|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
22.12.2007 14:00:17   
Anonimen
Anitka, vse najboljše in najlepše ti želim.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
22.12.2007 16:41:12   
Pia73
lana38, tebi, možu in Blažu ČESTITKE ob rojstvu vašega fantka! user posted image user posted image user posted image

neni, če imaš kakšno možnost, da ti kdo prinese kapljice Lefaxin iz Avstrije vam bo zelo olajšalo težke ure ob krčih. Žal še predobro vem kako to izgleda. Sicer pa so baje dobre tudi kapljice proti krčem iz Koroških lekarn. Če te kaj potolaži pa naj ti povem, da pri večini otrok krči minejo ob cca dopolnjenih 3. mescih. user posted image




user posted image user posted image user posted image  Draga prijateljica Anita! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Današnji dan je tu zate,
da bi bila srečna!
Drugega dneva namreč nimaš,
da bi živela v vsej polnosti,
da bi bila vesela in zadovoljna!
Včera? Je že mimo.
Jutri? Šele pride.
Danes - je torej edini dan,
ki je zares tvoj.
Naredi iz njega svoj najlepši dan!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga moja, želim ti vse in še več.
Predvsem ti želim en hiter porod in
enega zdravega sončka!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za nas pa bo dovolj že, če ostaneš
takšna kot si!
Saj za nas si luč v temi!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


emamair, tole stanje s tamalima ti pa nič ne zavidam. Pri vseh boleznih, ki smo jih že mi dali čez se prav čudim, da še nismo nabasali na rota virus. Čeprav poznamo že tudi kak bruhalni in driskalni virus,... Držte se in se tolaži, da mine,.... user posted image

Pika74 draga moja! Sem vesela, da si optimistična! Kakšna solzica pa še bo kdaj pritekla, še takrat, ko boš mislila, da je čisto za tabo,.... ampak važno je, da veš ti in mi vemo mi, da boš tudi ti mamica! user posted image

Tudi tebi Sulfinija želim, da vama že enkrat uspe! user posted image

Nadejam se tudi čimprejšnjih novičk o user posted image  od tinkamiške, baguSke, bibe77, pie1 in vseh, ki si to želite!

GoYa ti pa si čimbolj spočij, ker bo še zelo pestro pri vas! user posted image

Sedaj pa je na vrsti, da dobi v roke svojega težko pričakovanega user posted image  naša koala! Kako si kaj?

tia1 poljubček Leni, pia1 (sem pozabila tvoj novi nick) tvojemu piškotu tudi poljubček. user posted image

Sigurno sem na katero pozabila, pa naj mi oprosti ni nalašč,... user posted image

Kako sem pa jaz? Eh,..... Dela imam preveč za zdravega človeka,.... pa sem več pri nevrologu kot sem bila pri ginekologinji v nosečnosti,... Ampak drage moje, se ne dam. Ni še prišel moj čas,.... Upam,...

Imejte se in se beremo,... user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
22.12.2007 18:38:27   
pika74
Pia73   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
22.12.2007 20:39:03   
emaa
Neni pri nas niso pomagale nobene kapljice, so pa krči minili po 3,5 mesecih. Jih je imel na srečo samo Luka, David redko. Pia hvala, saj vem, da mine, komaj čakam, ker tudi ja ne morem jest, se mi dviguje, pa tako lačna sem. 

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 8:19:58   
Bety upa
Pia73...Globoko upam, da se pri tebi rešijo pozitivno vsi problemi. Jaz sploh ne vem, kakšne probleme imaš, pa vendar imam občutek, da bo vse OK....Držim pesti....In, če te ne omenim v svojih postih vedi, da večkrat na dan pomislim na tebe....Resnično želim, da premagaš vse...
user posted image

Pika74....Kako si danes? Približno 15 dni po abrazio lahko krvaviš, zaradi hormonov predvsem. Potem nastopi O, ki jo ne smeš izkoristiti. Najboljše je ne misliti na datume. M itak pride....user posted image

