|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:39:34   
Anonimen
FleshBOY, očitno si še premlad, da bi razumel... Ko boš imel otroke, se javi... Javi se nam, če se boš dobro počutil, če se bo tvoj otrok rezal za brezveze... 

(odgovor članu fleshBOY)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:44:20   
Anonimen
če se bo tvoj otrok rezal za brezveze...


Nihče se ne reže za brezveze veš. Vedno obstaja razlog. Vedno. Sam starši se zelo radi slepijo in za vse družbo krivijo.
Jaz še vedno trdim da otrok iz srečne družine, v kateri se pogovarjajo, se spoštujejo, se razumejo, se poslušajo.....se ne bo rezal niti na kakršn drug način poškodoval.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:45:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

če se bo tvoj otrok rezal za brezveze...


Jaz še vedno trdim da otrok iz srečne družine, v kateri se pogovarjajo, se spoštujejo, se razumejo, se poslušajo.....se ne bo rezal niti na kakršn drug način poškodoval.


Ja, se strinjam....mogoče, ampak res mogoče enkrat....drugič pa gotovo ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:48:27   
Anonimen
Sam pol otrok iz srečne družine tud trave ne kadi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:49:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Sam pol otrok iz srečne družine tud trave ne kadi?


Za probat ja...za dolgo ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:50:33   
Anonimen
Za probat ja...za dolgo ne...


Ja sam dost jih proba(va) več kot enkrat... zarad družbe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:51:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Za probat ja...za dolgo ne...


Ja sam dost jih proba(va) več kot enkrat... zarad družbe.


In še pušiš?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:52:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Za probat ja...za dolgo ne...


Ja sam dost jih proba(va) več kot enkrat... zarad družbe.


Ja občasno jo. Zakaj pa ne.
Sam ostane pri travi, zarad zabave.
Tud alkohol pijejo, pa kadijo tud eni.
Sam ne poznam pa nikogar k je imel super otroštvo pa bi zabredel v droge al pa kkšno drugo samouničevalno dejanje. Pa jih poznam kar neki k so zabluzl.

Travo smo pa kadil vsi.....tisti iz super družin in tisti iz mal manj super. Sam eni smo to vzel kot zabavo, ne kot beg iz realnosti. To je pa ta razlika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:53:05   
Anonimen
In še pušiš?


Že kr neki časa ne več. Znam pa.

Trave pa cigaret pa nisem nikoli. Trave še provala nisem, cigareto sem pa pri 5 letih kadila in me je za vekomaj minilo...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:53:58   
Anonimen
Pikiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:55:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Travo smo pa kadil vsi.....tisti iz super družin in tisti iz mal manj super.


Samo jaz je nisem probala user posted image

Kaj vse me še čaka v lajfu....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:55:42   
Anonimen
Samo jaz je nisem probala


Jst je tud nisem....nisi edina

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:56:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Travo smo pa kadil vsi.....tisti iz super družin in tisti iz mal manj super.


Samo jaz je nisem probala user posted image

Kaj vse me še čaka v lajfu....user posted image user posted image



Ja emšo tvoj al pa mojuser posted image

Prideš probat?user posted image
Sam trave se že dolg več ne kadi a veš. Ni več IN.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 14:57:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Samo jaz je nisem probala


Jst je tud nisem....nisi edina


Koliko dela za leto 2008....user posted image . Dalmatinec tako in drugače, jagode, ribe in trava....dejmo raj nehat, ker se še začelo ni..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
27.12.2007 15:00:42   
Anonimen
Koliko dela za leto 2008.... . Dalmatinec tako in drugače, jagode, ribe in trava....dejmo raj nehat, ker se še začelo ni..


Evo jst sem planer po profesiji:
pol leta maš že skor splaniranga, a ni to fajn?

