|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
15.12.2007 22:27:46   
Brbs
še moja izkušnja: imam 8m sinčka in ga vsak dan po zajtrku dam na kahlico (z ročaji, da se drži in zraven vrti še neko kuglo na tej kahlici) in se v 3-5 min pokaka. Prej se nikdar ni tako redno. To pomeni, da mu položaj ugaja za lažje kakanje, kot ste nekatere že ugotovile.
Aja, pa smeji se poleg - ga torej mučim?user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
15.12.2007 22:32:46   
BAMBINA_
Bumerang jaz zate navijam user posted image user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
16.12.2007 11:51:40   
Naja30
Ene imate pa veliko dela z branjem teorij... Kako se vam da in zakaj raje ne pogledate otroka in se učite od njega? user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
16.12.2007 13:27:29   
Anonimen
Sranje je itak najbolj popularno na RR.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
16.12.2007 13:33:33   
Anonimen
Se strinjam s teboj Naja3.. Treba je misliti na otroka, poslušati njega in ne neke teorije, kaj je prav in kaj ne.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
18.12.2007 19:33:27   
Anonimen
Jure tudi kaka na kahlico od 7 meseca. Zakaj? Ko smno začeli uvajati GH je začel kakat 1-2krat na dan, pa še bolj trdo. Kmalu je postalo tako, da v pleničko ni hotel več kakat. Se je napenjal , naredil bobek in je bilo konec. In delal je bobke res vsake pol ure. Kakal je smo, če sem mu odvila pleničko in zato sem prišla na idejo, da ga dam na kahlico. Kaka zelo lepo. Gor na njej se smeje, pokaka se z lahkoto, ni več takšnega napenjanja. Sedaj sva se navadila, da kakava vedno po kosilu, pa še včasih enkrat zvečer.

Tako je zgledalo 1,5 meseca nazaj in navdušenje je še danes enako.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
26.12.2007 23:19:53   
DaniNeli
joj,kako ste me napadle.Meni se to pristavljanje ne zdi pač prav in pika.Ta mali pa je zdaj dopolnil 7mesecev,na kahlo pa ga ni dajala lastna mama,ampak njegova babica.Toliko &

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
26.12.2007 23:26:36   
Anonimen
DaniNeli, se malce ****? Na začetku si napisala tole :

IZVIRNO SPOROČILO: DaniNeli

Ja,prav ste prebrale. Ena kolegica daje njenega fantka na kahlico.In sicer ko vidi,da se napravlja kakat,ta mali se oglaša "i-i-i..."ga sleče ter postavi gor.Kakšen krat ga kar tako da gor.


Zdaj pa praviš tole :

IZVIRNO SPOROČILO: DaniNeli

Ta mali pa je zdaj dopolnil 7mesecev,na kahlo pa ga ni dajala lastna mama,ampak njegova babica.


Kaj je sploh resnica?

Mislim pa, da kljub vsemu TI NIMAŠ pravice obsojati, pa če odobravaš ali ne, to se tebe sploh ne tiče!

(odgovor članu DaniNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
26.12.2007 23:47:26   
Putka
Meni se pa fenomenalno zdi, da mali že tako zgodaj pokaže, da bi kakal/lulal. Saj nam marsikaj govorijo, samo poslušamo jih ne.

Jaz sem bila pri 1 let suha, na kahli pa še prej. Takrat pač ni bilo pampersk, pa je zgleda mokra plenica precej bolj motila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
27.12.2007 0:03:47   
DaniNeli
Vem kaj sem napisala.

Zadnjič sem z eno znanko padla na to debato in mi je povela,da ga daje babica na kahlo,da je ona to začela,in zdaj sem preračunala,da ima šele zdaj 7mesecev.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
27.12.2007 13:08:50   
Naja30
Meni je pa ful fenomenalno, koliko vas je bilo suhih pri 1 letu! user posted image  Bravo, v živo nisem še nikogar spoznala, ki bi pri 1 letu sam vedel, da ga tišči lulat ali kakat. Še enkrat bravo!

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
27.12.2007 13:52:56   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Moja je prvič lulala na kahlo pr 10m,suha je bla pa pri 16-17,pa ji ni blo hudega,ker ji je blo fajn,sm pač imela živce,vzela sm si čas in poletje izkoristila za to.
Ja moj bratranec je šel prvič na kahlo pri 16-17 mesecih, ko je sam ugotovil, da ga tišči. Smo bili na morju in smo mu rekli, da ko bo hotel lulat naj pove, pa bomo šli morje polulat. In smo šli takoj, pol pa še ene 10x, ker se mu je fino zdelo. Je bil od tistega dne suh in je lulal v kahlo, ker ni blo časa tečt do morjauser posted image . Še kar se knjig tiče. Sem brala, samo ne vem več kje, da so otroci pred pamperskami prej postali suhi, ker jih je mokrota motila, zdaj pa kasneje, ker s pamperskami sploh nima občutka, da je moker. Moje mnenje je, da ko otrok z glavo osvoji, je suh. Vse ostalo navajanje in sedenje na kahli je pa dril tako kot psi in zvonček. Pa brez zamere.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
27.12.2007 14:21:37   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Meni je pa ful fenomenalno, koliko vas je bilo suhih pri 1 letu! user posted image  Bravo, v živo nisem še nikogar spoznala, ki bi pri 1 letu sam vedel, da ga tišči lulat ali kakat. Še enkrat bravo!


