|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srečna ne
13.9.2009 2:09:10   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Definitivno drži, da so posvojitve slovenskih otrok (slovenskim parom) v Sloveniji redke - obstajajo pa in že zaradi tega je nemogoče reči, da otrok NI. So. A ker je toliko težje priti do njih (rejništvo je še vedno najpogostejša praksa in to že kar zakoreninjena), je potem veselje toliko večje. Osem otrok, si rekel. To pomeni osem družinskih sreč. In ta podatek nikakor ni zanemarljiv.
Sama s posvojitvami sicer nimam nobenih osebnih izkušenj, jih imam pa razmeroma veliko z rejništvom. Čeprav je v svoji osnovi to mišljeno kot nekaj zelo dobrega, pa je praksa zelo izkrivljena - 3/4 slovenskih rejnic in rejnikov ima rejence pri sebi izključno ali predvsem zaradi denarja. Štiri otroke v rejo, prispevki plačani, rejnine, otroški dodatki, dodatne roke na kmetiji (rejencev je malo po mestih) in še marsikaj. Nekaj starševskega čuta moraš kljub vsemu imeti (ne le čisto kartoteko), ampak tistih pravih rejnikov, dobrih, starih, katerim je pomemben izključno otrok in pomoč njemu, je svinjsko malo. To pa govorim iz osebnih izkušenj. Poznam samo dva taka prava.

Kakorkoli že - vse pohvale in čestitke za tvojo posvojitev (in vse ostale) ter zvrhan koš upanja in sreče za tiste, ki se s tem šele ukvarjajo (ali se bodo). Vse to in še marsikaj bodo potrebovali. Posvojitev je eno tako... plemenito dejanje, za katerega sama priznam, da ga ne bi bila sposobna (oz. vsaj trenutno mislim, da ga ne bi bila, ampak meni, ki imam dva biološka otroka, je to pač lahko govoriti).



Zelpo lepo napisano.  Je pa dolga pot ta posvojiteljska pot do otroka...no ja kot tista ko se trudiš zanosit in probavaš to in ono varijanto...

Pri nas je pač tako kot je, težko in počasi se kaj spreminja... ampak nekaj malega se...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Srečna ne
29.9.2009 7:00:16   
Saša27
Ponosna in srečna sporočam, da so bili najini papirji prejšnji teden posredovani na ministrstvo v Makedonijouser posted image . Prosim vse, da držite pesti, da bova kmalu dobili odgovoruser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Srečna ne
29.9.2009 7:15:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Ponosna in srečna sporočam, da so bili najini papirji prejšnji teden posredovani na ministrstvo v Makedonijouser posted image . Prosim vse, da držite pesti, da bova kmalu dobili odgovoruser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vso srečo

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Srečna ne
29.9.2009 10:13:43   
RAKICA2007
Saša27 spremljam že dolgo tvojo zgodbo. . .user posted image

in sedaj držim pesti in fige da vama končno uspe... Iskreno upam z vama, brava borca sta, le tako naprej. Naj se vama posreči in da čimprej crkljata malo štručko, ki bo samo vajina... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
naj se vama sreča nasmehne še v tem letu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  DRŽITA SE ! ! ! Mislim na vaju . . .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Srečna ne
29.9.2009 11:15:41   
testianka
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

SREČNO

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Srečna ne
21.10.2009 1:24:10   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Ponosna in srečna sporočam, da so bili najini papirji prejšnji teden posredovani na ministrstvo v Makedonijouser posted image . Prosim vse, da držite pesti, da bova kmalu dobili odgovoruser posted image


Super !! Držim pesti, da se bo vse dobro izšlo za vaju in to čimpreje....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Srečna ne
28.10.2009 10:44:32   
Saša27
Mi2 še vedno čakava in ne dočakava odgovor iz Makedonije v kateri center so naju daliuser posted image . Že več kot en mesec je od tega, ko so papirji šli v Makedonijo. Če ima kdo izkušnje s tem, naj mi pove, koliko časa traja da dobiš odgovor.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Srečna ne
28.10.2009 10:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Mi2 še vedno čakava in ne dočakava odgovor iz Makedonije v kateri center so naju daliuser posted image . Že več kot en mesec je od tega, ko so papirji šli v Makedonijo. Če ima kdo izkušnje s tem, naj mi pove, koliko časa traja da dobiš odgovor.
Saša, malo na ŽIVO poglej. Tam je kar nekaj staršev, ki so posvojili iz Makodenije.user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Srečna ne
28.10.2009 10:51:55   
Anonimen
Bojan4 bo to vedel , ker je ves postopek vodil takrat sam. Prav tako sedaj.

