|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
27.4.2009 21:48:52   
Najaa
Barbk, user posted image  fantek in punčka. Kaj si lahko lepšega želiš? Sicer pa ne glede na spol, so dvojčki zelo povezani. Glej Luka in Davida. Posteljo si grejeta, nooo! user posted image
Super za morfologijo. Zdaj bo pa začelo hitro teč in vsak čas boš rodila.

emaa, dej ne se forsirat... Pa dej nehi še s torto, no. Pojdi in jo kupi kot sem jo jaz danes. Nimam ne volje ne energije za delat torto doma. Ti pa še vsa boga, pa bi jo pekla, eh! Drugo leto boš.(v MC imajo prav dobro - Čokoladne sanje... user posted image )

shorty, držim pestke za izpit! Da se boš čimprej pripeljala k meni na morje na eno doooolgoooo user posted image ! user posted image
Sem te hotla vprašat, če mi boš ti dala kengurujčka ali bi ga mogoče lahko kar moj v soboto vzel pri tvoji prijateljici?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: December(ke/čki) 2006
27.4.2009 22:06:56   
Shorty_
Ja Najaa ji bom omenila pa če bodo doma oziroma se bosta vidve slišale, kdaj ga lahko pride iskat.
dolga kavca pade kmalu ko naredim izpit, ampak prva v šentviduuser posted image pol mal kasneje pa na morčkuuser posted image

grem pančkat

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 17:48:26   
Barbk
Evo mene s pregleda, danes smo poslušali le srčka obeh škratkov in pritisk, kile (zdaj sem na +3, oz. +4 če štejem un minus user posted image -madonca sem pridna user posted image )...Zdaj imam UZ čez 2 tedna in baje me bo zdaj bolj intenzivno spremljala. Drugače počutje čist ok, priznam, da sem hitreje zmatrana in čist odkrito si moram priznati (kar je bilo zame težko), da ne morem več toliko kot drugače oz. ko sem bila noseča z Manco. In tukaj moram pohvalit mojega, ki mi že zdaj precej pomaga. Zdaj pa itak prihajajo zadnji trije meseci ko bo pri  naši hiši tak scenarij "baba leži, dec pa dela" user posted image . Saj bomo...avgust oz. konec julija (takrat grem rodit-sem se odločilauser posted image ) bo hitro tukaj in dvojčka bosta tukaj. Jej štrudel se mi smodi....

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 18:21:10   
Barbk
Naja zdele sem si mal tvoj album pogledala in mala Niki je tolk kjut...in zrastla je pupika. user posted image  Kdaj boš kaj v Lj?
Shorty jaz tud držim pesti za en ekspres izpit. Jaz sem se leta in leta branila izpita (pri 18 me je ful držalo potem pa vsako leto manj) in ko mi je moj user posted image  za roj. dan kupil ure vožnje me je v bistvu čist prisilil, da končno opravim s tem "bav bavom". Danes si sploh ne predstavljam kako bi zgledala vožnja z busom...in stalno nekoga fehtat za prevoz. Držim pesti, da ti hitro uspe.
Ema kako si?
Pa R1ta? Zdaj si me priklicala, prosim za kak čvek. user posted image
Ostalim pa tud pošiljam enga lupčka...No zdaj pa res grem, da ne bo štrudelj zažgan.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 20:53:06   
Najaa
Barbk, zdej boš mela preglede vsak teden?
Joj komaj čakam, da rodiš ta svoja dva štrudeljčka. In le počivaj. hehe, pol bo to bolj misija nemogoče... user posted image
V Lj ne vem, kdaj bom. Ko bom, pa se res moramo kaj dobit. Da se še vidimo dokler si v enem kosu.

Nika ima pa zdele mal s prebavo težave in mi na kolenih leži. user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 22:11:55   
frufru
Jaz sem se danes znebila 90€ tik tak  user posted image Samo za malega  user posted image so malemu vse hlače in majčke kratke. No saj se je kar nabralo (3 majčke dolgi rokav, 3 majčke kratek rokav, 3 majčke brez rokavov, 5 boxerc/gatk, hlače, sandali, kapa s šildom), ampak vseeno. Če štejem še R nakup kroksov pa čez 100. teh je bil pa vesel kot sahara vode. Jih je vsem sosedom razkazal, zvečer je bil pa jok, ker ga nisem pustila z njimi spat. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 22:29:54   
Shorty_
ja moramo se kaj dobit se strinjamuser posted image

Frufru naša bi tud najraj v kroksih spala, pa po lužah skakala skratka ni da ni.