Emamair...Če medicina odpove zaradi driske, lahko ti dam par domačih receptov, ki sem jih sama preizkusila, in sicer: (Čaj iz listov kutine ali kompot iz kutin brez sladkorja; Humana O na gooosto narejena; Žlička mlete črne kave in žlička limoninega soka; Nasekljan česen v vodi čez noč in to vodo spiti; Črna čokolada za kuhanje.) Pa srečno...user posted image

Jaz sem imela sanje...user posted image .(Kljub temu, da so vsi mislili, da sem se samo zredila sem sama v svoji sobi, zvečar rodila fantka s lepimi, črnimi lasmi. Sama sem prerezala popkovino. Spomnila sem se, da bi verjetno mogla poklicati v bolnico in vprašati za napotke za naprej. Pa sem še pogledala v plenice, če je dojenček lulal in kakal. In vse je naredil. Tako sem vsa srečna tisto zalito štručko nesla v kopalnico skopati. Celo vodo sem štimala, da je primerno topla....In pogovarjala sem se z njim...) Po zbujanju v resničnost, pa se počutim boljše. Kar eno upanje se mi je povrnilo.user posted image

Upam, da to ne pomeni, da se mi je počasi zrolalo....user posted image

Lep dan želim....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 8:29:09   
emaa
Bety hvala za nasvete, upam, da tudi tebi posije sonček, ampak mi imamo zdaj še en roblem več.
No mi imamo skoz eno sranje. ne vem kdaj bo kaj boljš. Včeraj popoldne je Luka dobil pikice po glavi, telesu. pokličem, dobim pediatrinjo, ker je bil neprizadet, brez vročine, pikice so zgledale kot kaka alergija pri prašku, je rekla, da ni treba hodit, da je lahko od virusa, če bo slabše naj pridemo. Danes so pa izbočene (vmes so skoraj izginile), ima jih vsaj 2x več kot jih je imel, vsepovsod. Mislim bogi je, zdaj sta šla s K na urgenco, ne vem kaj bo, David pa še spi, nič mu ni videt. Mislim sranje na kvadrat.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 10:18:42   
Anonimen
Emamair, user posted image user posted image za tvoja sončka.

Vsem želim lepe Božične praznike in srečno in zdravo 2008!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 10:40:11   
emaa
Imamo hudo alergijsko reakcijo, dobil je claritine. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 16:27:14   
koala
Anitka z azmudo ampak iz srca vse najboljše, čudovito nosečnost in izpolnitev vseh želja, skritih in tistih neskritih.

ema močno močno stisakm pestke za tvoja dva škrata, naj se čimprej pozdravita.

Pika ne boš vrjela, ampak se vsak dan spomnim nate in si mislim kako nepravičen je svet, mi je pa všeč, da vsa nekaj blaži bolečine, si pa kot sem rekla vsak dan v mojih mislih in zadaj že dav dni gori svečka za tvojega angelčka.

Pia tudi nate dosti mislim, samo nekako ne uspem priti do tega da bi poklicala, ker se vedno spomnim na telefon ob najbolj butastih urah. Drugače sem pa vredu, le PDP mi je v porodnišnici prestavla na 4.2, čeprav dete prehiteva za 2-3 tedne. Mi ni nič jasno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 20:09:54   
Sulfinija
Ojla!
 
