|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
8.12.2007 21:10:30   
r1ta
S_c meni je ta prvi bolj frajerski!

Naja3 hvala za ponudbo, da mi prideš pomagat na letališče! Ampak.... problem mi dela tisti del kjer dobim kufer in moram potem s kufrom in vozičkom z Ano do izhoda, tam me pa že čakata mami in ati. Notri pa nihče ne sme. Tako da bom morala nekoga tam prosit za pomoč. Če pa imaš kakšne veze si pa seveda dobrodošla!user posted image

Sem že pri čveku danes povedala, da je Ančka prežvekovala hiacinto danes. Lumpa mala! Reakcije ni bilo neke strašne, le da se je zvečer podriskala, kar pa ni nujno da je zaradi hiacinteuser posted image . Sem pa bila jezna na mojega dragega ker je ni pazil tako kot bi jo mogel medtem ko sem jaz čistila. Je gledal v eno knjigo receptov eno uro, ker mi je hotel pripravit večerjo. In jo je. V kuhinji je bil tri ure, kuhinjo imam kot da je vrezala bomba, ampak večerja je pa njami! Še bo lahko kuhal!

Zdaj pa pogledam otroško evrovizijo, ki je letos v mojem mestu.

Nočko!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: December(ke/čki) 2006
8.12.2007 21:29:55   
Strawberrie Cherrie
r1ta, ja sem brala tole s hiacinto - lumpa mala!!! Itak, da bo vse OK! Ker če bi bilo karkoli narobe, bi se to precej hitro pokazalo. objemček mamici, ki je verjetno dobila kakšen nov siv lasuser posted image
Moj_moj, hvala za tole obširno razčlembo. vsaka stvar je dobrodošla, pa valjda, da je o tem tudi potrebno razmislit!
Za slikce pa - kaj pače jih skup slikava in se važiva da imava dvojčkeuser posted image user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: December(ke/čki) 2006
9.12.2007 12:20:12   
Naja30
Ženkica super za službo! user posted image user posted image  Kaj pa varstvo, kakšne opcije sploh imate?

r1ta saj se mi je zdelo, da ti tisti del predstavlja problem. Ampak ti kar prosi kakšnega uslužbenca, veš da ti bodo z veseljem pomagali.

Mi gremo danes na en RD, spet bo fešta user posted image  Tija zdaj spi, da bo potem sveža in čila, jaz imam pa spet malo časa. Grem pogledat, če je kaj dobrega za prigriznit pred kosilom user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: December(ke/čki) 2006
9.12.2007 14:38:48   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ženkica super za službo! user posted image user posted image  Kaj pa varstvo, kakšne opcije sploh imate?



Hvala, hvala. user posted image

Kar se vasrstva tiče je ful bedno, ker v bistvu nimamo nič, razen ene tetke v Grosuplju, ampak kar precej draga, tko da pospešeno iščem kakšno drugo opcijo. IŠčem si tudi kakšen vrtec v Lj. (Vič, Rudnik) ampak je vse zasedeno. Ne vem, ne vem, iz dneva v dan sem bolj user posted image - eh, nekaj bo že. Kakšen dan lahko babica vskoči, pa kakšnega oči, pa konec leta mamo v službi že kolektivnega, kar je tut plus zaenkrat.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: December(ke/čki) 2006
9.12.2007 14:42:59   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem malega oddala moji mami za kakšno urco. danes je čisto 'zmešan', no.pa a bo luna al kaj? ponoči nisva spala nič. na 5,10minutk je bil pokonci. lumpek je, res. je paže od jutra tako zahteven, da je joj. meče se, vrešči, skače, spal je pa vsega skupaj od 7h zjutraj pa do zdaj 20minut. jaz pa izmozgana user posted image user posted image ne spomnem se več,kdaj sem normalno spala.
anyway, čeprav smrkava in kihava, pa tudi atiju se že kažejo znaki prehlada, smo v zadnjih 14urah kakali samo 1xuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zgleda, da se stvari izboljšujejo.
še kosila nisem uspela skuhat, moj pa pride domov čez kakšno urco (iz hokeja), tako da se le moram podvizati. pa posesat. juhej! samo likanje še manjkauser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: December(ke/čki) 2006
9.12.2007 17:13:32   
ally1
Živjo punce in ostali... user posted image .
Evo zdej se pa pri nas nekaj kuha glede tega "sračkanja", kaka redko ne pa takoooo pogosto, čeprav se je danes že 3x na tekoče (a mislite da je to veliko?????). Drugače je pa njegovo počutje super in tudi živ kot še nikoli user posted image .
Včeraj sva si pa z mojim privoščila en izhod (brez Matica), bili smo s kolegi na bowlingu in je blo super, potem smo si pa še privoščil malo sprehoda po Lj in moram rečt da je letos zelo lepo okrašena. Zamudili smo pa štante (ker smo bili pozni) sem misla da bom kej nova pa ni bilo nič user posted image  user posted image . Drugače je bil pa Matic pri moji mami in je bil pridkan, kar sem zelo vesela.
Upam da si tud vi privoščite kdaj take izhode, ker punce povem vam da zelo paše user posted image .