No jz sem en škafek zlikala, zdej grem pod tuš jutri se bom pa 8 ur delala da delamuser posted image user posted image

Ema vse naj naj še tukaj, pa hitr se pozdraviuser posted image

joj kok je že ura..

Aja a vaši že kaj strižejo s škaricami?? Naša jih splh ne da iz rok na bi samo lepala pa strigalauser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 22:37:11   
Najaa
Kje ste pa kuple krokse? Original ali ponaredek?
Tija je lani imela ene take super! Ponaredek s štantov, ampak zelo dober ponaredek, res!

shorty, moja bo tud jutri ustvarjala s škarjami... si mi dala idejo danes! user posted image  Pol pa poročam, kakšno je zanimanje za striženje.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: December(ke/čki) 2006
28.4.2009 22:42:33   
frufru
mi smo kupili tele: http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/3/324156711_0004_PG_1.jpg za 24€ so ble znižane, drugače jih majo pa v hervisu in supernovi za 30-35€

< Sporočilo je popravil frufru -- 28.4.2009 22:44:03 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: December(ke/čki) 2006
29.4.2009 9:12:57   
r1ta
Jutro!

Barbk lepa novička! Parček dvojčkov bi pa še jaz imela! Pazi nase!

Ema vse najboljše in kmalu se pozdravi!

Frufru, joooj ne mi o nakupu. Ana se je naenkrat nekam potegnila in so ji vse 86 hlače prekratke, pa sem trojne hlače kupila ene dva meseca nazaj. Zdaj jih že z likanjem nategujem... Edino kar je fajn je to, da je deklica in da lahko nosi krila, ko bodo hlače res prekratke, pa se bomo za kakšen mesec švercali s krili...

Kar nekako mi zmankuje časa za čvek. Včeraj sem likala in na kupe spravljala cotovje, ker naju jutri ati pelje nekam meni v neznano. Gremo na nek nizozemski otok za pet dni. Vem da bomo dva dni v eni hiški na obali oz. plaži, druge tri dni pa v eni drugi hiški a la apartmaju. Kaže celo, da bomo imeli lepo vreme. Sinoči me je nekaj želodec in črevesje zmatralo, tako da sem cel večer preležala. To se pri meni ne zgodi za karbodi. Kruha ne jem že 10 dni, včeraj sem pa naredila kruhove cmoke z gobovo omako in mi je tako delalo po črevesju, da sem mislila, da bom rodila... Zato me pa danes čaka več dela. Eh!

Ančka ima downs and ups s svojo trmo. Včasih je sladka kot bombonček, včasih pa pravi mali vragec. Pa nekako furamo, no... S škarjicami že reže kakšna dva tri mesece. Začela je s playdoh plastičnimi škarjami za rezanje plastelina, potem pa kar s ta pravimi otroškimi za papir. Zelo rada tudi lepi. Dam ji lepilo in potem lepi izrezke iz reklam. S tem se res zamoti. Pa rada ima razne nalepke, ki jih prav tako lepi na papir. Plastelin je aktualen nekaj časa, pa potem dolgo ne in nato spet. Trenutno smo v fazi branja knjig. Izposojo ene knjige iz knjižnice smo zdaj podaljšali že tretjič, ker jo ima res rada. Pa igra z dojenčkom je kar naenkrat spet zanimiva.

Moj balkonček vam poslikam, ko bojo rožice začele malo delat. Čez kakšen mesec. Zdaj izgleda lepo, ne pa še tako, da bi se bilo z njim za hvalit. Zasaditev ni nič posebnega. Viseče petunije bele barve in avstrijske "toplšne" viseče pelargonije.

No tak. Če se vam ne javim več, vam želim lepe praznike!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: December(ke/čki) 2006
29.4.2009 9:20:46   
r1ta
user posted image

Ena cvetoča!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: December(ke/čki) 2006
29.4.2009 11:06:09   
Najaa
Dober dan.

