|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 14:23:18   
Februarka08
Bamby, držim pestke, da se Tim čimprej pozdravi... Bogi fant, skoz se ga nekaj loteva...user posted image
Midva sva tudi po kosilu, sva šla prej še v trgovino in sm kupila osliča, tako da je bil oslič (premalo jem rib!!!), široki rezanci z jajčkem, juhica, za solato pa paradižnik z koruzo.user posted image Super je blo, kosilo sem imela pa na mizi v pol urce... user posted image
Zdej grem pa mal v horizontalo, popoldne pa še ne vem kaj bomo delali... Verjetno kavč žulili...user posted image
Lep dan vsem!!!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 15:43:53   
dolenjka
Dan user posted image

Midva sva že nazaj iz LJ. Nkaup uspešen. Izbrala sva si Boschovega, ki sva ga že prej ogledovala in je bila cena 769 EUR. Veliko, sam upam, da bo vsaj za 10, če ne za 15 ali celo 20 let. Ima ful funkcij, sam iz pralnega stroja ne vzame sam ven? user posted image  No, pol pa je gospa napisala račun in ugotovila, da je na ta model 20% popusta user posted image  In pol še 3% na gotovino in na blagajni sva izvlekla še 5 % današnjega popusta, tako da naju je prišel 215 EUR manj, torej namesto 769, je bil 554 EUR user posted image  user posted image  user posted image  Res se je splačalo od doma skidat. Zdej pa počakam, da bodo prazniki mimo in začnem Tarine cotkice prat user posted image  Sam ne vem kolk veselja bo pri likanju user posted image

Zdaj pa grem kosilo kuhat. Bom naredila rižek z bučkami, malancanami, korenčkom in mal meska bom dala vmes, pa rdečo peso zraven, ker je imel šiptar zaprto user posted image
Pol bom pa mal kavč izkoristla user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 15:59:42   
pina-1
dan. evo mene nazaj iz potepanja.
smo bli danes na blagoslovu konj in je blo tako lepo vreme, da bi bilo prov škoda doma ostat.

guerina,kot sem ti po tel. povedala, ne bom dreala v osje gnezdo, ker bi si samo praznike pokvarila...Bom pač potrpela..ampak ko bo Ana zuni me noben bog ne ustaviuser posted image user posted image user posted image

mi kosila še nismo jedli. So se obiski najavili pa bomo klobase in krodegince testirali... V pečici se že kruh peče... Vem da vse to ni za moj cuker, ampak danes še jem, od jutri bo pa itak dietauser posted image user posted image

bamby vi ste pa res bogi s Timovim zdravjem.Upam, da bo malček ozdravu in da v novo leto štartate zdravi. Pol boste pa celo leto brez zdraviluser posted image user posted image user posted image

dolenjka, bravo za nakup. Ti si pa res pod eno srečno zvezdo rojena. Jaz vem, da midva nebi nič ven potegnila, če bi šla kaj kupovat..Pa saj tako sva brez ficka v tem trenutku, pa še avto je za registrirat takoj po novem letu.. skratka je suša velikauser posted image user posted image user posted image user posted image

grem zdej kruh pogledat, pa se še k možku stisnit, dokler sva sama.. JE mia šla peš na blagosov z nono midva a z avtom.user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 17:01:21   
Suzi*
Ojla, samo na hitro....

Jaz verjetno jutri pridem. me pa zanima kolk nas bo in katere. Vidim, da kar pridno odpovedujete, no ne vse odpovedat, da ne bom na koncu sama tam sedela in s kelnarjem čvekala. user posted image user posted image

A bo kera svež seznamček nardila? Jaz bi ga, pa hitim naprej....obiski.

Vas prečekiram še pozneje zvečer.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 17:20:02   
mesecnica
Dolenjka - kateri model sta pa vzela (če ni skivnost)?

