilo! Malo sem žalostna, ampak ne preveč. Imam polno kolegic nosečih, pa sem vesela zanje, ampak ne razumem kako lahko zanosijo sam, da se sprehodjo mimo moževih gat?! No ja, takšno je življenje!user posted image

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: M ne pričakujemo januarja!
4.12.2007 23:54:58   
sandra74
Tudi mene med user posted image        user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
Stavnica pa 23%

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 7:51:20   
KAHLO
Dobro jutro pupeuser posted image

Evo sem že skuhala user posted image , pa še z nasmehom je user posted image user posted image

Gantar
sem brala da nama ponujaš sobo....jaz mislim da bi midva kr en poligon rablauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Luna73....ja jaz hodim vestvno v službo....sproti porihtam papirčke.....čeprav jih zadne cajte nekaj dost nimam ....a se mi zdi da mi že žugajo za vogalom.....k pribito ti povem da se bodo tik pred prazniki vsuli na mojo mizo....je vsako leto ista pesemuser posted image user posted image user posted image tak da kakega presenečenja ne bo.......kaj se pa tiče menstorstva si pa me zdaj kar mal šokirala......pol nimam tlko pojma o tej O in vsem kar spada k njej k ti..........kakšna modrost..prosim te....edino kar je modro pr meni je pisalo k ga uporabljamuser posted image user posted image user posted image user posted image   mam občutek da se hočeš svoje funkcije otrest!?!?!?user posted image

Sunny24.
..sem tud razmišljala o 100% a bi bila verjetno prehuda.....tak da se kar pridružujem tvoji stavniciuser posted image

nicnic tako poskocna vilinka k si ti .......bo pa nas ja januarja posula s prahom srečk noseč....upam da bo za vse....sploh pa ne smeš bit žalostna ker je prišla tvoja user posted image ,  ker ti je namenjeno najlepše darilo za RD kar si ga želišuser posted image


(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 7:54:03   
KAHLO

        user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto
01.01. - jazzz27
01.01. - nicnic
04.01. - anonimnauser posted image
05.01. - Sončnica24
07.01. - Andromeda
15.01. - lidija_21
29.01. - KAHLO

   user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela
  • K_a_t_j_auser posted image
  • Balonchy
  • Sasa78
  • Sandra74
         user posted image

NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ..................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST..............21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER............23% srečk nosečk   user posted image
NOVEMBER.........25% srečk nosečk user posted image
DECEMBER ..........  xxx
--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image JANUARSKA STAVNICA:user posted image

23% - Sandra74
26 % - Erin
40 % - sunny24, KAHLO




(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 8:01:39   
pufika
ojej, a to s korenčkom res drži...jest sm ga pa ravn zarad tega bolj jedla user posted image se mu pa ta mesec čist odpovem


kaj pa še spodbuja... moj je že na ananasu user posted image user posted image user posted image

napovedujem vojno user posted image in je ne bo 4.1.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 8:16:01   
sunny24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (korenček)

Jutro punce! A ste že začele s treningi  user posted image user posted image user posted image , da bomo pol za januarja fejst znale user posted image in da ne bo spet te smotane user posted image ? Zgleda, da nam res primankuje dovolj znanja v user posted image , ker drugače, bi bile že vse v prvem poskusu user posted image .

Lep dan vam želimuser posted image , jst pa spat, ker sem celo noč delala, tko, da v bistvu nočkauser posted image

(odgovor članu pufika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 8:22:46   
KAHLO
pufika jojjjjjjjjjjjjjjjj bog ne daj, tud pogledat ga ne smeš....korenčka mislimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sunny24
ja bomo mogle en seminar vžgat okrog vsega tegauser posted image da bomo v januarju 100%user posted image user posted image user posted image
Jaz bi tud skočila nazaj med rjuhe.........!!!!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 8:23:59   
KAHLO

        user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto
01.01. - jazzz27
01.01. - nicnic
04.01. - anonimnauser posted image
04.01. - pufika
05.01. - Sončnica24
07.01. - Andromeda
15.01. - lidija_21
29.01. - KAHLO

   user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela
  • K_a_t_j_auser posted image
  • Balonchy
  • Sasa78
  • Sandra74
         user posted image

NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ..................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST..............21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER............23% srečk nosečk   user posted image
NOVEMBER.........25% srečk nosečk user posted image
DECEMBER ..........  xxx
--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image JANUARSKA STAVNICA:user posted image

23% - Sandra74
26 % - Erin
40 % - sunny24, KAHLO (optimistkiuser posted image )



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:10:48   
oktavija
KAHLO jaz pa stavim na 27%...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:19:25   
witto
Dobro jutro, vsem navijačicam in soborkam. Tako, moja  tetauser posted image  se je danes poslovila(upam, da za dolgo časa) še dobro, da imam tako kratke obiskeuser posted image user posted image user posted image  in od danes naprej napovedujem maratonuser posted image user posted image user posted image . Prijeten dan vsem skupaj

