|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:30:44   
cuma
Joj boga :muca:!!!
Jaz imam angleškega buldoga! :pujs:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:33:36   
emaa
Saj :muca: je v redu, sam za ven se preganjta ji je pa bol tko. Je šla prej prvič ven, pa se mi zdi da ne bo šla daleč.
Ena kužica je kokršpanjelka, njena hči pa malo mešano, je njen oče preskočil balkonsko ograjo - torej mešanka med atletom in kokršpanjelko :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:35:12   
Anonimen
Jaz tudi jaz tudi:tri:kuza:pristnr čistokrvnr mršančke

Tri:muca:čistokrvne:zmeden2:

In

eno:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:36:26   
cuma
Naš :kuza: oziroma:pujs: bi težko karkoli preskočil....si bo mogel najti atletinjo ;)
Sicer pa je v puberteti in gleda za sosedovo piko :love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:37:44   
emaa
A čistokrvne domače :muca: kot pri nas.
Prej smo imela :kuza: mešanko z rodovnikom, saj si ga ke zalsužila po obe starših, bla pa je taka dušca. Za pobožat bi tatu celo hišo razkazala (nemški ovčar in labrador), pr kokršpanjelki pa tat ni varen, je to tak dretje, da ne prideš zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:38:47   
emaa
cuma, saj ta atlet ni bil ravno velik, sam za neki kar je hotel se je pa potrudil.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:41:34   
cuma
Na žalost je naša ograja kljub veliki motivaciji previsoka!
Ima pa sosedova pika ravnokar mladičke! Takšna dva lepa štruklja, da se kar stopiš! Sploh pa jaz :ups:

Punce, a berete tudi vi revijo Moj malček?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:43:48   
emaa
Ne. Bi mi blo po moje mal hudo. Sva zadnč kupovala boggle, pa so ble zraven otroške igračke. Se temu nikol ne predajam, sem pa hotla tokrat mal pošpegat, pa mi ni dovolu:zmeden:, me je kar stran zvleku. Sem rekla, da je lah srečen, da ne hodim oblekc in noben takih zadev gledat, pa ni zastopu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:48:56   
cuma
Jaz sem imela krizo septembra: samo revije za mame in dojenčke... pa mi je bilo tudi prehudo! Potem sem za nekaj časa prekinila, sedaj pa spet berem. Imam pa zdej drugačen red za te stvari: najprej delo, potem učenje (diploma) in šele potem, če ostane kaj energije pred spanjem Moj malček!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:49:09   
KIRA
fiš - glede seznama otročkov in osečk - a se ne bi dalo tule tko nardit, da bi se vse same notr pisale ne spletu, da ti ne bi imela tolk dela? tak seznam kot je koledar dogodkov recimo, ko lahko kej notr pišeš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:52:23   
KIRA
jaz pa mam najraje revijo mama, posebaj še tiste posebne izdaje k so ble o nosečnosti in porodu, pol pa paprica, pa te reči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:52:48   
emaa
O Kira si naju pršla rešit, da ne bova cumo kregane. Kira, kolk možnosti imaš za naravno zanositev. V moji žlahti sta bila tu dva, ko je z IVF šele v tretje ratalo, plavalci nepravilnih oblik. Pol ko je pa že imela en sonček, je rekla, da če v roku enega leta po porodu ne zanosi, pa po drugega prek IVf in majo 18 mesecev razlike in dve punčki. Sam, da so ta drugo doktarji zašuštral, pa še njo skoraj zraven ubil. Eno rožico zate Kira :rozica:

