|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 12:44:30   
čačka
Tosja - user posted image user posted image user posted image  čestitke user posted image user posted image user posted image

Pol že veš kaj bo -F ali B?
Uživaj v preostanku nosečnosti!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 12:46:02   
neela
No, čačka, ne da samo da imava obe dan D pojutrišnjem, še v čisto istem 'košu' po kriterijih na tem forumu sva...user posted image user posted image user posted image ...čisto na isti valovni dolžini, ne???

Tosja - čestitke!!! Naj ti bo tudi druga polovica user posted image  prijetna!!!

Stunfek - kako se je končal prvi 'pisarniški' delovni dan? Že kaj pogrešaš teren in sveži zrak???

Vianne - hja, kakšen pofočkan seznam bi tudi prav prišel.

Lep in sončen dan vsem tridesetletnicam!!!!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 19:21:18   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: vianne

Seveda neela ni dvoma leto 2008 je naše in se ne damo!!!!!!
A bikica si po horoskopu, jaz sem pa rakovica. Oh si moram tudi sama kaj prebrati kaj me čaka v novem letu... ah ma ni dvoma vse naj, naj.
Jaz pa cilam na oktober, takrat ima tudi moj dragi rojstni dan... aaa je že nekaj na tem  user posted image



Evo, se ena rakica, katere dragi ima rojstni dan oktobra; stara sem 30 in delamo na drugem pikecu. Prvega smo cakali dve leti in pol, zdaj pa gremo v novi boj.user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 19:24:28   
mirabela
evo i mene,
februarja bom tocno 30 in zelo se trudimo za drugega user posted image . Prvega smo cakali 10 let, vse smo dali skozi in koncno, ko smo obupali je ratalo, zdaj pridno user posted image . Upam da ne bomo dolgo cakali kot za prvega

vso sreco vsem user posted image user posted image user posted image  in cimprejsnjo user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 19:53:18   
vianne
Pozdravljene končno sem prišla domov in pred računalnik in že letim naprej na rojstni dan.
Sem vas hotela samo pozdravit pa mislila sem tudi seznamček uredit pa ni ratalo, morda jutri še najbolj verjeten je pa vikend.

biba77  midve pa sva skoraj kopiji  user posted image . Sedaj pa boš rekla, da imaš rojstni dan celo 06.07. user posted image

Ala letim ker me že čakajo!!!!


(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 23:37:27   
naja2
Hojla se še jaz javim, sem v kristusovih letih kot citrončica (če se ne motim) tudi z željo po user posted image , vendar žal se že 2,5 leti trudiva in sva pridelala le eno IMN. Drugače sem pa sem dvojčica.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 8:27:40   
biba77
vianne, ne, nimam 6.7.
Sem proti koncu raka (21.7.). Moj pa ima 1.10.

user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 8:48:51   
pikovit
Evo pa še mene tukaj.Stara sem 31 let in delamo na user posted image  že 6 let pa nič.In ker smo trmasti gremo naprej v nove boje.Mogoče 2008 prinese kaj boljšega.Glede na to da sem bikica in nam horoskop dobro kaže user posted image  a ne Neela.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 9:15:17   
tassi1
tudi jes se javljam-stara sem 34 let in se borima že 9 let.

sem pa trenutno na čakanju-sem 10 dan po et user posted image user posted image

držite mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 12:48:38   
katka11
tud jest mal pasem med vas, sem ze cez 30, kmal bo 32. sicer imam ze enga skoraj 3 letnega korenjacka. jaz si srcno zelim se enega, ampak zal mojega ne morem prepricat v to.
moram pa povedat, da ce bi prej vedla, da je tolk lepo met otrocicka, bi ga sigurno imela ze prej, ampak kaj ko prej mislis, da se ni cas... pol pa se ne rata takoj ko bi hotel...no ja kar je je.
jest bom ocitno ostala pri enem user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 13:18:07   
mirabela
JOJ TASSI1 user posted image , upam, srcno upam da ti bo test pokazal user posted image , drzim pesti user posted image user posted image user posted image

TAKOJ KO BOS VEDLA JAVI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 13:42:27   
metuLJchy
jaz tudi že skoraj pašem med vas, samo še pol leta me loči user posted image  čeprav se jaz še vedno počutim skoraj kot kaka srednješolka, zdi se mi da je še vse pred mano... ma ni kaj, emšo ne laže! No, mi se borimo že 2,5 leti, upam da do mojega 30 rojstnega dne ugledamo user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 17:54:21   
vianne
  user posted image za čimveč user posted image in srečk user posted image ter nenazadnje zdravih user posted image



30-letnice z željo po prvem   user posted image :
  
    vianne
    astrea
    neela
    citrončica
    lučka25
    čačka
    janaB
    Pikyca30
    naja2
    pikovit
    tass1
    MetuLJchy