Tija je celo dopoldne ponavlja "sehr gut" user posted image  user posted image  Moj je enkrat rekel, ko je ne vem kaj delal, evo, papiga je pa takoj pobrala. user posted image
Mene ful grlo boli in brez glasu sem ostala. user posted image  Ne vem, kaj naj...
Nika pa spančka zdaj, ko je treba jest...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 13:45:47   
Barbk
Da nas vržem na prvo stran, pol pa šibam še malo pospravit, ker Manči spi. R1ta spet ena vrhunska fotka. user posted image  Naja si že kaj bolje? Drugač pa fiziološko oz. slano vodo grgraj, preizkušeno zelo pomaga proti bolečemu grlu in hripavosti. Frufru naša Manca je tudi lani non stop gulila "kroksice" in je bil en tak velik jok ko jih je jeseni prerasla. Letos zopet padejo, so res ena a. Naja jaz kar prisegam na original, ker z ostalimi (po govoricah) ni ravno najboljših izkušenj kar se tiče potenja. Manči pa se nogca kar poti, v kroksicah pa ne. Ema kako si? A bo kaka fotka bušija padla? Shorty pa ti? In ostale....?

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 13:50:48   
Barbk
Pozabila napisat novo "cvetko" Mance...
Manči zvečer pospremi babi v kopalnico in ko se ta preoblači v pižamo jo vpraša: "Babi a ti plinesem modlc, za joške, k maš velke, veš." O tem, da je babi skor dol padla od smeha sploh ne bom pisala...user posted image

< Sporočilo je popravil Barbk -- 30.4.2009 13:51:16 >


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 14:00:59   
emaa
A ti bi še fotke bušija, madona si zahtevnauser posted image
user posted image
Moja pomočnika pri peki torte
user posted image
torta
user posted image
user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 19:06:27   
tintara
Ku, ku punce!
No, ce se pa kak teden ne prikazem tu, potem je pa le nekaj napisano! Super!
Pa same fine novice: Barbk, bravo za dober pregled (aaaaa, pozabila, kaj je ze, nekaj na a, opala, sem se spomnila, morfologijo). Bo treba se zvadit tale imena.
Pa Shorty, za idejo o dojencku in vsem skupaj, kar pase za pred tem. Pa drzim pesti zate, ce jih je se treba.
Pa gotovo se kaj.
Seveda: ce sem parv zastopila, sta dve punci starejsi za eno leto. Vse najboljse, Ema in Naja.

Sicer pa od nasih nacrtov za prvomajske ni ostalo drugega kot lezanje v postelji. Nadja je bruhala in imela drisko (to se ima) od nedelje do srede, GAsper bruha od srede do ???. Meni je tudi slabo, hi, hi. V glavnem ze rezervirane Cateske so padle v vodo. Sva se ravn dans z mozekom hecala, da ko naju bojo spraseval, kje smo bili za praznike, da bova rekla, da v postelji.

O, dez pada, najbrz bosta Nadja in oci kmal nazaj, Gasper pa spet in se spi. Ma tud no, ko bivsaj vikend bil ok, potem bom kar zadovoljna.

Sicer pa drug teden se zacne maj in norija v sluzbi. Bljak, upam, da bom kaj otroke videla. No, sam da prvi teden preguram, pa bo ze.

Nic, lepo se imejte, se slisimo.

T

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 19:13:40   
Barbk
IZVIRNO SPOROČILO: tintara

Meni je tudi slabo, hi, hi.


A to kaj pomeni? user posted image  Se mi zdiš čist preveč sumljiva...user posted image  

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 19:15:25   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Barbk

IZVIRNO SPOROČILO: tintara

Meni je tudi slabo, hi, hi.


