|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 10:40:06   
Vilma
Živjo decembrčice user posted image
Evo nas s sistematskega pri enem letu. Veliki smo 75 cm in težki 9950g. Zdravi, dobili tudi pikico, ki smo jo lepo prenesli. Razlika Frufru za seznam je 7080g in 23 cm. user posted image

Čez vikend smo na veliko praznovali, je bilo pestro ampak luštno. Sem šele danes prišla k sebi, Dominik pa tudi. user posted image  Zdaj pa spet malce umirjenega življenja, tam do novega leta, ko bomo spet feštali. user posted image
Vidim, da se kmalu dobite, uživajte še za naju dva. user posted image
Pa čestitke Tiji za prve korake, sem šele zdaj prebrala, da malčica že koraka ko velika. user posted image
In bravo tudi Ožbeju za zdravje! Naj čiiiim dlje ostane tako! user posted image

Bubacka naš pije že alpsko mleko. En čas sem mu dajala Planikino, zdaj pa sem prešaltala. Nima nobenih alergij, je pa zmanjšal količino popitega mleka. Še 14 dni nazaj ga je spil pol litra na dan. Zjutraj in zvečer po 2,5 dcl, potem pa kot da bi zamenjal ploščo. Zdaj spije mogoče dva deci v celem dnevu. Ampak mislim, da mu to zadostuje, jaz ga ne silim, če noče.
Zdaj se je dečko neki namontiral na kruh. Noče ničesar durgega popoldne jest. Nobenega sadja, skute sploh ne, plazma kekse meče na tla. Samo kruh. NO pol mu pa kruh dam pa sok. user posted image  Mali špara pri družinskem proračunu haha. user posted image  

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 10:45:18   
ally1
Tija user posted image  user posted image  user posted image  za korake, ki pomenijo hoja... user posted image .

S_C čestitam za "ozdravitev" Ožbeja. Povej mi kaj si dobila od P, ko je kakal bolj pogosto?? Matic je danes kakal že 2x, in bo gotovo še 2x-3x, pa me zanima a je to hudo (kot driskica)?

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 10:46:53   
ally1
mi imamo tudi danes sistematskega! Prav firbčna sem kolk je težak in kolk je velik! Upam da je vsaj delno vaše sončke ujel, imam občutek da je kar malo premajhen user posted image  user posted image .

Bubacka naš Matic že tudi lep čas pije alpsko mleko, ne samo ampak mešano z čokolinom, frutolinom, ..... in za enkrat mu še ni škodil.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 11:12:46   
TanjaS
Jutro.

Mi pijemo tudi navadno mleko, alpskega zaenkrat še ne, samo, če pozabimo kupiti navadnega, kar se nam tudi včasih zgodi.

Skratka, mi smo bili pri zdravniku - sem peljala Kajo, ker ima vročino, pa zraven še Maksa, naj posluša pljučka, ker malo kašlja, na koncu ni Kaji praktično nič, Maks ima pa neke vrste bronhitis. Sva morala inhalirati, pa kri dati, po 12 kličem za izvide.




_____________________________

Grown-ups never understand anything for themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them.
Antoine de Saint-Exupery, "The Little Prince"


http://tancid.moj-album.com

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 11:23:01   
emaa
ally1, če normalno je in pije, potem malo driske ni hudega. Je imel David to kakih 14 dni nazaj, pa ni bilo sile, jaz sem linex dajala, da je bilo hitreje boljše. Kako sta pa drugače, že vstaja sam, ali še ne?

(odgovor članu TanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 14:08:57   
ally1
Evo nas iz sistematskega pregleda, cepljeni nismo bili, zarad driskice user posted image  (no sej je boljš, ker lahko je kaj narobe lahko pa ne). Frufru naše nove mere ally1 - Matic - 2,2/48 - user posted image 10100g/72cm (7,9kg/24cm) 

Emamir tud jaz sem mu začela dajat linux in upam da bo pomagal, da bomo vsaj drug teden cepljeni. Drugače smo pa kar OK. Ne vstaja še ne, sedaj se trudimo, da bi počasi začel kobacat. Sej včasih mu že rata, da se mejčken postavi na vse štiri (ima pretežko rito user posted image ).