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: December(ke/čki) 2006
9.12.2007 19:24:55   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: ally1


Upam da si tud vi privoščite kdaj take izhode, ker punce povem vam da zelo paše user posted image .


Se globoko strinjam. mi2 sva predvsem poleti zvečer tampatam šla na kakšnega 'črnega barona in kebab', pa je ful fajn pasalo, za tisto urco ali dve! zdaj paže dolgo nisva šla kam, ko pa mali povsem ozdravi imava pa v planu ali kino ali drsanje.

moja dva otročka (Ožbej&ati) pa sedita sred postelje in jesta - samo tako ga okoli prenese, da mali je...?? kao da mu noče dat, da mali izsiljuje....svaštauser posted image šibam z novo porcijo biskvitka...

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 9:33:34   
Naja30
Dobro jutro.

Ja, res paše kakšen večerni izhod brez otroka. Midva sva bila v soboto na koncertu od čoliča, kako je bilo fajn! Pa tudi drugače greva večkrat na kakšno pijačo in res paše. Tija pa tako doma spančka. Odkar spi celo noč, je čisto druga pesem. Do maja user posted image  Potem pa jovo na novo user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 10:45:46   
Shorty_
No mi pa večernih izhodov še ne prekticiramo ker se še vedno zbujamo ponoči in po novem spiumo pri mamiciuser posted image
Kako naj se lotim tega problema???!!!

Drugače pa je mala ratala prava pevka skoz neki pojeuser posted image
Danes sva še doma jutri pa služba in vrtec jovo na novo. Upam da ostanemo zdravi do praznikov.
Ženkica držim pesti za varstvouser posted image

No grem se igrat z mini pa se tipkamo

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 10:50:53   
Shorty_
Hojla

Ženkica držim pesti da najdetaže varstvo
Mi ne prakticiramo še večernih izhodov ker se še vedno zelo pogosto zbujamo in po novem spimo pri mamici. prosim za nasvet kako to spremenit????!! Sem že razmišljala sžda bi ji počasi ukinila dojenje če drugače ne vžbo šlo, čeprav še vedno zelo uživam v dojenju.

No grem se igrat z mini ki je danes še doma jutri pa spet v vrtec in službo

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 10:55:43   
Shorty_
Sorry za dva skoraj enaka posta sam RR neki ven meče pa nisem vedla da je prijelo taprvičuser posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 11:16:54   
emaa
Ti ne znam pomagat shorty. Naša dva spita celo noč skoraj od začetka. In midva sva zgodaj šla kam ven. Vsaj 1x na mesec greva s prijateljema ali ven, ali k nama, ali k njima, pa kartamo kaj spijemo, pojemo. Pa tudi ven gremo, ni problema. 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 12:38:42   
r1ta
Okidoki punce. Vse imam spakirano, nervozna sem grooozno, pa ne vem zakaj. Verjetno zato ker gre Anika z menoj in me je malo strah, da ji bo dolgčas na letalu. Upam da bo vse okay.

Imam tel. št. od Naje3 in moj_moj, pa od S_C tako, da se slišimo, če pride kaj vmes oz. če petek 14.12. ob 10.00 drži ali ne.

Lepo se imejte! Rada vas imam!user posted image

pa-pa

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 12:39:54   
Strawberrie Cherrie
r1ta, lep polet!

ti pa sporočim na gsm, al pridemo ali ne. jepa vse odvisno al bomo zdravi....

Poljubček tudi Ani pa user posted image user posted image user posted image za prvi polet z letalom.