Tudi pri nama je že totalno praznično vzdušje.Danes sma bila na 40.letnica od mojega brata in svaka.Bilo je zelo,zelo lepo polno dobrot kot ponavadi.
Sma se peljala skozi vasi zelo lepo okrašeno pravo praznično vzdušje že vlada.
Jutri še sicer gre moj za tri ure na delo bnato pa doma in se boma skupaj razvajala do 7.01.2008 juhu.
Jutri bomo še spekle potičko orehovo,včeraj pa smo skupaj spekle kar 7.vrst peciva.
Nato bomo delali jelkico,se malo pofotkali in prišel bo božiček.Nato bomo imele večerjo,pride tudi brat z družinico in moja ljuba nečakinja iskat pod jelkico.nato se nomo malo razvajali in nato grem vsi skupaj lepo k plnočki,letos jo bo prvič imel naš novi škof.
Božič je pa tkole družiniski praznik,pride med nas tudi moja babica i doma starejših.Nato boma z mojim šla v eno vas,kjer ima vsaka hiška okrašeno božična vas se imenuje,nato bom še francosko naredila in pripravila posodo,kajti v sredo bo polna hiša ljudi namreč moj bo praznoval god.
Nato pa dva dni v toplice in nato pride nared pakiranje potovalk juhej,še sanke ne smema pozabiti pa seveda drsalk.In tkole se leto počasi izteka.
 
Vsem borkam,fosilkam,prijateljicam želim Vesel,miren in lep božič,ter srečno,zdravja polno novo leto 2008,ter plno malih dišečih user posted image  v novem letu.
 
Iz srca vam želi fosilka,borka Mojca z možem.

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
23.12.2007 22:04:11   
Anitka
Oj!

Punce hvala za vse lepe željeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Emamair upam, da bo s tvojima malčkomačimprej spet vse v najlepšem redu.

Bety verjamem, da bo tudi zate kmalu sijalo spet sonce sreče in da sanje o user posted image ne bodo več sanje ampak resničnost.

Koala jaz mislim, da bo vaš malček kar januarskiuser posted image Verjetno imaš zdaj že čudovi buši. In koliko +kg imaš, če ni skrivnost. Jaz imam jutri GP in me je po takem vikendu, ko se je samo jedlo kar stah iti na tehtnicouser posted image user posted image user posted image

Sulfinija kam v toplice pa gresta? Uživajta sto na uro.

Pia in Pika tudi za vaju en velik topel objemčekuser posted image user posted image

Jaz že tudi komaj čakam, da pride četrtek, ko greva malce v terme.

Pridne bodite drage moje in se beremo kaj.

user posted image Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 7:37:17   
Sulfinija
Anitka midva grema na silvestrovanje v planine na Jezersko v hotel Planinko.
 
Tudi vidva uživajta v toplicah in fanj se spočijta.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 9:12:54   
tinkamiška
Punčke drage, želim vam pravljične praznike in toplino pri srčkih, naslednje leto pa naj bo  radodarno z lepimi trenutki in sama si želim čimveč lepih novičk o user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image s srečnimi konci! Pa da bi bile vse zdrave kot dren in vaši najbljižji tudiuser posted image

Lepe peaznike!!!!!

Tinka z družinico



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 9:46:55   
neni
Pozdravljene!
Najprej seveda čestitke Lani za sineka. Upam, da se dobro drži in da bo čimprej javila, kako sta.

Pa Anitki za rojstni dan, čeprav malo pozno. Upam, da se ti je razpoloženje popravilo. In da boš letošnje praznike še prav posebej lepo preživela in ponosno kazala trebuščka.

Jaz sem danes nekam cmerava, je bil večer kot vojna zvezd. Moj je šel v nočno, Luka pa tako jokal, da sem bila čisto hin. Od strahu, da bi kdo prišel (policija), čeprav vem, da ne delam nič narobe, pa do tega, da sem na trenutke mislila, da mi bo na rokah umrl. Sem ga tolažila in zraven še jaz jokala. Še sedaj mi gredo solze, ker ne vem koliko časa bo to trajalo.
Pia, jaz imam kapljice od Koroških lekarn. Ampak pomagajo samo ko je konec krčka, za pomirit, če mu dam na dudo, ker so sladke. Ko je pa najhujše ga pa lahko samo k sebi stiskam in upam, da mu ne zmanjka zraka. A so vam te druge iz Avstrije pomagale???