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 15:13:43   
frufru
user posted image
Veseli dan - nick čvekajočega starša - user posted image OB ROJSTVU (kg/cm)- ENOLETNE MERE (RAZLIKA)

03.10. - user posted image Zasanjana - Aleksej - 2,2/45 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     
27.10. - Ženkica - Kaja - 2,13/46 -  (6,75kg/28cm)
24.11. - Tintara - Nadja - 3,38/52 -  (4,82kg/18,5cm)
26.11. - Tejkaz - Eva - 2,82/48 - (3,51kg/12m)
26.11. - Emamair - David Llewelyn - 1,97/46 - user posted image 11,22/79 (9,25kg/33cm)  
26.11. - Emamair - Luka Griffin -  2,1/47 - user posted image 11,96/82 (9,96kg/35cm)
30.11. - user posted image Naja3  - Tija  
01.12. - Vampirka - Laura - 2,33/44 - user posted image 8,4/73 (6,07kg/29cm)
04.12. - Ela06 - Ela - 3,6/53 - (3,79kg/17cm)
04.12. - bubacka - Stella - 3,08/51 - user posted image 10.01/76,5 (6,93kg/25,5cm)
05.12. - Frufru - Lovro - 4,15/53 - (5,75kg/24cm)
05.12. - user posted image Vilma - Dominik - 2,87/52 - user posted image 9,95/75 (7,08kg/23cm)   
06.12. - ally1 - Matic - 2,2/48 - user posted image 10100g/72cm (7,9kg/24cm)  
12.12. - Shorty - Nika - 3,08/50 - user posted image  7,06/70 (3,98kg/20cm) 
12.12. - KlavdijaK1 - Tristan ??? - 8,5 m 7,9/76 (???)
15.12. - Severnica77 - Leo -  3,94/51,5 - 9m 9,8/75 (5,86kg/23,5cm)  
16.12. - London_paris - Ožbej  - 3,86/52- (7,14kg/30cm)
16.12. - TanjaS - Maks - 3,02/48 - user posted image 11,0/80 (7,98kg/32cm)
18.12. - T_t_y - Alja  - 3,21/51 - (1,93kg/6cm)
25.12. - Petri85 - Benjamin - 4,15/53-  (6,15kg/22,5cm)
27.12. - Pika30 - Ajda - 3,55/50 - (4,75kg/23cm) 
30.12. - Barbk - Manca 2,68/48 -  (4,62kg/18,5cm)  
30.12. - Lidijat - Eva - 3,63/52-  (3,97kg/17,5cm)
31.12. - Anckabancka - Gašper - ??? - 5m 7/65 (???) 
01.01. - R1ta - Ana-Lucia Soraya - 3,445/49 -  (4,495kg/20,5cm)
03.01. - Moj_moj - Nejc - 3,88/52-  (5,94kg/19cm)
03.01. - Natali07 - Urban - 3,97/55 - (3,63kg/17cm)


user posted image user posted image user posted image Vilma in ally1, ni bilo treba računatuser posted image pa čestitke Alji in manetki za 1letno poznanstvo, čeprav se več ne oglaša

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 15:24:42   
lidijat
Heeeej decembrke in decembrski user posted image !

Samo na hitro vsem pošiljam pozdravček iz tlake, po sedmih dneh še vedno ne morem verjet, da moram hodit v službo user posted image  . Smo še v fazi prilagajanja tako mami kot bejbika. Še dobro, da se pri babici čuva.

Uživajte dokler ste še doma, punce!

Pa-pa



_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: December(ke/čki) 2006
11.12.2007 18:04:38   
Strawberrie Cherrie
Ally, mi smo dobili samo ORS (rehidracijska sol) - lahko kupiš tudi hippov ors, je enaka zadeva. pa linex, seveda. šipkov čaj je tut fajn. pa kalij nadomeščat z korenčkom in bananami. to je v bistvu to in za drisko ni drugega spasa. kot ti je povedala Ema.

Anyway, mi smo kupili Ožbeju darilo in en kup cunj. Je pa dobil bobby car, z vsemimi pripomočki, samo električnega volana mu nisem kupila. je tisti z navadno hupo čist OK. sem mu pa kupila premajhne čevljeuser posted image , zdej bom pa videla, če bom jih lahko sploh v slovenskem H&Mu zamenjala. drugače jih bo pa dobil en fantek za novoletno darilo. pa tak so frajjjjerrrskkkiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 0:12:02   
Naja30
Ožbej super, da si boljše. Tija ti pošilja enega slinastega lubčka (zgleda, da se pripravlja nov zob, samo ga še ne najdemuser posted image ) user posted image

Hvala za čestitke za hojo, čeprav ta hoja izgleda tako majajoče user posted image  Kot kakšna račka je od vzadaj user posted image  Meni je ful smešna.

