|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 1:29:59   
mulatka
ŠE ENA PAMETNA SE JE NAŠLA , TA JE CATJA............................


Aja? In si bila nezavestna, al kako? Ko se ti je zgodilo. Zavestno NE.


 
 

< Sporočilo je popravil daddy -- 28.12.2007 8:45:37 >


_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 8:12:59   
Lusa
Punce malo preveč obsojate tu gor.Če vam mulatkino pisanje ni všeč ,pa ga ignorirajte.Je tako težko?
Počasi bomo tako daleč prišli ,da bomo že vsako temo morali zaklenit ,res žalosten postaja ta RR.

Mulatka-tebi pa želim vso srečo  ,ker si jo res zaslužiš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 10:24:47   
Anonimen


Ok, sem rekla, da bom nehala, a ne bom... Kako si drzneš postaviti to vprašanje? A ti veš, kdo sem jaz, kaj sem, od kod sem??? NE VEŠ, a ne... Za kaj pa mi pišeš nesramno, če me ne poznaš? Mislim, da bi se ti res lahko malo zamislila, ker še sama neveš, kaj bi...

< Sporočilo je popravil daddy -- 28.12.2007 8:35:42 >

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 11:57:11   
mulatka
Lusa lepo pozdravljena.

To obsojanje treh mamic, se mi zdi zelo kruto. Ne vem, da nimajo kančka spoštovanja, da se takih postov ne bi poslužile. Že tako boli.

Vsem trem mladim mamicam, nNaj jim bo postlano kar se da lepo v življenju.  Meni žal ni bilo, prihajajo pa svetlejši časi. Otroka rasteta, sta pridna in to mi je v velik
ponos. Bolečina izpred let pa še vedno traja in upam, da bo počasi izvenela.

Napisala sem ta post o očetu, ki zapusti otročka in se nikoli več ne pozanima zanj  samo za to, da sem si olajšala dušo in mogoče, da bi se našla še kakšna mamica, ki je dala to kalvarijo skozi in ne da bi se tu prerekala  s  takimi kot so Ulla, angel in catja. Žal, ko sem prebrala te nesramno nastrojene poste proti meni, mi ne prestane drugega, kot da napišem nazaj kar mislim. Rada bi dobila vse tri na kupu, pa da jim povem res celotno življensko zgodbo, pa me zanima, če bi se upale še kaj takega napisati. Očitno morajo še marsikaj dati skozi življenje.

Lusa še enkat hvala ti in prijetne paraznike.



_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 12:06:58   
kovač
Jaz bi pa samo nekaj vprašala, pa upam samo, da me ne boste napadle.
Recimo, da ženska ni zaščitena in da moškemu laže, da je. Potem pa zanosi. Moški, pa ker je bil zaveden reče, da ne bo skrbel za otroka. Kaj si mislite o tem. Ker namreč tudi takšne ženske obstajajo. Saj veste ujele bi pač rade nekoga, če pa ne, bi pa imele vsaj njegov spomin p!otem pa izsiljujejo. Samo mnenje me zanima! Se pa zavedam, da mora biti tudi spolnost tudi odgovorna in da so tu tudi kondomi.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 12:16:06   
April
otrok ni nič kriv, če je mama spletkrila. tega bi se bilo treba zavedat. 

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 12:27:21   
April
otroci so k nam "prinešeni" na veliko načinov. najbolj idealno je, da ga mama in oče načrtujeta in se ga veselita. tako pestro kot je življenje in odnosi med ljudmi, pa so tudi situacije v katerih se rodi otrok. in ne glede na to, ali je načrtovan, zaželjen, je to malo bitje najbolj nedolžna stvar na svetu, ki si zasluži vso ljubezen. zasluži si mamo in očeta. jaz svojega otroka ali katerokoli malo bitje, ki bi mi bilo namenjeno, ne bi mogla pustiti. vemo pa, da dosti otrok niti ne pozna mame ali očeta. razumem stisko očeta, ki ga npr. mama pretenta in zanalašč zanosi. a veliko lažje je očetu srbeti za otroka, kot pa kasnje otroku, če ga oče ni sprejel.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 13:01:33   
Anonimen
Oh, Mulatka, verjemi, da sem marsikaj hudega dala skozi in tega nobenemu ne privoščim.. Ker pa ti ne sprejmeš različna mnenja na to, si dobila ostrost uporabnic.... Vsaka je zase človek, vsaka bo povedala mnenje, treba ga je sprejeti...