30 jim ne uide user posted image

    stefka
    aspirinčica
   
   


30-letnice srečke user posted image :

    ayo
    pika74



30-letnice že mamice, ki si želijo šeee

    stunfek
    orhideja75
    tosja
    biba77
    Mirabela
    katka11




Zanimivi linki:

o čaju krvomočnica ter plahtica
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2132188

o ugotavljanju ovulacije z gledanjem sline pod mikroskopom
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2154526

zanimiva stran - organska kolekcija za naše malčke
http://www.srcek.si/si/




(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 18:00:39   
vianne
Evo seznamčka. Se nas je kar nabralo.
Upam, da nisem katere pozabila ali preimenovala user posted image

Spodaj, pa sem dodala še par povezav, ki so se mi zdele zanimive in da jih bomo imele vedno pri roki. Če ima še katera kakšen dober link ga naj kar doda.

No, to je moj prvi seznam morda bi bil lahko lepši... kakšna barvica itd... user posted image

Kar na dan s kritikami, predlogi, pohvalami....

Najbolj pa upam, da bo tale tema vsem nam v pomoč in da si bomo stale ob strani v naših veselih in žalostnih trenutkih.

user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 21:00:24   
bayb77
Živjo punce, evo tut jst sem 30, že proti koncu. Z mojim se trudiva zauser posted image  malo manj kot eno leto. Meni se zdi, da sem šele zdaj pripravljena na malo bitjece, prej ga tudi nisva načrtovala. No sedaj pa ne pa ne rata. Za sabo imam 1. ciklus klomifena, zadnjo user posted image  sem imela 7.11. pa do danes ne duha ne sluha o M, samo cel teden me pošteno boli trebuh, vsak dan mislim-evo danes se bo pa vlila. Drugače imam pa redne cikluse, še nikoli se mi ni zgodilo, da bi mi zamujala. Sumim vpliv klomifena, ali je bila katera v podobni godlji? Test CB sem naredila včeraj in totalen -

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 21:42:29   
neela
tassi1 - user posted image user posted image user posted image user posted image  iz vsega srca ti želim, da bi ti tokrat res uspelo in da bi leto končala kot potrjena srečka user posted image .


Vianne - pridna! Brez pripomb na tvoj seznam...upam, samo, da boš morala čimprej začeti vstavljati za našimi imeni user posted image user posted image user posted image .... user posted image ...

bayb77 - sicer ti ne morem iz prve roke povedati, ali klomifen vpliva na ciklus, ker sem sama tudi približno na istem kot ti - 1. ciklus k, ZM 11.11. - a od mnenj drugih punc, baje da tudi lahko vpliva na dolžino ciklusa. Ampak upam, da tebi ni temu vzrok....in da bo čez nekaj dni pokukal tisti želeni +!

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 30-letnice z željo po ....
7.12.2007 22:32:53   
biba77
Ja, Klomifen lahko vpliva na dolzino ciklusa: lahko ga skrajsa ali podaljsa... Jaz nisem imela rednih M, tako, da tezko napisem, kako je vplival, vem pa, da sem O imela nekje 17. dan ciklusa, razen v 6. ciklusu s Klomifenom, kjer je bila O ze 13. dan...
Je se za pocakat. Drzim pesti, da si imela pozno O in je za test se prezgodaj... Dokler ni M, imas upanje za user posted image .

b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 10:09:34   
bayb77
Evo punce, moje sanje so se razblinile kot milni mehurček.user posted image Hvala bogu, da sem šla spat z vložkom- kot že 3 dni prej, zjutraj poplava, pa še po modrocu!!! Se je moj ful ustrašil, me je hotu že v bolnico pelat. Kej tazga se mi še ni zgodilo nikoli, pa te bolečine cel teden, pa zamujanje M... mislim, da klomifena ne bom več jemala. Me pa niso spremljali na UZ je rekla G. da je šele drugi mesec realno kako reagiram na K.- no mene je skor RAZNESLO.
Pa kaj čmo jamrat punce, sej smo še mladeuser posted image user posted image
Se pa včlanjujem v klub 30, če me sprejmete seveda.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 13:11:16   
lučka 25
bayb77, verjamem da se je tvoj partner ustrašil, saj to ni normalno. Nočem te strašiti, ampak za sebe vem, da bi me panika zagrabla. Ali ješ K zaradi policističnih jajčnikov? Ker lahko, da se je nabralo zaradi K veliko cistic, ki so tako močno počile, ali...? Res ne vem. Je pa res neodgovorno od G, da te/nas ne spremlja z UZ. Veš kaj vse se lahko zgodi - hiperstimulacija, lahko celo počijo jajčniki. Nočem strašiti, ampak ko sem jaz jemala K me tudi ni G spremljal in sem si rekla, da če mi jih še kdaj predpiše, da bom zahtevala, da me spremlja.

