|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 7:12:16   
Anonimen
Vem da ima enake občutke kot jaz, ker sem mu priznam pisala (pričakujem napad ampak bila je moja odločitev za katero stojim), nisem zdržala in je tudi on napisal da ima malo slabe vesti in to je to. Na kavico bova šla v bližnji prihodnosti ampak po moje ne tako kmalu, saj je iz drugega okoliša, tako da upam da se bo tale kemija do takrat razblinila, kavica bo zgolj prijateljska, saj z njegove strani ni interesa za kaj več, pa tudi z moje ne, enako razmišlja kot jaz, tudi on ima doma ljudi ki jih ne želi prizadeti, tako kot jaz in to je to. Kako se bo pa izteklo pa bomo vidli takrat ko bomo na tem.

Moj mož pa je krasen v vseh pogledih in mogoče zato, ker ni nobenih konfliktov med nama, niti jih nikoli ni bilo, imava urejeno družinsko življenje, se mi zdi vse skupaj dolgočasnouser posted image in tale sprememba je bila več kot dobrodošla vsaj malo me je zbrihtal ampak kam dlje pa ne bom posegala, že tile metuljčki v trebuhu so več kot dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 8:08:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sej ne raskira partnerstva.. se vedno bo v partnerstvu.. sam pac v novem.


Dej no....zdej ga pa že serješ vešuser posted image



Niti ne... samo veliko prehitevam... user posted image

Jaz vem, da kaj novega ne pride, ce je staro v redu...

in pri vseh teh metuljckih hoceta na kavo.. tista beseda.. 'prijateljsko kavo'.. je zgolj za boljse pocutje.. kar itak oba vesta.. in itak, da nihce noce nic kaj vec.. od metuljckov.. ampak preveckrat se v laifu zgodi ravno nasprotno od tega, kar prvi trenutek hocemo..
Tole.. kar hoces/noces.. ni cist vedno 100% v tvojih rokah..

Anonimna.. kaj bo je odvisno od tega.. ali je to tvoja lekcija.. ali pa tvoja pot.. in lekcija.. kar pa seveda zdaj ne mores vedeti..

Nihce pa se ni dozivel metuljckov kar za brez veze.. in slucajno.. ker to se energije, ki so takrat prisotne v laifu z dolocenim namenom.. lahko minejo.. v 3 mesecih obicjano.. potem je to lekcija.. ce ne minejo.. niti po enem letu.. potem je najlazje ce se prepustis..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 8:56:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Moj mož pa je krasen v vseh pogledih in mogoče zato, ker ni nobenih konfliktov med nama, niti jih nikoli ni bilo, imava urejeno družinsko življenje, se mi zdi vse skupaj dolgočasnouser posted image


Ce ni konfliktov.. potem mogoce vec ni iskric..

.. ce ni iskric.. potem ni globine..

.. ce ni globine.. je dolgocasno.. se pa lahko potolazis... da je to zaradi otrok.. in bla bla bla..

Tistega, kar je dolgocasno, se clovek zeli znebit.. najprej pa poizkusa s pogovorom iz dolgocasja naredit nedolgocasje.. ampak to deluje samo nakaj casa.. potem pa si spet v starem tiru.. Ker s pogovorom lahko vznemerljiv laif naredis se bolj vznemerljiv.. to se da.. odlicno..
Dvomim pa da lahko s pogovorom.. dolgocasnega spremenis v vznemerljiv..  


