|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
20.2.2008 23:40:56   
Anonimen
Zakaj nobena tukaj ne pomisli na pravice otroka? Razglabljate o pravici ženske, o pravici moškega, nihče pa ne pomisli na pravice otroka, na čustva otroka, na njegovo življenje.
Strinjam se s trditvijo, da si v trenutku, ko se spustiš v spolni odnos odgovoren za njegove posledice. Ljudje so različni, so pošteni, so nepošteni,...Nikoli ne veš ali si naletel na angela ali poosebljenega hudiča in tudi angel včasih lahko pokaže zamaskirane rožičke. Za vsako stvar v življenju si odgovoren sam in ne mi reči, da zdaj ko je pa ženska zanosila, ker je rekla da je zaščitena je pa tip opran vse "krivde" da je nastal otrok. NI! Če otroka nikakor ni hotel, naj bi pa **** v hlačah držal ali pa sam poskrbel za zaščito,  ne pa pol javkat.
In pol se rodi otrok in tip zgine in ženska ga ne toži in potem si še vzame pravico da bo otroku rekla da je oče nekdo popolnoma drug. Sorry, ampak to je čisti egoizem.
1. Moški, tako kot ženska sta dolžna poskrbeti za "posledico svojih dejanj". 
2. Ženska je dolžna otrokovega očeta tožit za očetovstvo- zaradi otroka, ki ima pravico vedeti, kdo je njegov oče in s tem otroku tudi prihrani kasnejše morebitne kalvarije v zvezi z "iskanjem korenin" v primeru, da ga le te zanimajo.
4. kako bo otrok gledal na tega očeta, ali ga bo kdaj hotel videti, ali ga bo "priznal" kot očeta je odločitev otroka, ko je o tem sposoben razsoditi in ne mame ali kogarkoli drugega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
21.2.2008 9:10:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

naj bi pa **** v hlačah držal ali pa sam poskrbel za zaščito,  ne pa pol javkat.


eh, dej no....k, ja, moški seksajo sam zarad užitka in boli jh k. za vse ostalo....ženske boge reve pa to počnejo sam zato da moškemu ustrežejo pa še blazno trpijo zravenuser posted image user posted image pa seveda takrat ko otroka hočjo...o ti ti grdi bog, k je tko naredu da je treba seksat ( fuj in fej) da rata otrok...kok bi ble srečne vse tiste čistunke k morjo ( na žalost) seksat da pridejo do otroka, če bi se ga dal v trgovini recimo kupituser posted image mislim no...jaz bi mogla bit do 25ga leta nedolžna, če bi seksala sam takrat, k bi mela v mislih otroka...dejte odrastit že končno....tu ma vse niti ženska v rokah....na žalost je tko...če bi jih meli moški, bi blo dost manj ponesrečenih, prisilni zvez in dost manj samohranilk in otrok brez obeh staršev...in takrat ko ženska manipulira z zanositvijo, jo tud ne zanimajo pravice otrok, zanimajo jo lastni interesi...pol pa vid da z otrokom ni vseen nč dosegla, ja, pol ma pa kr naenkrat otrok pravice...ponavadi take do astronomske preživnineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
21.2.2008 15:02:24   
Natty5284
no no...kaj pa ženske k lažejo da so začitene, pa niso itd....itd....in ne, ne živim v srednjem veku, tam se ni dalo poskrbet za zaščito, tud ženska ni mogla...v resničnem svetu živim....kot je že splišni povedla....in take ženske bi jaz zakonsko preganjala
ker tud če si bo recimo moški blazno želel otroka, ženska pa ne, bo ona verjetno po svoje nardila, ker je pač njeno telo a ne in do tu je vse prav, ima pravico....seveda ma pravico tud v nasperotnei situaciji, sam z zavedanjem, da bo to njen otrok....sicer pa kakor hočte....jaz pa poznam ogromno takih spletkarsih mrh, pol pa jokajo, kaki prasci so moški in kak so reve ostale same z otroci
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image tud jaz poznam eno tako....katastrofa...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
21.2.2008 17:40:10   
Anonimen

eh, dej no....k, ja, moški seksajo sam zarad užitka in boli jh k. za vse ostalo....ženske boge reve pa to počnejo sam zato da moškemu ustrežejo pa še blazno trpijo zraven pa seveda takrat ko otroka hočjo...o ti ti grdi bog, k je tko naredu da je treba seksat ( fuj in fej) da rata otrok...kok bi ble srečne vse tiste čistunke k morjo ( na žalost) seksat da pridejo do otroka,[/quote]