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 17:18:36   
Lusa
mulatka-vem ,kako ti je pri srcu ,ko se 1x izpoveš-LAŽJE.Mnenja določenih uporabnic ignoriraj in ti bo lažje.Ti sama veš skozi kaj v življenju si dala skozi in noben ne potrebuje tvoje dodatne razlage.

Mene pa čudi ,da ko sem jaz pisala mojo življenjsko zgodbo ,sedaj lahko rečem ,da je bila res življenjska(na otrocih s posebnimi potrebami) ,da nisem dobila niti ene kritike in to me veseli ,ker danes vse teme preidejo iz bistva in se samo prepiramo med seboj.To ni več RR ,ki sem ga spoznala pred dvemi in pol leti ,ko smo vsi tako lepo skupaj sodelovali in stiskali pesti za našo princesko ,ko ste mi finančno pomagale/i s prispevki za nakup jeklenke,...To pogrešam ,medsebojno lepo komuniciranje ,brez obsojanja ,če se kdo izpove...

Angel-ne bi ti rada solila pamet ,vem ,da si še zeloooo mlada ,ampak v življenju še te bo marsikaj hudega čakalo ,čeprav zdaj misliš ,da si doživela že veliko.In verjemi ,če bi jaz začela govorit ,koliko vsega hudega sem doživela od mojega spočetja naprej ,vedi ,da bi mojo zgodbo poslušala z odprtimi ustmi.In ne SMILIM se SAMA SEBI in to je najbolj pomembno!!!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 17:36:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Jaz bi pa samo nekaj vprašala, pa upam samo, da me ne boste napadle.
Recimo, da ženska ni zaščitena in da moškemu laže, da je. Potem pa zanosi. Moški, pa ker je bil zaveden reče, da ne bo skrbel za otroka. Kaj si mislite o tem. Ker namreč tudi takšne ženske obstajajo. Saj veste ujele bi pač rade nekoga, če pa ne, bi pa imele vsaj njegov spomin p!otem pa izsiljujejo. Samo mnenje me zanima! Se pa zavedam, da mora biti tudi spolnost tudi odgovorna in da so tu tudi kondomi.




no, saj o tem predvsem sem jaz govorila in na to sem mislila, ko sem rekla da bi bilo treba tole zakonsko poštimat...ker je višek svinjarije, da se potem moškemu naložijo ubitačne preživnine - če si hotla otroka sama, bodi pripravljena tud sama skrbet zanj. pika.
so moški takšni in drugačni. in so ženske takšne in drugačne. in po mojih izkušnjah so ženske veliko slabše od moških. ok, moški noče otroka in gre in se ne zanima več. ma ni ravno biser, samo tko je, pošteno, brez sprenevedanja. veliko slabše je uporabljanje teh otrok zato, da se maščuje moškim, da ženske delajo žrtve iz sebe. in večina ženske raje vidi da bi moški umrl, kot da gre. ker če umre, lahko igrajo žrtev, vsem se smilijo, jih trepljajo po ramah in tolažijo. če pa moški gre....je polno govoričenj za hrbtom in privoščljivih pogledov...pa še oni občutek - nisem sposobna obdržat dedca(če umre, pač boh pomagaj, to pa res ni sama kriva) - ego blazno trpi in vsi vemo da ego je kuuser posted image in zaradi ega je največ tragedij...ko ne zmoremo preko njega...in tu mi ne bo noben flancal, da v dobro otrok in da vsaka mamica dela vse kar je dobro za otroka itd. pajade.user posted image zato pa je toliko psihotov in maminih sinčkov in zblojencev po svetu, ko se vedno dela vse v dobro otrok...

kar se pa mulatke tiče- fajn da mi vse dobro želišuser posted image tudi jaz ti ne želim nič slabega, samo imam pač določene izkušnje v življenju in pač svoje poglede na stvari. in brez skrbi da me je marsikaj že dočalao in me še bo, si ne delam nobenih utvar, da je najhujše že za mano. in določene stvari (kot je recimo to, o čemer teče debata) se mi verjetno z razlogom niso zgodile. se mi zdi da ima malo zraven tudi način, na katerega razmišljam. in jaz dejansko v življenju ne srečujem moških prascev in kretenov, kot večina žensk, čudno a neuser posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 18:32:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

mulatka-vem ,kako ti je pri srcu ,ko se 1x izpoveš-LAŽJE.Mnenja določenih uporabnic ignoriraj in ti bo lažje.Ti sama veš skozi kaj v življenju si dala skozi in noben ne potrebuje tvoje dodatne razlage.