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 14:31:59   
Bubacka
Evo punce pa se se jaz javim! Ja pa res da nasi mali zdaj pa ze pravi Otrocicke!!! In kako smo ponosni na njih! Usak za naju je Najbol pameten! Zivahen! Lep! ....................
Punce zelo cakam 14.12 da bi vas spoznala, in Stellica tudi zeli spoznati vasih navihanckov! Zelo sem vasela da prihaja R1ta!
Vesela sem da Ozbej je boljse!
R1ta lep polet!
Shorty mi imamo isti problem, pa sem ze cist obupala! Ne dojim njo vec, ampak njo matrajo zobke in bi rada spala pri meni! In nasa P svetuje, in pravi da ni nic narobe, da kmalu bo pocasi se umirilo! Rekla kake pol leta potrpetiuser posted image user posted image user posted image ! Ful me brca med spanjem tako da sem cistuser posted image user posted image user posted image . Ze celo zivcni zlom sem imela ze vec krat! Pa jezna sem nekaj non-stop!!! Slabo se pocutim, kdaj sem nenaspana! Cez dan pa nimam casa za spanje! Kot da imava doma novorojencka, na pa 1 leto starega otroka!!! No sama pa sebi tudi recem, da vse bo boljse! vsaj da pride ven ta 8 zobek, dvojkica zadnja zgoraj, in se mi zdi da je najbolj boleca za njo? Kako ja pa pri vas je bilo pri tazgornjih dvojkicah?
Bol mal se javljam na forumu, mala zdaj ful zahtevna!!!user posted image user posted image user posted image
A mi lahko katera pol napise za srecanje 14.12 na ZS prosim!
L.p. vsima!!! 


_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 15:25:45   
Naja30
shorty, glede spanja smo imeli iste probleme, samo prej. Svetovat ti nimam kaj, ker pri nas ni palilo nič. Samo počakat in potrpet je bilo treba in je minilo čez noč. Je pa res, da mi nismo spali skupaj. Tudi če sem morala 10x na noč vstati, je nisem dala h nama spat. Mogoče samo kdaj zjutraj, da smo še malo pospali.
Tolaži se, da je to samo obdobje. Pomaga ne, je pa res user posted image  Aja, moram priznat, da ko je to obdobje minilo in sem še dojenje ukinila, je začela pa celo noč spat.

o r1ta je pa že na slo tleh verjetno. Tudi jaz komaj čakam petek in upam, da bosta prišla tudi SC in Ožbej in moj_moj z Nejcem. Bubacka, tebi bom pa javila, če ne boš nič na rr. Se pravi, potem velja ura ob 10h? Ok.

Bubacka, pri nas zobki bodejo ven in skoraj ne vem tega. Samo pri enkah je bila bolj tečna, imela vročino in ni spala. Okoli 10m je dobila 3 zobke na enkrat - zg. dvojke in sp. enko in nisem vidla, dokler ji nisem dobro v usta pogledala. Pred parimi dnevi je bilo isto še z drugo sp. dvojko. Je bilo že belo, ko sem to vidla user posted image  Pa ji perem zobke, pa ne vidim. Pa tudi tečna ni preveč, spi lepo, edino slini se.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 18:50:02   
Naja30
Moram se pohvalit, da je Tija danes shodila user posted image  Že nekaj dni je delala po nekaj korakov, ampak še ni bila toliko pogumna, da bi šla sama. Danes pa je kar šla. Kar na enkrat sama od kavča. user posted image  Tako da pri nas je tudi zdaj pestro.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 19:06:39   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Moram se pohvalit, da je Tija danes shodila user posted image  Že nekaj dni je delala po nekaj korakov, ampak še ni bila toliko pogumna, da bi šla sama. Danes pa je kar šla. Kar na enkrat sama od kavča. user posted image  Tako da pri nas je tudi zdaj pestro.


Bravo Tija!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 19:59:43   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke!!!!!!!!!!!

Jaz pa moram Ožbeja pohvalit, da danes še ni kakal!?!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 20:35:34   
TanjaS
Alo,

da se še jaz malo javim user posted image user posted image user posted image  Nisem pozabila na vas, samo časa je takooooooo malo. Maks mi non stop visi na hlačah. Dobesedno user posted image user posted image user posted image

Vidim, da se kar dogaja. Ženkica, čestitam za službo. Shorty, upam, da se res kmalu pozdravite, R1ta lepo potujta, vsem čestitke za prve korake, svečke,...