Jst bom pa gou vit d flou... sam splavit me bo treba nekje pri splituuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
19.1.2008 12:35:38   
Ann.^
No..js bi pa sam neki še omenLa o emo stilu..
...tista pravila ki ste jih omenli sm jih prvič slišala..user posted image ..kot jih je večinoma povedla ni nujno da se režeš..režejo se tudi tisti ki NISO emo..odvisno je tud kakšne volje si..lahko si deprisiven..ni nujno da si emo..in..da še pripomnem kot je rekla Karin24 da se NIKOLI ne režeš brezveze..pa tudi če si iz srečne družine si lahk emo..ne vem zakaj bi otroka OBVAROVAL da bi bil emo..pa kaj če se temno oblači..pa tud če si emo ni nujno da se temno oblačiš..pač si ustvarjalen..pa vse..lahk si tud zeleno-rdeče..važno je da maš črte,pike,... pač motive na majcah pa to..emo nasploh je stil izražanja..s tem pokažež kaj čutiš in kakšen si..

res se mi smešno zdi da bi ga obvaroval pred tem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
19.1.2008 17:05:39   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Strah me je,.....Zanima me, s čem še lahko preprečimo otroku, da bi ga zapeljala ta družba?
Dobesedno zastrupljeni so.

Gre za duha. To se lepo vidi iz spodnjega pričevanja:

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz sem bila EMO otrok,
......da sem se rezala in tako dalje.Še danes me včasih prime, da bi se..samo se ne, so pa prebliski na vsake sto let..vedno bolj redko, zdaj ga nisem imela že kakšno leto..pa vseeno, ta želja po samouničenju ostane s tabo za celo življenje.


IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
10 EMO ZAPOVEDI
5. Zavrzi oblačila živahnih barv (slabo uplivajo na tvojo EMO dušo). zate naj obstaja le črna barva!


Kaj pomaga proti hudemu dihu se ve, post in molitev. Je pa potrebno tudi vse ostalo v družini, pogovor, medsebojno zaupanje, odkritost, ljubezen, ...
Kar pa je zamujeno v mladi mladosti je težko nadomestiti v mladosti.

Lahko samo to rečem, da vsak ki trdi da je rezanje žil ali kože in misel na samomor normalno, da je oblačenje in barvanje obraza v stil, kot vampirji in zombiji , tudi temu primerno "normalen".




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
19.1.2008 20:23:42   
sinity
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Lahko samo to rečem, da vsak ki trdi da je rezanje žil ali kože in misel na samomor normalno, da je oblačenje in barvanje obraza v stil, kot vampirji in zombiji , tudi temu primerno "normalen".







se kar podpišem...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
19.1.2008 20:46:40   
mami_miki
Jaz mislim,da ne moreš otroka pred ničemer zaščititi!
Lahko prepoveš marsikaj, pa bo še bolj privlačno. Otrok poskusi, pa če ti hočeš ali ne. Meni se zdi najbolj pomemben v teh letih pogovor, pa nevsiljivo vodenje otroka na pot ljubezeni in to, da ga naučimo, da lahko sam izbira, kako se bo počutil. Več se pogovarjaš, bolje bo. Otrok mora imeti občutek, da mu zaupaš in da ti lahko zaupa! Najtežje je zaupati staršem. Zato je pomembno, da si njegov  prijatelj.
Če bi rad kadil, mu daj vedet, da ni zdravo, lahko pa puskusiva skupaj-da vidi, da ga razumeš-tako mu zmanjšaš ta občutek po radovednosti in skrivanju- pa vidi: "ah saj ni nič takega..."

ne moremo  naših otrok ubranit pred njihovimi izkušnjami...
saj edino tako imamo mi in oni priložnost, da se učimo....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
19.1.2008 20:48:35   
mami_miki
kaj pa je "normalno" pa je relativno...."normalno" je da se ženkse sminkamo, v nulo rihtamo,...to je šele daleč od nas-bistva- vse delamo na tem, da bi ugajale, od znotraj pa praznina in če ni urejenosti, smo nelepe...

