|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:03:28   
Ani77
Zato,ker je super zdravnica in ima dve super sestri



Drži kot pribito, super souser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:19:39   
dodi
Iz kje pa si? Jaz sem delala v domu na Petrovem Brdu.

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:24:05   
Ani77
Po rodu sem iz okolice Tolmina, sedaj pa oženjena v kraj pri Bovcu. Tako da sem od vedno pri dr. Taljatovi. Je pa ravno pred mojo nosečnostjo začela delati tudi v Bovcu, ampak na UZ sem pa hodila v Tolmin (ga ni v Bovcu). Saj potem sva s km tam tam....Od Bovca do Tolmina je 40 kmuser posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:32:18   
dodi
Smo se v nedeljo zapeljali v Bovec,potem smo bili pa ob 15 zmenjeni v Kobariškem muzeju z vodičem in smo ful uživali...naslednjič pa gremo čez Trento ,Vršič in v Kranjsko Goro...mogoče smo se pa kdaj srečali v Tolminu? če me je na hodniku čakal moj z najinim vrtcom?!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:37:45   
Ani77
Ja, ti kraji so res simpatični za sprehode. V kobariškem muzeju pa še nisem bilauser posted image user posted image user posted image  Saj pravijo, da bližje kot si, bolj je stvar oddaljenauser posted image .

Nimam v spominu, da bi bil hodnik okupiranuser posted image , bom pa pozorna naslednjičuser posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Spet sem tu
6.3.2008 22:45:02   
dodi
Poglej na Mamice po 35 pa boš videla našo četico ko spiuser posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 10:36:02   
anika87
Dodi vsaka ti čast!!! Ob branju tvojih resničnih zgodb sem se pošteno nasmejala, čeprav so mi večkrat kot smeh na lice zdrsnile solze. Res si občudovanja vredna...
Pa še čisto tako iz firbca me zanima - a se vi vozite, ko greste kam, z minibusom? user posted image No, malo se hecam, ampak zanima me pa res, kako greste nekam? Saj tut 2 enoprostorca nista dost za kam it, ne...

Sem hotla pogledat slikce v albumu, pa si ga že umaknila, če imaš še kje objavljene napiši link, ker bi vas rada pogledala. Sicer pa si prilepila 2 slikci tukaj na RR in moram priznat, da ste zelo simpatična in prisrčna družina.

Lep pozdrav celi družini in še enkrat - vsaka vam čast vsem dvanajstim!

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 20:35:19   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Poglej na Mamice po 35 pa boš videla našo četico ko spiuser posted image user posted image


Pa ti še ja nisi 35 če se prav spomnim,ali??

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 20:58:58   
dodi
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Poglej na Mamice po 35 pa boš videla našo četico ko spiuser posted image user posted image


Pa ti še ja nisi 35 če se prav spomnim,ali??

Mi manjka še dve letiuser posted image user posted image  samo so me tako lepo povabile medseuser posted image user posted image  da sem se jim kar pridružilauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 21:02:06   
dodi
Jih bom dala še semuser posted image

janja
user posted image

žan
user posted image

irma
user posted image



breda
user posted image

mirjam
user posted image

vanja
user posted image

nadja
user posted image

nace
user posted image

vida
user posted image

vilma
user posted image



_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 21:37:09   
valči
dodi,
občudujem te,res si super mama in občudovanja vredna,pa taki srčki so tvoji otročkiuser posted image Pa tvoj mož tudi mora bit karakter in priden,bravo obemauser posted image

Daj mi napiši,če ni skrivnost,si po vsakem porodu mislila,da je zadnji,ali je želja po še enem,prišla kasneje?

Midva imava le tri in vsakič,ko sem rodila bila sigurna,da pridem nazaj,tudi tretjič smo se z mamicami pogovarjale in sem rekla,da je čisto možno,da bom še šla kdaj rodit.

In ko sem danes gledala tvoje speče štruce,sem potem možu v kopalnici rekla,da nisem sigurna,da je Nina zadnji otrok.Je rekel,vem,hočeš sedaj takojuser posted image Šala.

Samo ne razumem,kaj mi je,imam dosti dela s tremi,a nekje globoko v sebi pa razmišljam o četrtemuser posted image Kaj to imajo vse,ali samo take,ki jih dejansko imamo več,kot 1,2?Neka skrita želja...

Prosim,za odgovor,če si me sploh razumela.Hvalauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 21:37:10   
valči
dodi,
občudujem te,res si super mama in občudovanja vredna,pa taki srčki so tvoji otročkiuser posted image Pa tvoj mož tudi mora bit karakter in priden,bravo obemauser posted image

Daj mi napiši,če ni skrivnost,si po vsakem porodu mislila,da je zadnji,ali je želja po še enem,prišla kasneje?