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 9:02:34   
Anonimen
aha

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 10:25:02   
Anonimen
Če vidva res nebi imela namena nadaljevat tega "metuljčkanja" se nebi dobila na kavi. Ne si metat peska v oči da bo samo "prijateljska" kava. Če obstaja neka močna kemija ne moreš bit z človekom samo prijatelj. In s tem ko bosta šla na kavo samo podaljšuješ to da pozabiš nanj.
Se pa strinjam s tjazyem da če še po enem letu ne mine, je pa že fajn mal premislit o prihodnosti. Zaradi enega večera pa mislim da ne no. Čeprav....ti ta večer z veseljem podaljšuješ. In sama rineš v probleme. Sporoči kdaj bo kava. Da bom pripravila odgovor na vprašanje kaj nej pa zdej k sm totalno zaljubljena. Ker zdej še nisi zaljubljena, samo všeč ti je, če boš šla pa na kavo....hm, se zna hitro situacija obrnt.
Pa malo premisli o tem kako bi bilo tebi če bi tvoj mož hodil na "prijateljske" kavice z žensko na katero misli cele dneve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 10:52:30   
Anonimen
Joj kaj je men hudo to ni res no, še zmešal se mi bouser posted image Kako naj pozabim na nekoga ki ga niti podrazno ne morem imeti, pa ta december, pa tole decembrsko romantično vzdušje.... Sej se mi bo res sam zmešal..., sem žalostna..., razočarana nad sabo..., po drugi strani si želim nekaj novega..., želim si njega... potem se spomnem na otroke na moža...

Želja je tako močna, le kako naj jo zatrem, pa če delam 24 ur na dan mislim skoz nanjga in ko vidim moža, ko se z njim pogovarjam mi je totalno hudo ampak misli pa so vseeno pri tistemu moškemu.user posted image user posted image

Odpovedala sem na celi črti, to se mi še ni zgodilo.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 10:58:50   
Anonimen
Kako naj pozabim na nekoga ki ga niti podrazno ne morem imeti


Tako da se mu izogibaš. Boš slej ko prej pozabila. Verjetno.
S kavico boš pa sam podaljševala vse to kar doživljaš, oz. vse se bo še stopnjevalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:02:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Če obstaja neka močna kemija ne moreš bit z človekom samo prijatelj.


niti ce se fajn trudis..

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
In s tem ko bosta šla na kavo samo podaljšuješ to da pozabiš nanj.


ker si v resnici ne zelis pozabiti nanj..
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Se pa strinjam s tjazyem da če še po enem letu ne mine, je pa že fajn mal premislit o prihodnosti. Zaradi enega večera pa mislim da ne no.


ne.. zaradi enega ali treh vecerov sigurno ne.. Samo glede na to, da ti je doma dolgcas.. in rines na kavo.. to verjeten ne bo samo ena kava.. in en vecer..

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Čeprav....ti ta večer z veseljem podaljšuješ. In sama rineš v probleme.


to je odvisno.. ni nujno da rine v probleme, lahko pa.. ce ti je doma dolgcas.. in si navelican.. pa ni problem??

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sporoči kdaj bo kava. Da bom pripravila odgovor na vprašanje kaj nej pa zdej k sm totalno zaljubljena. Ker zdej še nisi zaljubljena, samo všeč ti je, če boš šla pa na kavo....hm, se zna hitro situacija obrnt.


Jst ga ze mam.. user posted image user posted image  .. odgovor..  Sej pravim.. prehitevam.. :)

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pa malo premisli o tem kako bi bilo tebi če bi tvoj mož hodil na "prijateljske" kavice z žensko na katero misli cele dneve.


Lahko razmislis o tem.. ampak v tem stilu.. zakaj gres TI na to kavo. Ker to.. kako bi se ti pocutila, ce bi on hodil na kavo.. te ne bo ustavilo, da ne bi sla na kavo.. To zihr ne..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:04:54   
Anonimen
Dol se vržta pa boš videla na čem si.Morda boš celo razočarana.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:06:53   
Anonimen
Se v celoti strinjam s Karin24...

Jaz si ne morem biti "prijateljica" z nekom, ki mi je všeč tako zelo, da mi metuljčki letijo v trebuhu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:12:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Sej se mi bo res sam zmešal..., sem žalostna..., razočarana nad sabo..., po drugi strani si želim nekaj novega..., želim si njega... potem se spomnem na otroke na moža...

Želja je tako močna, le kako naj jo zatrem, pa če delam 24 ur na dan mislim skoz nanjga in ko vidim moža, ko se z njim pogovarjam mi je totalno hudo ampak misli pa so vseeno pri tistemu moškemu.user posted image user posted image

Odpovedala sem na celi črti, to se mi še ni zgodilo.....


in ko se spomnis na otroke in moza.. imas obcutek krivde a ne?