98%žensk razmišlja in dela v večini vse za to, kako bodo lepše! nova spoznanja...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
3.2.2008 18:51:55   
eemo
ljudje  jaz sme emo pa vi sploh veste  kaj pomeni emo  otrok ki hoče stran ki se boji ki sovraži mu je hudo nemore več živet v tem svetu hoče stran pa nesme sovraži vse   mi živimo za  smrt za življenje ki pride da bomo lahko jahali na belih konjah padali v oblake peli poslušali glazbo ljubili  plesali v svet  nekje drugje in  nekateri se pač zadevajo drugi režejo žile ampak samo tisti ki so res zelo zelo žalostni in nemorejo več drugi pa samo  zbirajo tablete  sicer pa so skrivna pravila taka 1 sovraži starše v sanjah ubijaj 2sovraži ljudi 3 samomor je edina rešitev 4 bolečina reši bolečino 5 če se nočeš smejat ne pomeni da se ne znaš nesmej joči 5 sovraži kar moraš ljubiti ljubi kar moreš sovražit  in to je to pa tud muzika malo vpliva ampak ni vam pa treba skrbet ker otrok nebo emo če bo srečn pa vesel nebo  pa če bo lahko svobodno živel emo joče vsak dan  pa vsak dan moreš pojest eno tableto in to ne delajo srečni otroci ..............................ki imajo radi starše

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
3.2.2008 19:29:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Travo smo pa kadil vsi.....tisti iz super družin in tisti iz mal manj super.


Samo jaz je nisem probala user posted image

Kaj vse me še čaka v lajfu....user posted image user posted image



Evo še ena ki je ni nikol kadila.

Sicer pa se tud jz strinjam da rezanje ni normalno, pa da takšno mišljenje ni normalno. In v to (emo stil in podobno) se ne bo spustil nihče, ki je srečen. Ki ima trdne temelje za življenje, ki mu starši in prijatelji stojijo ob strani.

Kako lahko pomagati otroku, ki zapade v to.. oz ga sploh odvrnit o dtega? ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
3.2.2008 19:32:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eemo

ljudje  jaz sme emo pa vi sploh veste  kaj pomeni emo  otrok ki hoče stran ki se boji ki sovraži mu je hudo nemore več živet v tem svetu hoče stran pa nesme sovraži vse   mi živimo za  smrt za življenje ki pride da bomo lahko jahali na belih konjah padali v oblake peli poslušali glazbo ljubili  plesali v svet  nekje drugje in  nekateri se pač zadevajo drugi režejo žile ampak samo tisti ki so res zelo zelo žalostni in nemorejo več drugi pa samo  zbirajo tablete  sicer pa so skrivna pravila taka 1 sovraži starše v sanjah ubijaj 2sovraži ljudi 3 samomor je edina rešitev 4 bolečina reši bolečino 5 če se nočeš smejat ne pomeni da se ne znaš nesmej joči 5 sovraži kar moraš ljubiti ljubi kar moreš sovražit  in to je to pa tud muzika malo vpliva ampak ni vam pa treba skrbet ker otrok nebo emo če bo srečn pa vesel nebo  pa če bo lahko svobodno živel emo joče vsak dan  pa vsak dan moreš pojest eno tableto in to ne delajo srečni otroci ..............................ki imajo radi starše



O, ja.. dobro vem.. pa nisem bila nikol emo....

Kdo pravi, da MORAŠ pojest vsak dan eno tableto? (kako tableto to sploh misliš?). Kdo je tisti, ki daje pravila? kdo je "šefe"?


(odgovor članu eemo)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
3.2.2008 19:54:09   
Suzy.
Ne vem, če lahko kaj dosti narediš potem, ko je otrok že enkrat star 12 let.
Če bi pa morala izbirati, pa vseeno raje vidim, da si izbere tak stil, kot pa da je na igli. Razen, če si mislila, da je pri tem to tudi vključeno.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako zaščititi otroka pred EMO stilom?
4.2.2008 17:22:12   
eemo

nihče ni šefe nevem kdo si je to zmislo  katerokoli tableto jaz jih zbiram sam jem samo take  ki so mi všeč drugače pa  smo prav prijetni otroci  malo čudni amapk kul pa nihče ni šev  pač živiš zasebe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?