Baje sem jaz tudi že vedela za kakanje pri 11 mesecih in pri 18 mes. sem bila brez plenic. Jaz se sicer tega ne spomnim  user posted image  ... predvidevam pa, da si je moja mama to pravilno zapomnila. Se pa strinjam s frufru, tiste naše plenice tam v sedemdesetih so bile nekaj čisto drugega, jasno, da smo jih tako hitro stran dali ...

Moja sestra je imela pa že pamperske in je rabila malo dlje.

Se pa sprašujem kako je z današnjimi bombažnimi plenicami?


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
31.12.2007 22:28:12   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: DaniNeli

Vem kaj sem napisala.

Zadnjič sem z eno znanko padla na to debato in mi je povela,da ga daje babica na kahlo,da je ona to začela,in zdaj sem preračunala,da ima šele zdaj 7mesecev.
a to si pri frizerju o tem govorila? user posted image

vsak po svoje... in to je res mučenje mamice, ne pa otroka. sej v stolčku za hranjenje otrok tudi sedi... a ga s tem mučimo?

dejte se s svojimi otročki ukvarjat in pustite sosedove pri miru... bodo vsi srečni in zadovoljni...

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
1.1.2008 11:12:19   
MADMAX
BRBS: moj sine bo star 9 mes. pa me zanima kje si kupila to kahljico z ročaji, že kak mesec tuhtam kakšno bi mu kupila, ker vedno ko se napenja hitro letiva na prvijalno in mu snamem planičko da se lažje okaka.
hvala, lp

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
1.1.2008 18:04:07   
Brbs
V intersparu jo imajo - rumene barve.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
1.1.2008 18:22:12   
Anonimen
A joj,sedaj ste me pa cisto zamorile!!user posted image user posted image
Moja user posted image  je stara 18 mesecev pa noce niti slisat za kahko. Pa smo ji kupili nastavek za na WC pa niti slucajno nece gor sedet!!!user posted image

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
1.1.2008 18:44:53   
MADMAX
hvala, Brbsuser posted image

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
2.1.2008 13:27:52   
Brbs
saj zato pa mi ni jasno, zakaj so nekatere tako proti temu, da se da otroka tako zgodaj na kahlico, če pri tem uživa in mu je lažje. Ga preko igre in ker mu je zanimivo, ga mimogrede navadiš na kahlico, če pa se držiš pravil po šolsko kot pijanc plota, se pa ti mimogrede lahko zgodi to, da takrat pa otrok nečesa ne sprejme. Ni nujno da se to zgodi, ampak zaradi tega smatram, da ni nič narobe, če se ga z lahkoto na kaj navadi prej kot bi se ga naj "po pravilih". 

ko sem ga prvič oblečenega malo posadila na kahlico, se je režal na vsa usta, tako da se je kakanje mimogrede uvedlo....

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
2.1.2008 15:47:24   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Brbs
Ga preko igre in ker mu je zanimivo, ga mimogrede navadiš na kahlico, če pa se držiš pravil po šolsko kot pijanc plota, se pa ti mimogrede lahko zgodi to, da takrat pa otrok nečesa ne sprejme.


Če se olajša kakanje, OK.

Sicer pa še vedno ne vidim poante navajanja na kahlico, ker je kahla stvar, ki jo brez težav preskočiš. Ko je otroček dovolj velik greš na nastavek pa je to to.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pri 7-ih mesecih na kahlico!Katastrofa!
2.1.2008 16:21:28   
mateyka
Sicer pa še vedno ne vidim poante navajanja na kahlico, ker je kahla stvar, ki jo brez težav preskočiš. Ko je otroček dovolj velik greš na nastavek pa je to to.


ja, to je moj "masterplan" - preskočit kahlo in kupit nastavek za wc školjko user posted image samo, kako bo to v resnici ratalo bomo pa še videli. ponavad se ti zgodi ravno obratno od tega kar skrbno planiraš user posted image če bo hotla kakat izven pleničke ful zgodi (tko kot pri MADMAX in Brbs), ji bomo pač kupil kahlo. treba je bit prilagodljiv imho

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?