|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:08:57   
baguSka
Ja in kak lahko mrtev človek dobi otroka?


user posted image user posted image user posted image user posted image  jao kwa je men dons... otroka bi dobil nekdo drug! Za samoobrambo pa ne vem ce ej dovolj... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:11:48   
Anonimen
! Za samoobrambo pa ne vem ce ej dovolj... user posted image


Ah daj no..V Slo? Z dobrim odvetnikom..nima kaj bit.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:42:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak meni se obe tako zelo  (ne najdem primerne besede) da kar user posted image ko se spomnim na njiju.


Lepo, da sočustvuješ z njo....ampak.....a si pripravljena za njo naredit, ji namenit nekaj svojega časa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:52:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak meni se obe tako zelo  (ne najdem primerne besede) da kar user posted image ko se spomnim na njiju.


Lepo, da sočustvuješ z njo....ampak.....a si pripravljena za njo naredit, ji namenit nekaj svojega časa?


Ja sem! Če bi mi povedala da nima kam pa da misli odit (ker do zdaj te želje ni pokazala, dokler ni pretepel otroka, pa tudi zdaj ni nikomur rekla da gre - sam hvala bogu da je odšla), bi ji ponudila tudi sobo ( za določen čas), dokler nebi rešila stanovanjskega problema! Pa nebi bila prva, ki bi bila pri nas. Smo že sprejeli žensko (tudi iz našega kraja), ki jo moš pretepa že dolgo časa, ji pomagali iskat garsonjero, pri nas je bila tri tedne. Ampak si je nažalost po treh mesecih premislila in odšla nazaj k njemu (jo je en mesec pustil pri miru, zdaj pa je spet isto). Sam to je že druga zgodba!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:54:16   
Anonimen
Lepo user posted image .

Saj je fajn, da ji mi tukaj ploskamo za pogum....vsaka podpora je dobrodošla, tudi takšna.....še bolj fajn pa je, da ji pomagaš še kako drugače, kakor pač zmoreš in želiš :). Srečno obema :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 18:30:59   
Anonimen
Hvala bogu da je šla. Sem ji pa jaz povedala da bi jo najrajši okrog uhov, ker mi prej ni povedala kako je z njo, pa se kar dpsti vidimo.

Jaz vem da ji bom stala ob strani in komaj čakam da se vidiva naslednji teden. Že komaj čakam da vidim malo... ker se zdaj že nismo videli nekaj časa. Vsakič ko sta bile v Ljubljani smo bili mi bolni in nismo smeli na obisk.

LP 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 18:59:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala bogu da je šla. Sem ji pa jaz povedala da bi jo najrajši okrog uhov, ker mi prej ni povedala kako je z njo, pa se kar dpsti vidimo.

Jaz vem da ji bom stala ob strani in komaj čakam da se vidiva naslednji teden. Že komaj čakam da vidim malo... ker se zdaj že nismo videli nekaj časa. Vsakič ko sta bile v Ljubljani smo bili mi bolni in nismo smeli na obisk.

LP 


Torej jo ti tudi poznaš?

Kaj veš kako je z njo? Kako pa je z user posted image ? Če jo vidiš al slišiš ji reči naj bo pogumna in vztrajna!

ps. Mislim da vem kera si, sve se že enkrat menile po ZS!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 19:43:59   
atiM
za take moške bi jaz samo nekaj naredil. Zbral par prijateljev in ga za vogalom ornk prepel, da bi videl, kako je če se kdo nate spravi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 20:38:51   
Teya*D.
Bi ga brcnila user posted image tak da bi odletel skozi regal...
Upam, da nima nobena kakšnih poškodb...pa da bosta srečne in si uredile vse, da zaživita na novo in predvsem lepše!user posted image user posted image

(odgovor članu atiM)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 22:27:47   
Anonimen
Oj!

Samo to bom rekla da sta vredu. Se pa vidimo naslednji vikend in jaz že komaj čakam.

Jaz tudi vem katera si .

Pa en lep pozdrav.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 22:28:21   
Anonimen
zakaj mi ne pokaže slikic no...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 23:11:16   
baguSka
Samo to bom rekla da sta vredu.


Super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 23:11:50   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zakaj mi ne pokaže slikic no...


user posted image kaksnih slikic?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
7.12.2007 14:35:57   
Anonimen
smajlijev in ostalih sličic.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
7.12.2007 14:38:36   
dory
Hvalabogu,da je bila tako močna in je naredila odločni korak in poskrbela za varnost obeh. Sam tega dedca bi jest še prej zgarbala, sploh na licu mesca,ko je dvignil roko nad otroka..matr mu..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
7.12.2007 14:50:18   
srki
Tudi za to mamico bo enkrat prišla sreča. Že to je sreča, da je takoj odšla od tega bedaka, sčasoma se bo postavila na noge, upam samo, da ji  bodo res pomagali po svojih najboljših  moček. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?