|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:44:20   
ellie
pa se še vam jaz malo pridružimuser posted image  

ja jaz imam tudi celo zmešnjavo s ciklusi po prenehanju s kt...se mi pa zdi, da sem imela O v sredo, tako da če je bila res, potem M ne pričakujem 19.12. Drugače pa sem ji dala čas do januarja da se prikažeuser posted image

mi je pa prejšnji mesec G dal dabroston, ker smo mislili, da M sploh ne bo...ampak je očitno samo zamujala, ker sem jo dobila po par tabletkah, tako da nisem niti vseh porabila.

*nina* a to je tvoja 3. nepričakovana M po kt?

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:51:19   
*nina*
ja tista ta prava menstruacija,sej veš,po tabletkah je bila takoj še tista ne prava!!!zakaj....sej sem da se ne trudim dolgo,koliko časa pa ti delaš na tem????tudi zate prvi???

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:59:14   
ellie
prvi mesec na 1.user posted image , bo pa drugače tudi moja 3. M po tabletkah to.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:01:16   
*nina*
a veš men se je pa zdelo da sem jo imela 14dni nazaj,mal več kot 14dni,pa se si pol tk nekako računala da bi jo mogla dobit na 34dan,no danes je 36dan...saj veš kako so dnevi pomembni ko enkrat začnes delat nauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:05:23   
*nina*
in na koliko dni si jo ti dobivala????koliko let si jih pa jemala???če smem vprašat koliko si stara???user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:09:18   
ellie
ja res je...jaz sem si vedno lahko glede na O zračunala točen datum M. Ker imam neredne M, sem edino po O vedela, kdaj bo M...in nikoli nisem zgrešila. Tako da upam, da tudi ta mesec nisem. Bi pa bilo to sploh super, ker bi to pomenilo, da bom dobila M na 32.dan...prejšnja je bila na 55. Bomo videli...

Kdaj pa nameravaš spet delat test?

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:10:59   
ellie
Prva je bila na 32., druga na 55. In med vsemi večmesečnimi premori je bilo nekako tako, najdaljši ciklus je bil 36 dni. Sem pa kt jemala 9 let...stara sem 25let, pa ti?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:14:15   
*nina*
počakala bom do 40dneva,se pravi do torka,če je še ne bo takrat bom mogoče naredila test,ali pa bom še počakala do sedmega tedna pa bom šla kr h ginekologinji, da mi ona pove kaj je????a nisi rekla da si bla na kt....kako si lahko pol vedela kdaj jo boš dobila...kakšne znake si pa imela za ovulacijo???

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:17:15   
*nina*
jaz sem pa, no še kar mladauser posted image 23let počasi...ja vem mlada sem,ampak pravim ko bom rodila bom 24user posted image user posted image upam!jaz sem kt jemala 6 let

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:19:44   
*nina*
med več mesečnimi premori sem pa imela prvo na 46,pol na 42, pol na 35dan,no pol sem pa spet začela jemati kt!!!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:21:14   
ellie
ker se mi je zdelo da že predolgo jem kt, sem vmes večkrat naredila pavzo za par mesecev. Drugače pa O čutim kot kar močno špikanje v jajčnikih oz. nekje tam spodaj, pa sluz...sploh v prvih mesecih po prenehanju s kt se mi ta sluz izloča v ogromnih količinahuser posted image  in je točno takšna kot bi naj bila, najprej vedno bolj vlječljiva, da se vleče vem po 15cmuser posted image  potem pa spet vedno bolj gosta..kot beli tok.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:22:42   
ellie
potem pa si v ta http://mladost.plivazdravlje.hr/?section=spolnost&section_menu=kalendar koledarček vmesem podatke tako, da mi O štima...in dobim M tisti dan, kot je predvideno po tem koledarčku.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:29:18   
*nina*
no js tud čutim špikanje v jajčnikih,pa če takrat sexam,me tk boli,kot da bi moj butal v neki,kar je vrjetno maternični vrat,ki je med ovulacijo občutljiv!kar se pa glede sluzi tiče sem jo pa med premori imela veliko,zdaj ko pa načrtujemuser posted image jo imam pa bol malo...tk vidi se ko se obrišem na wc papirju,pa se vidi da se lima oz. vleče,pa beli tok imam par dni po ovulaciji močn!!!pred menzo pa skoraj nič!!sej to je ok,a ne???

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:58:14   
ellie
Mislim, da je to normalno ja...

Mi2 pa v bistvu še nisvauser posted image  točno no dan O, tako da nevem, kako boleče je to. Ker prejšnji mesec sem mislila, da sem user posted image  (ker mi je test kazal user posted image ) ampak sem imela takrat komaj O. Ta mesec pa je moj bil točno ta dan odsoten...tako da upajmo da bo v naslednjem kaj več sreče.

Mi pa ne da miru...ker je moja mami imela neko čudno obdobje in je bila pri dveh jasnovidkah. In ji je prva napovedala, da bo v kratkem babica, druga pa ji je rekla, da če je njena hčera noseča...da če še ne, pa da bom kao kmalu. In me zdaj res zanima, če je kaj na tem.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 13:58:51   
ellie
freycha ne bodi tak radovedna!!user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 14:00:23   
*nina*
test ti je pokazal, da si?????kako je pa to možno in ja kk si pa pol ugotovila da nisi????

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 14:03:14   
ellie
sumljivo mi je bilo ker mi je par dni zapored kazal ful rahlo črtico...in ker delam v takšnem rizičnem poklicu, sem se hotela prepričat. In sem šla dat kri, ki je pokazala, da nosečnosti ni. In potem sem ugotovila, da je bila takrat O...tako da očitno ti bc miniji kažejo tudi ovulacijo, ne samo nosečnostiuser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 14:15:10   
*nina*
kaj pa če si si ti kupila ovulacijski test???user posted image rizični poklic???no saj tudi moj ni glih kamot!!!!morm tud kako težko stvar dvignt in 0i tud ni kul zaradi user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 14:59:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
..tako da očitno ti bc miniji kažejo tudi ovulacijo, ne samo nosečnostiuser posted image


Veš, da je ena nedolgo nazaj pisala o tem tu gor. Da je naredila nosečniški tets in je pokazal user posted image , pol je pa za hec šla delat še O test, ker ji je ravno ostajal in je tudi pokazal dve črtici. Pomojem so ti testi eni in isti, sm da so kao O tetsi cenejši, pri unih ta pa oderejo.

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 19:03:48   
cukerček
naj se vem še jaz pridružim
midva z mojim tudi delama na 1 user posted image  ampak na žalost morama sedaj vsaj 6 mesecev pavzirat zaradi tega ker sem imela izven maternično nosečnost in poen jajcevod in sem imela laparoskopijo odstranili so mi pol levega jajcevoda a po besedah mojega G se ni treba bat da ne bi šlo ponovno zanosit.

no pa vsem želim da vam čim prej uspe

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?