|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majhen
6.12.2007 9:46:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Nimam takih problemčkov,najbrž pa res ni fino.Sicer pa seks ni vodilni v partnerstvu (vsaj pr men ne).


ker nimas takih problemčkov... V partnerstvu je vedno vodilno tisto.. s cimer imas problem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: majhen
6.12.2007 9:54:58   
sesil
ja, vem kaka to zgleda, oz ne zgleda. jaz sem se enostavno umaknila, ker sex je sestavni del zveze in me ne bo nihče prepričal da ni pomemben.  punca, če ti ni enostavno odkorakaj brez razlag.
očitno so pa ene zadovoljne tudi z zelo majhnimi, ker je ta tip sedaj poročen...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: majhen
6.12.2007 10:12:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Nimam takih problemčkov,najbrž pa res ni fino.Sicer pa seks ni vodilni v partnerstvu (vsaj pr men ne).


ker nimas takih problemčkov... V partnerstvu je vedno vodilno tisto.. s cimer imas problem..

     Do nekje se strinjam s tabo,ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: majhen
6.12.2007 10:23:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Nimam takih problemčkov,najbrž pa res ni fino.Sicer pa seks ni vodilni v partnerstvu (vsaj pr men ne).


ker nimas takih problemčkov... V partnerstvu je vedno vodilno tisto.. s cimer imas problem..

     Do nekje se strinjam s tabo,ja.


Do kje?  natancno?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: majhen
6.12.2007 11:15:45   
Anonimen
Do tm kjer nimam problemčkov.user posted image Ja kaj češ pa narditi,če ma mejhnga.Da tipsonu lepo po ovinkih poveš ...veš saj te mam rada ampak najina zveza se ne bo obnesla ,ker maš ti majhnega.Jest pa rabim orng korenjaka.Če se imata dva rada bosta že pogruntala varianto,kako bosta oba zadovoljena,zadovoljna.Ni pa vse v dolžini.Pomembna je tud tehnika .In tukaj pogoriš če tega ni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: majhen
6.12.2007 11:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: fricka

Dobra, Kalbo. Sicer pa ni vse vedno v velikosti, ampak tud v tehniki.


jebes tehniko...pomembna je konkretna batina


ja jaz pa pravim, da je lahko tehnika še ne vem kako izpiljena, ampak če cm ni dovolj, ti nič ne pomaga!

jaz sem bila 1x v podobni situaciji-ne vem če lahko tistemu ravno rečem sex, ker ni bilo ničemur podobno! in potem še tip izjavi na koncu, a ti ni blo kul, nobena se še ni pritoževala! Pa majhnega tudi nimam tok, da ne bi bil uporaben-pa sem kar modro molčalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: majhen
6.12.2007 11:28:41   
Anonimen
Ampak veš kaj ,ajde naj ima tip batino ,ampak če miga kot zajc oz natepava,pa tudi ni vse skupaj nič.Treba je združit prijetno s koristnim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: majhen
7.12.2007 10:32:20   
taja27
jst ti svetujem, da mu nikar ne omenjat njegovega smarta. ti imaš izbiro in lahko greš iskat karavana. on bo pa za vedno ostal s smartijem. boš že našla kak drug izgovor, s katerim ne boš potancala njegov sp ego.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: majhen
7.12.2007 10:33:48   
natalia
točno! se strinjam.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: majhen
7.12.2007 10:45:23   
Anonimen
Resno vprašanje - a je izkusila že katera ogromnega in da ji ni bilo fajn? Razumem, da majhni niso ravno konkretni, koliko kje pa imajo tile veliki tisto mejo do katero so še sprejemljivi?

Tukaj je verjetno podobno kot pri hrani, če se naješ malo si lačen, če preveč, boli trebuh. 

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: majhen
7.12.2007 10:50:25   
incabinca
Enim paše večji, nekaterim tudi čisto odgovarja malo manjši. Res pa ne vidim smisla zakaj bi mu mogla še ti razlagat, da ma majhnega, ker s tem itak ne boš naredila nič drugega kot ga prizadela. Sej nič ne more naredit za to. Tvoja primerjava s smartom in karavanom se mi zdi lih nekaj podobnega kot bi šel en tip teb razlagat, da so tvoje joške bolj marelice kot kake melone... halo?!

Drugače pa itak da je fajn, da je zadeva vsaj v nekem povprečju, ni pa tudi nujno, da majhno pomeni slabo.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: majhen
7.12.2007 11:27:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Resno vprašanje - a je izkusila že katera ogromnega in da ji ni bilo fajn? Razumem, da majhni niso ravno konkretni, koliko kje pa imajo tile veliki tisto mejo do katero so še sprejemljivi?

Tukaj je verjetno podobno kot pri hrani, če se naješ malo si lačen, če preveč, boli trebuh. 


tu je zdaj vprasanje kaj menis da je ogromno.. moj moz ima 22cm in meni je super. ce bi bil vecji pa ne vem ce bi me bolelo ali kaj- nimam pojma, zdaj mi je cisto prav.. sem pa imela enega z kar precej manjsim in je bil seks brez vezen - kot da sivanko v porivas v vticnico

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: majhen
7.12.2007 11:46:50   
Ze pequeno
Ta moški navsezadnje ni sam kriv za to, kar mu je mati narava dala. Verjamem, da bi si želel  imeti večjega, ampak na žalost ima takšnega kot ga ima. Tako kot imajo ženske velika prsa, majhna, povešene, majhne bradavičke, velike sramne ustnice, kakšen kilogram več, nekatere veliko kilogramov premalo, pa vseeno živijo s tem. Tako mora ta moški živeti s tem, kar pa verjamem, da je težko.