Glede KM. Jaz sem ji tudi najprej dajala Planiko in po vsem prebranem, kako alpsko ni primerno itd. je na koncu dobila alergijo ravno na Planiko user posted image  Lahko to verjamete? Tako da smo kar na alpskem. Pija ga samega ne, samo zjutraj dobi jogurt, potem za malico kakšno skuto ali jogurt in zvečer kakšen lino. Je to dovolj? user posted image

Zakaj sem zdajle še pokonci? Ker ima moj user posted image user posted image  RD in čakam, da bo čez polnoč in mu dam lubčka. Aha, lahko že grem user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 9:05:42   
Strawberrie Cherrie
 NIKA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. rojstni dan!

user posted image

In Najin3 lubček tut user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 9:19:04   
Naja30
NIKA VSE NAJBOLJŠE!! Bodi še naprej taka pridna cortkana pupika! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa mamica tebi tudi čestitke! user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 9:32:18   
emaa
Nika vse najboljše

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 9:39:50   
crci06
Strawberrie Cherrie - tole s Celovcem mi pač ni blo glih jasno. Bom morala malo na zemljevid pošpegat  - "nad obema" je celovec ful blizu, V-Z sva pa ful narazen. No ja, glede na to, kolk je Slovenija majhna, ta FUL tudi ni ravno FUUULL. user posted image Se ti pa zahvaljujem, da si še v mojem imenu vzdihovala po Toysu user posted image . Mislim, da vem, kateri je bobby car, in tega sem tudi jaz gledala, mi je bil fajn. No, pa sem potem vzela drugega user posted image , bolj 'jenčkastega.

Nika, VSE NAJBOLJŠE!!!  Danes si pa le privošči celo skorjico, ker je ravno tvoj dan - pazi, da ti je spet razgrajači ne pojejo cele... Zdaj se pač ful velikokrat spomnim na Niko, ko mali je kruh - kako lepo bratsko sta si ga razdelila user posted image

Jaz imam pa dan za igranje in za net...  pa da se pozdravimo. Včeraj sva smrkala, da je kr teklo. Taka ne bova šla od doma.

kaj bi pa z igračami naredile, ko se z njimi igra in jih daje v usta nekdo vidno prehlajen? Verejnto ni treba nič, ali pač?

Bubacka - naš je mleko samo v proseni kaši, corn flakesih, čokolinotu ipd. ter sevda jogurtih in skuti. Samega mleka mu še nisem dala za piti, ker je do pred kratkim imel Aptamil, zdaj pa ga tega ne bom več kupovala. Poje pa ogromno mlečnih izdelkov, tako, da sploh ne vidim potrebe mu že dajat še mleko na pit.

Naja3 - moraš posneti vašo račko user posted image user posted image



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 10:02:51   
ally1
NIKA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. svečko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 10:12:49   
emaa
Mleka mi ne pijemo, jemo skute, čokolino, itd. Jemo čokolešnik, pa noben drugi lino več, gres, vsake toliko časa, skute bi pa skoz jedla, pa jogurte. Jaz igrače pustim kot so, ko kateri od fantov smrka, ko so vidno umazane (ja vem grozno, ampak itak, da nimam ne volje, ne časa), jih pa spucam, bi šla v temeljito čiščenje le v primeru kakega obolenja, ki bi to zahtevalo.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 10:21:07   
Ženkica
Nika - vse najboljše!!!!!!!!! user posted image  user posted image

Čestitke tudi ostalim slavljencem, ki so praznovali zadnje dni, pa sem jih pozabila čestitkat. user posted image  user posted image user posted image

Pri nas pa danes sneži, ampak škoda, ker je preveč čuden sneg, da bi se prijel; kdaj se bomo sankalai, komaj že čakam, da Kaja "okusi" zimske radosti.

No, danes popoldne jo peljem v CP po novo obutev; ima neke luštne škorenjčke, ampak ker niso za zavezat ali pa na ježka ji non stop dol letijo in mene spravljajo v obup.
Varstva še vedno nisem uspela dobit, iz dneva v dan sem bolj obupana; evo, dobim službo, vsa vesela, potem pa ni šans da dobim vrtec. user posted image

No, mene pa nekaj zanima. Kako namreč jim pucate zobke? Uporabite tudi silo, če ne pustijo? Kaja namreč ne dovoli da bi ji umila zobe; ona si jih kao umiije sama, ampak učinek je enako O. Jaz pa jo na silo ne upam, ker se bojim, da se ji bo vse skupaj zagravžalo in si ne bo hotela tudi kasneje, ko bo večja umivat zob. Mogoče kakšen nasvet?

