|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:15:01   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Je mož rekel, da bo on danes dežural. Me prav zanima. To reče, pol pa po 5ih minutah izgubi živceuser posted image . Moški...


Ja, tudi jaz imam enega takega, kao odraslega moškega doma! user posted image  Mene pa krega, če reč4em Ivi, naj že neha, ko celo noč vstajam zaradi nje. No, zdaj HB že dolgo ne vstajam in upam, da tako ostane. user posted image

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:16:19   
trdozimc
JEEEEEE, še ena stran!!!!!! Dajta Tejka in Vrtnica, še kak seznam prilimajta!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:17:15   
botrca
Oj, tudi jaz lahko povem da našega Jana zelo zanima tv ko so reklame ali pa kakšna muzika npr. Saška, Natalija... je v stanju celo pesem gledat potem pa začne plesat in se smejat. Prava pojava je se mu lahko nasmejiš.

Grem ker je zaspan pa lačen.

papa

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:33:36   
želva
IIIIIII, kam ste šle babe? Spet sem zamudila.

Trdozimc, sej jaz sem tud skakala po plesišču(je bil moj za, pa je trebe priliko izkoristit, ker se to redko zgodi). Sicer zame  user posted image ni ovira za karkoliuser posted image . Amap, sem bila vseeno zgodaj doma, ker je bil Mančk bolančk.Pol me  slaba vest daje, da jaz žuram , otrok pa joka.(no, sej tega nisem vedla, ko pridem domov jo pa že v hodniku zaslišim, me tašča ni hotla klicatuser posted image )

ElaM, boga MAnčka, vem  kako je ko nisi nvajen, da ti otrok joka, takrat veš da je res nekaj narobe.

Moj buši raste, kaj pa če, ta teden bo 20 t. Al brzi, pa sploh se ne zavedam. Se ful manj pazim glede hrane in se mi na kilah pozna user posted image . Prvič sem tok pazila, da se ne bi preveč zredila, zdej mi pa dol visi.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:39:36   
želva
Elam, kako je s službo? Kaj dobrega obeta?

Jaz sem zdaj zvedla, da bom mogla it za 1 mesec ali 2 delat vmes, ker se mi neki z naslednjo porodniško ne izide, pa ne vem kdo me bo vzel s trebuhomuser posted image user posted image Vrjetno vsakega delodajalca mine ko vidi user posted image . Ali pa da me pač nekdo za 1 dan pre nastopom porodniške zaposli, da mi steče nadomestilo, drugače samo tisto minimalno pripada. MA čudne so te fore.

Trozimc, a si še tuki?


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:41:06   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Je mož rekel, da bo on danes dežural. Me prav zanima. To reče, pol pa po 5ih minutah izgubi živceuser posted image . Moški...


Ja, tudi jaz imam enega takega, kao odraslega moškega doma! user posted image  Mene pa krega, če reč4em Ivi, naj že neha, ko celo noč vstajam zaradi nje. No, zdaj HB že dolgo ne vstajam in upam, da tako ostane. user posted image


Moj zraven smrči, res sploh ga ne gane, ko tamala joka. Saj potem, ko ga z mukami zbudim, jo nosi in cerklja brez problema, samo joka pa res ne sliši.user posted image Najbrž imamo mame res nagonsko, da slišimo vsak stok.

_____________________________

:)

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:44:07   
trdozimc
Ja, Želva, spet, ampak tebe ni.... user posted image  Ali pač? Ja, če imaš kakšno možnost poskusi na koncu z bolniško ali pa če poznaš kakega privatnika, naj te vzame v službo za tisti mesec ali dva, potem pa itak država plačuje.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:44:41   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Elam, kako je s službo? Kaj dobrega obeta?

Jaz sem zdaj zvedla, da bom mogla it za 1 mesec ali 2 delat vmes, ker se mi neki z naslednjo porodniško ne izide, pa ne vem kdo me bo vzel s trebuhomuser posted image user posted image Vrjetno vsakega delodajalca mine ko vidi user posted image . Ali pa da me pač nekdo za 1 dan pre nastopom porodniške zaposli, da mi steče nadomestilo, drugače samo tisto minimalno pripada. MA čudne so te fore.