Vsem 30-letnicam pa želim, da sedaj ko smo vse že čisto zares pripravljene na user posted image , da nam test pa le pokaže user posted image user posted image . user posted image

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 13:44:14   
vianne
 user posted image za čimveč user posted image   in srečk user posted image ter nenazadnje zdravih user posted image



30-letnice z željo po prvem  user posted image   :
  
    vianne
    astrea
    neela
    citrončica
    lučka25
    čačka
    janaB
    Pikyca30
    naja2
    pikovit
    tassi1
    MetuLJchy
    bayb77

30 jim ne uide

    stefka
    aspirinčica

   
   


30-letnice srečke user posted image :

    ayo
    pika74



30-letnice že mamice, ki si želijo šeee

    stunfek
    orhideja75
    tosja
    biba77
    Mirabela
    katka11





Zanimivi linki:

o čaju krvomočnica ter plahtica
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2132188

o ugotavljanju ovulacije z gledanjem sline pod mikroskopom
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2154526

zanimiva stran - organska kolekcija za naše malčke
http://www.srcek.si/si/

< Sporočilo je popravil vianne -- 8.12.2007 13:45:06 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 14:01:54   
vianne
bayb77 dobrodošla med nami. Žal mi je, da se ti ta mesec ni uresničila želja user posted image

Mene pa nekaj zanima. Kako velik mora biti folikel, da poči. Sem bila na pregledu in sem mislila, da je moja O. že mimo, saj znakov nisem imela več, pa mi je G. rekel, da imam folikel, ki je velik 15mm. user posted image No in danes me spet boli v križu, in jajčniki me špikajo in topo bolečino imam v spodnjem delu trebuha. Je pa prezgodaj za user posted image saj sem  imela po izračunih in mojih občutkiš plodne dneve okoli 5.12. Je možno, da imaš lahko dvakrat ovulacijo user posted image user posted image .

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 14:21:14   
bayb77
Lučka 25, ne nimam PCO, vsaj do zdaj mi ni G tega nikoli omenila, sem pa pred 3. leti imela na levem jajčniku vodno cisto, ki je počila do naslednjega ciklusa, takrat sem dobila klimicin. Ta mesec je O sigurno bila, sem čutila, pa tudi tista slavna sluz,ki je do sedaj nisem nikoli imela je bila kot jajčni beljak točno 7 dni po zadnjem klomifenu. V pon.definitivno pokličem in vprašam kaj se dogaja. Hvala za spodbudo punce, sem se malo razvedrila pa res lepo smrekico sem zdajle user posted image naredila.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 14:24:34   
Ancy
IZVIRNO SPOROČILO: vianne

Mene pa nekaj zanima. Kako velik mora biti folikel, da poči. Sem bila na pregledu in sem mislila, da je moja O. že mimo, saj znakov nisem imela več, pa mi je G. rekel, da imam folikel, ki je velik 15mm. user posted image


Folikel mora imeti cca 21-22mm, ko je tako velik ponavadi naslednji dan poči in nastopi ovulacija. Mogoče pa prej še nisi imela ovulacije, saj ni nujno da je vedno v istem času v ciklusu ........

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 14:51:17   
astrea
Bravo vianne user posted image user posted image  čudovit seznam!

bayb77 dobrodošla, ne obupaj!

Jaz pa imam tud neprijeten občutek,  da se bo zdaj, zdaj ulila. Včeraj sem delala CB, je bil - in sedaj se tolažim, da sem ga itak delala 3 dni prezgodaj. Kaj češ, sem pač firbčnauser posted image .

Vsem želim, da se user posted image  ne prikaže in da boste kmalu user posted image .

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 30-letnice z željo po ....
8.12.2007 22:39:12   
naja2
Super vianne user posted image  za seznamček, se nas je pa že kar nekaj nabralo.
Tudi jaz upam, da bomo vse čim prej postale srečke user posted image . Večina od nas se že nekaj časa trudi in dela na user posted image . Jaz sem letos imela eno IMN (feb 07), ratalo pa je takrat, ko sploh nisem vedela kdaj in kako, še danes mi ni nič jasno. Tudi na drugih forumih vidiš, da se zgodi takrat, ko namanj pričakuješ. Ampak, lahko je rečt, odmislit pa je težko še posebno danes, ko se nam skoz mudi, pa službica (hvala da jo vsaj imamo) pa stres, pa gužva pa...

No zdaj pa rajši vse hitr okraske za jelko delat ali pa čestitke user posted image . Če zaidem v Antus ali Prometej me ne dobiš ven, pa tud v Intersparu znam kupit srebrni prah in šablone.

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?