A to kaj pomeni? user posted image  Se mi zdiš čist preveč sumljiva...user posted image  


uuuuuu....nekaj prikrivašššš....user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 19:16:03   
Barbk
Ema mjami kaka torta... Tole bi jaz zdele zmazala tri kose, pa saj vem, da bi mi bilo polj slabo, pa sred noči bi se zbudila k bi me vse tiščalo...Ampak vseen bi jo. user posted image  Tamaučka sta pa tud džeka. user posted image  In tvoj buško je že pravi nisečniški. user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 19:17:25   
Shorty_
Detektivka Shorty te je našla.....jupi spet boš decembrčica......lepo nosečnost bejbi in čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 20:59:15   
Najaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa tintara!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Naša najnovejša in "najmlajša" kar se tiče nosečnosti. Jeeeeeej, lepo nosečnost ti želim!

Jaz sem že bolje. Sem še hripava in če govorim, me ful boli grlo tak da sem večinoma tiho. Mož in otroci pa veseli. user posted image user posted image

ema, luštkan buši. O drage moje user posted image . Bo treba en reunion naredit preden spet vse padete v plenice. Hehe, komaj ste ven, pa že nazaj not. Jaz sem pa lahk čist tiho, ko imamo itak dvojne plenice. Pol pa previjem enkrat tisto malo rito s plenico št. 2, in takoj zatem tavelko rito plenica št. 5. Je ful hecno. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 21:10:07   
Shorty_
vse padete v plenice. Hehe, komaj ste ven, pa že nazaj not. Jaz sem pa lahk čist tiho, ko imamo itak dvojne plenice. Pol pa previjem enkrat tisto malo rito s plenico št. 2, in takoj zatem tavelko rito plenica št. 5. Je ful hecno. user posted image
Najaa sam tole zna bit pa zanimivo če probaš zamenjat....hahahauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: December(ke/čki) 2006
30.4.2009 21:31:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

vse padete v plenice. Hehe, komaj ste ven, pa že nazaj not. Jaz sem pa lahk čist tiho, ko imamo itak dvojne plenice. Pol pa previjem enkrat tisto malo rito s plenico št. 2, in takoj zatem tavelko rito plenica št. 5. Je ful hecno. user posted image
Najaa sam tole zna bit pa zanimivo če probaš zamenjat....hahahauser posted image


Zamenjat? Haha, ti ga pa pihneš! user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: December(ke/čki) 2006
1.5.2009 14:09:27   
frufru
Živel 1.maj, mi mamo malo frajuser posted image . Pa z R sva se modernizirala, mava nove telefončke, zdaj jih pa študirava, ko mali spi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: December(ke/čki) 2006
1.5.2009 21:12:33   
tintara
Kaj je zdaj to? A meni pa ne sme biti slabo zaradi virusa? A sam otroci lahko zbolijo, al kaj. user posted image  
Ja, no priznam, priznam, vse priznam.
Saj sem vam ze veckrat kako mino podstavila in cakala, katera bo detektivka. Shorty, bravo. Se mi je zdel, da bo tale prehuda. A sem grda, ker vam nisem povedala? Se vedno cakam na prvi pregled, tak da nimam pojma al se stvari prav razvijajo ali ne. Pregled bo komaj v 10 tednu, tak da bo skor nuhalna prej.
Zdaj vam pa lahko jasno in glasno povem, da mi je slabo za dva. Pri nobeni nosecnosti do zdaj mi ni bilo tolk. Pomoje loh vse tri sestejem, pa smo glih tam tam. No, al se mi pa sam zdi, ker so tiste ze preteklost, tale se pa zdaj dogaja. Tudi mozno. No, vsaj kile so sle dol, kar pa je tud fajn.
sicer je bil danes za spremembo koncno en malo bolj normalen dan. smo bili popoldne celo vsi skupaj zunaj, sicer glih ene dvajset minut, ker je bil potem G. ze zmatran. No, cist v redu se nista (G. je se danes bruhal, pa drisko ma tud), ampak napredujeta, vsaj mislim. do ponedeljka bosta glih tip top za v vrtec. No, bomo videl.

Nic punce, jaz moram neki za sluzbo prebrat, tak da bomo lahko pol dva dni res prosti in zdravi, upam.

Vesela sem, da zdaj veste, tam pri ta novih se kar ne pocutim najbolje. Morda se navadim, morda bom pa kar vam tumbala. No, povedat bo treba se doma, pa v sluzbi, pa vsem ostalim... No, pa saj to so lusne stvari za govort, sam v sluzbi je mal bolj zoprno.

Lp, T


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?