Uživajte.

Ženkica

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 11:08:39   
Naja30
Ženkica, kje pa ti živiš, da je sneg? Sem misla, da si iz Lj, ampak v Lj nič ne sneži.user posted image
Glede umivanja zobkov tudi meen skrbi, ker Tija zadnje čase ne dovoli. Sem najprej misla, da zato, ker ji še kakšen nov zbija ven in jo boli. Začne kar jokat, ko ji hočem dat ščetko v usta. In sem že razmišljala da upam, da ne bo zasovražila ščetke. Ne vem, če bi ji na silo.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 11:27:15   
Strawberrie Cherrie
Ožbej tudi ne pusti s sščetko. pa tetra plenico fajn omočim in mu jih bolj kot ne na silo umijem s tetra plenico. zobki rastejo pa ga zgleda ščetka boli.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 12:20:16   
frufru
Mi smo s sistematskega. 10,9kg, 78 cm, glava 48, buši tudi. Je P rekla, da ni nič na trebušku pridobil. Pa da je na hitro dohitel ostale, ker pri 9 mesecih je še zaostajal. Naredil je vse razen zadeve z dojenčkom. Mu je dala dojenčka in dudo in mu reče Lovro daj dudo dojenčku. vzame dudo in jo začne cuzat user posted image user posted image user posted image . Pol mu pa reče ne sebi Lovro Dojenčku, je dal pa dojenčka v usta user posted image . P je snel očala in na vsak način hotel prit do stetoskopa. Pa P je skoz govoril atauser posted image in ji mahal. Dobili smo pikico, čeprav šmrka. Je rekla, da ni v ušesih in grlu nič videt, da je najbrž sluz zaradi zobkov, ker se močno slini. Baje se ne cepi samo če so alergije ali vročina.user posted image V Sloveniji baje že v 2 letih ni bilo nobenih reakcij ali komplikacij. Naslednjič mamo pa junija. Aja pa srečal smo Elo od Elel06 z očijem in je prava mala damica.

Nika in Tristan čestitke za 1. svečkouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 12:32:55   
emaa
A Tristan tudi praznuje.

Tristan čestitke za 1. svečko 

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 12:36:22   
vampirka
NAjprej user posted image  Nika in Tristan (in vsi ostali, če sem slučajno koga zgrešila)!

Babike, še velja petek 14.12., v city centru (CE) ob 10h??? Midve prideva, razen v primeru višje sile user posted image ! Predvidevam, da Severnice77 in Pike30 ne bo (služba) user posted image ... Jah, jaz grem jutri malo pogledat v pisarno - da ene par stvari uredim (imam uradno do 7.1. dopust user posted image ). Danes pa gremo skupaj z Lauro in atijem na božično predstavo in razdeljevanje daril v LJ (k nam v službo) - se mi zdi, da bo Lauri ful všeč user posted image  (zdaj že dve uri pridno spi, tako da bo dobre volje). 

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 12:48:10   
Naja30
Vampirka, še velja! Super, da prideta z Lauro! user posted image

Kaj z vsemi otroki delajo te teste na sistematskem? Nam ni nič takega naredila, da bi vidla, če Tija zna dojenčku dat dudo ali kaj podobnega user posted image  Samo pogovorili smo se, kaj vse zna in njo je pregledala.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 12:58:45   
emaa
Mi tudi nismo nič z dojenčki in dudo delali, je vprašala če oponašata nas odrasle, pa kaj vse zmoreta. Itak David pozorno opazuje kako se predal odpre, če je varovalo gor, mam občutek, da bo prehitro znal pretentat sistem. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: December(ke/čki) 2006
12.12.2007 13:16:59   
Ženkica
Mi smo imeli tudi teste pri P, pa je vse uspešno opravila. user posted image

Naja3: mi smo doma na 600 m nadmorske višine in sicer nad Višnjo Goro; je pa res da sem non stop v Lj., tako skoraj, kot da bi bila tam doma. user posted image  Aja, sneg je nehal padat, samo še dežuje. user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?