Mislim pa kok ste ozke no. Če bi natančneje prebrala, sem povedala da KDORKOLI se odloči za spolnost mora bit pripravljen na posledice, tako ŽENSKA kot MOŠKI in ne le en ali drug.
Če pač en od teh ve, da nikakor ne želi imet otroka, naj pač poskrbi za zaščito in bo najbolj prepričan, da je naredil vse da se to ne zgodi. Če pa ni sposoben poskrbet za zaščito, je pa edina varianta da ga drži v hlačah, če govorimo o moškem, ali ona drži noge skup če govorimo o ženski.
V trenutku, ko pa se oba zavestno odločita, da bosta seksala, pa se v primeru otroka nosi posledice - in to oba in pika.

Kar pa se tiče pravic otroka pa DA, ima vso pravico da obeh staršev in do preživnine ja. Ker ne glede na to, ali je nastal iz želje po otroku, ali zaradi česarkoli drugega, tu je in ni kriv za to, če ima bebaste starše-enega ali drugega.

(odgovor članu Natty5284)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
21.2.2008 18:37:24   
daddy
Punce, mal dejte umirit strasti na tej temi - z drugimi besedami, mnenja podajajte v malce bolj umirjenem tonu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
21.2.2008 23:04:18   
Anonimen
Mulatka želim ti čimbolj mirno življenje s sinom in hčerko. Res iz srca. user posted image user posted image user posted image
Pa tebi BrankaO tudi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
23.2.2008 22:00:43   
Mia007
no no...kaj pa ženske k lažejo da so začitene, pa niso itd....itd....in ne, ne živim v srednjem veku, tam se ni dalo poskrbet za zaščito, tud ženska ni mogla...v resničnem svetu živim....kot je že splišni povedla....in take ženske bi jaz zakonsko preganjala
ker tud če si bo recimo moški blazno želel otroka, ženska pa ne, bo ona verjetno po svoje nardila, ker je pač njeno telo a ne in do tu je vse prav, ima pravico....seveda ma pravico tud v nasperotnei situaciji, sam z zavedanjem, da bo to njen otrok....sicer pa kakor hočte....jaz pa poznam ogromno takih spletkarsih mrh, pol pa jokajo, kaki prasci so moški in kak so reve ostale same z otroci


Ulla jaz takih žensk ne pozna, vem pa, da so izjeme žensk, ki res zapeljejo moškega, da zanosijo, samo se ne obremenjujejo z očetom in jih oče ne zanima. So pa primeri kot je mulatka in upam, da jih ni veliko, ko ima v rosnih letih fanta, in se ji to zgodi. Občodujem take punce, da se odločijo same obdržati otroke in jih potem tudi same vzgajati. Kakor sem prebrala pri mulatki je imela đe dodatne hude življenske izkušnje, da ji je pri drugem otroku pa mož umrl, oče drugega otroka. 
 
Jaz tudi take punce, take ženske, ko preživijo take šoke v življenju in so močne in stojijo ob svojem otroku, lahko rečem, OBČODUJEM.
 
Mulatka ostani taka kot si napisala in čim lažjo pot pri vzgoji, da ti bo povrnjeno za to kar boš za otroka naredila.
 
 
LP
 
Ulla ne vem zakaj tako piščeš, kaj je tista, pa ona ženska. Tukaj ja mulatka očitno izlila svojo bolečino, ki se je ne more primerjati z vsemi ženskami,ki otroke delajo, da nagajajo moškim. Pa brez zamere. Jaz sem to njeno zgodbo razumela čisto drugače in je zelo žalostna.

< Sporočilo je popravil daddy -- 24.2.2008 21:42:50 >


_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?