Glede na to kar pises.. ti lahko svetujem edino to, da si kupis zalogo robckov...

ce ti povem kar mislim.. bojo sicer usekal po men.. ampak ce zelis najlazje in najhitreje skozi to.. pa karkoli ze je.. lekcija ali pot.. to bos ze potem videla..  se prepusti filingom.. Zakon narave pac.. je taksen.. da ce zatiras filinge.. in jih nekam tlacis.. potem butnejo se bolj brutalno ven..

Tako kot cutis, bo sigurno prav.. ceprav moralno in druzbeno zelo narobe...  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:29:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Pa malo premisli o tem kako bi bilo tebi če bi tvoj mož hodil na "prijateljske" kavice z žensko na katero misli cele dneve.


Ne morem o tem mislit, sem poskusila ampak se ne morem dat v njegovo kožo preveč sem obsedena z unim tipom, razum mi je totalno zameglil..................

Tjazy tebe pa tak tričetrt ne razumem kaj mi hočeš povedat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:32:38   
Anonimen
Tjazy tebe pa tak tričetrt ne razumem kaj mi hočeš povedat.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Pa malo premisli o tem kako bi bilo tebi če bi tvoj mož hodil na "prijateljske" kavice z žensko na katero misli cele dneve.


Ne morem o tem mislit, sem poskusila ampak se ne morem dat v njegovo kožo preveč sem obsedena z unim tipom, razum mi je totalno zameglil..................

Tjazy tebe pa tak tričetrt ne razumem kaj mi hočeš povedat.



user posted image  Pomoje nisi edina user posted image

Dej javi se mi na ZS če želiš pa ti opišem kako zgleda k se v nekoga zatrapaš, pol se pa čez čas strezniš in se počutiš k največja budala pod soncem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:39:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy tebe pa tak tričetrt ne razumem kaj mi hočeš povedat.


user posted image user posted image

bos razumela... ne skrbi..  prehitevam.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:45:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Dej javi se mi na ZS če želiš pa ti opišem kako zgleda k se v nekoga zatrapaš, pol se pa čez čas strezniš in se počutiš k največja budala pod soncem.


Ejj.. tocno to bos iz nje naredila.. kar sem zgoraj napisu..

Razumsko ji bos nafilala mozgane.. in ker je v krizi ti bo verjela.. resilna bilka pac.. in potem cez nekaj casa.. bo hudooo..  Clovek v tem stanju zgublja bitke z razumom kot za hec! Ko jo bos spustila iz rok.. bo spet na istem..

Pusti ji naj svobodno dela poteze.. kar bo pac cutila.. Ce to ni nic.. bo itak minilo samo od sebe.. Ce pa je kej vec.. in ce ti bo verjela, da ni.. se bo pa res potem pocutila k najvecja budala.. in zelo zal ji bo..

Resno ti pravim.. se spilaj se s custvi drugih.. pusti jim da naredijo kar cutijo.. ne more biti narobe!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 11:53:11   
Anonimen
Resno ti pravim.. se spilaj se s custvi drugih.. pusti jim da naredijo kar cutijo.. ne more biti narobe!


O ja, je lahko narobe. Ker so trenutki v življenju ko misliš da nekaj čutiš, pa v bistvu ne, oz. že čez en mesec ne čutiš več....in ostaneš brez vsega.

Pa nimam niti najmanjše želje se igrat z čustvi ljudi, lahko ji pa povem svojo izkušnjo. Če bo želela seveda.

Sej je čist kul da živiš tako kot čutiš, sam da se pa vsakemu "metuljčku" prepustiš pa....ne vem no. Večno nihče ni zaljubljen, ljubezen naj bi bila nekaj več. In pustit vse za sabo zato ker ob nekom k ga sploh poznaš ne čutiš metuljčke....no men je to pubertetniško sori. In taki ljudje običajno nikoli niso zadovoljni. Ker vedno hočejo te metuljčke. Jaz osebno mislim da jih hočjo zato ker se niso zmožni postavit stopnjo višje, pa do človeka čutit še kaj več kot samo neko kemijo. Super če je kemija, sam za dobro vezo to niti približno ni dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Če vidva res nebi imela namena nadaljevat tega "metuljčkanja" se nebi dobila na kavi. Ne si metat peska v oči da bo samo "prijateljska" kava. Če obstaja neka močna kemija ne moreš bit z človekom samo prijatelj. In s tem ko bosta šla na kavo samo podaljšuješ to da pozabiš nanj.