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 17:25:49   
Marusah
Pa sem spet doma. Sem šla do tašče na kosilo, pa sem se še malo začvekala user posted image

Dolenjka pa če si že glih nakupovala danes, pa bi pogledala, če slučajno majo še kak tak likalnik z veliko funkcijami. Tudi s tako, da sam lika user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 17:30:33   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Jutri je srečanje. Prilagam kopijo dopolnjenega posta:

Seznam nosečk za srečanje decembra:

- MetiLu,
- Dolenjka,
- Ella,
- Bamby?,
- Lillchy,
- Vrtnica76,
- Mlavla,
- Srečka nosečka,
- Nuka,
- Suzi,
- Itata,
- Marusah,
- Anariya,
- Lara76,
- Bajsa,
- Misar,
- Mami28 

A sem še kakšno spustila? 
- Guerina?
- Katka ? 
- Lanchy ?
- Polonca ?
- Sayuri ?
- Anandrej + žena  ?

Srečanje zagotovo prešpricajo:
- Februarka08
- Pina-1
- Janey

Lokacija: Kaval Club - Brod http://www.bid.si/kaval/mapa.php]http://www.bid.si/kaval/mapa.php
Termin: četrtek 27. 12.2007 ob 11.30 se začnemo zbirat, da bomo ob 12.00 že lahko kej naročile  da bo kuhar zalaufal user posted image

Rezervacija je narejena za 20 nosečk user posted image , žal pa vidim, da nekaterih ne bo. Jaz vam oprostim, ker se tudi meni v tem vremenu ne bi dalo daleč vozit. Pa nerganje možekov tudi zastopim.
Vseeno upam, da pridete v čimvečjem številu. Da me ne bodo v gostilni linčali, ker so morali toliko pogrinjkov naštimat, pol bomo pa tri za mizo sedele user posted image  

Tko, da danes še sporočite, katera pride in katera ne.


< Sporočilo je popravil Marusah -- 26.12.2007 17:31:06 >


_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 18:00:06   
bamby
Jaz še vedno nisem sigurna. Pred pol ure je imel Tim spet 38.6 vročine user posted image . Sem mu dala spet lekadol.

Meni se zdi, da itate tudi ne bo, da je šla v Beograd user posted image .

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 18:19:10   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*


Jaz verjetno jutri pridem. me pa zanima kolk nas bo in katere. Vidim, da kar pridno odpovedujete, no ne vse odpovedat, da ne bom na koncu sama tam sedela in s kelnarjem čvekala. user posted image user posted image



...mogoče bo kak šikan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 18:27:07   
ARIANNA L.05
najprej da vam user posted image user posted image za 3.del. Sem ga pricakovala, res. Sem hotela samo sporociti da smo zivi in zdravi, v slovenijiuser posted image user posted image user posted image , v moji dragi izoli.

Prejsnji cet. smo prispeli v logarsko na 4 dnevni polni penzion. Jedli smo domace stvari (ni bilo jote na jedilniku user posted image user posted image user posted image ), zelo sem bila vesela, ko sem zadnji vecer dobila sirove struklje, ki sem jih z veseljem pojedla. Moj moz je bil navdusen tako nad naravo, pokrajino, kot tudi nad hrano in kmetijo. Bilo je res odlicno, toda jaz nisem vec zdrzala, ker je bilo res prevec za jesti. enega obroka nisi dobroi prebavil, je bil ze naslednji na vrsti user posted image . Prevec. pol pa je se user posted image brcal po vsakem obroku, da sem nujno morala v vodoraven polozaj.

Jutri imam UZ (ce bo aparat prost user posted image ), ker v izoli delajo UZ le ob petkih. Jaz srcno upam da ja, ker ko pomislim na moj drugi in zadnji UZ na irskem, mi pride slabo. Tako neosebno, tako hitro, tako cudno. Kar za zjokat, res. Pa vsakic ti ga naredi nekdo drug. V Kartonu sem imela napisano ime G, a ga nikoli nisem imela "casti" srecati, ker se tam pogovarjas z asistentko, ki ti naredi UZ, med. sestra ti na vsakem pregledu kri vzame, in na koncu govoris se (vsakic drug) z zdravnikom. Joj, niti da pravim. Tako sem srecna da sem v sloveniji, res.

Nimam casa brati kar ste na novo napisale, a upam da ferbuarja dobim internet, pa bomm takrat malo bolj aktivna in redna.