Mi še ne hodimo sami, pa ni panike. Prejšnji teden sva imela razvojno je vse ok, tehta 11.000 user posted image user posted image g in je velik 80 cm. Zaenkrat smo še vedno zdravi, razen prehladov in svečk iz noska seveda. Pa ne bom preveč hvalila, ker...
No, sem pa jaz ful boga, čist prehlajena, boli glava, Kaja je dobila danes popoldne vročino,...

Ste že v službah? Otročki v vrtcu?

Bom malo bolj pridna in se več javljala.

_____________________________

Grown-ups never understand anything for themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them.
Antoine de Saint-Exupery, "The Little Prince"


http://tancid.moj-album.com

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: December(ke/čki) 2006
10.12.2007 22:27:44   
Bubacka
Jaz pa bi rada nekaj vprašala?
Kdaj zjutraj dajate svojim malčkam mleko kravje že verjetno ali adaptirano? Razen teh ki dojijo!
Jaz njej ponudim kakao, ker samega nima rada, nekje ob 6-7 zjutraj, in potem vidim da je dolgo ni lačna, komaj ob 11 poje zajtrk ali malico kako se reče že temu, ob tej uri? Pa me zanima kako nardite vi, kdaj jim daste mleko? 

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu TanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 9:23:40   
Naja30
Tija samega mleka ne pije odkar je imela drisko. Zjutraj ji dam okoli pol 9h zajtrk, najpogosteje jogurt z musliji in sadjem. Vedno kaj mlečnega.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 9:32:37   
Strawberrie Cherrie
Mi še alpskega mleka ne prakticiramo. smo poizkusili 1x, pa ga zelo slabo prenaša, dobi flekece in grozno ga šraufiri. čokolino (predvsem za večerjo) mu zmešam z Aptamilom3, zjutraj dobi kakšen biskvitolinouser posted image user posted image user posted image , frutolino, tisto stracatelo od milupe, pač te kašice, ki že imajo dodano adaptirano mleko.
Pa čežano ima ful rad, pa kombinacijo čežane z banano. pa breskve zmiksane v kašicouser posted image
To ponavadi je za zajtrk.
Za malico ima pa kakšne Activie, pa jogurte, skutke...
Meni se zdi, da v kombinaciji z dojenjem, poje dovolj mlečnih stvari.

Moram pa omenit, da je danes zjutraj skoraj! normalno kakal...JUHEJ user posted image user posted image user posted image
Bruhal niže 3dni....
včeraj smo bili pri zdravniku, pljučka imačista,utrip,pritisk normalen...
anyway, zgleda, da se bomo pozdravili!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

No, zdej pa pičim  sesat, pa mali se hoče dojit, ob 11h greva z lubijem vToysa,pa malopoKlagenfurtu, mali bo pa v varstvu ta čas----> najprej pri enih starih starših, potem pri drugih...
spet mi space ne dela, presledek, tko da je verjetno malo težje brat - grem dragija po prstih, ker je spet nekaj not padlooo!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 10:18:35   
crci06
TIJA - ČESTITKE!!!!!!!!!
Hodeči človek !! user posted image

Ožbej, tebi tudi! Tudi take bolezni se ni kar tako znebit.

V toysa bi jaz tudi šla spet malo user posted image  Pa kako to, da vidva prideta v klagenfurt - sej to je ja na naših koncih?!?

Bi morala malega zraven vzet, pa da se dobimo! A ni v tebi bližnjem gradcu še večji toys?

No, anyway, verjetno sem prepozna.

šibam!
LP! 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 10:30:18   
Strawberrie Cherrie
Srce ljubo, Klagenfurt je in bo Koroska user posted image user posted image user posted image -do Celovca imam 50km, do Graza pa 100user posted image user posted image ; sej vem, lucky me...user posted image user posted image , v bistvu sem prej v Celovcu, kot pa v Celju. kamot lahko srečanje prestavimo preko mejeuser posted image
Sej bom pa še za tebe čekirala v Toysu...in vzdihovala, kolkkkk je llllllleeeeeeeepoooooouser posted image user posted image user posted image

Jah, naj bi bil štart ob 11h, ampak gospod sin spi. ponoči je veselo cuzaril, zdej pa mora nadoknadit. zbudit ga pa tut ne mislim, zavoljo tega. bomo pa malo kasneje štartali....


(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?