Mene pa čudi ,da ko sem jaz pisala mojo življenjsko zgodbo ,sedaj lahko rečem ,da je bila res življenjska(na otrocih s posebnimi potrebami) ,da nisem dobila niti ene kritike in to me veseli ,ker danes vse teme preidejo iz bistva in se samo prepiramo med seboj.To ni več RR ,ki sem ga spoznala pred dvemi in pol leti ,ko smo vsi tako lepo skupaj sodelovali in stiskali pesti za našo princesko ,ko ste mi finančno pomagale/i s prispevki za nakup jeklenke,...To pogrešam ,medsebojno lepo komuniciranje ,brez obsojanja ,če se kdo izpove...

Angel-ne bi ti rada solila pamet ,vem ,da si še zeloooo mlada ,ampak v življenju še te bo marsikaj hudega čakalo ,čeprav zdaj misliš ,da si doživela že veliko.In verjemi ,če bi jaz začela govorit ,koliko vsega hudega sem doživela od mojega spočetja naprej ,vedi ,da bi mojo zgodbo poslušala z odprtimi ustmi.In ne SMILIM se SAMA SEBI in to je najbolj pomembno!!!






Predobro poznam tvojo zgodbo, vem, da si mnogo pretrpela... Ampak kot človek imam tudi jaz pravico podati mnenje, čeprav ga nekateri ne znajo sprejeti... Jaz nisem tukaj, da bi se kregala, ampak, da pomagam.. Ampak, če me kdo žali, ne bom več prijazna in svetska, ker ne dopuščam tega, da me kdo žali, ker me nihče ne pozna... Tako jaz Mulatke ne poznam, je ne obsojam a povem na splošno, kako je pri kakšnih drugih ženskah...

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.12.2007 21:13:35   
Anonimen
Mulatka, tvoj odnos do uporabnic je zelo zelo grd, celo zelo napadalen in žaljiv. Tale tema mi je dala misliti.

klikni tukaj

Imam pa občutek da se sama sebi smiliš, ko si "dala" vse to skozi, kar si pač doživela. Ni ti bilo težko, to vem sama, saj sem imela tak hud primer pred seboj 26 let.
Svetujem ti, da obiščeš kakšnega strokovnjaka, ki te bo naučil, da se vzdržiš napadanja drugih ljudi, ki niso istega mnenja kot ti. Tega ti žal zelo zelo primanjkuje. Sem že včeraj mislila to napisat, pa sem si rekla, ne mešaj dreka. Ko pa preberem današnje tvoje poste, pa si ne dam miru, da ti pač tega ne napišem. Če ti v življenju ne gre tako kot si si sama zamislila oz. želela, ti ni nobeden iz okolice kriv in zato se resnično začni lepo obnašat.

Ker imam sama veliko izkušenj, ne samo službeno zdravstvenih, ampak tudi zasebno , kateri so ljudje s posebnimi potrebami, popolnoma drugače razmišljam kot ostali. 

Če ima nekdo težave na področju PP , ne rabiš odgovarjat na takih temah, ker nimaš pojma. Ker se izražaš in obnašaš, kot bi vedela en list več kot jih je v knjigi. Brez zamere, vendar si tudi mene samo prizadela, ko sem videla v tisti temi kaj si napisala, na kar te je že moderatorka sama opozorila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
27.12.2007 16:41:30   
mulatka
Taly dober dan.

Prav do nobene uporabnice nisem žaljiva, ampak povem to kar mislim in ne poteciraj stvar 300 km/h. Kvečjemu sem bila jaz napadena v tej temi, če si dobro prebereš. 100 ljudi, 100 čudi...

< Sporočilo je popravil daddy -- 28.12.2007 8:36:57 >


_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
27.12.2007 23:07:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka

Taly dober dan.