S telim se ne strinjam.

Sem bila enkrat v podobni situaciji, pa tudi metuljčki so bili obojestranski, z druge strani celo precej močnejši kot iz moje. Pa tudi ni ostalo samo pri flirtanju, so bili tudi poljubi. Več ne. Ampak sem dala jasno vedet, da iz te moke ne bo kruha, da se ne moreva videvati, niti slišat po telefonu, ali karkoli drugega. Pa čeprav mi je bilo takrat mogoče težko narest tak konec. Ampak me je po parih dneh klical, da če že ne moreva bit skupaj me noče izgubit kot prijateljico. In sva ostala prijatelja. Še vedno sva. To se je pa dogajalo pred več kot 5 leti. Tisti metuljčki so že zdavnaj minili, čeprav je bilo  na trenutke zelo težko obema. Sva pa v to prijateljstvo vložila toliko ene energije, da mislim, da bo trajalo še kar nekaj časa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:12:22   
Anonimen
Karin se strinjam... zelo..

Ampak ce je samo trenutni muteljcek.. bo itak minil sam od sebe.. brez nasega vmesavanja.. kaj naj naredi in kaj ne..  pusti ji, naj odloca sama..

Ce jo nafilas s svojo izkusnjo.. in ce slucjano zadenes.. bo ok.. ampak tudi brez tega, bi bilo tko.

Ce pa slucajno falis.. kar je tudi mozno.. pa ne bo tko lusno.. za njo..

Tudi tebe sem ze slisal reci drugim, naj se ne vmesavajo.. torej se ne vmesavaj.. na tak nacin da ugibas.. kaj tole je..

Pa kaj mislis.. da bo kar prvi mesec vse pustila in sla? Ne bo.. brez skrbi.. do tega je se veliko mesecev..

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 18.12.2007 12:22:55 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:22:18   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ker sem mu priznam pisala


Jao...user posted image  

In seveda, vse, kar se zdaj klamfa in ugiba na teh straneh, je brezveze. Karkoli bo kdo napisal, modroval, v eno, drugo ali tretjo smer... ti boš nardila po svoje. In tudi če ne boš povedala, kdaj greš na kavo z njim, bom vedela - ker boš spet težila, da nimaš nič za oblečtuser posted image user posted image

Bod baba, no, pa pejt domov smrekco krasit s tamalma dvemauser posted image  ,please...?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:29:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ker sem mu priznam pisala


... ti boš nardila po svoje.


In to je tudi najbolj bistveno. user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:29:31   
Anonimen
puberteta... sm že full dolgo poročena ,pa metuljčki še vedno skačejouser posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:33:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

puberteta... sm že full dolgo poročena ,pa metuljčki še vedno skačejouser posted image user posted image


A ti si ta prva anonimna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:39:06   
Anonimen
neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:50:15   
mika
In taki ljudje običajno nikoli niso zadovoljni. Ker vedno hočejo te metuljčke.


zadovoljni niso zato, ker niso začutili pravih meuljčkov. jaz sem teh imela na tone. ko sem pa spoznala moža, so pa bili tako močni, da bi lahko bruhala. živet nisem mogla, ker je študiral v lj in sem komaj čakala na vikend. to je trajalo tri leta.še dobro, da me ni pobralouser posted image . metuljčki so se spremenili v močno vez, tako da ni šanse, da bi prišli kakšni drugi, ki bi me zavedli.

tjazy ima prav. anonimna, počasi preberi kaj želi povedat in ga boš razumelauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:51:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

puberteta... sm že full dolgo poročena ,pa metuljčki še vedno skačejouser posted image user posted image


o bogauser posted image ...to je eno samo trpljenjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?