Pina, ce imas se mojo mobi st, oglasi se. Lahko bi pa sle na kavo.

Ce se ne motim, imate jutri srecanje, kajne? No, zelim vam vsem obilo zabave, pa nacvekajte se toliko, da ne boste se 4, dela zacele pisat user posted image user posted image user posted image .

Dolenjka, kako se pocutis v sloveniji in koliko casa bos ostala?

En velik user posted image za vse.


_____________________________

Laura Arianna - 14.03.2005
V pricakovanju drugega soncka - 09.02.2008

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 18:32:09   
ARIANNA L.05
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

...  pa rdečo peso zraven, ker je imel šiptar zaprto user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Laura Arianna - 14.03.2005
V pricakovanju drugega soncka - 09.02.2008

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 18:48:15   
MetiLu
Čer!

Moj dragi je šel v nočno user posted image , jest pa zdele šibnem pod tuš, pol pa naprej diplomco packat (ja ja, mal že težim s tem, samo moj lubek mojega jambranja ne registrira več user posted image ) tako, da bom ta večer z vami.

Dolenjka user posted image  za stroj. Glede pranja boš pa uživala, boš vidla user posted image  Te male cotike so res tok pocukrane user posted image
Ti men povej kdaj me prideš iskat?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ARIANNA L.05)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:10:30   
dolenjka
Meti, a tui maš spet izgovor, da boš mal kasnej diplomco pisala? Sej jo lahko nestuširana tut pišeš user posted image  user posted image  user posted image
Kdaj pa naj te poberem? Ob 11h, 11.10, 11.15?  user posted image  A greva še v Leclerc prej? Imajo vse za posteljico in še nekaj ostalih otroških stvari znižanih (brisačke s kapuco za kopanje...) user posted image  Nama je dans od sušilca mal šuškov ostalo user posted image

user posted image  Na lotu pa čist nič nisva zadela, tolk o najini sreči user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:20:25   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



user posted image  Na lotu pa čist nič nisva zadela, tolk o najini sreči user posted image

Upanje umre zadnjeuser posted image

No,pa da vidve ne bosta predolgo šopingirale in na srečanje zamudileuser posted image .
user posted image Dolenjka za nakup!

Evo,zdej imam pa za jutrišnje srečanje že vse pripravljeno.Sem držala obljubo in naredila nekaj za posladekuser posted image .



_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:45:56   
Marusah
Sem vas še malo prišla počekirat...

Lepo se imejte še naprej. Jaz grem v bano, pa malo se k možeku stisnat.

Se vidimo jutri, če se ne bom zgubilauser posted image  Drugač me bo mogla pa Meti pridit iskat user posted image

Nočko

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:48:12   
*Naja
Ko ravno delate sezname za jutri, kdo pride na srečanje in kdo ne....Mene žal ne bo, kot sem že napisala, ker morem nazaj v P.user posted image Upam samo, da me noter ne obdržijo.

Drugače pa, dejte mi povedat, a ima še katera od vas težave z uriniranjemuser posted image Jst nikakor ne morem spraznit mehurja. Vsake 20 min sem na wc-ju, ker me tišči, potem pa par kapljic priteče.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:57:22   
MetiLu
Dolenjka, zarad mene lahko še v Leclerc skočiva, samo jest ne bom nič zapravljala user posted image  user posted image  user posted image  (če verjameš). Bi šla po ene njihove rogljičke user posted image  samo potem moraš bit pri men okol desetih.
Nehi me dražit z diplomco, ker sem žalostna. Spet mi neki ne gre skupi user posted image  Sej jo grem zdej naprej pisat no! user posted image

Vrtnica, kaj pa bo dobrega??? user posted image  user posted image

Lara dobr zrihtaj jutri, upam, da prideš domov. Eno user posted image  zate user posted image
Z lulanjem mam pa tud jest težave, ker mi mali tako dol pritisne, da komaj še zadržim (me kar boli), pol pa mine čez par sekund, pa mi niti na wc ni treba user posted image  



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 19:58:24   
misar
hej hej...en prazničen celjski pozdrav. verjetno ste spregledale ampak sem že pred kakim tednom najavila, da me ne bo na srečanje, ker delamuser posted image . žaluser posted image user posted image user posted image frajerke, že vse na bolniških pa valjda lahko greste. vam bom iz fovšije poslala inšpekcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa preden me napadete...se sam hecam.

lep pozdravčekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 20:52:18   
dolenjka
Meti, poberem te ob 10h, 10.15, vsekakor te pokličem ko se sestavim user posted image

Kolk nas pa zdaj sploh bo? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 21:23:41   
Suzi*
Čer.