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:24:21   
KAHLO
dajmo wittouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:25:53   
KAHLO
        user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


xx.01. - sunny24
xx.01. - gantar
xx.01. - witto
01.01. - jazzz27
01.01. - nicnic
04.01. - anonimnauser posted image
04.01. - pufika
05.01. - Sončnica24
07.01. - Andromeda
15.01. - lidija_21
29.01. - KAHLO

   user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela
  • K_a_t_j_auser posted image
  • Balonchy
  • Sasa78
  • Sandra74
         user posted image

NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ..................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST..............21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER............23% srečk nosečk   user posted image
NOVEMBER.........25% srečk nosečk user posted image
DECEMBER ..........  xxx
--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image JANUARSKA STAVNICA:user posted image

23% - Sandra74
26%- Erin
27% - oktavija
40% - sunny24, KAHLO (optimistkiuser posted image )



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:42:00   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO
Luna73....ja jaz hodim vestvno v službo....sproti porihtam papirčke.....čeprav jih zadne cajte nekaj dost nimam ....a se mi zdi da mi že žugajo za vogalom.....k pribito ti povem da se bodo tik pred prazniki vsuli na mojo mizo....je vsako leto ista pesemuser posted image user posted image user posted image tak da kakega presenečenja ne bo.......kaj se pa tiče menstorstva si pa me zdaj kar mal šokirala......pol nimam tlko pojma o tej O in vsem kar spada k njej k ti..........kakšna modrost..prosim te....edino kar je modro pr meni je pisalo k ga uporabljamuser posted image user posted image user posted image user posted image   mam občutek da se hočeš svoje funkcije otrest!?!?!?user posted image


ja ti hodiš vestno v službo, mi pa hodimo delat user posted image user posted image user posted image user posted image

nisem nisem te šokirala... sej pa že dolg nisem kej pametnega povedala in napisala... pa je mogoč boljhš, da sama sebe vodiš, kot pa da naletiš še na eno tako kot sem jaz user posted image ... sej tam v ozadju bom še vedn user posted image ..te pa kr tak pa čist pa za vedn tud ne bi izpustila iz rok user posted image  user posted image
 
lubica moja, jaz o vsem tem nimam kaj dosti pojma.... vrjemi, da ga maš več ti.... user posted image user posted image user posted image .... jst sem sam mal improvizirala... veš, tist ko padeš v trenutku v določeno situacijo, pa si je treba na hitrco izmislt rešitev user posted image ...pje, ka če bi pa mele me impro ligo???? user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Sem pa zelooooooooooooooooo vesela, ko si nazaj tok nasmejana in za štose.... kot v "starih" časih user posted image ... spet mamo na RR nazaj TEBE! user posted image  Vsak dan mi polepšaš....user posted image
 
 
Aja, pa delanje seznama ti gre fantastično od rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa si se zadnjič nekej bunla, da to ti ne bi zmogla user posted image user posted image ....Vse se zmore!!!!user posted image



< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 5.12.2007 10:44:25 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 10:51:37   
KAHLO
Luna73 zdaj si me pa ornk dobila......user posted image kaj se tič ehodit v službo...pa jaz res vestno hodim v službo in tud delam...je pa res da mam na ekranu zmeraj prostorček za RR....tako da lahko spremljam....dogajanje.......pa kaj čem če sem tak dobra da pošlihtam stvari en dva tri in pol moram počakat da me kdo na novo zaposli s kakšno zadevouser posted image user posted image user posted image
Daj daj kaj nimaš pojma....če avgusta pa septembra tebe ne bi bilo in tvojega vodenja na poti do user posted image , jih tud nebi septembra zagledala.........!!! tako da....če se že hočeš umaknit .....glej da boš zmeraj nekje blizu...ker zgleda da mi prinašaš tud srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da bom jaz kar vso breme na teme prenesla...in če ne bom zagledala teh tako močno zaželjenih user posted image user posted image boš ti krivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OH KJE SO TISTI STARI ČASIIIIIIIIIIIIIIIII,NEKJE DALE DALEČ user posted image (v pravljični deželi)user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:04:12   
pufika
luNa73 se moram s tabo strinjat..KAHLO seznam ti gre super od rok user posted image user posted image user posted image

witto  blagor ti ko lahko že maratončkaš user posted image user posted image jest moram še čakat 4 dni user posted image
še nč ne bom za miklavža dobila k mu ne morem nastavit user posted image

pa veliko user posted image user posted image user posted image da se vojščaki primejo

tiste, k ste bl izkušene...a je res, da če odnos dlje traja, da je večja šansa da bo rozika, če so pa tahitri je pa rozek?