Prav do nobene uporabnice nisem žaljiva, ampak povem to kar mislim in ne poteciraj stvar 300 km/h. Kvečjemu sem bila jaz napadena v tej temi, če si dobro prebereš. 100 ljudi, 100 čudi...Glede teme, ki si jo priponala in mi očitaš ....., še enkrat ostajam pri tem kar sem napisala... in adio ta tema.


Si pa domišljava pri svojih letih. user posted image  

Pa lepo te prosim, naj bo še ta tema adijo, tako kot ona druga....

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
28.12.2007 0:30:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka

Taly dober dan.

Prav do nobene uporabnice nisem žaljiva, ampak povem to kar mislim in ne poteciraj stvar 300 km/h. Kvečjemu sem bila jaz napadena v tej temi, če si dobro prebereš. 100 ljudi, 100 čudi...Glede teme, ki si jo priponala in mi očitaš ....., še enkrat ostajam pri tem kar sem napisala... in adio ta tema.


Ojej.. Saj ne morem verjeti... Žalostno user posted image

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
13.1.2008 18:34:16   
Majuska
Punce mislim da se kregate po nepotrebnem. Če vsaka napiše svoje mnenje in četudi se le-ta razhajajo, še ne pomeni da ste lahko žaljive ena do druge. Malce spoštovanja ne bo škodilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.1.2008 0:36:56   
Win1
Draga dekleta, jaz vam takole povem: če se mislite takole pljuvat in to na očkovem forumu, vam predlagam da se dobite se skregate si poveste kar vam gre in potem ponosne odidete vsaka na svojo stran. Vse ste mamice in vse ste vzagajale po svojih najboljših močeh. Mnenja in razmišljanje imate pa vsaka svojo. Ne glede na vse, ste se v življenju močno potrudile, da ste otroke spravle na pravo pot. Mislim, da se človek velikokrat znajde v okloiščinah in premišljuje o pravi poti, pač izbere tisto, ki se mu zdi v tistem trenutku pravilna. Zdaj pa je bila to prava ali ne pa nas uči življenje. Lep in prijeten, ter čim bolj miren teden vam želim

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.1.2008 18:45:36   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

Podobno sem imela jaz le da jaz nisem nič tožila sam mir sem hotela pred njim!Po šestih letih pa jo je vzel za svojo moj sedanji mož ki je tudi za njo skrbel od 1.roj.dne!Ker po šestih letih pravi oče ni reagiral nič je avtomatsko izgubil vsako pravico do nje!Njemu pa se je pred letom in pol rodil sinek z drugo vendar ni imel sreče uživat v novorojenčku saj je bil sinek star okrog 8-9 mesecev ko se je smrtno ponesrečil!
Ne privoščim nikomur nič slabega tle pa lahko rečem le da bog ve kje in kdaj mora udarit!
Ni res??





Se podpišem pod tale post in mi je žal da se je to zgodilo. Ampak jaz tega še nisem doživela in upam da tudi ne bom nikoli.user posted image



Vse ki pa ste kaj takega doživela, vam privoščim da najdete srečo in uživate v življenju,

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.1.2008 18:46:32   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: win

Draga dekleta, jaz vam takole povem: če se mislite takole pljuvat in to na očkovem forumu, vam predlagam da se dobite se skregate si poveste kar vam gre in potem ponosne odidete vsaka na svojo stran. Vse ste mamice in vse ste vzagajale po svojih najboljših močeh. Mnenja in razmišljanje imate pa vsaka svojo. Ne glede na vse, ste se v življenju močno potrudile, da ste otroke spravle na pravo pot. Mislim, da se človek velikokrat znajde v okloiščinah in premišljuje o pravi poti, pač izbere tisto, ki se mu zdi v tistem trenutku pravilna. Zdaj pa je bila to prava ali ne pa nas uči življenje. Lep in prijeten, ter čim bolj miren teden vam želim





Torej nevem zakaj se razburjaš!

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
31.1.2008 22:08:31   
žetev
...ljudje...imejte se radi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
7.2.2008 17:22:39   
Mia007
Mulatka ostala sem brez besed ob prebiranju tvojega zgodbe-življenja.