Trozimc, a si še tuki?



Počasi me vse mineva, hodim na razgovore, eno službo bi dobila, samo je bila v Lj in dč do 17-ih, to pomeni, da bi domov hodila pol 7-ih. Kar pa tudi pod razno ne bi zneslo.
Danes sem spet bila na enem razgovoru in me tip vpraša za plačo, pa rečem eno dokaj nizko cifro in mi reče, če to mislim z stroški????? Sem se samo zahvalila za čas.user posted image user posted image user posted image
Želva, a poznaš kakšnega sp-ja, ki bi naredil to zate? Da te navidezno zaposli, za tisti mesec?

_____________________________

:)

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:46:57   
ElaM
Trdozimc, mi misli bereš, ail pa jaz tebi, kakor vzameš.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:51:58   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Trdozimc, mi misli bereš, ail pa jaz tebi, kakor vzameš.user posted image




Joooooouuuuu user posted image

Žal mi je za razgovor user posted image . S plačami je pa itak sranje. Meni so jo po novem zakonu še za 100 EUR znižali, pa že itak je user posted image . Imam tako, kot B mizarji. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aja, Želva. Res, da je Manca boga, ko joče, ampak verjemi, da ne bo hujših posledic, če je kakšno uro prejokala in vaju tašča ni poklicala. Saj ve, da vidva tudi rabita malo časa zase in če sta se zabavala, je potem vse OK, Manca pa bo tudi hitro spet zdrava! user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:53:39   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: želva


Moj buši raste, kaj pa če, ta teden bo 20 t. Al brzi, pa sploh se ne zavedam. Se ful manj pazim glede hrane in se mi na kilah pozna user posted image . Prvič sem tok pazila, da se ne bi preveč zredila, zdej mi pa dol visi.




UUU, brzina!
Eh, klinc gleda kile. Jaz sem se sicer pri Janu več zredila, kot pri Ivi, ampak se me še vedno trdo držijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:54:34   
želva
Jou, sem že nazaj

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:55:23   
trdozimc
na, hitro preberi in kaj napiši

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:57:35   
trdozimc
no, kakorkoli, jaz sem še tu in še bom nekaj časa, samo malo dalje bo mogoče trajalo - pečem pecivo

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 20:58:13   
želva
Ma imam privatnika, ki bi me zaposlil, sa to mi še zmeri pomeni en mesec brez dohodkov, bi bilo fajn če bi bili, sploh zdaj pri kreditu. Se še navajamo na minus tok dinarjev. Sej ni hujšga, če ne bo pa tako, da me bo prijatelj zaposlil- ima s.p. polaganje ploščic, beljenje, knauf..user posted image user posted image PA jaz v belem kombinezonuuser posted image

ElaM, sranje je tole s službami, jaz vsaj zbirat ne morem, je povsod ista plača v mojem poklicu.

Grem brat, ker sem že pol pozabila.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:03:43   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Je mož rekel, da bo on danes dežural. Me prav zanima. To reče, pol pa po 5ih minutah izgubi živceuser posted image . Moški...


Ja, tudi jaz imam enega takega, kao odraslega moškega doma! user posted image  Mene pa krega, če reč4em Ivi, naj že neha, ko celo noč vstajam zaradi nje. No, zdaj HB že dolgo ne vstajam in upam, da tako ostane. user posted image


Moj zraven smrči, res sploh ga ne gane, ko tamala joka. Saj potem, ko ga z mukami zbudim, jo nosi in cerklja brez problema, samo joka pa res ne sliši.user posted image Najbrž imamo mame res nagonsko, da slišimo vsak stok.


Moj ima pa rezervacijo za kavč že kak mesec, zaradi MAnčinega nespanja. On mora delat. GA a tud ne gane, da joka, stoka, on spi in se ne da motit. Je pa res, da mi vsako noč naštima flaško.