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:04:42   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

OH KJE SO TISTI STARI ČASIIIIIIIIIIIIIIIII,NEKJE DALE DALEČ user posted image (v pravljični deželi)user posted image user posted image



Glede na dogajanje tukaj gor, bi rekla, da so spet na pohodu user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image

Veš lubica, morem it delat, ker sem v službi... vmes pa še kej pokukam gor user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:12:04   
KAHLO
pufika se trudim....vzdrževat....saj zdaj k še ni navala novih bork je vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

witto jaz  mu nastavit kaj mam ampak, iz te moke še ne bo kruha.....user posted image mogoče bom lahk dedku mrazu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače pa vsem želim da jim danes miklavž prinese čim več kvalitetnih in obetajočih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Luna73 .....mal še te moram špiknituser posted image drgač jaz pridem v slubžo ob 7.00 in začnem delat ne ob 11.00user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drgač pa nima veze.....sam da te berem ...oz. vse berem pa mi polepšate dan...pa še prej mi mine....user posted image




(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:15:19   
KAHLO
pufika tist  k sem pisala wittu je blo namenjeno tebiuser posted image user posted image user posted image ......no tak je če več stvari na enkrat delašuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:16:00   
Anonimen
Ojla punce!

Vidim, da ste se kar mal naklepetale. Jst sem vas mal od ozadja gledala, sam sedaj se vam pa pridružujem. Sem pa kar malo slabe volje, k nism včeraj nč vadla user posted image  za januar oz že za konec tega meseca. user posted image   user posted image Saj vete, če je eden mal utrujen pa mal slabe volje, pol ga ne spraviš nikamor. Razen spat.... Tako, da upam da bo danes kaj bolje. Močno si želim user posted image , saj hočem januarja ogledat user posted image user posted image . Dejte mi nekaj povedat. Sej o tem je bilo že ful veliko govora, sam me vseeno zanima, a je takrat, k imaš o.... veliko sluzi ali ne? user posted image  Če mi to odgovorite, bom vam ful hvaležna... user posted image

KAHLO... lepo to, da rabita poligon... user posted image user posted image  midva sva si ga pa kar sama naredila tako da... sam kaj ko ga ne uporabljava vsak dan user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pufika)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:17:37   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Luna73 .....mal še te moram špiknituser posted image drgač jaz pridem v slubžo ob 7.00 in začnem delat ne ob 11.00user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drgač pa nima veze.....sam da te berem ...oz. vse berem pa mi polepšate dan...pa še prej mi mine....user posted image


Dvober da se kle gor špikama, ker če bi se mogle kam drgamuser posted image ... pa se ne bi več smejali user posted image . Ti sam nastavli vsem možem, ker če eden ne bo zadovoljil tvojih potreb, jih še lahk vedn drugi.... jst govorim o miklavžu, dedku mrazu, božičku, hudičku... da ti prnesejo pričakovano darilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:19:52   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: gantar
bo danes kaj bolje. Močno si želim user posted image , saj hočem januarja ogledat user posted image user posted image . Dejte mi nekaj povedat. Sej o tem je bilo že ful veliko govora, sam me vseeno zanima, a je takrat, k imaš o.... veliko sluzi ali ne? user posted image  Če mi to odgovorite, bom vam ful hvaležna... user posted image


Lahko jo maš ogromnoooooooooooooooooo tak da misliš da bo poplava tam doli, lahko maš pa sušoooooooo.... ene špika, druge sploh ne vejo kaj je to špikanje.... pr vsaki posameznici je drgač user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:26:06   
KAHLO
Pufika variante da bi dolžina user posted image vplivala na spol še nisem slišalauser posted image vem pa da obstaja nek kitajski koledar....kjer lahko razbereš kdaj moraš user posted image da bo user posted image ali pa user posted image .

Gantar tud jaz sem bom decembra borila z utrujenostjo od mojega user posted image ker ga vidim samo zvečer k pride se naje in pol že skoraj spi!!! tak da se moram ornk trudi za user posted image user posted image ampak sem mu že rekla da hočem da je januarja obratnouser posted image user posted image
Kaj se pa tiče sluzi, pa je mene lunca (mentorica) naučila....da ja k je una lepljiva prozorna sluz pol ga je treba sto na urouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: M ne pričakujemo januarja!
5.12.2007 11:29:28   
KAHLO
Lunca....vsem tem bradatim možem bom nastavla .....user posted image user posted image sem se že vstrašla VSEM MOŽEM!!!!!user posted image user posted image user posted image si lahko predstavlaš kakšno zdraho bi nardila v tem pravljičnem času....bi me vse borke lovile po ljubljaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da o tem če bi preživela sploh ne govorimouser posted image user posted image

Gantar drgač pa tud k luna pravi.....jaz sem mela takrat sušno obdobje pr princeski...pa je mi je ratalo zagledat user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?