Glede na razvoj medicine, bo mogoče v kratkem možno podaljšati tudi ta moški organ in me prav zanima kako dolge vrste bodo pri kirurgih. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: majhen
7.12.2007 13:19:06   
Anonimen
Glede na razvoj medicine, bo mogoče v kratkem možno podaljšati tudi ta moški organ in me prav zanima kako dolge vrste bodo pri kirurgih.
            user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ze pequeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: majhen
7.12.2007 13:32:52   
baguSka
jaz sem bila 1x v podobni situaciji-ne vem če lahko tistemu ravno rečem sex, ker ni bilo ničemur podobno! in potem še tip izjavi na koncu, a ti ni blo kul, nobena se še ni pritoževala! Pa majhnega tudi nimam tok, da ne bi bil uporaben-pa sem kar modro molčala


tole mi je pa znano user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: majhen
7.12.2007 13:35:38   
baguSka
a je izkusila že katera ogromnega in da ji ni bilo fajn?


u bistvu ja... tko nekak... je bil full tanek in mnoooogoooooo predolg... groza! mi je zal da moram tko rect, ampak res zenska ne more met nic od tega... u bistvu mora bit kr oboje: dolzina in sirina oz debelina bl natacno... user posted image  je pa res ****, ce tega ni... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: majhen
7.12.2007 13:36:38   
baguSka
Tvoja primerjava s smartom in karavanom se mi zdi lih nekaj podobnega kot bi šel en tip teb razlagat, da so tvoje joške bolj marelice kot kake melone... halo?!


Nooo, tega se pa sploh ne da primerjat!? Halo??user posted image

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: majhen
7.12.2007 14:01:07   
Anonimen
Hej marelice so čist dost velike za gobec zapret, smoki oz. smart pa ne za žensko zadovoljit.

In ja, vem iz izkušenj!!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: majhen
7.12.2007 14:08:48   
Ze pequeno
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej marelice so čist dost velike za gobec zapret, smoki oz. smart pa ne za žensko zadovoljit.

In ja, vem iz izkušenj!!


In zakaj je potrebno to pod anonimnostjo povedati. Ali imaš mogoče v postelji še vedno majhnega, pa ne želiš to javno povedati?

Ali pa imaš marelice, namesto melon?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: majhen
7.12.2007 14:19:45   
Anonimen
Zato, ker je možno pisat kot anonimen uporabnik. In če je ta možnost, se ne rabim opravičevat.

Če te pa zanima št. mojega modrčka je pa 75 B, torej se marelice v njem izgubijo. Zadovoljena pa tudi sem, torej ni več težav s premajhnim. Moram pa povedat, da bi lahko takrat kvačkala zraven ... in ja, zame je smoki premalo. Pa nisem edina.

(odgovor članu Ze pequeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: majhen
7.12.2007 14:19:53   
Anonimen
dobro da nam noben globine in širine mufl ne mer user posted image  že z joški mamo dost problemov user posted image


(odgovor članu Ze pequeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: majhen
7.12.2007 14:26:46   
baguSka
user posted image user posted image  Ja sej... pravjo sicer, da se nasa noznica prilagaja tickom... ampak ce je premajhen se bl tezko, ne user posted image

Sicer sem pa tud jst ze slisala komentar na mojo ticko... kok mam mejhno in ozko!?user posted image  Jah cudn, ce si mi pa nedolznost uzel matr user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: majhen
7.12.2007 14:40:36   
Anonimen
Jao, ve se pogovarjate o karavanu, jaz bi pa smarta rada. Imam karavana doma. Resno, moj ima takega kot ima, pa me marsikdaj boli, tako, da se najrajši izognem seksu prav zaradi tega. Zanimivo pa je, da v začetku najine veze tega nisem opazila, je pa res, da se zdaj bolj težko vzburim, saj veste, družina, otroci...in je tudi to krivo, da je pač prevelik, ker moja ni dovolj pripravljena. Koliko je pa sex pomemben pri zvezi, pa kakor za koga. Če koga moti, da je premajhen, je pač premajhen, če nekoga moti kriv nos, je pač kriv nos. Lp 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: majhen
7.12.2007 14:53:56   
Anonimen
Men se pa tale možakar smili zaradi tega. Ker so babe tolk egoistične in pustijo tipa zaradi majhnega organa.user posted image  V primeru, ko bo mož v prometni nesreči paraplegik, organ ne bo vstal pa bo rekla žena: zahtevam ločitev. user posted image user posted image user posted image  Vsakič manj vas razumem. A nisi s človekom zaradi karakterja, notranje lepote?  PA SAJ SE NE POSEKSAŠ  že na prvem zmenku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: majhen
7.12.2007 15:14:43   
taja27
Meni pa ne potegne da bi bila s kom zaradi usmiljenja oz. zato, ker bi se mi nekdo smilil. Raje sem poštena do njega in predvsem do sebe.

Tole z nesrečo in paraplegikom se mi pa ne zdi prava primerjava. Če imaš človeka rad, ga ne pustiš zaradi nesreče. Če te pa v štartu zveze moti, da ima dečko premajhnega, si pač poiščeš takšnega, ki ti paše. Po moje bi blo tipu grozno, če bi vedu, da si z njim zaradi usmiljenja, ker ima malega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?