Sej bo boljš, sej ko zaspi je pa tako srečen in miren. Čeprav se tudi v spanju napenja. Bošček mali.                      
Ne bom vas več morila s temi problemi, ki verjetno sploh ne spadajo sem.
Želim vam še lep večer, z nasmehom na obrazu, če pride stiska, pa je dovoljena tudi kaka solzica.
Danes je 13 let, kar sem bila prvič na čiščenju (na Božični večer, sem morala ostati notri!). Moja najstarejša pikica, nikoli te ne bom pozabila!user posted image

lp mami Neni

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 10:13:42   
emaa
Neni saj mine, pomagat pa ne moreš kaj veliko.

Lepe praznike vsem. Mi smo počasi že bolje.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 10:23:49   
Pia73
Hoj!

Bety ti si zame itak legenda! Mislim, da to že veš. Si ena od redkih RR-ovk, ki bi jih želela osebno spoznati. Pa si mislim, da mi to verjetno ne bo uspelo. Vem, da sva iz različnih koncev a upanje umre zadnje, pravi naša Anitka! user posted image  Samo nekaj mi zaupaj, če si pri volji; ali se motim ali že imaš enega otroka? Lahko tudi na privat, če pa ne želiš pa ni problema,... user posted image  Veš, ti si res oseba, ki da človeku voljo. Čez kaj vse si šla pa sedaj druge tolažiš,.... user posted image  Takih je malo,.... Drži se!

neni, nam so pomagale avstrijske kapljice Lefaxin pri tamalem. Je pa res, da pri njem krči niso bili hudi. Pri tavečjem pa je bilo veliko huje. Tam pa smo dobili ene kapljice v domači lekarni a jih pri drugem nismo uspeli dobiti. Glede na to, da dojiš poskusi malo, da gledaš kaj poješ. Pri nekaterih pomaga. Čeprav jaz veliko ne dam na to. Naš taprvi ni bil dojen pa je imel veliko hujše krče. Je pa res, da sem pri drugem, ki sem ga dojila kar pazila, da nisem jedla stvari, ki napenjajo. Saj bo minilo, verjemi mi. Vem pa, da je hudo. user posted image  Kljub vsemu si me pa nasmejala s tole policijo,... user posted image  Vidiš na to pa jaz nisem nikoli pomislila,.... Ker vem ,da sem najboljša mama,... ti pa tudi verjemi, da si. user posted image

Jaz sem danes sama s fantoma. Mož je v službi do kakih 15.ih. Je fajn, ker gremo k mami na kosilo ampak miru pa nobenega. Sem se medtem, ko tole pišem že 5x vstala in posredovala pri prepirih in ustvarjala mir,... user posted image

Meni tile prazniki mal dol visijo veste,.... ampak sem nakupila čez 30 daril, jih spakirala,... Naj bo tako kot se šika! Sedaj pa grem s fantoma kekse peči. Naj čutita, da je božič! Saj nista kriva, da so se stvari malo zakomplicirale,... Popoldne pa bosta z atijem smrekico delala,.... Aja, pa če boste danes kje videle eno mamico z dvema fantoma in bodo imeli vsi trije božiičkove kape gor,... sem to jaz,.... user posted image

Drage moje VESEL BOŽIČ IN SREČNO NOVO LETO!!!! user posted image  

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 13:42:51   
bambi
Evo, da se še stara fosilka malo javi...

Anitka, najprej, sicer malo z zamudo, VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN, upam, da si ga vredu praznovala in želim ti, da kmalu začutiš svoje sončece pod srčkom ter da ti bo čez leto dni že nagajal, ko boš krasila svoj dom...
 
Ah in sedaj sem seveda poslušala vse te lepe pesmi, ki ste jih dale gor in se seveda kar lepo zjokala, ker zame prazniki, kljub temu, da imam dve krasni punčki, niso nikoli več tako srečni, kajti vedno mislim na svojo Leo, kako bi sedaj že bila velika, imela bi že 4 leta.....pa kakšna bi le bila.... in potem se par krat zjočem in komaj čakam, da mine Božič, ker me enostavno še vedno boli...spomnim se, kako sem pred 4 leti, ko sem jo izgubila bila na dnu in kaj vse mi je takrat rojilo po glavi, celo najhujše... pa nisem prav nič srečna, pa vseeno pogledam svoji dve punčki in sem takoj boljše volje....
 