Trdozimc, a ti si spet pridna, valagaš, pečeš... dej pejd že delat, imaš preveč časa user posted image

Glede kil, mene je bilo po porodu manj kot pred user posted image :Tako, da  komaj čakam porod, mogoče me bo zdaj še manj, pa pol še enega user posted image in me ni user posted image


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:04:08   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: želva

. Sej ni hujšga, če ne bo pa tako, da me bo prijatelj zaposlil- ima s.p. polaganje ploščic, beljenje, knauf..user posted image user posted image PA jaz v belem kombinezonuuser posted image




OOOOOOO, Idealno za bužija - nikjer nobene gumice čez pas!!!!! Za lubija pa spodaj brez user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:07:04   
barby_nik
čer..
no da še jaz malo pomagam pri 200tki..
naš nik se tudi full zagleda v tv...user posted image najbolj se zamoti ko gleda baby tv, poleg direk vriska..user posted image
nič fajn pančite...
lahko noč...

_____________________________

*Ni lepšega od vzajanja in zahajanja sonca.
Ni večjega čudeža kot je otrok*

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:07:23   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: želva

. Sej ni hujšga, če ne bo pa tako, da me bo prijatelj zaposlil- ima s.p. polaganje ploščic, beljenje, knauf..user posted image user posted image PA jaz v belem kombinezonuuser posted image




OOOOOOO, Idealno za bužija - nikjer nobene gumice čez pas!!!!! Za lubija pa spodaj brez user posted image user posted image user posted image

Eh, spodaj brez ne pali. Itak nič, v mojem user posted image stanju. Ima moj fobije pred user posted image , tako da je bolj user posted image . Kako že to zgleda?


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:09:35   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: želva

. Sej ni hujšga, če ne bo pa tako, da me bo prijatelj zaposlil- ima s.p. polaganje ploščic, beljenje, knauf..user posted image user posted image PA jaz v belem kombinezonuuser posted image




OOOOOOO, Idealno za bužija - nikjer nobene gumice čez pas!!!!! Za lubija pa spodaj brez user posted image user posted image user posted image

Eh, spodaj brez ne pali. Itak nič, v mojem user posted image stanju. Ima moj fobije pred user posted image , tako da je bolj user posted image . Kako že to zgleda?



Ja, hudiča! A se še ni navadil?????? Ma, veš kaj, v tretje gre rado. user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:12:34   
želva
Tole še za našo 200, pol pa šibam, ker mora dragi cegle študirat, pa dimnikeuser posted image user posted image , pa sem mu v napoto.

V tretje gre rado user posted image , upam da ne. Imam dost bit noseča za neeeki časa.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:16:46   
ElaM
Trdozimc, pejt v kaslc gledat, rabim info od tebe. Jaz bi šla na lepše.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:23:07   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Je mož rekel, da bo on danes dežural. Me prav zanima. To reče, pol pa po 5ih minutah izgubi živceuser posted image . Moški...


Ja, tudi jaz imam enega takega, kao odraslega moškega doma! user posted image  Mene pa krega, če reč4em Ivi, naj že neha, ko celo noč vstajam zaradi nje. No, zdaj HB že dolgo ne vstajam in upam, da tako ostane. user posted image


Moj zraven smrči, res sploh ga ne gane, ko tamala joka. Saj potem, ko ga z mukami zbudim, jo nosi in cerklja brez problema, samo joka pa res ne sliši.user posted image Najbrž imamo mame res nagonsko, da slišimo vsak stok.


Moj ima pa rezervacijo za kavč že kak mesec, zaradi MAnčinega nespanja. On mora delat. GA a tud ne gane, da joka, stoka, on spi in se ne da motit. Je pa res, da mi vsako noč naštima flaško.

Trdozimc, a ti si spet pridna, valagaš, pečeš... dej pejd že delat, imaš preveč časa user posted image





Ja, saj je res kriza, da mora delat in ne bi spal, ampak mamice moramo pa vse user posted image  Kako flaško, naštimaj ga, da ti zvečer prevzame Manco in jo umije, nahrani in spravi spat - to tudi moj brez komentarjev opravi, pa dela cele dneve.

Ja, saj malo pogrešam delo, ampak toliko pa spet ne user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:31:19   
ElaM
Zdajle smo dali čez spet eno dozo krčevitega joka. Tolk se mi smili. Kdaj naj bi minilo tole vnetje, upam, da je bakterijsko, da bo prijel AB, če je virusno smo pa tam.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:33:41   
ElaM
No, pa smo jo dočakale, 200-tko, namreč.user posted image user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?