Želim ti velikooooo sreče, zdravja in uspehov z otrokoma.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.2.2008 20:19:13   
Kaliope
samo nekaj še na to temo: Ulla - a samo ženske moramo poskrbet za zaščito? Ker, če ne, smo potem samo me odgovorne za otroka? Moški lahko brez pritiskov uživa, ker če ženska ni poskrbela za zaščito, potem je itak njena krivda in bo ona nosila posledice? A ti slučajno živiš v srednjem veku? Če je tip 100%, da nikakor noče otroka s to žensko, potem si pač naj vedno in povsod natakne kondom in stvar bo rešena! Ker rezultat spolnega odnosa je pač zelo verjetno lahko otrok. A to pa pri tebi ne pride v poštev? Otroka sta spočela oba, zato naj po rojstvu zanj oba tudi skrbita.

Vse dobro vsem, ki ste ostale same. Verjamem, da ni lahko, ampak verjamem tudi, da vam ob pogledu na vašega otroka tega nikoli ni žal ... Spoštujem takšne močne ženske.

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.2.2008 20:48:21   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

samo nekaj še na to temo: Ulla - a samo ženske moramo poskrbet za zaščito? Ker, če ne, smo potem samo me odgovorne za otroka? Moški lahko brez pritiskov uživa, ker če ženska ni poskrbela za zaščito, potem je itak njena krivda in bo ona nosila posledice? A ti slučajno živiš v srednjem veku? Če je tip 100%, da nikakor noče otroka s to žensko, potem si pač naj vedno in povsod natakne kondom in stvar bo rešena! Ker rezultat spolnega odnosa je pač zelo verjetno lahko otrok. A to pa pri tebi ne pride v poštev? Otroka sta spočela oba, zato naj po rojstvu zanj oba tudi skrbita.

Vse dobro vsem, ki ste ostale same. Verjamem, da ni lahko, ampak verjamem tudi, da vam ob pogledu na vašega otroka tega nikoli ni žal ... Spoštujem takšne močne ženske.



Se pridružujem temu mnenju!!

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.2.2008 21:00:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope
samo nekaj še na to temo: Ulla - a samo ženske moramo poskrbet za zaščito? Ker, če ne, smo potem samo me odgovorne za otroka? Moški lahko brez pritiskov uživa, ker če ženska ni poskrbela za zaščito, potem je itak njena krivda in bo ona nosila posledice?


Sicer nisem Ulla in tudi nisem brala cele teme, ampak odgovor je: Ja. Realnost je taka. Lahko da v knjigah piše drugače, kako naj bi bilo, ampak življenje pa pač piše svoje zgodbe.

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.2.2008 23:04:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

samo nekaj še na to temo: Ulla - a samo ženske moramo poskrbet za zaščito? Ker, če ne, smo potem samo me odgovorne za otroka? Moški lahko brez pritiskov uživa, ker če ženska ni poskrbela za zaščito, potem je itak njena krivda in bo ona nosila posledice? A ti slučajno živiš v srednjem veku? Če je tip 100%, da nikakor noče otroka s to žensko, potem si pač naj vedno in povsod natakne kondom in stvar bo rešena! Ker rezultat spolnega odnosa je pač zelo verjetno lahko otrok. A to pa pri tebi ne pride v poštev? Otroka sta spočela oba, zato naj po rojstvu zanj oba tudi skrbita.

Vse dobro vsem, ki ste ostale same. Verjamem, da ni lahko, ampak verjamem tudi, da vam ob pogledu na vašega otroka tega nikoli ni žal ... Spoštujem takšne močne ženske.


no no...kaj pa ženske k lažejo da so začitene, pa nisouser posted image itd....itd....in ne, ne živim v srednjem veku, tam se ni dalo poskrbet za zaščito, tud ženska ni mogla...v resničnem svetu živim....kot je že splišni povedla....in take ženske bi jaz zakonsko preganjalauser posted image
ker tud če si bo recimo moški blazno želel otroka, ženska pa ne, bo ona verjetno po svoje nardila, ker je pač njeno telo a ne in do tu je vse prav, ima pravico....seveda ma pravico tud v nasperotnei situaciji, sam z zavedanjem, da bo to njen otrok....sicer pa kakor hočte....jaz pa poznam ogromno takih spletkarsih mrh, pol pa jokajo, kaki prasci so moški in kak so reve ostale same z otrociuser posted image

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?