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Srečna ne
28.10.2009 14:40:52   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Mi2 še vedno čakava in ne dočakava odgovor iz Makedonije v kateri center so naju daliuser posted image . Že več kot en mesec je od tega, ko so papirji šli v Makedonijo. Če ima kdo izkušnje s tem, naj mi pove, koliko časa traja da dobiš odgovor.
Saša, malo na ŽIVO poglej. Tam je kar nekaj staršev, ki so posvojili iz Makodenije.user posted image


user posted image  Hvala za informacijo

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Srečna ne
28.10.2009 17:58:43   
Tia-na
Ojla Saša, sem ti na Živi odgovorila glede Makedonije. Ne gre tako hitro ... ti pa svetujem, da malce potečnariš pa pokličeš v Makedonijo.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Srečna ne
28.10.2009 19:23:08   
Kepica83
SAŠA DRŽIM PESTIuser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Srečna ne
28.10.2009 19:34:47   
Alex01
Saša DRŽIM PESTI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .ŽELIM VAMA VELIKO SREČE

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Srečna ne
29.10.2009 11:46:45   
RAKICA2007
Želim vama velikoooo sreče user posted image user posted image user posted image user posted image
držim pesti in mislim na vaju user posted image user posted image user posted image

LP

Katja

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Srečna ne
3.11.2009 10:20:35   
Saša27
Iz ministrstva v Makedoniji so nama sporočili, da morava vlogo dopolniti, nekaj malega manjka.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Srečna ne
3.11.2009 17:21:56   
valentinčica30
Spremljam vajino zgodbo in želim vama vso srečo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Srečna ne
3.11.2009 17:38:06   
Gina
Tudi jaz navijam za vaju! user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Srečna ne
6.11.2009 10:12:39   
RAKICA2007
Saša27, kaj novega ?
Držim pesti za vaju... prosim kaj poročaj user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Srečna ne
6.11.2009 10:25:34   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

Saša27, kaj novega ?
Držim pesti za vaju... prosim kaj poročaj user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


En dokument še morava prevesti in poslati v Makedonijo, ampak pomirja me misel, da nekaj pa se le dogaja z najino vlogo, da ne leži samo v kakšnem predaluuser posted image  

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Srečna ne
6.11.2009 10:28:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image držim pesti za srečen konec.user posted image  

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Srečna ne
9.11.2009 15:58:34   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz srčno upam, da vama čimprej uspe
držim tudi na nogah fige, da bosta imela malega sončka/sončico čimprej v svojem toplem naročju user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Srečna ne
9.11.2009 16:10:31   
kaya2007
sem ravno včeraj brala, da se na kitajskem vsako leto odrečejo 100.000 otrokom user posted image  po drugi strani pa take komplikacije, če bi rad posvojil otroka nekdo, ki si ga res želi..to se mi zdi zelo žalostno in grdo.

držim pesti, upam da vam čim prej uspe!!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Srečna ne
9.11.2009 16:43:31   
Anonimen
navijam tudi jaz, ker vidim, da se vama od prvega posta stvari grooozno vlečejo. Naj bo čimprej to dete z vama.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Srečna ne
9.11.2009 19:21:47   
Urshy78
sem spremljala tvojo zgodbo in ti iz srca želim srečo user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Srečna ne
9.11.2009 21:02:25   
slomak
vse sm prebrala za nazaj in bom tudi za naprej, ker me je zgodba ganila in držim pesti in mislim na vaju...user posted image veliko srečeeeee....

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?