Midva imava le tri in vsakič,ko sem rodila bila sigurna,da pridem nazaj,tudi tretjič smo se z mamicami pogovarjale in sem rekla,da je čisto možno,da bom še šla kdaj rodit.

In ko sem danes gledala tvoje speče štruce,sem potem možu v kopalnici rekla,da nisem sigurna,da je Nina zadnji otrok.Je rekel,vem,hočeš sedaj takojuser posted image Šala.

Samo ne razumem,kaj mi je,imam dosti dela s tremi,a nekje globoko v sebi pa razmišljam o četrtemuser posted image Kaj to imajo vse,ali samo take,ki jih dejansko imamo več,kot 1,2?Neka skrita želja...

Prosim,za odgovor,če si me sploh razumela.Hvalauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Spet sem tu
7.3.2008 21:38:05   
valči
Ne vem,zakaj mi je dvakrat vrglo ven,ziher je ziheruser posted image user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Spet sem tu
17.3.2008 19:36:46   
karin412
Fenomen in rečem lahko le, Dodi, da si čudež med ženskami! Neverjetne zgodbe, res si napisala enkratno, morda boš na stara leta spisala kako biografijo, ženske bodo rade brale. Ali pa boš kaj prej napisala kak dober priročnik z nasveti, kako ravnati z otroki... možnosti je res ogromno.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Spet sem tu
24.3.2008 21:02:08   
bini
vauuuu user posted image user posted image user posted image

jest sem drugač dost zgovoren človek, ampak ob tebi Dodi in tvoji družini sem totalno v šoku in brez besed user posted image
lahko rečem samo ČESTITAM  in vse dobro....

in pa še to... meni je jasno zakaj vama je podarjeno toliko otrok - zato, ker to tako zelo preprosto in srčno zmoreta in sprejmeta... neverjetno za današnji čas...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Spet sem tu
26.3.2008 8:29:18   
tananejka
Res ste luštna družinicauser posted image user posted image user posted image

Bravo tebi in možu za pogumuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Spet sem tu
5.7.2008 23:23:03   
dodi
Čer!

Po dolgem času,sem spet odprla to stran in jo malo prebirala....user posted image

Naši deklici sta stari že 13 mesecev,že skoraj en mesec hodita,sta zelo stabilni in previdni,radi si nagajata in jemljeta stvari...pogrešata drug drugo,v kolikor ene ni na vidiku...sta klepetavi punčki in zelo zanimivi-sta pa karakterno čisto različni.

Tako,za nocoj toliko...ob priliki in ko bo čas...jutri je nedelja,upam,da bom kaj bolj na čsu pa se vam zopet kaj oglasim,prilimam kako sliko .... in še kaj pokomentiram...

Lahko noč!


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Spet sem tu
5.7.2008 23:31:39   
massylou
Dobro dobro došla nazaj.
Lepi ste. Lepo hiško boste imeli. Sem šla vse slikice pogledat. Tsko fajn vas je videt.
Mislim, da nikoli več ne bom jamrala, koliko dela imam z 1 otrokom, gospodinjstvom in šolo, ker... nimam besed.
Vse čestitke vsem vam in tople pozdravčke vsem 10 otročkom.

Res, kapo dol.
user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 11:49:14   
emaa
Dodi na 24ur sem vas našla
klik

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 21:00:01   
dodi
user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem pa mislila,da bom bol skrita....user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa vse vidite.....user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 21:28:57   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super ste!!! Pa vidim da ste mel lušne obiske user posted image . Ti dve punčari sta 5 ur starejši od našihdveh user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 21:53:07   
dodi
O a res...midve z mamico pa sva skupaj čakali na oddelku E....ROJENI STA 8.6.....ravno 14 dni sta mlajši kot naši dve....zanimivo,kako majhen je svet...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:17:00   
siskamiska
Vem da se poznata iz E oddelka. user posted image . Rojeni so pa 7 .6. T&T sta naši nevestici user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:29:06   
dodi
Uffffffffffffff........pa sem za en dan sfalila....sramotauser posted image user posted image

Ja res sta luštni deklici....a ste še na vezi?
Midve se kar večkrat slišiva....in imava zelo zanimivo zgodbo iz porodnišnice...jo enkrat napišem....


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:36:41   
siskamiska
ah ne sekiraj se, en dan gor ali dol user posted image , ja velikokrat se slišva, tud vidva se še kar pogosto Se trudimo ohranit stike. Da bojo meli moji fanti dobre odnose s taščo user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?