Bom dala v album slikico moje Heidi, kako se že smeji, imamo namreč že 3 mesece....
 
Joj, sedaj me pa že kliče...
 
Vsem lep in miren Božič ter srečno Novo 2008!!!
 
LP Bambi

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 15:04:36   
Marina_
user posted image user posted image user posted image user posted image  Draga naša bambi.

Anitka vse najboljše za tvoj osebni praznik.
Pika user posted image user posted image user posted image


No ,da še na hiterco povem malo o naši družini.Mi rastemo kot gobice.Smo zdravi in polni energije.
Karin je v glavnem zlata punčka(atijeva seveda).

Drugače pa ima moj ati danes abrahama.Sicer žal ni nekega velikega rajanja ker se mu je pred kratkim poslabšalo zdravstveno stanje.Tako da.....upajmo na najboljše!!!!


Vsem pa želim miren in topel Božičuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 15:58:28   
lana38
V albumu imam Tima, ki je prišel med nas 19.12.2007. Naslednjič napišem kaj več.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 16:38:41   
lana38
Anitka, vse najboljše za RD. Čeprav z malo zamude.
V sredo 19.12. me je zjutraj po dobro prespani noči ob 7.20 nekaj zaščipalo v trebuhu. Potem so se pa začeli popadki na 5 min. Oče me je na hitrico odpeljal v P. Sprejeta sem bila ob 8.10 in ob 9.17 že rodila našega Tima. Ni bilo časa za nič. Še rezali me niso, tako da sem se kar sama raztrgala. Zdaj me pa šivi bolijo kot user posted image . Domov smo prišli včeraj, ker je Tim dobil še zlatenico. Imel je 3940 g in 51 cm.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 17:27:09   
Anonimen
Draga Anitka!

Z malo zamude, ampak res od srca: VSE NAJBOLJŠE! Sem bila čisto prepričana da boš letos nosečka in bo leto 2008 vajino!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bojana z družino

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 17:29:23   
baguSka
Anitka vse naj naj se od mene... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 17:45:58   
Sulfinija
Punce najine umetnije jelkice so dodane v mojem albumu adventni venčki.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
24.12.2007 20:04:38   
GoYa
Anitka, z malo zamudo ti želim vse najboljše za RDuser posted image .

Neni, pri krčkih dostikrat nimamo kaj narediti. Vem, so pravi revčki. Ampak ne pomagajo vsem kapljice. Lahko te tolaži to, da bodo kmalu minili.

Mene pa ta nosečnost dosti bolj izčrpava kot prva. Trebuh kar raste in raste, ne vem kam bo šel. Tudi boli me v spodnjem delu in zato moram precej počivati...kolikor se le da ob 16-mesečni navihanki. Ampak dobro, da imamo zlatega očija, ki poskrbi zanjo.

Vsem, ki praznujete Božič, želim lepo praznovanje.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
25.12.2007 8:26:43   
Bety upa
Vsem želim lepe in čudovite praznike! Pa najljepše darilo v letu 2008 = user posted image   in user posted image user posted image ...


user posted image user posted image Neni.....Mogoče mu probaš dati malo več čaja iz komorača?!?!.....Otroka obleci toplo in POJDI VEN NA SPREHOD....Drugačen zrak, zvok avtomobilčkov, tresljanje vozička......naredi čudeže!!! Moja prijateljica je otroka vozila v avtu, ko je imel krče...In vedno je pomagalo......Oblekla se je tudi po polnoči in ga vozila....Pravi, da je takoj zaspal in vsi krči čudežno izginili....

user posted image Če še to vse ne bo pomagalo.....hmmmmmm......pol pa svetujem pregled na pediatrični kliniki....

Od jokanja otrok lahko dobi kilo.....ki pa še bolj boli.....user posted image

Upam, da ni nič hudega.....

Imejte se lepo...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?