No, moram najprej pokomentirat, ker vidim da je bil cel halo s tem mojim božičem zadnjič.....da je vse ok. je bil moj naslednji dan ful priden, me pustil dlje spat, vse pospravil, spedenal otroka, zajtrk pripravil, posodo dal prat. user posted image user posted image  Tako da je stanje spet normalno.

Za jutri sem nas jaz naštela 6 sigurnih? user posted image  A je možno, da nas bo samo tako malo od 20 prijavljenih???? Upam, da se še katera prikaže jutri, čeprav se ne bo javila danes.
Meti, Dolenjka, če boste jutri v Leclerku srečale kako nosečko dopoldne, bom mogoče to jaz. user posted image  Me kr pocukajte za rokav. user posted image  

Sicer pa jaz v LJ pridem že zgodaj, pol bom pa dopoldne šopingirala, v Kaval pa pridem lačnaaa, tako da ne me čudno gledat, če bom velik pojedla. user posted image  Se ne bom nič fine delala.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 21:35:11   
MetiLu
Bejba ti kar poklič, jaz bom pokonc. Pa sporoč, če kavo pristavim al bova direkt letele?

Po mojih izračunih nas bo 16, če pa uspe še Bamby pridt pa 17.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 21:47:03   
Suzi*
Meti, ok, če samo tiste ne bodo prišle, ki so javno odpovedale.

kaj boš pa jedla jutri???user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:15:22   
dolenjka
Suzi, midve z Meti bova okrog 10.30 v Leclercu, na ZS ti pošljem moj GSM pa poklič če upaš user posted image

Jaz bi pa jutr hobotnico  colati za predjed, a to lahko? A bo še katera predjed, al sem sam jaz  user posted image  ?

Meti, če sebe kej poznam, pom prišla zadnjo minuto in ne bo časa za kofi, bomo pa pol kakšno spile user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:21:17   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Suzi, midve z Meti bova okrog 10.30 v Leclercu, na ZS ti pošljem moj GSM pa poklič če upaš user posted image

Jaz bi pa jutr hobotnico  colati za predjed, a to lahko? A bo še katera predjed, al sem sam jaz  user posted image  ?



user posted image user posted image user posted image  a mislš, da si ne upam?? user posted image  če bom le takrat tam pokličem....če ne bom zavila v Cityja. Se še nisem odločila, ker rabim kar nekej daril še za nabavit.

haha, a veš, da sem jaz tud gledala meni v Kavalu, pa sem se za sekundo ustavla na predjedeh, pa sem pomislila, da itak jih ne bo nobena jedla, pa sem šla na testenine. user posted image  grem še predjedi prečeirat. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:23:04   
Februarka08
No, čvekice da vas še midva z user posted image malo pozdraviva...
Tudi jaz imam včasih probleme z lulanjem... Me tišči kot za stavo, vmes mislim da bom že kaj izgubila med potjo, potem je pa par kapljicuser posted image . Zgleda nam vse dol pritiska in je tak občutek...user posted image
Joj, jaz bi tudi prišla jutri, pa še moj user posted image ima dopust in bi bil moj šofer, ampak kot sem že povedala, dobim obiske... Žal sodelavke ne morejo drugače, ker delajo...user posted image No, se bomo pa z vozički dobile...
Meti, si še kar pri diplomci? Pridna.user posted image Jest grem pa počas v mižule mažule, upam da bomo dobro spali...
Lara dobro opravi jutriuser posted image .
Suzi, samo da si uštimala z user posted image ... Smo bile kar hude nanj tuki na RR-juuser posted image .

Lepo spite, fajn se naklepetajte, potem pa na raport... Pa fotoaparat s sabo!!!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?