cuma kolk časa pa delata na :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:53:24   
cuma
A greste kdaj tudi na sosednji forum od revije mama?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:54:17   
KIRA
kaj pa vem kolk možnosti - to morjo oni zračunat. nama so povedal 1 : 100.000. je pri vsakem drgač.
sva pa dobila pikico v treetjem poskusu - baje naj bi klapalo v enem od štirih.
:rozica: pa vračam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:58:08   
Darja*
jaz sem tud zdaj mal pospravljala, zdaj pa bi se vam pridružla.
jaz pa pokukam, včasih na tis forum, ko so že mamice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:58:34   
cuma
:ups::ups::ups:
Midva še ne delava ... bova pa kmalu začela:bravo:
Jaz sem pa preveč firbčna in radovedna in hočem zvedeti čimveč o :nosecka: in :duda: že zdaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:59:13   
KIRA
ja zakuga pa ne? sej ni zaklenjen. jest tud po vseh forumih letam, ker me več stvari zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 18:59:34   
emaa
Vsaka možnost, ki je večja od 1:0 je možnost, tako da vama lahko rata.
cuma sem si računala PDP na mami (že po ss), sem si mal hudega delala s tem, da mi je blo še bol hudo ko se vidla, da sva z znanko bili 5 dni narazen. Pol mi je blo pa še enkrat hudo, ko je rodila, jaz pa še zmer ne noseča, pa sem preživela, pa bom še kaj druzga.
8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:01:00   
emaa
Darja jaz čekiram Z&O skoz, pa NV in prvič noseča, ker tja grem pa tud jaz enkrat:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:03:47   
cuma
emamair, :((
mi je žal in verjamem, da ti je bilo grozno hudo, verjamem pa tudi, da lahko z optimizmom in pozitivnim razmišljanjem veliko narediš za svojo bodočo :duda:!
Boš videla, da bo prišla! Bom držala :miska: za tebe, kot tudi za cel seznam RR:bravo::bravo::bravo:
Samo korajžno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:07:29   
emaa
cuma sem že dost bolš, krizo moraš pač prebrodit ni druge. bom pač bol cenla tist kar bom imela, saj bom vedla kako težka sem do tega pršla. Sem pa svakinji naročila, da naj čimprej naštima, da bom na nečak-u/inji vadla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:09:03   
Darja*
tud men je hudo. Moja soseda ima maja rok, njena svakinja pa čez 9 tednov, pa mislite da mi je lahko ko jih gledam? Prav hudo mi je. Pa nisem nevoščljiva, privoščim jima in srečna sem za njih, ampak nekje tam not pa me tišči in muči.
Ampak saj imam vas, ki ste na istem kot jaz, in s skupnimi močmi bomo zmoglee.
Za vsako ena:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:13:51   
cuma
emamair, jaz prisegam na nečake:bravo:
Moj :love: ima dve 4leta in 8let, ki komaj čakata, da prideta iz Štajerske k nama na:morje:!
Najlepše je, ko jima moj dragi prebira pravljice pred spanjem in moj :kuza: prvi zaspi in zasmrči izpod postelje!!:)-
Fajn je tudi pol predebatirati dan in komentirati otrokove reakcije ... ful uživava v glavnem! Najlepše je, ko vidiš, da lahko otroka razveseliš in ko vidiš tiste učke, ko se zasvetijo, ne obstaja nič lepšega!
Otroci so :angel::angel::angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:16:08   
cuma
Darja! Ne se obsojati zaradi svojih občutkov! Taki smo in prav je, da si iskrena do sebe. Mi iz RR pa smo zato tu, da se držimo pokonci in da vidimo, da nismo same!
Eno :rozica: za tebe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Kaj danes ne bo petkovega kofetka?
7.1.2005 19:20:03   
emaa
Sva se s svakinjo pogovarjale, onadva delata na :duda: dva meseca manj od naju. In sva si priznali, da bi bili druga za drugo veseli, če b zanosili, sam tista ki bo zanosila pozneje bo pa vseen fovš, ne gre drugač. Mi bo vseen hudo, če jima bo ratal prej, ne glede na to, da jima prvoščim.
Pr men doma so vsi mlajši od mene, pa še nihče ne razmišlja o tem (čeprav je svakinja mlajša od ene sis) Sej pravim, ko nekaj bo, naše ali pa od tetke, strica bomo pa :duda: bolj crklal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?